Хочу перевірити: чи потрібний нам депутат.

16.08.2020 20:58

                                                 Хочу перевірити: чи потрібний нам депутат.

 

                                                                   Народному депутату України

                                                                       Світличній Ю.О.

 

Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда",

ел. адреса - margolin4600@online.ua

 

                                          З В Е Р Н Е Н Н Я

Моє звернення до Вас викликане наступним беззаконням. Я приведу декілька прикладів.

1. Під час керування Добкіним у нас в районі головою РДА була Кобильська Л. Д., яка разом з районним прокурором організували вирубку соснового лісу на площі 3 га. Згідно моїх заяв два рази відкривали і закривали карні справи. Моє звернення до Генпрокуратури  від 29.02.2020 р., з даного питання, переслали до Харківської облпрокуратури. Там воно і "вмерло".

 

2. 17.02.2017 р. У мене, як редактора Інтернет- газети, був проведений обшук, була арештована вся комп'ютерна техніка і в т. ч. забраний ноутбук моєї внучки. Цей ноутбук ніякого відношення до газети не мав, але "шакалів" із Краснограда це не цікавило. Через півтора року дана карна справа проти мене була закрита, а ноутбук був пошкоджений. По цій причині була в облпрокуратурі відкрита карна справа. Та, нажаль, і по даний час ноутбук знаходиться в одного із ідіотів облрокуратури в сейфі. Внучка навчається в коледжі, їй ноутбук потрібний для навчання. Мої скарги навіть до Президента України від 25.12.2018 р. і 25.04.2020 р. нічого не могли вирішити. Харківською облпрокуратурою керує якийсь клоун який нічого не вирішує. Очевидно, черговий  хабарник. Рішення суду ними ігнорується. Мінти ведуть себе як  звичайні бандити, після обшуку і арешту майна навіть протокол не склали, арештоване майно не здали до камери схову, користуватися арештованим майном закон забороняє. Порушуючи вимоги суду навіть в погребі в мене шукали комп'ютери, світили і знімали на камеру. Те ж саме відбувалося і на моїй фазенді де 20 років ніхто не проживає. Ці полуумки навіть принтер забрали, який не є носієм інформації. В Зачепилівці полковник Каратаєв з поліції за пів дня не зміг включити поламаний ноутбук, а тому була відкрита карна справа. Тепер ідіоти облпрокуратури намагаються через чотири роки зробити з 74 - річного діда  дурня, всучити йому невідомо який ноутбук і закрити справу і ні за що ніхто у них відповідальності не несе. Я ж громадянин України, маю Конституцію, маю депутата ВР, маю право розраховувати на певний рівень захисту. Інтернет-газета була заблокована, я платив за Інтернет і мені ці збитки ніхто не збирається повертати. Ось таких підарасів ми маємо в наших правоохоронних органах. Та все ж я сподіваюся на вашу реальну допомогу. Всю цю кашу заварив колишній суддя Огієнко якого вигнали з посади. Той ноутбук нехай прокурори заберуть собі на пам'ять, а мені повернуть його вартість і компенсують моральну та матеріальну шкоду.

 

3. Надзвичайно цікавим є приклад роботи чиновників району і області. Під час перерахунку  моєї пенсії за рішенням суду мені не включили частину мого заробітку. Я звернувся за допомогою до голови облради Чернова, який привселюдно пообіцяв мені допомогти. Я йому вже написав 5 листів, він підключає заступників голови ОДА і в них нічого не виходить. Після цього я написав два листи Кучеру О.В.  Результат той же. Ці чиновники виявилися політичними шарлатанами. Ось такі шакали сидять в Пенсійному фонді і не тільки. При цьому я не прошу підняти мені пенсію. Прошу дати роз'яснення і нічого не виходить. То що може добитися рядовий колгоспник у цих державних службовців ? Формальні відповіді я отримував, а відповіді на своє питання я не маю.

 

4. У вересні минулого року, згідно моєї заяви, прокуратурою району була відкрита карна справа пов'язана з крадіжкою коштів державного бюджету, які виділяються на оплату субсидій у Зачепилівському водоканалі. Майже за рік я десятки разів відвідував прокуратуру і поліцію в районі з метою дізнатися як ідуть справи по розслідуванню карної справи. Мені нач. слідства Стрілець С.В. посилається на велику кількість справ і вищевказана справа по суті кришується. Така моя думка.

 

5. Більше десяти років я, по суті, воюю з місцевим водоканалом, домоуправлінням  і селищною радою. Мої вимоги дуже прості - це встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги ЖКГ. Сьогодні у нас вода і водовідведення коштує 67,22 грн\куб, а за вивозку  мусора ми платимо в залежності від площі квартири. Як ще можна пояснювати дебільність влади і  керівництво (Кривенко Ю.В.) громадою? Там, де іде війна, послуги набагато дешевші. Людей просто грабують серед білого дня і це  тоді коли спеціалісти санстанції нашу воду не вважають питною. Все це схоже на геноцид і витравлювання населення. Але до цих проблем немає ні в кого діла.

 

6. 22.08.2016 р. Зачепилівський районний суд прийняв постанову про повернення мені 580 грн судового збору за рахунок Пенсійного фонду. І ви думаєте що мені повернули хоч одну копійку? Помиляєтесь. Така вже у нас правова держава з олігархічним управлінням.

 

Наостанок я хочу зауважити. Депутатів у нас море. Всі вважають себе за владу. Хто за що і як відповідає - у нас є таємницею. При цьому народ і його потреби чи вимоги чиновникам зовсім не є цікавими. Вашим портретом окрасили Зачепилівку. Що вам це дає? Тут тільки Кернеса із Добкіним не вистачає. Заступник голови громади говорить що їй все рівно скільки коштує вода, їй аби вона була взагалі. А керівник домоуправління говорить: заплати скільки зможеш. То, можливо, це в нас уже побудований комунізм, а ми про це не знаємо. Раніше до нас інколи приїздили обласні керівники, проводили особистий прийом громадян, а зараз… А скільки людей вимагає захисту в зв'язку з проблемами розподілу землі.

 

Юлія Олександрівна. Звертаючись до тебе я переконаний, що хоч би частину з наших проблем ти могла би взяти під контроль. При цьому я знаю про що говорю так як мій трудовий стаж на державній службі складає 30 років. Позитивні результати, якщо такі будуть, мають право на висвітленні в газеті "Зачепилівська правда". Європейські цінності повинні працювати і в Зачепилівці.

 

Додаток на ___8______ арк

.16.08. 2020 р.       _______________  Марголін В.Н.

 

 

 

 

 

Тема: Хочу перевірити: чи потрібний нам депутат.

Кому віддати свій голос?

123 | 28.09.2020

Як завжди мешканці все знають. Говорять, що у нас 5 чи 6 кандидатів на посаду голови селищної ради, а це означає всього району сьогоднішнього ( а з 2021 р. просто селищна рада Красноградського району) Серед них є і самовидвіженці і від партій. Всім ясно, что Кривенко йде знову, але вже від Слуги, а Петренко Олена від Світличної-Райніна. І мабуть це будуть головні конкуренти. Але мені , по-людські, жаль Петренко. Вона якщо думає, что стане самостійнім головою (якщо її виберуть) ПОМИЛЯЄТЬСЯ! Вона вже зараз під ковпаком в генерала, і буде робити з фінансами те, що їй прикаже В. Генерал це посередник між блоком Світличної і Райніним (Оп.Бл. "за життя", партія Медведчука. ) Так що з"єднайте пазли і всі ми будемо в гамні "руського мира" Кривенко- і той на гачку у В. Але Слуга його не захистить. Хто там ще йде? А, кажуть знову Омельченко. Про нього ходять різні чутки, але жодної позитивної. І.Башкатов, а як ти став ОПЗЖистом, мабуть на гачок взяв теж генерал?

Re: Кому віддати свій голос?

для тупого порохобота | 28.09.2020

НЕ СЕЛИЩНА РАДА КРАСНОГРАД,Р-НУ А ОТГ красноградського р-ну !!!!!

Re: Кому віддати свій голос?

333 | 28.09.2020

Про Омельченко ходять різні чутки але жодної позитивної, бо він ні у кого не на гачку, тому всі "кукловоди" ці чутки про нього і розповсюджують. Так що тут все зрозуміло.

Re: Re: Кому віддати свій голос?

читач | 29.09.2020

гірше юрки.може бути тільки толька

Re: Кому віддати свій голос?

совість | 28.09.2020

я пізнаю гавно серед дописувачів по такій їх рисі.щоб залишити бездаря юрку при владі гавно лякае нас руським миром. та після майдауна юрка ніякий руський мир не страшний.а від олени хоч матюків не чутимете. на які так щедрий юрка.

Re: Re: Кому віддати свій голос?

890 | 28.09.2020

Від верхогляда чутимете

Re: Re: Re: Кому віддати свій голос?

Не депутат ОТГ | 29.09.2020

А зачем отдавати голос та идти на вибори? Лизоблюды абвеняють Юрка та ево депутатов у всех грехах. А скольки их тама его та незалежних от усех. Одиницы. Сьодня сорвано сесию селищьной рады на какой надо утвердить государственные

Re: Re: Re: Re: Кому віддати свій голос?

Не депутат ОТГ | 29.09.2020

Деньги на печать бюлетнив. сесию саботировали Жарикова, Хитько, Нищета, Голуб, Донченко, Касинська, Тройченков, Запорожець и до. 18 избраникв и старосты Гужва Темченко, Камаревська и Бака. Когда пайдете голосовать ищите их в разных партийях и работе выбор правельно...

Re: Re: Re: Re: Re: Кому віддати свій голос?

1232 | 29.09.2020

Ірко, приземлилися і прохмилися трішки. Відкрий бені .І закрий рота,перегаряка завоняла всю зачу. Депутати вчаділи. А 50% не было вообще.

Re: Re: Re: Кому віддати свій голос?

совість | 29.09.2020

верхогляд страшний лише алкашам

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок