Мародерство по-зачепилівському.

12.09.2018 13:54

Мародерство по-зачепилівському.

Шановні читачі. Не така вже новою є моя нова тема, але я сподіваюся, що навіть розумним людям вся ця історія буде корисною в плані знань в правничій науці. Мова піде про те як працівники міліції Зачепилівки, використовуючи обстановку безвідповідальності і безкарності, дозволяють собі на державній службі все що в голову збреде. Отже, вашій увазі я надаю можливість ознайомитися з "досвідом" зачепилівського слідства. На це я отримав дозвіл.

До Зачепилівського районного суду

Харківської області,

слідчому судді

Яценко Є. І.

 

                                                          Ісакова Тамара Данилівна - мешкаюча

в селищі Зачепилівка,

 

С к а р г а

у відповідності до вимог ст. 214 КПК України стосовно обов'язку прокурора  відкрити кримінальне провадження.

 

Як усім в Зачепилівці відомо, відносно мого сина Криничного Віталія в кінці 2014 року була відкрита карна справа. Проводились необхідні слідчі дії, проводились обшуки та арешти майна підозрюваного, проводились допити свідків. Розгляд кримінальної справи відбувався в Красноградському районному суді. Там мій син був осуджений на 10 років, хоч своєї провини він не визнав.

Після цього дану кримінальну справу, згідно поданої скарги, розглядав апеляційний суд, який своїм рішенням скасував рішення суду першої інстанції вказавши на той факт, що в справі немає жодних доказів кримінальної провини саме Криничного Віталія. Справа була передана для подальшого розгляду до Жовтневого районного суду м. Харкова.

Ще пройшло майже півтора року. Ніяких нових доказів кримінальної провини мого сина в справі не з'явилося, але суд формально розглянувши справу визнав Віталія винним. Він же своєї вини знову не визнав і в результаті апеляційний суд повторно  приступив до розгляду відповідної скарги.

Вважаю за необхідне повідомити суд про наступне. 21.08.2018 р. в судовому засіданні апеляційного суду адвокат Віталія по справі, після вивчення самих документів справи, виступив і розповів своє бачення подій кримінальної справи. Факти, які навів адвокат, є вражаючі. Мова ішла про те, що під час першого огляду померлої жінки працівники міліції пустим чоботом 38 розміру поробили навкруги сліди, пофотографували їх, поробили фото і долучили їх до справи. При цьому вказали що ці сліди належать Криничному Віталію. Але в суді було установлено що  Криничний В. носить взуття 43 розміру. В експертизу для дослідження були передані чомусь чоботи 45 розміру. Таким чином експертиза жодним чином не вказала на можливу участь в скоєному злочині саме Криничного Віталія. Суд був змушений прийняти рішення стосовно необхідності заслухати в наступному засіданні пояснення слідчого Зачепилівського відділу поліції. Це відбудеться в жовтні 2018 р.  А мій син уже четвертий рік знаходиться в ХаркІвському  СІЗО.  І  ще невідомо чи він винен.

Про ці речі я розповідаю тільки тому, що я і члени моєї сімї вже неодноразово потерпаємо через непрофесійні, а як точніше, то через халатні і  інші злочинні діяння працівників нинішньої  районної поліції. Перелік їх злодіянь може тільки свідчити про їхній  геноцид по відношенню до моїх Конституційних прав як людини, як жінки, як матері. Поряд з цим в прокуратурі намагаються  укрити відверті порушення. Про це я говорю тільки тому, що протоколи огляду померлої  та протокол обшуку підписаний не одним слідчим. Тому прокуратура повинна зараз відновити список всіх учасників цього дійства поіменно. Кожне порушення вимог  діючого КПК України слід визнати кримінальним правопорушенням. Судячи з відповіді-писульки в прокуратурі в цьому плані нічого не зроблено. Поряд з цим я без сумніву заявляю про те, що про всі ці слідчі "викрутаси" не міг не знати начальник слідства в міліції пан Стрілець. Ось хто в першу чергу повинен "прикрасити" лаву підсудних. То чому прокурор не зацікавиться саме таким фактом? А це його професійний обов'язок. Саме тому я в суді намагаюсь довести наявність слідчого беззаконня з боку прокуратури і поліції Зачепилівки.

Щоб не бути голослівною я вважаю за необхідне назвати наступні конкретні факти з мого далеко не безхмарного життя:.

