Кожна думаюча людина має питання.

17.10.2017 18:59

Кожна думаюча людина має питання.

 

Шановні читачі. Я не збираюся вам повідомити щось  аж занадто нове. Я повертаю вас до невирішених проблем нашого селища. Сьогодні десятки тисяч людей, які здатні мислити та аналізувати стан речей в державі, стоять на мітингах в Києві і намагаються довести владі що вони також люди. Тобто, там стоять люди і за нас із вами. Жаль що все це відбувається саме в нашій країні, яка вже до ниточки пограбована і цей процес зупинити надзвичайно важко. А  як точніше, то ми не бачимо належних потуг з боку Президента країни. Все що робиться в Зачепилівці – це дзеркало того що відбувається в країні в цілому.

Із сумом я можу повідомити своїм землякам про те що ні суд, ні прокуратура з поліцією, ні селищний голова з водоканалом та домоуправлінням, ні районна рада з адміністрацією – ніхто не захотів розібратися в питаннях справедливості тарифів комунальних служб. Ось так і продовжують «драти шкуру» ненажерливі правителі з довірливих зачепилян, які включити свої мозки зовсім не поспішають і гордо носять назву бидла.

Після численних судових розборок я отримав листа із Києва де мені пояснили, що згідно чинного законодавства всі мої питання належить розбирати в кабінеті голови РДА. А так як пан Конопля відверто ухиляється від вирішення цих проблем я звернувся  в прокуратуру з вимогою відкрити карну справу в зв’язку з невиконанням Коноплею А.Л. своїх прямих службових обов’язків, укриттям злочину пов’язаного з пограбуванням держави і зачепилян. Однак, прокурор не взяв на себе такі обов’язки, а суд не «побачив» ніякого злочину. Про цю «банду» Бойка Г.В. вже написані тома, всім є зрозумілим що організована злочинна організація починається з районного суду. А мафія у нас є непереможною і хто її очолює також відомо.

З метою інформування читачів я хочу повідомити вам про листи, які написані і відправлені адресатам. Це і є роботою редакції нашої газети. Прошу прочитати.

О С О Б И С Т О

Голові  Харківської ОДА

Світличній Ю. О.

 

Марголіна Віктора Наумовича – мешканця

смт. Зачепилівка Харківської області

вул. Українська 8, кв. 9 ,тел. 5-18-43,

066-71-68-753,  інд 64401 , пенсіонер,

 редактор Інтернет-газети «Зачепилівська правда»

 

                                  З А Я В А

                                    Шановна пані Юля.

Я сподіваюся що вас там ще не розігнали. І щоб довести той факт що я не вперше до вас звертаюся я посилаю вам три листи за підписом пані Гравнової Т. І щоб довести вам відсутність влади в Зачепилівці я посилаю вам два листи, які я отримав від Зачепилівської РДА за підписом голови Коноплі А.Л. і які готував спеціаліст який жодного відношення до піднятих питань не має.  Ці листи доводять повну безпорадність, безвідповідальність, кощунство над правами людей, злочинну та воровську суть нинішньої влади, нездатність проявити волю і пояснити людям що відбувається в районі. Ви особисто не маєте права стояти в стороні  і тільки споглядати як розкрадається район і його мешканці, які лише вимагають пояснити чому послуги місцевого водоканалу є найбільшими в області. Не кращі справи і в місцевому домоуправлінні. До заяви я долучаю свою заяву в домоуправління в якій прошу чиновників діяти у відповідності до вимог, викладених у відповідних постановах Кабінету Міністрів України. От і все. Я сподіваюся, що ви знайдете мої додатки до скарг на 17 аркушах, які мають підтвердити мої висновки.

Мої ж звернення до поліції, прокуратури, до суду – все це тільки втрата часу і нервів. Ви почитайте «Зачепилівську правду» і вам стане зрозумілим що там написано про місцеву поліцію. Страшно читати. Але ж це не десь там в Америці. Це в Зачепилівці. І якщо в коментарях і є дурниці, то далеко не все.

Місцеві чиновники навіть народному депутату Гіршфельду не надали об’єктивної інформації. Бо тут злодій на злодію сидить і всі хочуть добре заробити на обездолених людях. Я відверто заявив Коноплі А.Л. про те, що з його листами, в кращому випадку, можна хіба що сходити до туалету. І він тільки руками розвів. Немає чого чоловікові сказати. Ось така влада.

Сьогодні ж мешканці району в очікуванні як перед грозою. Скоро вибори і районом виявив  бажання покерувати пан Кривенко Ю.В.- селищний голова, який уже обікрав нас з допомогою водоканалу та недолугих депутатів, які хоч за третім разом, а голосують, який показав свій «талант» в боротьбі з зеленим змієм.

 Мене намагаються переконати, що водоканал неодноразово перевіряли різні служби і порушень не виявили. То я, маючи вищу економічну освіту, без всякої перевірки можу назвати конкретні факти за які варто спитати працівників антимонопольного комітету і управління по цінах в області, а в Зачепилівці спитати Кривенка, Галія, Коноплю за результати їх роботи в селищі. За моїм глибоким переконанням – це злочин перед державою і народом України. Це є однією із схем пограбування і державного бюджету України. І це тоді коли на субсидії коштів не вистачає, а в країні іде війна. Чи не являється це вашим прямим обов’язком щоб вмішатися та навести лад?

Пані Світлична. До вашого відома довожу і таку інформацію. Щоб мені, як редактору газети, «зав’язати» руки і очі, проти мене 09.12.2017 р. завели карну справу за неповагу до суду. В моїй квартирі 17.02.2017 р. провели Красноградські «шакали» обшук і арештували всю комп’ютерну техніку для експертизи. Що вони робили п’ять місяців з моїм принтером – зрозуміти неможливо, а комп’ютер і ноутбук не повернули до цього часу. Ось так наші недоумки шанують свободу слова і захищають узурпатора судової влади суддю Огієнка Д.В. І при цьому я мушу думати про демократичний розвиток суспільства і держави, повністю довіряти нинішній владі, находити шляхи для захисту моїх земляків на 72 році свого життя. Повірте – це для мене справа не є легкою. Без вашої дієвої допомоги я цих сепаратистів  перемогти не зможу.

Я сподіваюся, що у вас знайдеться порядна і відповідальна людини, яка здатна буде розібратися в злодійствах зачепилівських чиновників. Без вашого особистого втручання злодії і шахраї з комунального господарства Зачепилівки нібе  не дінуться. Це ясно як Божий день.

 

Додатки:   - лист Гравнової від 21.07.2017 р.

-лист Гравнової від 18.09.2017 р.

-лист Гравнової від 29.09.2017 р.

-лист з Зачепилівської РДА від 04.10.2017 р.

-лист з Зачепилівської РДА від 09.10.2017 р.

- копія листа Президенту України від 15.09.2017 р.

 

З повагою: мешканець Зачепилівки  ______________  Марголін В.Н.

14.10.2017 р.

 

Наступного листа я відніс до Зачепилівського домоуправління:

В. о. начальника

Зачепилівського виробничого управління

житлово-комунального господарства

Пишненко О. З.

 

Заява.

12.10.2017 р. я отримав від вас відповідь на мою заяву від 22.09.2017 р. Дана відповідь мене не задовольнила так як вона не відповідає дійсності і я твердо знаю, що 23 жовтня 2007 р. я ніякого договору ні з ким не заключав. Вами надана мені копія проекту договору який міг бути заключений між нами і я вам його надав  14.09.2016 р  під час судового засідання відповідно до вимог судді Яценка Є.І.

З метою усунення даного непорозуміння я пропоную вам заключити зі мною Договір  про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території. При цьому, як я вважаю, розрахунки повинні бути зробленими у відповідності до вимог викладеними в постанові КМУ від 12.07.2005 р. № 560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та Постанови КМУ №869 від 01.06.2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Особливу увагу прошу звернути на наступне:

- Кабінет Міністрів рекомендує всі затрати на вивезення відходів ділити на кількість прописаних громадян  в квартирі і ця сума коштів повинна визначати вартість обслуговування відповідного помешкання. Якщо цього не зробити то я буду в 2-3 більше платити від своїх сусідів. Перерахунок по цій позиції прошу зробити починаючи з 01.01.2017 р.

- Кабінет Міністрів рекомендує організувати вологе прибирання в під’їздах будинків. Це питання варте вашої уваги.

- тарифи на послуги розраховуються окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг.

- Кабінет Міністрів дає роз’яснення що перевірка та обслуговування димовентиляційних каналів входить в обов’язковий  перелік обов’язків домоуправління, а тому оплата за цю роботу повинна входити в оплату мешканцями в домоуправління.

- щодо оплати за нічне освітлення під’їзду будинку. Я повинен платити за це згідно з показами лічильника.

- я хочу знати за прибирання чиєї території я буду платити    кошти.

Тільки після заключення справедливого договору я буду оплачувати послуги домоуправління.

 

Мешканець Зачепилівки    ____________________ Марголін В.Н.

13.10.2017 р.

 

Ось така моя позиція з даних питань. Я вже отримав «подяку» від керівника домоуправління прямо на дорозі. Але то є бабські емоції. А я чекаю на офіційну відповідь. Бо в суд не буде з чим іти. Експерименти над Зачепилівським людом продовжуються.

На цьому дозвольте закінчити. До нових зустрічей.

 

Редактор – Віктор Марголін, 17.10.2017 р.

 

Тема: Кожна думаюча людина має питання.

изгнание директора школы

аноним-против школы | 10.12.2017

я вас прошу Марголин В. Н. напишите что-то про нового директора,он меня задолбала,и не только меня а пол школы .Она в нвшей школе просто как крыса все её не долюбляют и ищят компромат на него .Если вы что-то знаете про него то напишите в зачепиловской правде.Зпросьбой аноним-против школы.Я вам буду благодарен если вы что-то про неё напишите

Едине прохання до редактора

Совiсть | 23.10.2017

Наумович зроби едине добре дiло в своему нiкчемному життi здохни бажано в муках

Re: Едине прохання до редактора

Редактор | 23.10.2017

Коли навіть зовсім постороння людина почитає зачепилівські коментарі, то однозначно подумає що на цій землі немає розумних людей.

Скоты вам

Кобильським - пидарам | 22.10.2017


КОБЫЛЬСКИЕ, ВСПОМНИТЕ, ЧТО ВЫ СДЕЛАЛИ 7 ЛЕТ НАЗАД!!!! МНЕ ЖАЛЬ ВАС!!! Я ВАС ПРОСТИЛА!!! ЛИДИЯ ДМИТРИЕВНА, ВСПОМНИТЕ ТУ ДЕВОЧКУ,,,,,,,,,(((((

Слушайте гниды

Кобильським пидарам | 22.10.2017


Кабыльские сколько вы людей ограбили прикрываясь Лидой вас все ненавидят вы хуже фашистов а вашего лишку ловили на взятке когда он в милиции работал вы все хапуги ненасытные народ руновщины против вас вся надежда на нашего нового директора Сергея Викторовича Ребро лешкин друг тоже бывший налоговик

Re: Слушайте гниды руновщинские

Димон зуб | 23.10.2017

Ха ха ха! Вас ещё не грабили! Вот я вам покажу как это делается

ответ

Кобильському | 22.10.2017

Гандон - гандонов перечислил.

Зачепилянину

Спарведливость!!! | 22.10.2017

А очі у голови Зачепилівського суду добрі-добрі, надійні-надійні. Одразу видно, не для себе людина купувала дві Ауді з мінімальним кліренсом у Зачепилівку


На Харківщині судитимуть суддю за третю не задекларовану машину ціною в майже річну зарплату
KH.DEPO.UA

Re: Зачепилянину

Правда - правда | 22.10.2017

А розмовляэ вiН (Бойко) як влесливо....." Вид ж менI вiРите, правда?" ...... ТакI , як вiн нiколи " не брешуть" Вони свято вiрять в те що кажуть.... Навiть якщо роблять пакостi.....

Бойкам

Кара Господня | 22.10.2017

Надеюсь и верю , что стареющая проститутка Наталка Бойко, переживет своего Гришку и выпьет чашу страданий, которая каждый день пополняется страданиями и прокленами обиженых и обобранных ее мужем. Надеюсь. что наедятся они сырой землицы при жизни, а у их отпрысков Андрюхи и остальных отберут последний кусок хлеба и они будут отвечать за злодеяния их папаши , деда - бойка г в Да будет так

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок