Хочу звернути увагу мешканців Зачепилівки на діяльність об'єднаної громади.

04.03.2019 15:49

Хочу звернути увагу мешканців Зачепилівки на

діяльність об'єднаної громади.

 

Шановні читачі. В цій невеликій статті я хочу звернути увагу мешканців Зачепилівки на діяльність об'єднаної громади. Тільки я прошу не подумати, що ця тема для мене є вже такою "смачною". Наоборот. В діяльності об'єднаної громади хочеться побачити щось нове, передове, важливе, корисне для людей. Я ж цього нічого не бачу. А можливо, що я недостатньо проінформований. Та коли я пригадую як створювалась така громада, то краще би я не ходив до того Будинку культури. Після розвалу Радянського Союзу новостворена влада в країні не зробила ніяких висновків, не були проаналізовані головні помилки і тому народ для влади як був бидлом, то так ним і залишився. Скільки вже про ті реформи говорилося, їх кількість достеменно ніхто не знає. Я прожив уже 72 роки і жодної реформи, достатньо корисної для людей, я не пам'ятаю. Схотілося комусь в Києві оставити свій слід на Землі України і поїхало… А держава Україна - це не ринок в Вінниці. Де необхідні наукові дослідження, де прийняте законодавство, де пілотні проекти, де озвучена думка людей? Я ж цього нічого не бачу, а тому я так і пишу, бо результат себе не показав. Скажіть люди добрі, а чи нам так уже потрібні два головні лікарі в районі, а два завідуючі відділом народної освіти, а чи потрібна РДА в такому виді разом з районною радою? І коли то ми вже будемо обирати суддів? І чому керівник районної поліції практично нікому в районі не звітує про роботу? І чому в  райцентрі пошта працює з трьома вихідними днями? І чому ми змушені пити з водопроводу воду яку в санстанції не називають питною? Чому нам почистили річку так що скоро і качкам плавати не буде де? А чому 3 га лісу коло села Руновщина випиляли і нас про це ніхто не спитав? А чому з того лісу в районі і палки не залишилось і як нам ремонтувати своє житло?  І таких чому можна назбирати стільки, що Глянь, Кобильська і дебілик з Бердянки разом навряд чи пояснять людям. Я вже про Кривенка Ю.В. мовчу. Він за  багато років не провів жодного,   навіть в центрі селища, громадського слухання. Думка людей його мало цікавить. Він керує нами як власним курятником, він не вважає за потрібне звітувати перед своїми виборцями. А керівництво області на всю цю комедію з громадою закривають очі і чекають де б його перерізати стрічку в області. І щоб не говорили про Горбачова, а я пам'ятаю як він часами говорив в трудових колективах, не тікав від людей. А хто із вас бачив живого прокурора області, чи СБУ, керівника поліції навіть з Краснограда, чи керівника Пенсійного фонду? Тому я знову хочу заявити, що така система влади не може задовольнити рядових мешканців країни, чи району. Та і яка це є система. Це є повний безлад, анархія і бардак. І ми всі мовчимо.

27.02.2019 р. я вирішив піти на особистий прийом до пана Кривенка. Зустріч така відбулася. Ми обговорювали такі питання: тарифи на вивозку сміття, освітлення під'їздів у наших будинках, якість води яку ми п'ємо, і  про долю інформаційного запиту до водоканалу. З усіх цих питань я вважаю найбільш вагомим є питання пов'язане з необхідністю   пробурити свердловину  на 800-900 метрів і щоб всі мали можливість піти і набрати додому літрів 5-10 дійсно чистої води. Важливість цього питання важко переоцінити так як здоров'я людей - це могутність нашої країни. Тому не даремно 22.01.2019 р. була відкрита карна справа яка стосується якості води, коли із семи свердловин  тільки одна надає питну воду. Може ви поясните мені де і в який спосіб адміністрація водоканалу попереджала людей про реальний стан речей і що тече по наших трубах? І за що ми платимо?

Маю нагоду розповісти читачам і про таке. В Зачепилівському водоканалі вирішили перезаключити  договори з своїми абонентами. Мене запросили до водоканалу і вручили мені цей договір щоб я його підписав. Я ж попросив щоб його мені дали додому, щоб я міг його прочитати і вивчити. До ма я замітив новий пункт в моїх обов'язках.  Це є відповідальність за перевірку правильності роботи лічильника води. Маючи вдома комп'ютер я спробував спів ставити ці вимоги з  вимогами Типового договору, який затверджений КМ України. Тут я зрозумів, що саму роботу з даного питання повинен виконувати надавач послуг, а оплачувати повинен абонент. Та пан Галій все це вирішив перекласти на плечі споживачів. Таким чином дане питання стало причиною мого судового позову. І цей суд я виграв. Та таке рішення суду не сподобалось пану Галію і він подав апеляційну скаргу, заплативши з каси водоканалу кошти в сумі 2881,50 грн. Затрати  на адвоката мені не є відомими, а тому я промовчу. Саме це змусило мене написати в суд наступний відзив. Прошу почитати.

                                                                       До Харківського апеляційного суду

 

Позивач: Марголін Віктор Наумович

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області, вул. Українська 8, кв.9, народився 11.08.1946 р.,

інд.64401, тел. 066-71-68-753

 

Відповідач : КП Зачепилівське

водопровідно-каналізаційне підприємство

 

Справа № 620\970\18

Провадження №22-ц\818\1489\19

 

Відзив на позовну заяву.

В провадженні Зачепилівського районного суду Харківської області знаходилась моя позовна заява про захист прав споживачів до КП  Зачепилівське  водопровідно- каналізаційне підприємство. На сьогодні я вважаю, що прийняте судове  рішення з даного питання є абсолютно законним та справедливим. Всі підняті мною питання, як позивача, законодавчо визначені і нічого  зайвого я ні від кого не вимагав. Я лише вимагав щоб адміністрація водоканала не зловживала своїм монопольним правом і додержувалась вимог, під час заключення договорів з своїми абонентами, які визначені відповідними законами і постановами Кабінету Міністрів України. Тому вимоги відповідача є безпідставними та незаконними і не підлягають задоволенню в повному обсязі.

Як нам усім відомо, прилади обліку води, газу, електроенергії, які знаходяться в квартирах споживачів, відповідних послуг - всі опломбовані. Доступ до них мають тільки певні спеціалісти. Інше навіть важко собі уявити, коли всі будуть мати дозвіл з викруткою вмішуватися в роботу цих приладів. Це нонсенс. Але ж я і в суді говорив про те, що роботу повинні виконувати спеціалісти, а за їх роботу розраховуватися повинен абонент - споживач послуги. Прийняте судове рішення жодною буквою не протирічить чинному законодавству. Тому я вдячний голові районного суду Бойко Г.В. за державницький підхід під час розгляду даного спору.

Враховуючи мій стан здоров'я після перенесеного інсульту, захворювання на гіпертонію та цукровий діабет, прошу розглянути справу без моєї участі.

Наступна  інформація тільки на перший погляд може виглядати як така, яка не має відношення до справи. Але суд про це має право знати:

  1. Директор Зачепилівського водоканалу Галій Г.І. працює на даній посаді вже 10 років. За цей час на підприємстві в конторі відбулось два пожари. Я на це дивлюся як намагання замести сліди злочинів. Пан Галій звинуватив мене особисто в підпалі його підприємства. Виглядає це просто "чудово" - редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда" у віці в 70 років, при стажі роботи на державній службі в 30 років пішов палити…
  2. В своєму відзиву в суд відповідач заявляє - на даний час КП Зачепилівське ВКП не надає послуги з заміни, технічного обслуговування, повірки, монтажу та демонтажу засобів обліку. Повірку засобів вимірювальної техніки виконують повірочні лабораторії підприємств і організацій, які мають ліцензії на їх проведення. Ніби все так, але сам лічильник з моєї квартири в Харків до лабораторії не поїде. Це треба розуміти. Водоканал повинен виконати цю роботу, а я повинен відшкодувати їхні затрати. От і все. Ніякого спору не повинно бути, якщо ми цивілізовані люди. Але за минулий рік мені не є відомим бодай один приклад повірки лічильника в Зачепилівці на умовах водоканалу.
  3. Моя "війна" з паном Галієм триває 10 років. Всі ці роки я намагаюся довести що тарифи на воду та водовідведення є нереальними, не є економічно обґрунтованими. Мешканці Зачепилівки зараз оплачують цю послугу в розмірі більше 60 грн за куб води. Таких розцінок немає у всій Європі, Африці і т. д. Це є відвертим шахрайством.
  4. Я надаю суду витяг з ЄРДР про відкриття кримінального провадження за моєю заявою від 22.01.2019 р., яке торкається Зачепилівського водоканалу. А кримінальні справи так просто не відкриваються. Слідство триває. Водоканал брав зобов'язання надавати своїм абонентам питну воду, а санепідемстанція на підставі аналізів стверджує, що таку воду питною називати не можна. Ось де головна наша проблема, а пан Галій вирішив судитися за лічильники показуючи свій рівень турботи і розуміння проблем майже всього району.
  5. 14.12.2018 р. я звернувся з Запитом на отримання публічної інформації до адміністрації водоканалу. Я задав по суті два питання: якість води яку ми споживаємо і  скільки коштували аналізи води. До цього часу відповідей на поставлені питання немає. Є тільки безвідповідальні відписки.

                   Мешканець Зачепилівки ____________________  Марголін В.Н.

      01.03.2019 р.

Я знаю, що люди з грошима програвати суди "не вміють". Але підождемо, побачимо. Маємо те, що маємо. Та чи добавить це авторитету панам Кривенку і Галію, які може колись і розберуться чим їм треба займатися і як.

 

04.03.2019 р.   Редактор - Віктор Марголін.

Тема: Хочу звернути увагу мешканців Зачепилівки на діяльність об'єднаної громади.

Пари

Андрей | 21.03.2019

Известный украинский телеведущий Андрей Пальчевский рассказал о том, что он заключил со своими друзьями-бизнесменами пари о том, что Порошенко не сможет выиграть выборы. Поспорили, кстати по богатому: на автомобиль и довольно крупную сумму денег.
Об этом Пальчевский заявил в интервью информационному порталу Politeka.
«Я заключил пари с друзьями-бизнесменами на автомобиль и более чем на 10 тысяч долларов, что в 2019 году у Порошенко никаких шансов нет»,— рассказал ведущий.
Так, если верить Пальчевскому, то те, кто до сих пор надеется на победу действующего президента рассчитывают только на админресурс и массовые фальсификации.
«Когда рейтинг Зеленского в два раза превысил рейтинг Порошенко, начинается разговор о фальсификациях. В принципе в Конституцию надо ввести такую норму, что фальсификация выборов проводится в соответствии с украинским законодательством каждые пять лет. Но порошенковская эпоха войдет в историю, когда фальсификациями как бы пугают уже бабушек и детей», — говорит Пальчевский.
Так, по мнению Пальчевского сейчас в провластных СМИ идет целенаправленная кампания на то, чтобы сделать из президента «безусловного» кандидата, который как говорится «голосуй не голосуй», все равно победит.
Из тех, кто реально может влиять на ход коварного плана Порошенко есть только два весомых политических игрока: это министр МВД Арсен Аваков, а также глава ЦИК Татьяна Слипачук.
Также по мнению журналиста, как только члены избирательных комиссий поймут, что положение далеко не однозначное они однозначно не будут оказывать стопроцентную поддержку президенту, так как в тюрьму особо не хочет никто.
Напомним, украинцев предупредили об опасности на выборах. Стоит отметить, что правительство хочет наказывать не только тех, кто подкупает избирателей, а и тех, кто поддается на эту провокацию и продает свой голос. Если украинец принял это предложение, пообещал продать свой голос и получил за это 125 гривен – то есть 3% от размера минимальной заработной платы, то он будет наказан.

Re: Пари

для роднянка | 21.03.2019

Скажи своїм контролерам щоб не клали квітанції в газети про юльку тимошенко.Ми ці гагети у піч а квітанцію не бачили що вона там сусіди сказали та вже було пізно.давац мені мою квитацію

Re: Re: роднянко

роднянкО | 22.03.2019

Вси села задовбав своею тимошенко

Включіть мізки

Макс Буча | 19.03.2019

Голосовать на выборах Президента Украины нужно за рейтинговых кандидатов: Владимира Зеленского Юлию Тимошенко или Юрия Бойко. Все остальные голоса будут засчитаны в пользу действующего Президента, заявил журналист и блогер Максим Бучанский и объяснил почему.
Он напомнил, что в этом году зарегистрировано рекордное количество технических кандидатов в Президенты, которые так или иначе должны будут протянуть во второй тур «чучело Порошенка».
«Вдруг какие-то нищие, облезлые, никому ранее неизвестные стали кандидатами в Президенты, нашли по 90 тысяч долларов и понесли их в ЦИК. Тысячи комментариев, тысячи постов, все всё поняли: это для того, чтобы Петр Алексеевич каким-то макаром, тушкой, чучелом прошел во второй тур, а дальше как-нибудь пытался понять как обмануть вас всех и выиграть выборы.
Я почему возвращаюсь к этому вопросу? Когда все это уже поняли, появилось сообщение: а давайте в первом туре проголосуем за того, за кого подсказывает сердце, а во втором будем принципиально решать», - говорит Бучанский.
И именно тут начинается психологическая манипуляцию, добавляет эксперт.
«Товарищи, вот это «в первом туре проголосуем за кого-нибудь», это как раз то, чего от вас хочет Петр Алексеевич. И как раз для этого туда и были приглашены четыре десятка «посторонних лиц», назовем это так, чья задача просто создать возможность выбора. Ничего более странного, чем «давайте в первом туре нажмем что-нибудь, а во втором выберем – я не видел. Любое голосование, кроме как за рейтинговых кандидатов, а их у нас всего трое: Зеленский, Тимошенко и Бойко– это голосование за Порошенко.
Как ранее сообщали СМИ, главой Центральной избирательной комиссии назначена Татьяна Слипачук - гражданская жена Александра Грановского, «надзирающего» за судами от имени Порошенко. Ранее Слипачук по квоте Порошенко в «кукольной комиссии» избирала главу Госбюро расследований Романа Трубу.

Re: Включіть мізки

вибори | 19.03.2019

Хтось уявляє клоуна президентом країни, яка воює з армією росії? А тимошенко і бойко підконтрольні путіну повністю!!!

Re: Re: Включіть мізки

Выборам | 19.03.2019

Лучше Петьку - пол-литра

Re: Re: Включіть мізки

мешканці | 21.03.2019

Клоунами в цій країні являються зараз тільки прості люди.Тільки з клоунів здіваться і сміються

Re: Включіть мізки

МВФ | 21.03.2019

Сумний рекорд: Україна посіла 1 місце за рівнем недовіри до влади. 1В Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади – лише 9 відсотків.
Про це свідчать результати дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.
"Найнижчий рівень довіри у світі другий рік поспіль", - коментують цифру аналітики.
За їхніми даними, для порівняння, коли президентом був Віктор Янукович, цей показник сягав 24%.
При цьому у пост-радянських країнах довіра до керівництва держави у середньому складає 48%, світовий середній рівень – 56%.
Як з'ясували дослідники, відразу після обрання президентом Петра Порошенка довіру до влади в цілому відчували 24% українців, водночас дії Порошенка схвалювали 48%.
"Проте ці надії швидко зникли, оскільки багато українців побачили, що влада не в змозі виконати вимоги протестувальників Революції на Майдані. З 2015 року довіра не перевищувала 14%", - підсумовують автори дослідження.

Кабздець

ЦВК | 18.03.2019

А Чернухын таки ЧМО! Так его Надюха подставила

Манулу і його симпатикам

210219 | 15.03.2019

хто мені пояснить? Манул, ти у нас самий обізнаний- поясни: ось постійно скиглимо і ті сволочі, і ті- добо""би, і ті -вори, і ті майдануті, і ті убийці. І як ми погано живемо, а якже по мусорках собі жратву добиваемо, короче- все херово ТОДІ напряги свою пам"ять і давай вспомним так років 20-25 тому: гроші мільйони. ні спочатку якісь ще були папірці. Талони на сахар, крупу, порошок, мило. А ти не пам"ятаєш. як в пенсійному фонді мішками завозили цукр, муку, крупу, валенки. фувайки, калоші. Все це ми получали на пенсію, тому що не було грошей. Скільки магазинів у нас було в центрі селища. пом"ятаєте???? А скільки зараз і які!!!! Раніш по спискам для ветеранів давали масло та ковбасу, а зараз я думаю. яку ковбавсу, чи масло мені купити, які смаколики. А пам"ятаєшь, що мандарин чи апельсин був роскош"ю! А зараз я можу хоча раз на місяць купити собі і банан і лимон і хурму,. не кажучі про апельсин. А пам"ятаєш. скільки було машин легкових в селищі, про район не кажу. Можна було по пальцях порахувати. А ЗАРАЗ, СКІЛЬКИ МАШИН В СЕЛИЩІ??!! Да у кожного, поважающего себе мешканця є одна, або і дві на подвір"ї машини. Подивись, та мабуть і у тебе, в домі ( чи кватирі) стоїть тільки кровать, буфет та стіл, так? Ні! кожен старається найкреще купити. А скільки було телевізорів, а скільки зараз одних тарілок та інтернетів підключено. У тебе теж є,так. А скажить скільки раз на неділю завозять продукта в наші магазини, що один раз на місяць? ні, по 2 рази на тиждень.А н свята магазини повні мешканців, а на святкових столах у нас що- картопля та капуста? ...А коли гуляють віпускні і в дит садку і в школі-, що мала сумма на дітей трититься? А ти інтересувався, скільки паспортів нового зразка зараз наші зачепиляни оформлюють для поїздки за кордон?..Так що не треба стонати і плювати на країну. По крапельки, по цеглинки строїм країну... Так недоліків багато. та в кожньому домі чи кватртирі вони є, так є нечесні працівники і.т.д. Є мастера обіцянок. Все є, але ми живемо краще, ніж 25 років потому. АЛЕ у нас йде війна, а пенсії та зарплати по трохи піднімаються. Хто не вірить, той хай подивиться глаза нашим "братам". З"їздіть у Луганськ, та подивись, як жівуть. Скільки у нас з той області в район осіли, хати покупилиі А ще є таке прислів"я: имеешь не ценишь, а потеряешь- плачешь (рус) А країна вона наша і твої онуки повинні жити ще краще, за це ТИ ТЕЖ ВІДПОВІДАЄШ

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок