Колись ми співали: "С чего начинается Родина…"

14.06.2019 19:14

Колись ми співали: "С чего начинается Родина…"

 

Шановні читачі. Ця пісня колись була дуже популярною та в її глибокий зміст, я переконаний, задумувались далеко не всі. Та то вже є минулі часи. Але  в патріотичності цьому твору  відмовити не можна.

Сьогодні я хочу звернути вашу увагу ось на таку сторону цієї медалі. Мова іде про бюджет. Чи то країни, чи то області, чи району або об'єднаної громади. Ось вам і відповідь на питання: чому в нас не вийшло оте задумане об'єднання громади. Моя ж відповідь - як я її розумію, це  тому, що люди почали рахувати кошти своїх громад. Тобто,  люди стали розуміти, що жити можна і дещо краще, ніж усі. Зрівнялівка тут уже не спрацьовує. Таке явище в нашому житті я розцінюю як позитивне. Щоб тут хто не говорив.

Отже, мову ми будемо вести про бюджет. Тема ця є дуже цікавою, але щоб її зрозуміти і довести до свідомості моїх земляків треба мати відповідні дані бухгалтерського обліку підприємства - наприклад, об'єднаної громади. Я не бажаю тут вихвалятися і чесно заявляю, що таких даних я не маю. Але навряд чи хтось мені заперечить в тому, що наша земля нас уже не годує. Поряд з цим, і я в цьому переконався відвідавши місто Харків, такої кількості нових і прекрасних  автомобілів- іномарок не мають багато міст Європи. Так в чому секрет? Дороги ремонтувати немає за що, а машин стільки, що дорогу важко перейти.

Щоб зрозуміти таку ситуацію я хочу звернути увагу на наступне. Давайте задумаємося чому США, як держава, така заможна. У них є потрібні кошти і ще й нам допомагають. Моя ж відповідь така. У них працівника податкової  служби бояться більше ніж Президента країни. А можливо, треба сказати що поважають. У них на крові своїх солдат ніхто не заробляє. А що у нас? Ми тільки й чуємо: про корупцію, про хабарі, про крадіжки і т. д. І поки так буде?

Відповідь на це питання я не вимагаю ні від кого. Я хочу сьогодні привести мого читача до зовсім конкретної відповіді, яка нехай і не буде повною відповіддю на підняту тему. Але…  Ми навіть не будемо аналізувати досягнення зачепилівських суддів на ниві вимушеного фермерства щоб якось сімю прогодувати. То є вже така місцева традиція щоб щось на когось оформити, а потім господарювати. І при цьому пенсію хоч би тисяч 50 отримати. То вже якось і жити можна. То у них там в Америці дещо простіше: якщо ти суддя то суди, а коли фермер, то інша справа. У нас же приходиться  все це суміщати і попробуй вивчити законодавство і не спутати його  з технологією вирощування кукурудзи. Отака то справа.

Всі ці мої роздуми явились результатом наступних подій. Отримав я повідомлення з налогової адміністрації про те, що  мені потрібно сплатити податок  на нерухомість в сумі 454,72 грн , в т.ч. борг в сумі 48,91 грн. Борг утворився в результаті несплати податку за 2017 рік, хоч такого повідомлення я не отримував. У нас це дозволяється. Таку країну збудували. Та коли я поцікавився  в своїх сусідів чи не отримували вони подібного "листа щастя", то таких виявити мені не вдалося. Виходить що мені найбільша довіра так як я виготовив документи на право власності на гараж де стоїть мій мопед. В результаті рідна держава  вирішила саме в такий спосіб покарати законослухняного громадянина Марголіна. Доводити мені що це є не зовсім справедливо мені довелося в  селищній раді, так як ці кошти повинні іти на розвиток вказаної громади, а може комусь і на премію не вистачає. То вже їхня справа. І я зустрівся з Оленою Вікторівною, поговорив з Лесею Мирославівною, задав питання пану архітектору Швецову, а потім ми всі перейшли до кабінету голови і продовжили цю розмову. Мою проблему там ніби і зрозуміли, але сказали що нічим допомогти вони не зможуть. А мені то, по суті, не допомога потрібна, а справедливе відношення як до члена цієї громади. Це в мене на першому місці.

Якщо говорити чесно і відверто, то я вимушений сказати, що такою своєю поведінкою я , можливо, викличу негатив по відношенню до себе. Знайдуться люди які думають по іншому. Але ж для мене надзвичайно є важливим своїми очима побачити бездарність всієї команди пана Кривенка в питаннях формування бюджету селищної ради. Як вдуматися, то це є страшні речі. Розраховувати тільки на подачки уряду не можна. Я разом з прокурором піднімаємо питання нагальної необхідності будівництва тротуару від заправки до центра селища. На це потрібні певні кошти. Це треба негайно почати будувати, не треба нам будувати "вішальниці" в самому  центрі селища, заганяти мільйони народних грошей глибоко в землю. Пан Кривенко вже четвертий раз вибраний головою і жодного разу не звітував про свою роботу. А люди це розуміють і справа інколи саме в тому і є, що люди не зовсім довіряють такому керівнику. Не всі ж  мислять тільки на рівні - корова пасеться в череді і слава Богу. Оце вам і маємо те, що маємо. А впереді вибори, і треба думати…

І щоб мої читачі більш чітко зрозуміли важливість формування місцевого бюджету я дозволю собі повернутися до не так уже і давньої історії з життя району. Героїня цієї воровської діяльності всім відома Кобильська, яка нам обіцяла навести лад в питаннях землекористування. Цю роботу вона розпочала в селі Чернещина і там її закінчила. Що від цієї бабської балаканини отримав бюджет села так і залишилось таємницею. І вирішила ця пані що справа спасіння соснового лісу біля села Руновщина для неї буде більш прибутковою. І три гектара лісу як корова язиком злизало. Спасибі Гляню Л.Д. який поміг всю цю аферу оформити документально. Стрілець С. з поліції декілька разів відкривав і закривав карну справу та прокурор Медяник не зумів побачити жодного порушення. Все до чиста було вивезено за межі Зачепилівського району, а що не подужали то спалили. Залишили місячний ландшафт на Зачепилівських чорноземах. А хто із нас цього не бачив? А що отримав бюджет Малоорчиківської сільської ради від такого господарювання? То, можливо, тут і розпочинається наша Батьківщина. А ще нам Кобильська обіцяла виростити на тому місці новий здоровий ліс. Я вас запитаю - ви бачили той ліс? Ушилась воровка з району, долари поїхали разом з нею, копійки залишились в Зачепилівці. На наші ремонти палки поганої не залишили. А ми строєм ходили, ляпали як могли і залишились як мартишка з голим задом. Ось така невидумана історія і такий бюджет маємо.

 

Наш новий Президент сказав про те, що влада для того і є щоб допомагати людям жити. Ось тому я і завів цю розмову в відділенні  податкової з Тетяною Іванівною. Вона ж мені відповіла: "А я їм говорила". Ось такі порядки і балачки зачепилівські. А тим часом складається враження що в об'єднаній громаді намагаються вирішити свої проблеми за рахунок моєї  обкраденої пенсії. Така убогість мислення та відповідальності за доручену справу. То невже окрім "Зачепилівської правди" немає кому отим дармоїдам вказати на їхнє місце в суспільстві? Щоб вони зрозуміли де починається наша Батьківщина.

 

14.06.2019 р.    Редактор - Віктор Марголін, Зачепилівка.

 

Тема: Колись ми співали: "С чего начинается Родина…"

!!!

громада | 25.06.2019

та ти сьо лучче саборной займися

округ №9

!!! | 25.06.2019

Серебрянский товарищ Токаря Олега, деп. нашей райрады, кажется от возрождения. Постоянно в Днепре. Ему нужны наши проблемы??? Нет, конечно!. Внимательно читала его программу: 1-я часть - это обещалки на уровне ВР, а вторая часть - из партии "батькивщины". Пустые слова, которые к проблемам жителей ул. Садовой не приклеешь. Даже элементарно- нужно подписать депутатом АКТ,. а где искать депутата? В Днепре?? РОднянко, он на Зачепиловку работать не будет, у него цель другая, посмотрите в 2020 году.

Re: округ №9

Серебрянский Павел | 25.06.2019

А вы следите за мной , где я постоянно нахожусь? - попахивает криминалом (Статьей 32 Конституции Украины)! То же самое на счет того чей я друг или чей недруг - вмешательство в личную жизнь. С проблемами жителей улицы Садовой - мы разберемся совместно с жителями улицы Садовой - если они окажут мне честь стать представителем своих интересов в ОТГ, Судя по тому как Вы активно пытаетесь участвовать в черном пиаре - конкретно Вы не имеете к интересам жителей ул. Садовой - совершенно никакого отношения. Более того - Вам уже ранее исчерпывающе ответили на все ваши провокационные комментарии, я бы посоветовал Вам не унижать себя такими высказываниями тем боле что МУЖЧИНЫ не пишут от имени женщин)))).

Примерно так

Серж | 22.06.2019

Шел бы ты не уважаемый своей дорогой , для таких как ты которые разговаривают полуматом, не место среди нормальных людей! Тебе место среди алкашей и люмпенов!

Re: Примерно так

все бачимо та розуміемо | 22.06.2019

Так це стара "гуардія" за крісла держуться, ніяк ненаідяться ненаворуються того и скиглять та галас піднімають

Re: Re: Примерно так

))) | 22.06.2019

Та ні, це одна істота яка дума шо іх багато - це до психіатра

громада

виборці | 22.06.2019

а якого хрена отой дибіл серебряний лізе на 9 округ??????? нам своіх людей немає, нормальних?? він чиї права буде відстоювати???? де радіо?? получає зарплату за шо??? хто ще з ним іде?? ви за кого людей держите????? воно даже програму не могло скласти- списало!!!! Роднянко, кого ти пхнеш?????Чиії він інтереси відстоює??? Якої людини- трудівника???

Re: громада

Вчителі | 22.06.2019

Дебіл неосвічений це ти, хто твої нормальні люди це Зеленський Саша в програмі якого підтримка ЛГБТ? просто кажучи півні, Порошенківські Покидькі ! А Серебрянському можеш в обличчя питання задати, якщо сміливості вистаче, в тому числі чи зможе він сам написати програму ! Він від людей не ховається, а ти провакатор убоге створення, тільки в газеті можеш лайном кидатися?

Re: громада

виборцы | 22.06.2019

Ух ты какой резкий , словами бросаешься, культуре тебя не учили, вежливости на пример или бумага все стерпит ? Ты и дома так с детьми разговариваешь,? Ну если ты и в газете так разговариваешь по хамски и обращаешься к малознакомым людям - то тебя искренне жаль... Уверен что ЛЮДИ не будут прислушиваться к такому как ты !!!

Re: Re: громада

!!! | 22.06.2019

та ти сьо

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок