Крик душі заспокоїти може лише істинна правда та професійні дії.

08.02.2017 18:18

Крик душі заспокоїти може лише істинна правда та професійні дії.

 

Шановні читачі. Я інколи задаю собі питання: навіщо я живу? Щоб бачити аморальність  нинішнього життя, обман та знущання з безправного люду, беззаконня та узурпацію влади безвідповідальними чиновниками? Але ж люди не з такою метою з'являються на світ Божий. І чим більше дізнаєшся, тим тяжче переносити численні факти несправедливості, які як гриби виростають в нашому суспільстві. Пенсіонер в Європі значну частину свого життя проводить в екскурсіях по Земній кулі, а я, наприклад, забув коли був в Краснограді. Про Харків та Київ і мови немає. Єдиний раз в 1984 році був в Болгарії. То ж можна уже говорити, що життя вже прожите. Але живий в могилу ніхто не лізе, хоча радості від нинішнього життя ой як не багато.

Відверто скажу, що коли б не призначена субсидія, то було б набагато складніше. Та на все це я дивлюся з точки зору державної політики. І саме тут у мене з'являються питання на які відповідати немає кому. Секретів тут ніяких немає і я вирішив поділитися з читачами наступною інформацією. Маючи спеціальність економіста я всі свої витрати  планую, для себе обґрунтовую і веду досить скромне життя. Тобто, мої витрати води, електроенергії, газу досить обмежені в розумних рамках. Тому я маю в своїй господарській діяльності задовільні результати. Так, у платіжках за електроенергію я маю переплату в розмірі  57,86 грн., газ з плюсом в 800 грн., переплата за воду 2861,57 грн. Читачів я хочу попередити щоб не думали, що все це впало з неба. Це результат мого продуманого життя, результат продуманої економії, раціонального споживання. Зараз я не планую вдаватися в деталі, це є лише приводом щоб поговорити про Зачепилівський водоканал.

Наведені мною цифри, я сподіваюся, дають підтвердження тому, що всі мої роздуми про роботу керівництва Зачепилівським водоканалом не мають жодного шкурного інтересу. Ні на чию посаду я не претендую і тому відверто заявляю про те що дійсно болить душа як за державу, так і за мешканців Зачепилівки. Таких відвертих шкуродерів, як Галій з Кривенком, наша земля навряд чи бачила. Всі ці мої думки крутяться навколо нереальних тарифів на воду та водовідведення, яких не знає вся Україна. Там де іде  справжня війна - там все набагато дешевше.

Та в даній статті я хочу звернути увагу читачів на проблему не стільки водоканалу, як місцевої поліції. Ми всі знаємо про те, що карна справа по водоканалу відкрита майже 2,5 роки тому. Про розумні строки розслідування справи і мови немає. Слідчий, під назвою Стрілець, давно вже себе скомпрометував отримавши посаду заступника керівника. Це я рахую як Зачепилівську аномалію - чим гірше працюєш, тим більші зірочки на погонах.

Ось вам останній приклад. Я вже повідомляв читачам, що працівники фіскальної служби провели перевірку водоканалу по моїй заяві. В результаті були виявлені порушення в фінансовій дисципліні на підприємстві. Але таке формулювання мені мало що говорить і я звернувся з заявою до пана капітана Стрільця, який третій рік шукає порушення, щоб він на підставі відкритої карної справи надав запит до водоканалу та отримав Акта перевірки і можливо міг би познайомити мене, як заявника, з головними зауваженнями перевіряючих. Майже так і вийшло, але ж самого Акта Стрілець так і не показав. Так він мені "подякував" за мої намагання допомогти йому в розслідуванні карної справи. При цьому він посилається на вимоги процесуального закону і задає мені питання: "А хто ви такий по справі?"

В результаті я приходжу до особистого висновку і навряд чи хтось захоче мене переконувати в чомусь іншому. Дана карна справа вже два  рази  побувала в апеляційному суді, поверталася назад для додаткового дослідування. Але навіть прокурор Балюк ще не вдаривши палець об палець по даній справі заявив, що вони справу все рівно закриють. Це красномовно говорить про те, що прокурор  і слідчий є однозначно зацікавленими людьми. В свою гоп компанію вони втягли суддю Огієнка і ця злодійська  трійка вирішує долю громади Зачепилівки. Оце вам і суд, і правосуддя. Їм  сподобалось "доїти" водоканал, але ж це робиться за наш з вами рахунок, шановні читачі. Всі ми є заложниками безвідповідальної роботи депутатів селищної ради, пана Кривенка та Галія. Водоканал шахрайським шляхом вимагає з селищної ради стільки коштів, скільки хочеться. Про справжню господарську діяльність адміністрації водоканалу  нам нічого не є відомим. Громадські слухання Кривенком відверто ігноруються, хоча вони є законодавчо визначеними як обов'язкова форма роботи з населенням. Тих людей, які його "вибрали"- він навряд чи рахує за людей. А районній владі все це до одного місця… А жаль. Все держиться в районі на хабарях та на широких карманах судді, прокурора і слідчого - наших головних правоохоронців. А держава при цьому комусь із них потрібна?

Та на цьому наші втрати не кінчаються. Ми з вами зовсім недавно очікували  позитивні результати від реформ в прокуратурі і поліції. І що маємо? Той незначний авторитет прокуратури і поліції на наших очах намагаються розтоптати конкретні офіцери, які навіть присягу дали працювати  на благо українського народу. Керівництво країни їм підняло заробітну плату до рівня генеральської. І на цьому фоні такі поняття як ум, честь, совість, які зовсім недавно звучали з уст громадян України, в цих подонків знівельовано жадобою до наживи.

Ці, мною названі "шакали", вигнали семидесятирічного діда з зали суду, за неповагу до суду виписали йому штраф майже в 2 тис. грн, прийняли на підставі фальшованого договору з домоуправління необхідне і проплачене судове рішення. Залишилося тільки вигукувати: "Слава Україні" - "Подонкам слава".

 

 

08.02.2017 р.           _________________ Марголін В.Н.

 

 

Тема: Крик душі заспокоїти може лише істинна правда та професійні дії.

горе-больница

лютий | 16.02.2017

Интересно, когда наше районное начальство последний раз были в нашей горе-больнице, но только без предупреждения о своем визите? Кому они подчиняются? Бардак в производственной дисциплине полнейший!!! Уже около 12-ти час.врачи, как мыши, исчезают. И можно их совсем не дождаться. Но зато кофе-чай пьют с утра и точат сплетни.Лор врача сократили, куда ехать, в Красноград?

Re: горе-больница

Дохтора | 16.02.2017

А зачем им больница? Мы их на дому откапываем

Re: горе-больница

медслужба | 22.02.2017

Зачем нам больница ми уже надом до них додому ходему так як льопошкина лечити какая нехрена непонимае зачем она нужна нам

не врач

Николаевка | 16.02.2017

А деньги получала за Николаевку годами.

Re: не врач

Винничка | 16.02.2017

так то ж святе

Не врвч

Врач | 15.02.2017

Ружинская тебе спасибо за Винник,но в Николаевке она не нужна.

Re: Не врвч

Николаевка | 15.02.2017

Так она в нас и не бывает

про прокурора Зачепиліки

Редактор. | 09.02.2017

Пане прокурор.Якщо ти хоч один раз заправив свій автомобіль за рахунок Зачепилівського водоканалу, то з тієї ж хвилини ти перестав бути прокурором.Ти став пацаном з Краснограду. Саме тому ти збираєшся в черговий раз закрити карну справу. Про це ти мені вже повідомив усно.Та я сподіваюся, що мешканці Зачепилівки таке западло тобі устрояти не дозволять і дружно прийдуть до суду. Редактор.

на віщо я живу

Соц.служба | 09.02.2017

Скоро подохнешь,так хоть льготами воспользуйся!Зубы вставил БЕСПЛАТНО теперь отмойся,в квартире натопи,свет вечерком включи живешь как бомж-экономист хренов

Re: на віщо я живу

Редактор | 09.02.2017

Такі шедеври зачепилівського керівника, депутата, людини з вищою освітою я не можу видалити. Нехай і учителі нашої школи побачуть результати своєї праці. А мені сподобався вислів:" Образование можно иметь и среднее, а вот воспитание должно быть высшим".
Редактор.

1 | 2 >>

додати новий внесок