Інколи хочеться подякувати місцевій владі, а за що не знаю.

08.11.2016 13:10

Інколи хочеться подякувати місцевій владі, а за що не знаю.

 

Шановні читачі. Я вирішив підняти тему, яка в нас дуже рідко звучить. Вона на тему екології. Ми звикли до життя далеко від мегаполісів і ця проблема, як декому здається, не є актуальною. Я ж постараюся довести, що це далеко не так.

Треба відзначити, що в нашому селищі стали збирати різні відходи, сміття, різний непотріб. Кожен  господар намагається позбутися цього "добра" і селищна рада в цьому допомагає. Але це є вирішення тільки половини проблеми. Що це саме так засвідчують зроблені мною фото. Наприклад.

 

 

 

 

 

 

Коли я дивлюсь на ці  фото в майже центрі селища, то пригадую свою поїздку до Болгарії в 1984 році. Там кидалася в очі чистота лісопосадок вздовж  автомобільних трас. Там ці посадки випасалися вівцями і були практично чисті, без порослі і бур'янів. У нас для цього є така форма роботи як суботники, коли всі масово виїжджають на боротьбу за чистоту і через два-три місяці і сліду немає від тієї боротьби. Все треба починати з початку. А коли ще хтось із начальства планує їхати, то і стовбури дерев бажано побілити. Ось так ми проявляємо любов до рідної землі, піклуємося про екологічний стан території на якій проживаємо.

Мені зараз важко визначитись з таким питанням: хто ж все-таки  дав дозвіл  на відстані приблизно 250 метрів від жилих помешкань зачепилян утворити отаке варварство над землею, природою і людьми. Більше всього що на це питання могли би дати відповідь пані Ружинська ( в минулому санітарний лікар) і пан Швецов - нинішній архітектор. Я запрошую їх до розмови.

Ця тема надзвичайно важлива для всіх нас ще і тим, що в народі говорять так: здоров'я не можна купити, його можна тільки зберегти. Тут мова іде не про мене. Турбуватися слід про наступні покоління. Коли я інколи приходжу до районної лікарні, то мене вражає  досить велика кількість молодих мамок які прийшли до дитячого лікаря зі своєю малечею. Я думаю так, що питання екології в даному випадку не на останньому місці. Хтось вивіз з десяток машин шолухи з  соняхів, підпалили все це і нехай цілу неділю коптить небо. Дихайте, люди добрі. Ось куди треба приводити школярів і показувати як не треба робити. В нормального українця не може не боліти серце дивлячись на таку безвідповідальність. Невже представники місцевої влади цього не бачать? Навіщо така і санстанція? І дільничний міліціонер є. І відповідальні  різного штибу.

Про цей факт я повідомив прокурора і діжурного районного відділу поліції. Що вони зроблять - ми дізнаємося пізніше.

 Ось такі ми є. Нас тільки в Європі не вистачає.

 

Редактор - Віктор Марголін, 08.11.2016 р.