Люди, вдумайтеся! Хто нами керує?

08.04.2014 13:27

Люди, вдумайтеся!  Хто нами керує?...

 

Будь-яка жорстока влада скоріше сувора, ніж довговічна, і того, хто вселяє страх іншим, в кінці кінців самого охопить жах.

Гай Крісп

 

Шановні читачі. Хтось із вас, очевидно, подумає навіщо я все оце пишу. Моя відповідь на це питання буде наступною. Я хочу висловити свою думку стосовно того , що те, що відбувається в Зачепилівці на Харківщині – все це не в меншій мірі ніж пліснява на старому окрайцю хліба обплутало всю нашу країну. Це і злочинність влади, це і корупція, це і права людини за які ми майже не боремося і надіємося на когось. Коли ми вже вступили в оце регіональське лайно, то тільки миром треба рвати ці пута. Не слід сподіватися ні на Подколзіну, ні на Гляня Л., ні на Валю, ні на Надю і т. д. Вони всі пригрілися там і як ракова пухлина чекають на регіональський шабаш. Це є у них вибори. Вони вже так натреновані, як шулер з міченими картами. Виграти у них неможливо. Вони не розуміють що таке чесні та прозорі демократичні вибори. Їм треба залишитись при владі. Оце для них головне. Бажання надзвичайно велике, грошей буде неміряно. Голоси «Беркут»  допоможе порахувати, якщо буде така потреба. Правда, у нас і своїх з продажною шкурою достатньо. Отже іти на вибори зі старим законодавством , із старим Президентом – це справа безнадійна. Це повинні усвідомити ми всі.

Тепер далі. Колись і мене вчили, а зараз я лише переповідаю, згадую. Це я про те, що влада ніколи і нікому не доставалась легко. Та регіонали декілька років тому заявляли про те, що у них лава запасних досить велика. Та коли влада достається і легко, то і ціна їй така ж. Та все ж я за те, щоб на посаді голови Зачепилівської РДА працювала Олена Вікторівна, коли вже доля її така. Це буде краще, ніж когось спіймають у Донецьку і у «мішку» привезуть до Зачепилівки і накажуть керувати. Якщо тверезо розсудити, то тут уже і керувати нічим. Та попередники находили…

Наскільки мені відомо, то Олена Вікторівна більш виважена людина, ніж ота Ліда. У неї не відчувається наявність отого хижого бажання красти із дня в день. То будемо сподіватися на краще. Якщо Олена Вікторівна буде прислухатися до думки громади, а не до штатних і позаштатних радників, то справи наші гірші не будуть.

А тепер, хоч трішки, давайте поговоримо про нас самих. Чи є ми такими, як того вимагає наше сьогодення. Тема не проста і треба мати деяку мужність щоб самим собі сказати правду. Я, наприклад, себе почуваю не зовсім комфортно сидячи дома на дивані коли дивлюся на події в нашій столиці. Я декому із своїх земляків уже задавав питання про те, чи при потребі багато нас може вийти на наш Зачепилівський Майдан щоб перед владою поставити якісь серйозні питання. Відповідають, що багато навряд чи вийдуть. І я з цим погоджуюсь. При цьому, треба визнати, потрібен лідер за яким підуть люди. А хто він у нас? Ось у такій ситуації і ловить нинішня бандитська  влада  свою рибку.

Особисто мені видається, що український народ переживає свій переломний час. Люди доведені до відчаю і перестали боятися влади, як це було трохи раніше. Події у нашій столиці впевнено доводять що люди не хочуть більше так жити, люді не вірять владі, люди вийшли на Майдан в боротьбі за свою гідність, за свої людські права. Якщо говорити про Зачепилівку, то  слід відмітити що Кобильська створила таку атмосферу, коли рядова людина без партійного квитка «Партії регіонів» не може влаштуватися на роботу навіть технічкою. До якої дурості ще можна доробитися. Дай цій бабі волю, то вона і Сталіна, і Гітлера переплюне. Ось чому люди виходять на Майдан і не тільки. Причин багато. Нас просто за людей перестали рахувати. А самі морди та пуза понаїдали такі, що і на людей не завжди схожі, за кермо машини влазять з великими потугами. Або інваліди, або пенсіонери.

Ті 109 чоловік, які їздили із Зачепилівки до Харкова на мітинг 30 листопада минулого року, я переконаний, не так уже добровільно їхали до першої столиці України щоб Кернеса побачити на велосипеді. Більшість цих людей змушені були виконати злочинний наказ старших своїх командирів, так як невиконання цього наказу може вплинути на наявність у тебе робочого місця вже завтра. Ось такі керманичі дорвалися до влади в районі, а ми терпимо і на щось надіємось.

Продовжуючи вивчати творчий потенціал наших правоохоронних органів і не знайшовши реальної підтримки в міліції та райпрокуратурі я послав відповідну скаргу прокурору Харківської області. Прошу вас прочитати.

 

Прокурору Харківської області

Тюріну Г.Є.

державному раднику юстиції 2 класу

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівки, вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401, тел. 5-18-43, mailto:margolin4600@list.ru, журналіст ВО «Свобода».

Скарга.

Дану скаргу прошу розглядати як крик моєї душі. Справа в тім, що ряд моїх повідомлень про скоєний злочин серйозно не сприймаються ні прокурором  району Медяником О.А., а ні його підлеглими, а ні  в Зачепилівському районному суді  деякими суддями.  Наприклад.

1. Я написав заяву в якій повідомив про факт необґрунтованого підвищення тарифів в Зачепилівському водоканалі. За вказаною заявою було відкрите кримінальне провадження, внесене до ЄРДР за №12012220290000008 від  27 листопада 2012 року.  Слідчий Штанько С.О. 22.01.2013 р. постановою закрив кримінальне  провадження.  29.03.13 р. суд своєю  Ухвалою скасував постанову слідчого. При цьому прокурор Явніков Р.Ю. доводив в суді, що постанова слідчого винесена  законно та обґрунтовано.  Минуло ще майже 9 місяців після винесення відповідної Ухвали суду. За цей час я не отримав жодного повідомлення про хід розгляду як заяви так і рішення суду. Тому 18.12.2013 р. я подав  прокурору району заяву про скоєний злочин працівниками правоохоронних органів району і просив дану заяву внести до ЄРДР. Мої візити на особистий прийом до Медяника, до Явнікова залишились без жодної позитивної реакції з їх боку. А саме підвищення тарифів одноразово в 2,09 рази – це вже є злочином чиновників від влади перед громадою Зачепилівки на який закривають очі всі наші прокурори. На свою заяву від 18.12.2013 р. я отримав відповідь від 20.12.2013р.. Це відповідь ні про що. Моя заява про скоєний злочин так і не внесена до ЄРДР.

2. 08.02.2013 р. моя заява про зловживання посадових осіб та крадіжку бюджетних коштів в районі була внесена до ЄРДР. Слідчим Штанько С.О. 26.06.2013 р. була прийнята постанова про закриття кримінального провадження. 09.07.2013 р. голова суду Бойко Г.В. розглянув мою скаргу на   постанову слідчого і прийнятою Ухвалою визначив кричущі недоліки карної справи та скасував відповідну постанову слідчого. В судовому засіданні прокурор Дальока М.С. намагався захистити «ударну працю» слідчого. Після невідомо яких досліджень слідчий  18.11.2013 р. прийняв постанову про закриття кримінального провадження. Цю постанову я оскаржив до суду так як крадіжка бюджетних коштів є очевидним фактом. Перевізники не возять безкоштовно пільговиків, а кошти кожен рік сотнями тисяч одержують невідомо за що. І знову прокурор Дальока М.С. замість того щоб розібратися в суті питання розпочав у суді доводити те, що я несвоєчасно звернувся до суду. Яка дурниця! Так міг поступити тільки безвідповідальний чиновник який впутаний в цю злочинну аферу. Згідно судового рішення від 25.12.2013 р. постанова слідчого вдруге скасована. І скільки разів це буде продовжуватися? Чи прокурори в Зачепилівці  розумово відсталі? Чи є якась інша причина?

3. Неабиякий суспільний інтерес в районі викликала історія зі знищення, а точніше крадіжки лісу на площі 3 га. Її організувала колишня голова Зачепилівської РДА Кобильська Л.Д., яка Указом Президента України від 20.12.2013 р. звільнена від займаної посади. Вся ця історія заносилася до ЄРДР, потім справа закривалася. 14.11.2013 р. я звернувся до районної міліції з заявою про скоєний злочин. В заяві я навів більше ніж достатньо доказів саме скоєного злочину. З міліції моя заява попала до рай прокуратури. Там відмовили мені в занесенні заяви до ЄРДР. Таке рішення я оскаржив до суду. Суддя Огієнко 21.11.2013 р. розглянув мою скаргу і  відмовив навіть у відкритті провадження за скаргою.  Постанову цього пройдисвіта я оскаржив до апеляційного суду, який 05.12.2013 р. своєю Ухвалою скасував Зачепилівське беззаконня. Та справа знову, незважаючи на мою недовіру, попала на розгляд тому ж Огієнку. Моя скарга розглядалася 19.12.2013 р. Я просив суд зобов’язати рай прокуратуру занести мою заяву про скоєний злочин до ЄРДР. Але суд відмовив мені, так як прокурор Явніков Р.Ю. , торгуючи своєю совістю та інтересами держави, доводив що злочину немає. І знову я вимушений звертатися до апеляційного суду. З даним питанням я неодноразово був на особистому прийомі в Медяника О.А., Явнікова Р.Ю., та все безрезультатно. Все пов’язане на відвертому криміналі. Ваші заступники, які підписували мені листи-відповіді, очевидно якимось чином пов’язані з Зачепилівськими ворами. Я прошу зобов’язати прокурора району внести моє повідомлення про злочин до ЄРДР та провести об’єктивне слідство.

Наведені мною приклади безвідповідальної діяльності Зачепилівських прокурорів, як керівників кримінального провадження, в ущерб інтересам держави і українського народу  повинні бути установлені вами в результаті службового розслідування. Таким «патріотам» не місце в органах прокуратури України. Прокурор району намагається запровадити в районі свою диктатуру, яка жодним чином не пов’язується з правами людини, її гідністю, з правосуддям, справедливістю та державними інтересами. Їх зовсім не турбує питання чи є в мене доступ до правосуддя. Вони все роблять від них залежне щоб суспільство жило не по законах , а по понятіям. Таким чиновникам люди по всій Україні сьогодні скандують на всіх Майданах : «Банду геть!»

Додатки:

-         заява про скоєний злочин від 18.12.2013 р.;

-         відповідь прокурора району від 20.12.2013 р.;

-         ухвала суду від 09.07.2013 р.;

-         заява про скоєний злочин від 14.11.2013 р.;

-         Ухвала суду від 25.12.2013 р.;

26.12.2013 р.             _______________  Марголін В.Н.

Що відповість прокурор області я не знаю. Але я демонструю свою абсолютну переконаність в тому, що нинішня влада  є по відношенню до мешканців України злочинною. А такі прокурори, як Медяник О.А. і його підлеглі роблять все від них залежне щоб укрити злочини влади. Та в результаті і самі підпадають під цю характеристику. Люди, які все це зрозуміли, або на  своїх плечах та головах відчули «демократію» по Януковичу виходять масово і добровільно на Майдани України  з вимогою – «Банду геть».

Та влада Зачепилівки, нібито, також командирувала своїх представників на антимайдан до Києва. Я правда жодного інтерв’ю  в районній газеті не зустрічав від тих борців за гідність, права людини та Європейський наш вибір. Очевидно, що їм соромно визнати свою участь в цьому регіональському шабаші. Совість ще не вся втрачена. Тобто, є ще надія.

Редактор – Віктор Марголін, ВО «Свобода», 09.01.2014 року.