Кричиш та толку ніякого, а коли мовчати...

08.04.2014 14:58

Кричиш та толку ніякого, а коли мовчати…

 

Таке рідко почуєш. Генеральна прокуратура України вирішила розпочати бій з корупцією в своїх рядах. А бій – це вже є війна. А тим більше, що воювати нібито повинен свій зі своїм. Питання, наскільки я розумію, досить складне. Чим закінчуються війни з корупцією в нашій країні – це також усім відомо. Та все ж хочеться вірити в краще, бо як то під час зустрічі прокурор району і руку подав, привітався, поцікавився чому це я до нього не заходжу. А чого до нього заходити коли він не вирішує жодного мого питання – я не знаю. Саме це мене змусило звертатися далі. Нічого розумнішого я придумати не міг. Тому я нині хочу поділитися з читачами змістом мого листа до Генеральної прокуратури. Отже, читаємо.

 

                                                     До Генеральної прокуратури України

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівки,

 вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401, тел. 5-18-43, mailto:margolin4600@list.ru, журналіст ВО «Свобода».

Скарга.

Нарешті, після вашого запрошення, я отримав певну надію з приводу того що мої повідомлення про злочинну діяльність місцевої влади разом з прокуратурою району та області на протязі останніх років буде почуте і розглянуте. В моїй Інтернет-газеті «Зачепилівська правда» за адресою zachepravda.com  я декілька років розповідав про суть злочинних дій працівників Зачепилівської районної прокуратури, які навіть після відкриття карних справ роками розглядають справи і не доводять їх до логічного завершення. Так вони кришують злочини проти держави і народу України. І куди б я раніше не звертався  отримував безвідповідальні відписки. Як мінімум, прокурор району повинен за таку свою роботу понести належну кару і осуд людей та бути звільненим з посади.

Я посилаю вам копії документів з переліком службових злодіянь, які залишилися без належної уваги з боку працівників прокуратур. І цей перелік є далеко не повним. Це вже є злочином перед народом. Наприклад:

1. Лист прокурору області від 26.12.2013 р.;

2. Заява прокурору району від 23.01.2014 р.;

3. Звернення до голови обласної ОДА.

Цілий ряд питань за моїми заявами розглядались і в місцевому, обласному та ВС України. Та, нажаль, там сидять побратими прокурора району і в результаті все залишається як є. Якби ви створили комісію яка би приїхала в район та провела особистий прийом громадян і тоді б багато питань по прокуратурі були б більш повно освітлені. Але для цього треба мати перш за все політичну волю. Та порядок треба колись нам усім наводити в нашому домі. Так далі жити не можна.

10.03.2014 р.               __________________ Марголін В.Н.

Чим все це закінчиться я прогнозувати не буду. Єдине, що можу повідомити читачам, так це те що моя скарга направлена для розгляду до прокуратури Харківської області. Поживемо, побачимо. Та сьогодні я маю переконання що наш прокурор  пиляв ліс під Руновщиною разом із Лідою. То хтось у цьому повинен розібратися.

22.03.2014 р.     ___________  Марголін В.Н.