Хто пояснить: навіщо в державі така прокуратура?

28.09.2014 12:58

 

Хто  пояснить: навіщо в державі така прокуратура?

 

Шановні читачі. А хто із вас задумувався над подібним питанням?  Тільки не подумайте що я проти змісту нашої Конституції. Там чітко визначено чим повинна займатися  українська прокуратура. Тобто повинна, а не чим займається. А ми з вами кожен день за цим процесом спостерігаємо і зрозуміти не можемо. Що з ними діється? Я скажу відверто: я зрозуміти не можу - чи то я вже з розуму виживаю, чи там відверті ідіоти сидять. Хто пояснить?

Звичайно ж без конкретних прикладів розібратися буде складно. Тому давайте дещо згадаємо. Моя характеристика органам прокуратури України може мати наступний вигляд:

- нам відомо про цілий ряд замовних убивств в Києві. Когось знайшли? Ні.

- а скільки років шукали убивцю Георгія Гонгадзе.

- убили Кушнарьова. Знайшли убивців? Чим справа закінчилася?

- шукали в Харкові редактора Кліментьєва В.П.  Знайшли? Ні.

- в Зачепилівці украли недобудовану трьохповерхову школу. Знайшли крадіїв? Ні.

- У реконструкцію водоканалу вкладено більше 5 млн. грн.  Чим все закінчилося? Нічим.

- Голова РДА Кобильська продала колгосп "Заповіт Леніна" і що? Замиюсили справу.

- ця ж дама чистила річку, витрачено не менше 700тис. грн. і що? Подивіться на річку.

- ця ж тьотка організувала вирубку соснового лісу біля села Руновщина на площі коло 3 га і що?

- постійно з бюджету крадуться кошти які ніби направляються на автоперевезення пільговиків. Уже виділяється більше 200 тис. грн. на рік. І кого возять?

- я особисто вже 13 років чекаю відповіді на питання: за що мене судили? Відповіді немає.

- шестеро із моїх кривдників уже Богом покарані.

- а скільки у нас порушень під час виборчих компаній і хто покараний?

- приємно згадати лише єдине як прокурор Божко бив морду пяниці-слідчому Фортуні очевидно за те, що я не потрапив до в'язниці.

- навчився прокурор Медяник красти в Зачепилівці, то тепер можна його і в Лозову направляти.

- а що плещуть прокурори в судах, то треба тільки чути, це розповісти неможливо. Якби ректор Національної юридичної академії послухав ці перли прокурорів, то можливо і сам би втік з академії. Це все є кощунством над правом, а вони дисертації захищають.

- навіть в кругу крадіїв говорять, що треба стільки красти, щоб було чим відкупитись.

- увесь світ знає історію як голова Зачепилівської районної ради Токар убив людину в ДТП в Дніпропетровську і відкупився, ходить та посміхається.

- а хто із вас знає чим закінчилася карна справа пов'язана з роботою медиків, років чотири тому, коли Колєснік К.С. була попросту зарізана в лікарні.

- а якби в міліції розповіли які придурошні вказівки вони отримують від прокурорів.

- в Зачепилівці прокурор району вночі так урізався в електричний стовп, що номер від машини люди знайшли на другий день. П'яні їздять, що тут є неясним.

- я пригадую як прокурор Явніков писав в постанові приблизно так - "хоч в діях підозрюваного і є ознаки злочину, а самого злочину немає". Догадуйтеся самі та робіть оцінку такому прокурору.

- я маю сотні листів-відповідей з прокуратур усіх рівнів і жодного разу мені не написали правду. Тому я задаю питання Президенту України:" Навіщо нам саме така прокуратура?"

- випускники юридичної академії приїздять на роботу до Зачепилівки за 150 км. на шикарних автомобілях і ми сподіваємося на їх прагнення добросовісно працювати під керівництвом прокурора корупціонера. Не варто себе обманювати. Такі наші надії ніколи не виправдаються, якщо не провести суттєву реформу в правоохоронних органах.

- навіть війна в країні не може примусити прокурорів працювати на благо народу. Навіть коли я повідомляю про скоєний злочин і вони відкривають карну справу, то через деякий час вони справу закривають, а гроші собі в кишені.

