Хто таке бачив? Я не зміг проголосувати за себе.

26.10.2015 20:14

Хто таке бачив? Я не зміг проголосувати за себе.

 

Шановні читачі. Часу немає щоб пофілософствувати. Вибори пережили хто як. Наприклад, я дуже й не переживаю з того приводу що не стану депутатом районного рівня. Якось воно буде. Красти я не привик, до портфеля не рвуся. Але ж декому міг би дещо допомогти. Та будуть там інші, нехай  допомагають. Вибрали, то хай їдять. Далеко не всі очікування справдилися, але що поробиш? Грязі в цій політиці, нажаль, не стає менше. За порушення майже нікого не карають, а про совість говорити марно. Люди практично не розумнішають. Багато з них вибори взагалі ігнорують. А потім будуть скаржитися на "веселе" життя.

В цій статті я хочу з вами поділитися своїми враженнями щодо минулих виборів. Те, що зі мною проекспериментували доморощені чиновники, вражає навіть досвідчених громадян і зрілих політиків. Можна придумувати різні версії скоєного, але  , як на мене, "людський" фактор має тут найбільшу силу. Призивати до чесності та порядності пізнувато. Краще прочитайте що я написав до суду.

                                                        До Зачепилівського районного суду

                                                        Харківської області

 

Позивач:       Марголін  Виктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

-066-71-68-753,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru

 

Відповідач: Зачепилівська районна виборча комісія Харківської області,

 смт. Зачепилівка, вул. Радянська 49,

 тел.- 0993185048

 

Позовна заява

про скасування результатів виборів.

 

Коли я дав згоду балотуватися кандидатом в депутати до Зачепилівської районної ради Харківської області я написав відповідну заяву, яка 29.09.2015 р. була здана до районної виборчої комісії. Я відразу ж поцікавився по якому округу я маю право балотуватися. Я вибрав округ № 5 де я проживаю вже 36 років і де мене майже всі знають. По цьому округу значились такі вулиці: вул. Українська, пров. Першотравневий, вул. Котовського, вул Сіроштана. Відповідно до цього розкладу я і проводив свою передвиборчу роботу.

В день виборів 25.10.2015 р. мені зателефонував незнайомий мені чоловік і повідомив про те, що хотів за мене проголосувати, але мого прізвища в його бюлетені він не знайшов. Після цього я з головою районної партійної  організації Радикальної партії  Олега Ляшка Черненком Д.В. пішов до районної виборчої комісії (голова Дядечко Т.В.) і попросили пояснити причини такого стану. Вона нам відразу ж надрукувала копію постанови районної комісії від 15.09.2015 р. "Про затвердження територіальних виборчих округів з виборів депутатів районної ради" від 25 жовтня 2015 р. В цій постанові в окрузі № 5 значиться вул. Радянська. В цьому і заключається обман мене як кандидата в депутати. Без сумніву це було зроблено умисно в угоду кандидата в депутати  Ружинської Л.М. Про зміну складу округів нас ніхто своєчасно не попередив, а повинні були це зробити. Я навіть сам за себе не зміг проголосувати.

Я вважаю, що в даному випадку вибори проведені без дотримання передбачених Конституцією України та Законом про вибори  принципів і засад виборчого процесу. Вибори - це не є політичний процес, адже це передусім юридичний, чітко регламентований процес, а додержання виборчого законодавства – обов’язок кожного, хто бере в ньому участь. На етапі встановлення результатів виборів постало питання їх легітимізації, тобто встановлення факту  порушень,  які  явно спотворюють результати виборів.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 172 п.п. 5,6  КАС України

прошу суд:

 

1. Результати виборів по округу № 5 визнати недійсними.

 

2. Зобов'язати районну виборчу комісію провести повторні вибори по округу №4 з участю кандидата в депутати Марголіна В.Н.

 

3. Запросити в якості свідків до суду голову районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Черненка Д.В. (тел. 0954242856), та Чернухіна С.В.- мешканця села Руновщина, учасника виборчого процесу ( тел. 0951984083).