 1. Під час досудового слідства, а це мені достовірно відомо, слідство зверталося в Зачепилівський районний суд з проханням про дачу дозволу на проведення обшуку в будинку мого сина. Дане питання розглядав суддя Огієнко Д.В. який прийняв рішення про відмову в дачі дозволу на проведення  вищевказаного обшуку. Я хочу знати чому суддя  прийняв саме таке рішення, але суд не поспішає надати мені копію цього рішення.
 2. 05.07.2018 р. я подала заяву на ім'я Стрільця С.В. про те, що в будинку мого сина  під час досудового слідства  був проведений обшук в результаті чого  майже два мішка одежі було арештовано і забрано працівниками поліції. Ця одежа, як правило, куплялася мною особисто і тому у мене з'явилася підозра щодо цілісності та її сохранності . Враховуючи ці обставини та деякі інші я прошу вас  запросити мене до райвідділу поліції та показати мені речі, які були арештовані  під час обшуку. Та пройшло  два місяці та жодної відповіді я не отримала. Не діють навіть нагадування з даного питання.
 3. Після того як працівники міліції під час обшуку та арешту нашого майна відмовилися надати копію переліку забраних речей, я разом з моєю дочкою склали список забраних речей який складається з 20 найменувань. Після цього ми з допомогою адвоката отримали список речей який знаходиться в самій карній справі. Там цих найменувань було чомусь тільки сім. Як це розумію я - остальні речі були розкрадені самими працівниками міліції.
 4. Вищеназваний факт повинен підтвердити колишній керівник прокуратури пан Костогризов до якого я зверталася і який особисто приходив сам і переконався в відсутності забраних речей. Нам тоді в міліції показали купку мокрих, прілих і непридатних речей які мені  запропонували забрати. Ось так можна працювати сьогодні в поліції. Для прикладу наведу факт зникнення ватяних штанів мого сина в яких він збирався ходити на зимову рибалку.
 5. Під час обшуку і арешту майна понятий Подколзін С.І. заявив слідчому що  необхідно власникам цього майна надати копію протоколу з переліком забраних речей. Однак слідчий Галайдич заперечив це і пояснив що таких документів вони на руки не дають. Це є надзвичайним порушенням вимог КПК України. Стаття 100 КПК України зобов'язує слідчого якнайшвидше повернути вилучене майно володільцю саме тоді коли воно не є речовим доказом в кримінальній справі. Але проходять роки, а питання про повернення майна так і не вирішується ні слідчим, ні прокурором.
 6. Наскільки мені відомо, із Жовтневого суду до Зачепилівської поліції надходив запит про доставлення в суд куртки Криничного Віталія, але це не було зроблено так як куртка зникла в приміщенні поліції  ще не ставши речовим доказом.
 7. Враховуючи той факт, що експертиза поробила вже всі замовлені експертизи і жодного доказу вини Криничного не були знайдені, то варто продовжити розгляд питання про повернення мені арештованого майна саме в Зачепилівському районному суді в порядку цивільного судочинства.
 8. 27.08.2010 р. Наказом Міністерства внутрішніх справ України №51 затверджено Інструкцію про порядок вилучення,  обліку,  зберігання та передачі речових доказів у кримінальних справах,  цінностей та іншого майна органами  дізнання,  досудового   слідства   і   суду. В даному випадку інформація прокурора свідчить про повну бездіяльність в справі контролю за виконанням вищевказаного наказу в відділенні Зачепилівської поліції. В даній Інструкції записано:

 10. "Протокол складається  у  двох  примірниках,  підписується особою, яка проводила вилучення майна, цінностей або документів, а також інших об'єктів,  понятими, а також іншими учасниками слідчої дії,  у тому числі особою,  у якої проводилося вилучення, а в разі її відсутності повнолітнім  членом  її  родини  або  представником житлово-експлуатаційної організації, сільської (селищної), міської ради,   адміністрації   відповідного    підприємства,    установи, організації.

     Копія протоколу видається на руки  особі,  у  якої  проведено вилучення майна, 
   цінностей,    документів,    а   в   разі   її відсутності - повнолітнім 
 членам  її  родини  або  названим  вище представникам". 
11. Вилучені предмети,  документи,  цінності,  які є речовими доказами, 
 повинні бути оглянуті (у необхідних випадках за  участі спеціаліста), 
 детально  описані  в протоколі огляду.  В протоколі відображаються 
кількісні і якісні  характеристики  предметів,  
всі інші індивідуалізуючі ознаки, які дозволяють відрізнити об'єкт 
від подібних йому, а також ті, які зумовлюють його доказове значення.     
     Після огляду  речові докази приєднуються до справи постановою 
працівника органу 
дізнання, слідчого,прокурора, ухвалою суду або постановою судді. 
9.Інструкцією передбачено наступне: "Виходячи  з  обставин  справи, 
 слідчий,  працівник органу дізнання,  прокурор можуть  вилучити 
частину  об'єкта,  на якому
 знаходяться  або можуть знаходитися сліди (мікросліди),
 які мають відношення до
 розслідуваної справи, якщо немає можливості вилучити об'єкт у цілому. При цьому вони
 зобов'язані запобігати пошкодженню предметів,  які належать потерпілим та  іншим  особам,
  а  в  разі неминучості   пошкодження   вживати   заходів  щодо  відшкодування заподіяної
 громадянам шкоди".
10. В пункті 47 Інструкції записано:" .  Не допускається передача до суду
  з  кримінальною
  справою предметів,   які  не  визнані  у  встановленому  порядку  речовими доказами." 
Якщо це так, то мені невідомо за що і як судять мого сина і чого мені не повертають не 
потрібні слідству речі.Тим більше що в Інструкції є такий запис: "52. Предмети   і  речі,
  у  тому  числі  одяг  обвинувачених,годинники,  гроші та документи,  які доставлені
 до суду  разом  із справою, але не визнані у встановленому порядку речовими доказами,
 судами не приймаються."
   11. В пункті 61 Інструкції записано: "  

          61. В  окремих випадках орган дізнання,  досудового слідства,суд може повернути власникам вилучені у них речі для зберігання  і до  прийняття  рішення  у  справі,  якщо  буде  визнано,  що це не призведе  до  виникнення  перешкод  для  успішного  провадження  у
справі. "

Натомість керівник слідства пан Стрілець уже пропонував мені купити аналогічну куртку для мого сина за свої кошти. Це і є доказом того, що мої речі розікрадені в Зачепилівській поліції. Тільки прокурор цього помічати не бажає.

     12. Вважаю за необхідне нагадати прокурору наступне з вищезгаданої Інструкції: "
     86. У  разі  пошкодження,  втрати  вилучених речових доказів, цінностей та іншого майна заподіяні їх власникам збитки підлягають відшкодуванню   на  підставі  Положення  про  застосування  Закону України "Про порядок відшкодування шкоди,  завданої  громадянинові незаконними   діями   органів   дізнання,   досудового   слідства,
прокуратури і суду",  затвердженого наказами Міністерства  юстиції України N  6/5  ( z0106-96 ),  Генеральної прокуратури України N 3
( z0106-96 ),  Міністерства фінансів України N 41 ( 0106-96 ) від 04.03.1996 (зареєстровано    в    Міністерстві   юстиції   України 6 березня 1996 р. за N 106/1131).

Ці вимоги КПК України та відповідної Інструкції, як я вважаю, повністю проігноровані прокурором та працівниками міліції і за це слід комусь відповідати. Порядок зберігання речових доказів, цінностей, документів та іншого майна в даній Інструкції  повністю регламентується в окремому розділі.

 

Наведені мною конкретні факти незаперечно свідчать про наявність правопорушень з боку працівників поліції відносно моїх елементарних прав як людини, як власника арештованого майна без наявності в цьому явної потреби. Я сподівалася що новий працівник прокуратури Дальока М.С. зможе об'єктивно поглянути на реальні події та факти та зробити вірний правовий висновок. Але так не відбулося. Пан прокурор став повністю на захист безвідповідальної  роботи працівників поліції, яким сьогодні дозволяється навіть своєчасної відповіді не давати на моє просте клопотання від 05.07.2018 р.

Лист-відповідь прокурора від 31.08.2018 р. я отримала в канцелярії прокуратури 11.09.2018 р.

Враховуючи викладене та керуючись вимогами чинного законодавства викладеному в ст. 214 КПК України прошу суд:

 1. Прийняти до розгляду мою скаргу.
 2. Скасувати формальну відповідь прокурора Дальока М.С. від 31.08.2018 р. та визнати наявність правопорушення з боку працівників  слідства Зачепилівського відділення поліції під час обшуку, арешту та зберігання майна.
 3. Зобов'язати керівника Первомайської прокуратури Харківської області Говоруху В.В. мою заяву про скоєний злочин внести до ЄРДР та розпочати розслідування.
 4. В судове засідання під час розгляду даної скарги запросити Марголіна В.Н., який проживає в с. Зачепилівка , вул. Українська 8, кв. 9, тел. 066-71-68-753 в якості свідка.
 5. Запросити в судове засідання колишнього керівника Зачепилівської прокуратури Костогризова О. в якості свідка.
 6. Запросити в судове засідання мешканця Зачепилівки Подколзіна Сергія Івановича, в якості свідка, який проживає в с. Зачепилівка вул Полтавська 14.
 7. Визнати мене потерпілою по справі так як в Зачепилівському районному відділі поліції розікрадене майно мною особисто куплене і це майно не стало речовим доказом по справі мого сина.

Додатки: - перелік речей, які були арештовані в результаті обшуку;

                 - перелік речей, які зафіксовані в кримінальній справі;

             -  копія клопотання до слідчого Стрільця С.В. від 05.07.2018 р.;

                 - копія заяви в прокуратуру від  30.08.2018 р.

                - відповідь з прокуратури від 31.08.2018 р.

 

Мешканка Зачепилівки  ______________________ Ісакова Т.Д.

11.09.2018 р.

 

Я сподіваюся, що самий гуманний Зачепилівський суд  в найближчий час скаже своє слово. Я в свою чергу постараюся повідомити читачам про результат судового розгляду даної скарги. Тільки потім ми зробимо висновок про те, чи варто нас чекати Європі в себе, хто ми є насправді і куди прямуємо, чи справа огієнка ще жива в Зачепилівці?  Домовились?

 

Редактор - Віктор Марголін, 12.09.2018 р.

Тема: Мародерство по-зачепилівському.

ІНТРИГАНИ НЕНАЖЕРЛЕВИ

баба Ванга | 19.09.2018

Кожен з них е щістка у Вови, та кожен з них плете свое, власне павутиння! Кожен з них клянеться йому в вірності , та кожен з них його ж , та один одного зраджуе! Так що "підстілки" з вище названих та усі, крім Коноплі - він " терпіла".

Re: ІНТРИГАНИ НЕНАЖЕРЛЕВИ

Та ти шо ? | 19.09.2018

Конопля - мудила

Зачепянин

Зачепилянин | 19.09.2018

Дорошенки , Ружинськи , Загнии , Кривенки , це шестки Верхоглядивски , Конопля подстилка.

Re: Зачепянин

беся | 19.09.2018

Та не чипайте ви Андрючку, гадаете йому подобаеться будучи ГОЛОВОЮ - виконувати фкнкцію ЖОПИ ,яка використовуеться як жіночий статевий орган?!

Re: Зачепянин

,k, | 19.09.2018

На рахунок Крывенка, вы помиляєтеся ! Він відсмоктуе у Бойка.

Re: Re: Зачепянин

Хома не віруючий | 19.09.2018

Так на виборах Голови отг, його Гляні кругом за собою водили, як бугая на шворці від БПП а не від Юлі Тимошенко в партії якої він був до останньої "кулі в лоб".
А тепер Бойко, чудне щось, або Гляні і Бойко одне ціле.
Молочні продукти це полезно, хочеться хай сосе, може це для нього життєво важливо, може він без таких процедур жить не може, як отой наркоман, дозу давай, дай дозу, дозу - ну пожалуйста, ну последній раз... Ха!

Re: Re: Re: Зачепянин

Хомi | 19.09.2018

Ото Гляням Тепер обидно. Вони Кривенка протягивает в начальство - а вiн тепер ix " нах"

Жизнь

Вне жизни с такими горевластями | 19.09.2018

Значит у них там кидалово не шутейное. Они почти все в Зачепиловке еще из СССР пооставались.
Оказывается! есть место на карте Украины не тронутых и не пуганых, как говорится, идиотов и критинов у власти.
Когда же Вы суки закончитесь, гомосеки комунистичечки комсомольские.
Где молодым у нас дорога (на европу только), и что - старых кадровиков за это почитать (наруководили так, что одни нищие), розворовали все! землю захапали, производства разграбили, хозяйства раздеребанили...
Как молодежи жизнь строить, где жить, где работать. Они квартиры и дома исправно пополучали раньше, по работёнкам поустраивались. Короче! На них так в молодости властимущие не срали и не игнорировали. Что же Вы дявольские дети все натворили - Вы все виноваты, каждый в своей степени - твари.
Как Вы позаботились о молодых людях, о молодых специалистах, кому Вы помогли жильйом (не прокурорам, не начальникам милиции и т.д.) как им живется, кто из Вас поинтересовался хоть раз, а хоть раз задумывался? Отвечу! Никто! Для нас у Вас один ответ - "Нема грошей", "Немаэ фінансування", "немає можливості",
ДЛЯ СЕБЯ У ВАС ЄСТЬ ВСЕГДА!!! а для нас ничего нет...
ПИДАРЫ ВЫ ВСЕ...Потому, что наши дети уже и повыростали на съёмных квартирах, а сколько переездов, а сколько присмыканий по Вашим кабинетам... Звери Вы, дети и отродье люцыфера с мощами праведников в руках

Re: Жизнь

мимо проходив | 19.09.2018

Вони закінчаться, коли іх на віляки наколють

Re: Re: Re: Re: Зачепянин

Ваня | 20.09.2018

Ні не прикро! Гляні с Бойком тепер товаришують проти Вови , так що у них тепер усе горазд.

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок