Хотілося б дізнатися. А якими ви бачите горизонти Зачепилівки.

21.01.2015 19:19

Хотілося б дізнатися. А якими ви бачите горизонти Зачепилівки.

 

Лиш крок від свинства,

До насильства.

У беззаконні

Судочинства.

А. Джамі

Шановні мої читачі. Спершу я хочу подякувати декому із вас за позитивні відгуки стосовно моєї творчої роботи. Я високо ціню і мені це приємно визнавати той факт, що ви мені довірились, а я обіцяю вас не підвести. Я маю на увазі те, що відвертість і щирість між нами залишиться і надалі. Бути перед читачами брехуном - мені не потрібно. І газета мною створювалася не заради майбутніх виборів і не за чужі кошти. Тому я допускаю можливу свою помилку чи неточність у висловлюваннях тільки в тому випадку, коли я певну ситуацію сам особисто зрозумів не вірно. Ми з вами живемо в такий час, коли інформація ціниться досить високо. Нажаль, це розуміють далеко не всі.

Та повернемося до наших спільних та насущних проблем. Нас повинні не роз'єднувати, а об'єднувати питання вже діючих тарифів на воду і водовідведення. При цьому слід відмітити, що більших тарифів на послуги місцевого водоканалу по всій Україні я не знаю. Повірити в те, що в Зачепилівці так уже важко добувати саму воду - я також не можу.

В м. Балаклеї воду достають з глибини 800 метрів і там вода набагато дешевша, ніж у нас. Ми буквально "ходимо" по воді і собі ради не дамо. То хто в цьому винний? Ми маємо владу в районі, в селищі, маємо міліцію, маємо прокуратуру і нарешті суд. Але ж  достеменно розібратися в цьому питанні - нікому. Я намагався до даної проблеми залучати всі перераховані управлінські структури, але вони виявилися чи такими хитрими, чи просто "баранами", але в цій історії поки що перемагає тільки адміністрація водоканалу. Що торкається самих споживачів води, то вони ні на сесію депутатів, ні в суд ходити не бажають. Їх воно, можливо, і дійде, коли отримають рахунки з водоканалу за січень 2015 року. На моє запрошення прийти до суду і відстояти свої інтереси - практично ніхто не відгукнувся, якщо не рахувати одного чоловіка. То невже серед нас "бидло" перемагає? Якщо так, то на краще життя нам і сподіватися не варто. Коли люди втрачають надію, то це вже майже крах.

Я дозволю собі привести один приклад із життя нашого селища. Він пов'язаний з тим, що в РБК навіть під час масових заходів не працює туалет. Тому я задав молодим людям, які відвідують в клубі дискотеку, питання - як вони поступають, коли їм потрібен туалет. То мені по секрету відповіли: для цих потреб у нас є пам'ятник Леніну і ялинки, що ростуть поряд. Туалет в клубі був закритий і 18 січня, коли проводився районний турнір  з шахів. Про це позорне явище, через дороговизну води, я вже колись розповідав. Тоді у владних  структурах побалакали і питання вирішилось на користь відвідувачів культурного закладу в селищі. Можливо, у когось є якісь пропозиції з даного питання? Будь ласка.

Тепер я хочу перейти до деяких деталей піднятого питання. На початку вересня минулого року я запропонував прокурору району відкрити карну справу стосовно  розрахунків водоканалу. Мені було відмовлено. Я вимушений був звертатися до суду. Справу розглядав суддя Огієнко, який своїм  рішенням зобов'язав рай прокуратуру мою заяву внести до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Це було 17 вересня 2014 року.

Пройшло 4 місяці, а мені нічого не відомо по даній справі. Я до прокурора, а він обіцяє що сам коли розбереться, поцікавиться і потім уже мені розповість. Так я прийшов в черговий раз до рай прокуратури 20.01.2015 року. Прокурор району Твердохліб В.М. "обрадував" мене тим, що слідчим з міліції дана карна справа вже давно закрита. Я цікавлюся чому вона закрита і на якій підставі і чому я, як заявник, про це нічого не знаю. Прокурор мені пояснив про наступне. Слідчий, щоб виконати певні слідчі дії по справі, повинен мати документи з водоканалу. Дозвіл на отримання тих документів повинен  надати суд. І знову справа в судді Огієнка, який  раніше мною був  м'яко названий шарлатаном. Він виніс постанову про ненадання дозволу забирати документи в водоканалі. При цьому оцей слідчий суддя нібито заявив слідчому з міліції про те, що скільки б разів той не звертався в суд з даного питання, то отримаєте відмову. Ось такий маємо суд і, звісно, таке слідство. Бо ті жирні коти ні в чому потреби великої не мають.

Таким чином, я ще не відійшов від холодного душу так називаємого судді Яценка, як отримав чергову порцію від прокурора і Огієнка - пройдисвіта і  судового шулера.

При цьому  слід відмітити, що прокуратура своєю постановою скасувала постанову з міліції про закриття карної справи. На їх прохання керівник водоканалу великодушно дозволив слідчому взяти певні документи, які можуть бути направлені на експертизу. Прокурор району говорить, що йому вже і самому стало цікавим що ж на самому ділі відбувається в водоканалі. Хочеться йому вірити, та віра та  вже давно закінчилася. В рай прокуратурі ще є одна кадра, яка іноді залишається в тіні. Це прокурор Явніков, який зробив для Зачепилівки стільки лиха та збитків, що його варто було б підвісити за одне місце посеред площі в селищі і написати за що. Про селищного голову я наразі нічого писати не бажаю. Хорошого не знаю, а погане почекає. Як про покійника.

Отримавши ось таку інформацію я змушений був задати голові суду пану Бойку риторичне запитання: де ти набрав отаких ідіотів для Зачепилівки? Відповідь : нам їх таких присилають. Тепер, поки будуть розбиратися, люди повинні платити баснословну ціну за воду і водовідведення. А Ленін і ялинки нехай потерплять. Мені видається, що пан Бойко спочатку не повірив у те, що в Зачепилівському суді панує такий бардак.

Ось такі не веселі новини. Прийдеться таки просити депутата Ляшка приїхати  в Зачепилівку з вилами. Без нього нам аж ніяк не обійтися. Без його вил нам державу не побудувати, а ці дармоїди ніколи не нап'ються крові людської. А так хотілося щоб у цьому житті бодай краєчком ока побачити омріяне покращення. Чи, можливо, ми цього не варті? Як ви думаєте?

 

Редактор - Віктор Марголін.

21.01.2015 р.

 

Тема: Хотілося б дізнатися. А якими ви бачите горизонти Зачепилівки.

Марголіну

марголіну | 24.01.2015

а при чому тут горизонти

Re: Марголіну

Редактор | 24.01.2015

Можливо, ви маєте на увазі газету "Горизонти Зачепилівщини", але мова тут іде про справи дещо серйозніші.

додати новий внесок