- в Зачепилівці на трьох прокурорів три поверхи райпрокуратури і все це треба опалювати за рахунок держави в ці скрутні часи?

- в прийомний день в 10 год. 10 хв. прокурора району ще немає на роботі і невідомо коли він буде. Нормально?

- колишній наш прокурор Комар, очевидно був п'яний, розбився на машині в Криму.

- колишній наш прокурор Гладкіх в 30 років уже президент футбольного клубу і попутно виконує обов'язки першого заступника прокурора області. Ой як нам потрібні саме такі прокурори.

- в мене немає жодного сумніву в тому, що прокурор району декілька років тому організував вирощування коноплі.

- я особисто  отримав від працівників правоохоронних органів три конкретні погрози за мою журналістську діяльність. Я звертався за захистом в органи прокуратури. Думаєте захистили? Схоже, що вони самі все це організовують.

- декілька разів я був на прийомі в приміщенні Харківської обласної прокуратури. Я вам скажу, що колишні царі так не жили. Держава витрачає на цих правників мільярди, а віддача - гривня.

- в прокурорів і в міліції діє така практика. Коли є карна справа на якій можна добре "заробити", то карну справу забирають до області і скачують бабки. В районі не можна дізнатися про долю такої справи.

- останні політичні події в Україні красномовно засвідчують той факт, що органи прокуратури країни заради особистого збагачення та в угоду режиму Януковича все робили для розвалу нашої країни як такої.

- я не пам'ятаю жодного випадку щоб хтось із моїх земляків згадав в позитивному плані бодай одного із прокурорів району, яких тут перебуло за останні роки, як "собак не різаних".

І цей перелік є безкінечним. І все це свідчить про якість роботи одного із головних інститутів держави України. В цій ситуації в мене язик не повертається щось позитивне сказати на адресу українських прокурорів. А коли згадаю фізіономію і статки прокурора Пшонки... Питань більше, ніж відповідей. Зараз в країні слово прокурор - це синонім слів - жулик, шулер,  крадій, злочинець, зрадник, корупціонер. Якось прокурор нашого району говорив жительці  села, коли своєю машиною заїхав на її город: "Запомни тьотко. Я ніколи в тюрмі сидіти не буду". Ось така їхня мораль. І поки так буде?

Написавши дану статтю я не претендую на роль якогось провидця. Я розумію, що до роботи органів прокуратури є набагато більше та набагато складніших питань. Я тільки написав те, що бачив і відчував сам. Як один адвокат говорив мені, що треба дякувати долі що мене не били і не сидів я 5-7 років у в'язниці нізащо, так як сидять багато наших земляків. Сьогоднішня робота органів прокуратури для нормальної людини - це є образа, яка постійно про себе нагадує. Я вважаю, що нову державу Україну ми ніколи не зможемо побудувати зі старою прокуратурою. Це є аксіома. А так хочеться жити, щоб цих придурків не чути і не бачити. Люди ж якось живуть.

 

Редактор - Віктор Марголін, 28.09.2014 р.

Тема: Хто пояснить: навіщо в державі така прокуратура?

хто поясне

пострадавшие от тебя пострадавшие от тебя | 01.10.2014

Таня Матышка поздравляем тебя с днем рождения.Живи долго и счастливо.

Редактору

Сашко | 29.09.2014

А чого не написано як прокурор з нач міліції кришують приватні заправки? Прокурор тільки в район заїхав і став шукати де надурняк можна заправитися

от так

петя | 28.09.2014


Приведу один приклад. Під час судового розгляду питання в окружному адміністративному апеляційному суді судді запитували прокурора Зачепилівського району Гладкіх О.В. чи він взагалі є юристом. От до таких прокурорів «під руку» присилають молодих спеціалістів, які одержують вже право складати важливі процесуальні документи. Все це відбувається в атмосфері майже повної безвідповідальності. І пишуть же, тобто виконують вказівки.

Re: от так

Редактор | 29.09.2014

Дякую що пам'ятаєте.

хто пояснить

дядя | 28.09.2014

Редакторе ,а як нащот Зачепилівського судді Грицька

Re: хто пояснить

тьотя | 28.09.2014

то є він ангел во плоті

додати новий внесок