Із кандидатів в депутати виберемо кращих.

08.10.2020 15:56

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Петровський Євген Вікторович, народився в 1987 році в сім'ї хліборобів на Дніпропетровщині, де змалку батьки прищепили мені любов і повагу до рідної землі, на якій вирощують хліб.

У юні роки, під час навчання в школі, захоплювався спортом, виступав на районних змаганнях з баскетболу та футболу. Крім того, активно займався боксом та посідав призові місця на обласних змаганнях.

Після закінчення школи вступив до Харківської національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Навчався на військово- юридичному факультеті, який закінчив у 2010 році.

Після закінчення вищого навчального закладу працював у органах прокуратури майже 10 років, де гідно захищав інтереси людей, дотримуючись законів України. Розвиваючи свої лідерські здібності, ще більше об'єднував навколо себе гарних, сміливих людей - професіоналів.

На сьогодні допомагаю вирощувати хліб на полях Зачепилівського району в приватному підприємстві «Петровське», яке належить моєму батькові - Петровському Віктору Івановичу.

Одружений, виховую двох доньок шести та чотирьох років.

Крім того, за короткий проміжок часу зібрав команду однодумців, професіоналів, депутатів місцевого значення, до яких належать хлібороби, волонтери АТО, медпрацівники та підприємці.

Люди Зачепилівського та Красноградського районів повірили мені та готові спільними зусиллями досягти справедливості та захищати інтереси своїх земляків.

Я цілеспрямований та ініціативний громадянин та патріот своєї Батьківщини, командою однодумців, активною та творчою працею реалізую потребу до поліпшення рівня соціальних умов життя людей. Мій крок у політику - це усвідомлене бажання зробити наш край красивішим, щасливішим і заможнішим.

Без віри в майбутнє немає сьогодення. Мій вибір пояснюється просто - я вірю в партію «Батьківщина», в її великий політичний досвід та можливості реалізації накопичених шляхом проб і помилок знань. Молода команда професіоналів, підібрана в дусі сучасних вимог і потреб, - це ті драйвери, які потрібні для реалізації програми нового економічного розвитку й процвітання та розбудови держави.

                      На   підставі  цього  я  і   вирішив   балотуватися   до депутатів   Харківської  обласної   ради.

                     Разом   ми   переможемо!