 

Додаток: - постанова районної виборчої комісії від 15.09.2015 р.

 

26.10.2015 р.             ______________  Марголін В.Н.

 

В "Зачепилівській правді" з'явилися  коментарі з явним намаганням посміятися над даною ситуацією. Та прийде час, якщо ці писаки поумнішають, що сміються вони із себе, бо мені не так уже багато потрібно. А мені вас жаль.

Що скаже суд - це мені цікаво.

До нових зустрічей.

 

26.10.2015 р.     Редактор - Віктор Марголін.

 

 

Тема: Хто таке бачив? Я не зміг проголосувати за себе.

редактору

манул | 31.10.2015

не все так погано,зачепиляни тали точну оцінку"обиженій пакртії"марголіевих-ляшко.

а Бердянці таки молодці, розібралися

Віктор Марголін | 29.10.2015

Шановні читачі. Коли я пишу слово дебілик, то мої думки літають десь в районі села Бердянка. Те слово не є прізвищем, а лише дає характеристику одній людині, якщо можна його так назвати. Я думаю, що йому би повністю підійшло оте слово, що викрикують на багатьох стадіонах на адресу Путіна. Боюся помилитися, але перші дві букви пам'ятаю, це "ху..." Це той, що надурив мене, а точніше забрав мою заробітну плату. Що поробиш, коли чоловік здатен продати свою честь і совість за 6,5 тис. грн. Ось така йому ціна, яку і дати за нього ніхто не захоче. А тому що він кончена падлюка. Я би за нього не став і руки марати, та радують деякі підсумки минулих виборів. В зв'язку з цим я хочу від щирого серця подякувати мешканцям села Бердянка за об'єктивну оцінку в діяльності отого дебілика, який нікуди не попав. Такі сволочі нікому не потрібні, тікайте від нього при першій можливості. Двері для нього у нас закриті навіки. І це його вибір. Патологічна жадоба зробила його свинячим директором зі злочинним присмаком до останніх його днів. Така йому оцінка - це людська воля і кара Божа.Молодці Бердянці!!! Редактор.

Re: а Бердянці таки молодці, розібралися

Зачепиляни теж дали оцінку | 29.10.2015

Марголін, а зачепиляни тобі теж дали оцінку... Ти - дебілик натуральний, з своїми алкашами - ляшковцами,не зміг навіть розібратися на який округ висуватись депутатом.Та хоч би й на свій округ став - результат був таким же . Тебе старого придурка всі знають. А зараз умнічаєш, всіх достаєш....

Re: а Бердянці таки молодці, розібралися

Проти всіх | 30.10.2015

Навіщо ж ви, Віктор Наумович, видаляєте коментарі про себе? Правда в глаза коле? Чому ж тоді про інших людей гидоти досі не видалили?

Re: Re: а Бердянці таки молодці, розібралися

Віктор Марголін | 30.10.2015

Так у нас із вами складається, що у кожного своя правда. У чому тільки мене не звинувачували, а ви жодного разу не заступилися за мене. А можливість у вас така була. Скажу відверто, що мені набагато приємніше було б вислухати вас в живу, нехай і не зовсім приємні речі, але ж я мав би можливість бачити ваші очі. А так ви ховаєтесь за анонімність ваших коментарів, а прізвища свого ніхто не бажає написати. Ось такі ви патріоти, так вам і наша Україна потрібна. Люди повинні знати за що вас слід поважати, а ви на мені будуєте свій авторитет, такі ви герої... Мені не потрібний "портфель", посада, я не за це борюсь. Боюсь, що це вам зрозуміти буде важкувато. Редактор.

Re: Re: Re: а Бердянці таки молодці, розібралися

Проти всіх | 02.11.2015

Якась частина в ваших статях правдива. Все наше керівництво не є святим, роблять помилки і крадуть, ну так у нас уже повелося на Україні, що кожен намагається потрішечки (хтось більше) в карман положити.
Та в ваших статях фігурують одні і ті ж особи. Невже в районі ні про що більше писати? Ну це зрозуміло, за що платять, про те й пишите.
Зрозуміти і повірити все ж мені буде важкувато, що Вам не потрібен був отой "портфель". Можу тільки представити ваше обличчя, коли ви не нашли свого прізвища в бюлетенях.
Я дуже рада, що в нашому районі не буде таких продажних депутатів як Ви.

Посланіє пану Гляню.

Віктор Марголін | 29.10.2015

Пане Леоніде. Я за тебе найбільше переживав, а в списках отих членів тебе не знайшов. Так я тобі хочу сказати про наступне. Твою творчу діяльність зачепиляни оцінили значно нижче, ніж Токаря, хоч ти і нікого не вбивав. Та так уже дуже розчаровуватися не слід. Пройде певний час і ти зрозумієш, що життя є і поза районною радою. А тим більше, що у тебе є непогані вудочки. А ще можеш вступити в отой клуб що в районному домі культури, будеш туди ходити чай гіршфельда попивати. Він кажуть целебний, чи цілющий. Там научать пісеньок співати і т. д. Так що не опускай носа. Путні молодиці, я сподіваюся, твої заслуги ще пам'ятають. Так що вперед! Редактор - Віктор Марголін

Депутатский корпус зач зради

Конопля - ответь | 29.10.2015

Re: Депутатський корпус Зачради
Вопрос Конопле главе РГА | 29.10.2015

Порошенко обещал обновление власти. В Зачепиловскому районе, благодаря конопле и гляням власть кардинально " обновилась" мало того, что у таких " умных и уважаемых" средненькие результаты на МЕСТНЫХ, еще раз повторю - на МЕСТНЫХ выборах. Где все в ихних руках. И власть, и админ ресурс , и лесть , и подкуп и угрозы и огромные финансовые мешки.14 кандидатов от БПП - 11 отъявленные Рыги. И главные ихние ошибки - отдали формирование депутатского корпуса , избирательных комиссий , наблюдателей в руки Лазурович надежды. А она - подневольная послушница Зубарева и Бойко н. Сидя фактически в кабинете администрации( админ центре ) эта шулерша умудрилась еще и активно распространить черную газету Марголина против гляней. Конопля здесь в теме. Без его молчаливого и трусливого согласия такого бы не было Вот вам гляни и реванш Опоблока.Re: Депутатский корпус зач зради

ТВК | 29.10.2015

Орієнтовний склад райради
Партія ПІБ Рейтинг
Солідарність Конопля А.Л. 62,4079
Бабенко М.А. 55,4545
Башкатов І.Ф. 52,1277
Дорошенко С.В. 45,0617
Мотринець С.М. 41,1111
Кащеєв О.В. 40,4255
Петровський В.І. 37,5394
Завада Л.А. 35,9729
Загній І.І. 32,4468
Відродження Токар О.В. -
Ковальов В.М. 24,4681
Кутицький В.І. 21,7184
Баклагін В.В. 21,6667
Батьківщина Крупський І.А. -
Роднянко В.В. 31,7365
Приходченко Р.М 25,0597
РПЛ Чернухін С.В -
Рябошапка Р.В. 47,1074
Оданець С.М. 31,9876
УКРОП Омельченко А.В. -
Донченко С.О. 25,5924
Донченко В.Ф. 20,3593
Соціалісти Буланов Ю.І. -
Женгура І.Г. 20,3187
Наш край Мартиненко Т.І. -
Стеценко В.І. 24,8731

глава райсовета

избиратель | 28.10.2015

Зачепиловский район во все избирательные кампании не попадает в "струю". Вся область голосует за "Возрождение", в облсовете большинство будет "Возрождения", а мы - за БПП. Нужно хоть главу райсовета избрать от "Возрождения". Кто знает, кто там прошел?

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок