Інколи хочеться подякувати місцевій владі, а за що не знаю.

08.11.2016 13:31

Інколи хочеться подякувати місцевій владі, а за що не знаю.

 

Шановні читачі. Я вирішив підняти тему, яка в нас дуже рідко звучить. Вона на тему екології. Ми звикли до життя далеко від мегаполісів і ця проблема, як декому здається, не є актуальною. Я ж постараюся довести, що це далеко не так.

Треба відзначити, що в нашому селищі стали збирати різні відходи, сміття, різний непотріб. Кожен  господар намагається позбутися цього "добра" і селищна рада в цьому допомагає. Але це є вирішення тільки половини проблеми. Що це саме так засвідчують зроблені мною фото. Наприклад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли я дивлюсь на ці  фото в майже центрі селища, то пригадую свою поїздку до Болгарії в 1984 році. Там кидалася в очі чистота лісопосадок вздовж  автомобільних трас. Там ці посадки випасалися вівцями і були практично чисті, без порослі і бур'янів. У нас для цього є така форма роботи як суботники, коли всі масово виїжджають на боротьбу за чистоту і через два-три місяці і сліду немає від тієї боротьби. Все треба починати з початку. А коли ще хтось із начальства планує їхати, то і стовбури дерев бажано побілити. Ось так ми проявляємо любов до рідної землі, піклуємося про екологічний стан території на якій проживаємо.

Мені зараз важко визначитись з таким питанням: хто ж все-таки  дав дозвіл  на відстані приблизно 250 метрів від жилих помешкань зачепилян утворити отаке варварство над землею, природою і людьми. Більше всього що на це питання могли би дати відповідь пані Ружинська ( в минулому санітарний лікар) і пан Швецов - нинішній архітектор. Я запрошую їх до розмови.

Ця тема надзвичайно важлива для всіх нас ще і тим, що в народі говорять так: здоров'я не можна купити, його можна тільки зберегти. Тут мова іде не про мене. Турбуватися слід про наступні покоління. Коли я інколи приходжу до районної лікарні, то мене вражає  досить велика кількість молодих мамок які прийшли до дитячого лікаря зі своєю малечею. Я думаю так, що питання екології в даному випадку не на останньому місці. Хтось вивіз з десяток машин шолухи з  соняхів, підпалили все це і нехай цілу неділю коптить небо. Дихайте, люди добрі. Ось куди треба приводити школярів і показувати як не треба робити. В нормального українця не може не боліти серце дивлячись на таку безвідповідальність. Невже представники місцевої влади цього не бачать? Навіщо така і санстанція? І дільничний міліціонер є. І відповідальні  різного штибу.

Про цей факт я повідомив прокурора і діжурного районного відділу поліції. Що вони зроблять - ми дізнаємося пізніше.

 Ось такі ми є. Нас тільки в Європі не вистачає.

 

Редактор - Віктор Марголін, 08.11.2016 р.

Тема: Інколи хочеться подякувати місцевій владі, а за що не знаю.

зач.

Зач. | 19.11.2016

Два керівника по смислу похожих організацій Гончаренко і Межерицька так Гончаренко тихо робить подляни не демонструє своє задоволення ну а Межерицька пресує,унижає,вимагає" отдачу" з бюджетних керівників і бухгалтерів і отримує кайф.А як не вгодиш ето песец,їстьпоки не побаче кров.Це підла і грязна людина и вносить у вуха коноплі сплєтні.

Re: зач.

Колгоспник | 19.11.2016

Бідна Галя М. виживає на з/п 31446грн/рік! Начальник упраління! Зі стажем, вислугою і т.д. Ви б ото, люди добрі, хоч пораділи б за Гальку! А то все жалуєтесь, що на 1400 сидете, ще й за свій счет ходите! Син Сашко молодець, і то більше вихватив. На посаді спеціаліста у земельників отримав 37567грн!!!! А Галя все для людей, все для народу. Хто знає тільки де взялося 60 га земельки, по 20 на кожного члена сім'ї!? Глянь як отримав з/п 102,5 тис.грн, так хоч показав, є про що поговорити!А Галя молодець, зекономила!!!

буде гірше

манул | 19.11.2016

згоден з автором:влада нікудишня,але яка альтернатива?Прийдуть тольки які не вважають гріхом обікрасти покійника,прийдуть нездари,які можуть тільки красти.Головна"заслуга"майдану це те,що до влади приходять або ті що вжже при владі,або майданута шваль,якщо вибирати між толькою та Глянем то я вибиру Гляня,він хоть знае як треба керувати,а тольки тільки вміють красти та скакати на майданах

Re: буде гірше

азов | 19.11.2016

знову злий гавкіт бешеного коммуняцького кота,щоб ти здох.Ну ми до тебе добиремося.

Re: Re: буде гірше

манул | 19.11.2016

руки (хоча скотина мае не руки,а ратиці)отже ратиці короткуваті

Re: буде гірше

Incubator | 20.11.2016

Та глянь краде бiльше всих вас разом взятих

Re: тобі вже стало гірше

555 | 21.11.2016

Попрацювавши з гляньом і зрозумівши, що ти ним крутиш, тобі безумовно з ним зручно.
А так, якшо хтось інший, і дізнається та знайде те, що в тебе по схованках накопилось за часів "попередніков" і проллется дрянь на тебе, "гарну" людину, яка співпрацювала із тими і другими і третіми і т.п.
А якщо я зараз напишу твоє прізвище, "манул"?

Ти представляєш, як тобі прийдеться далі бути? Що, поїдеш за своїми друзями?
А якщо я гляну тобі в очі, то там в твоїй глибині, думаєш нічого не станиться?
Народ підпис "манул" середнього роду тож вгадайте, це чоловік, чи жінка?

Re: буде гірше

правда | 21.11.2016

І ти зразу втратиш можливість звиртатися з наклепами і перестанеш відчувати, що ти щось осбисто вирішуєш, завдяки своїм підлим маніпуляціям над дурнями-чоловіками-керівниками. Зразу відчуєш свою непотрібність і тобі нікуди буде подіти свій розпач, той яд почне зжирати тебе з середини, бо йому крім близьких нінакого буде зливати.
Вони від тебе будуть в такому "захваті", що на наступний день твого народження, реально захочуть купити тобі дорогий подарунок у коробці - вірьовку і мило.
Вибач, у настоящих комуністів, аналізуюжи попередні історичні факти, завжди було вікно з 9 поверху або пістолет.

Увага

Увага | 18.11.2016

Район знову на порозі війни !

Re: Увага

Увага | 19.11.2016

Районной власти нужно поклониться в ноги Маарголину. Народ спускает пар в его газетенке, иначе уже разгромили б это кодло администрацию и раду

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок