Люди та суд розберуться і дурниці не допоможуть.

30.04.2015 23:53

Люди та суд розберуться і дурниці не допоможуть.

 

Шановні читачі. Час уже пізній, а тому я постараюсь  щоб моя інформація для вас була короткою і змістовною.

Я не погодився зі змістом статті в районній газеті, яка перевернула все з ніг на голову. Це все про воду і тарифи на неї. Не хочеться мені оставатися в очах працівників водоканалу бидлом. Тому я звернувся до редактора районки з наступним листом:

Редактору районної газети

Зачепилівського району Харківської області

"Горизонти Зачепилівщини"

Тютюнник С.Є.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

"Зачепилівська правда",

інд. 64401, тел. 5-18-43,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

Заява.

 

Шановна Світлана Єфремівна.

 

В випуску газети за 25 квітня ц.р. в одному із матеріалів було названо моє прізвище.  В тій статті,  згадуючи моє ім'я, подана інформація, яка не є правдивою, не є повною і тому читачів газети заводить в оману. В статті говориться про те, що я звернувся до суду з адміністративним позовом, суд розглянув питання і після цього були підняті тарифи на послуги місцевого водоканалу. Без сумніву, що у багатьох читачів склалася така думка, що коли б я нікуди не звертався, то ніхто тарифи не переглядав би. Та в результаті небаченого підняття тарифів люди в мені бачать причину їх негараздів. Тому на мою адресу посипалась  навіть серія непередбачуваних і безпідставних погроз.

Щоб в якійсь мірі виправити вищезгадану помилку редакції я звертаюся з проханням в наступному номері газети подати повний текст мого адміністративного позову від 02.12.2014 р. про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 28.11.2014 р. протиправним. Отримавши саме таку інформацію читачі газети зрозуміють  про що іде мова і хто яку позицію займає. Варто нагадати читачам, що я виграв  в Зачепилівському районному суді справу і переміг я в апеляційному суді м. Харкова. Я це розглядаю як перемогу громади селища. Чому після цього селищний голова Кривенко Ю.В. веде себе таким чином - це вже питання до правоохоронних органів.

 

Додаток: - копія адміністративного позову від 02.12.2014 р.

 

Мешканець Зачепилівки                               Марголін В.Н.

 

27.04.2015 р.

 

Та на цьому мої  негаразди не закінчуються. В коментарях до моїх статей появилася ціла низка дурниць. Я тільки не можу зрозуміти - все це писалося до операції чи вже після. Щось таки схоже на діагноз. Та Бог їм суддя. Вони так нічого і не зрозуміли. Не здатні ці люди творити для людей добро. Саме в цьому їх проблеми. Від цієї хвороби є лише одне лікарство…

Все це змусило мене звернутися до суду. Зміст цього звернення наступний:

Слідчому судді

Зачепилівського районного суду

Яценко Є.І.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                 Харківської області,

 інд.64401,  тел. 5-18-43,    mailto:мargolin4600@mail.ru

 

Заява

у відповідності до вимог  ст. 380 КПК України  відносно  постанови  суду від 12.03.2015 р.

 

12.03.2015 р. судом був розглянутий мій позов до Зачепилівської селищної ради. Згідно прийнятого рішення суду рішення сесії про затвердження нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  визнане протиправним.

Селищний голова після суду скористався правом оскарження судової постанови, але суд не виграв. Натомість селищний голова провів 22.04.2015 р. сесію депутатів селищної ради  і на ній було затверджено тарифи ще більш високі, ніж це було раніше. Крім цього в районній газеті була подана інформація  про розрахунки собівартості послуг водоканалу, які є неправдивими і заводять абонентів в оману.

Така поведінка селищного голови говорить лише про те, що ним повністю ігнорується дане судове рішення, що є ознакою карного злочину згідно ст. 382 КК України.

 

Враховуючи викладене та керуючись ст. 380 КПК України прошу суд:

 

- розглянути дане питання в судовому засіданні та прийняти рішення про роз'яснення судового рішення від 12.03.2015 р. з тим, щоб абоненти Зачепилівського водоканалу чітко розуміли рівень тарифів на послуги водоканалу починаючи з 01.01.2015 року.

 

 

Мешканець селища   ______________________ Марголін В.Н.

 

30.04.2015 р.                                    

 

 

Я сподіваюся, що прийде час і все стане на своє місце.

 

Редактор - Віктор Марголін

30.04.2015 р.

Тема: Люди та суд розберуться і дурниці не допоможуть.

Про горизонты

Журналист | 04.05.2015

" Шановна С. E." Да какая она уважаемая. Старая партийная шлюшка, кошелка из леса. Лижет гляню и натахе ж#пу до красна. Мозгов своих нет , кроме сладких липких остатков в виде тошнотворных статей. Как может Украина измениться с такими идеологами , горе - редакторами. Куда смотрит Конопля перед выборами? Где молодежь в руководстве во всех отраслях? Или все по прежнему???

МАРГОЛІНУ

МАРГОЛІНУ | 02.05.2015

наумович, ти не царь, і не Бог,шоб розкидатися статтями. Ти не маєш права НІЯКОГО дрочити людей і оскорблять як тобі збреде в твою маразматичну голову прекращай займатися херней,лучше приведи себе в порядок,ходиш як чума з грязними ногтями

Иван

марголину | 02.05.2015

и не стидно тоби наумович таке писать!??? горіти тобі в пеклі! На вертєлі!
особенно понравилась фраза "бог їм суддя"! Як ти, заядлий комуніст про Бога можеш згадувати? Скотина ти! Ще й до церкви ходиш! Я б на місці батюшки тебе б даже до ступеньок не підпускав. а батюшка боїться шо й на нього заява прокурорчику поторохтить, каже та хай ходе, аби не гавкало!!!

Марголин!

Иегова | 02.05.2015

Покайся, стукач, женоубийца и содомит!

Замість ПС. Люди добрі, вибачте мене!

Маргоша | 01.05.2015

Я старий дурень та шизофреник. У мене поганий зір. Я не міг побачити, що внаслідок МОЄЇ над Вами перемоги замість 20,42 грн. може стати 52,49 грн. Я ж думав, що буде 7-8 не більше. І бажав Вам усім добра. Тому, коли Ви будете мене пиздити ногами, бийте лише по сраці та верхньою частиною стопи, аби не завдати мені тілесних ушкоджень. Інакше, я поскаржуся на Вас Прокурору!

додати новий внесок