Маємо те, що маємо. По другому не виходить.

12.10.2015 18:57

Маємо те, що маємо. По другому не виходить.

 

Шановні читачі. Хтось скаже - сидів би той дід і готове слухав. Та як можна…  Коли подивишся отой список майбутніх депутатів і керівників місцевої влади, то не відразу появляється бажання взагалі щось говорити. Тут можна знайти випивох, вбивць, крадіїв, інвалідів, пенсіонерів, "заморських" любителів чистого повітря - і всі до зачепилівського корита. Ціла черга. Як  грабувати цю нещасну країну у них є досвід, а за совість не питайте. В грошах дефіциту вже немає. Пузо і "Джипи" у них давно. У них депутатство розглядається як  прививка від кримінальної відповідальності за те "добро", яке вони постійно обіцяють людям. У їх планах ще багато не зробленого. Річка недочищена, ліс недопиляний, реформи не працюють, фундаментні блоки під розібраною школою залишаються в землі, сільськогосподарська земля не розпродана, люди, як мамонти, ще не вимерзли…  І такої роботи- непочатий край. Здається, що вже все розікрали, а лізуть. Значить не все розтягли, бо дехто із самого Дніпропетровська їздить постійно і охороняє своє уже. Кобильський, так той додумався зареєструвати своє господарство в Рівненській області, а Токарю мало металургійного комбінату так ще вирішив керувати зайцями в Зачепилівці. А що поробиш, коли в раді не виходить. Обласний депутат Александрович держиться за Зачепилівку, як вош кожуха. То хто він в Харкові? Нам тільки ще їхнього Добкіна не вистачає. А так, ніби то, вся регіональська нечисть у нас у списках.

Про всіх цих діячів можна довго розповідати, як і про Кобильську, та вони не заслуговують на людську шану, повагу до себе. Ця пані проводить свою передвиборчу кампанію, на щось таки надіється, на неї відкрита карна справа пов'язана з лісом, а в міліції говорять що її знайти не можуть, виїхала. Та взятися за ручку мене змусили не ці "державотворці", а конкретне питання, яке турбує багатьох в нашому селищі. Маємо один єдиний дитячий садочок і якому ладу дати не можемо. По всій Україні, в зв'язку з погодними умовами, до тепла підключають дитячі садки, школи, лікарні і т. д. А в Зачепилівці через те, що маємо Кривенка, Гляня, Коноплю і деяких інших діячів в єдиному садіку температура на рівні 7-8 градусів так називаємого тепла. Мамки приводять своїх діточок зранку, а потім ідуть на роботу з дитиною, відпрошуються та ідуть додому. А що залишається робити? У пана Кривенка виходить розкидати асфальт, а там де треба головою, там проблеми. А люди терплять. І поки так буде ніхто не скаже.

Я лише можу висловити свою думку. Кривенко знає як піднімати тарифи на воду і водовідведення. Він уперто ігнорує вимоги законодавства щодо проведення  громадських слухань, він не збирається звітувати перед громадою Зачепилівки за свою "діяльність", він тримає на посаді Галія - керівника водоканалу і він його чомусь влаштовує. Він бачить і знає як крадуться кошти в водоканалі, а мір ніяких. Він знає як можна добитися прийняття депутатами необхідного йому рішення. Він знає для чого прийняв на роботу Подколзіну  і т. д. Все перелічити неможливо. Діждалися гарних часів, та тільки не для всіх.

Будемо мовчати, то так і жити будемо.

 

Редактор - Віктор Марголін, 12.10.2015 р.

Тема: Маємо те, що маємо. По другому не виходить.

Морди на билбордах

Дружбан -дружбокраян | 22.10.2015

Зубарева приклеїли на кожному стовпі в районі. Ось люди де вкагші паї і зарплати. цого обкуреного підараса треба не клеїти. Це падло треба вішати

Фраза

Алієв Анатолій | 20.10.2015

"Мир, между идеей радостного рабства и идеей борьбы за свободу.невозможен, как невозможно и примирение."

Не подобається влада, її потрібно міняти, але не на кіло гречки.

Не продишивити б.

Думка в голос.

Алієв Анатолій | 20.10.2015

Троль проплачений - це без сумніву(манул). Зважаючи, що мову знає майже досконало, його могли найняти і місцеві. Стандартний набір звинувачень: майдануті, карателі, хунта, вбивці, геї. Ніякої конкретики. Рахувати вчився у Ківалова, а може сам сидів у будинку профсоюзів. Ворог України!!! Без сумніву, як і ті хто його наймає. А похідна від мануватий влучніше.

Re: Думка в голос.

манул | 21.10.2015

не шанований пане Анатолію.коли ви говорите то чути презвін іудиних,помаранчевих тридцяти серебряників за які ви продали Україну і не шукайте Путіна в себе під кроваттю,там тільки майданна грязь.Якщо у вас залишилося трішки совісті то вам колись буде соромно за зраду України,а конкретики хіба яценюк не вор,ляшко не підор,а їх холуї не дурні ублюдки

Re: Re: Думка в голос.

Патріот | 22.10.2015

А хіба чурка може любити УКРАЇНУ?

пану Анатолію.

манул | 20.10.2015

стидіться,Ви раніше були відносно чесним,крали на керівних посадах,та те що погано лежить може взяти кожен,а в що Ви обернулися зараз?Радіете що в Одесі спалили 200невинних,може Вам милий беня коломойський та сенька яценюк.та в них руки по лікті в крові,чи може Ви закохалися в підора ляшка?Хочете війни?А Ви знаете,як на тобі горить волостя при близькому взриві?

не редактору ,а землякам

манул | 20.10.2015

щоб зрозуміти,чому простим людям не варто голосувати за майданутих досить просто поглянути на ціни та тарифи(дякуйте майданутим)а тим хто як і пан Анатолий отримуе зиск від майдану і які готові стрілляти,раджу згадати що і його голова не міцніша за інші.Ви що бажаете жити в умовах постійної війни.постійно думати чи не настигла мене кара через дітей.або внуків,ох не раджу!

выборком

Изберком | 19.10.2015

Избиратели с.Скалоновка сделайте правильный выбор! Кандидатов у ВАС много,а ВОР должен сидеть в тюрьме а не в депутатах.

Думка в голос.

Алієв Анатолій | 18.10.2015

Оце із-за таких "манулів" у нас на Сході павлає вогонь війни і гинуть молоді хлопці. Бо це вони кричали "Путін пріді", "Путін ввєді". На Донбасі таких манулів виявилась критична масса. Дякувати богові в Одессі, Харкові, Херсоні, Запоріжжі, Миколаєві, Дніпропетровську таким манулам надавали по соплях. Якщо будемо слухати таких манулів війна прийде в наші домівки. З іншого боку, маючи певний досвід спілкування в інтернеті, складається враження, що це просто троль із Ольгиного, створений для інформаційної війни проти України. Але в любому випадку псевдо вибрано символічно(мануватий).

Re: Думка в голос.

манул | 20.10.2015

пане Анатолій,я скажу Вам,чому Ви маете таку думку:крали раніше і надіетеся красти при майданутих,а війна тривае тому ,що майдануті прикривають війною власну бездарність та підлість.Манул це позивний нашого єкіпажа в афгані.Манул це дикий степний кіт,який ходлить сам по собі і ніяка майданута собака не сміе на нього тявкати.По соплях гарантую

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок