Ми для водоканалу повинні стати партнерами, а не холуями.

29.03.2015 17:00

Ми для водоканалу повинні стати партнерами, а не холуями.

 

Шановні читачі. В мене є таке відчуття, що останні Зачепилівські дебати і судові тяжби відносно тарифів на воду і водовідведення турбують хоча і не всіх моїх земляків, але багатьох. Зустрічі  та розмови на вулиці, телефонні дзвінки саме говорять про це. Тому це питання, як кажуть, не виходить із голови. Після оформлення субсидії, станом на 01.02.2015 р., не я винен водоканалу, а водоканал винен мені 186 грн. Цим я спробую довести той факт, що ціна на послуги водоканалу, для мене особисто, є не стільки чимось матеріальним, скільки є питанням соціальної справедливості.

Кожному із нас є зрозумілим, що у монополіста-водоканала і у громадян-мешканців Зачепилівки, наприклад, інтереси є абсолютно протилежними. Люди бажають отримати послугу якнайдешевше і без рижої води, а водоканал хоче отримати якнайбільше за свою роботу. І все це є явищем природним. В цьому огульно когось звинувачувати не слід. Та розібратися тут є в чому. І це варто робити.

Всі ми ходили до школи і добре знаємо, що для того щоб знайти об'єм куба треба лише перемножити довжину, ширину і висоту куба. Я думаю так, що ще пройдуть тисячі років, але ця арифметична формула навряд чи зміниться. Вона є сталою на всі часи.

Тепер давайте задумаємося: а по якій формулі визначається вартість води і водовідведення в Зачепилівці. І тут ми всі маємо зрозуміти, що такої конкретної формули просто не існує в природі. Ми поки що всі, вибачте, як телята, заглядаємо в рот Кривенку та Галію і підкоряємося як жаба вужу. І плюс до всього цього ми маємо справу з монополістом. Про це забувати не можна. То що ж нам робити?

Мої довгі роздуми приводять до наступних висновків. Свої розрахунки наш водоканал відправляв до Києва, потім до Харкова. На це ішло багато місяців, а ми з вами платимо і не завжди знаємо за що. Чекаємо поки в Харкові дядько Хома скаже своє безвідповідальне слово. Хто його призначав для нас бути арбітром?  І чому ми з вами стоїмо практично в стороні від цього процесу. Нас ніхто нічого не питає і ми тут ніхто. В той же час пан Галій  розмахує папірцем з підписом отого Хоми, якого вже випровадили з облдержадміністрації, і доводить непохитність своїх розрахунків. А чи повинно так бути? Хто задумувався?  Чому я свою долю повинен віддавати в руки Кривенка і Галія? Я не хочу при цьому когось образити. Я веду мову взагалі. Я вважаю, що тут справа повинна залежати не від прізвищ, а від економічного стану всього нашого суспільства. То як же нам знайти об'єм отого куба, який називається новим тарифом на воду і водовідведення?

Якщо вдуматися в дане питання з усією серйозністю, то я би зробив наступний висновок, який повинен, використовуючи принцип  здорового глузду, всіх влаштувати. Нам слід не по судах ходити, а всім сідати за круглий стіл і вести перемови, домовлятися. Та біда в тому, що місцева влада цього робити не бажає. Якщо тарифи зробити справедливими, то нічого буде вкрасти. Мене запитають - а чого тоді ходити на роботу? От і вся розгадка.

Підводячи певний підсумок цієї розмови, я з  впевненістю заявляю, що ціна на послуги водоканалу повинна бути як результат компромісу між владою, водоканалом і громадою селища. Іншого виходу я не бачу, його просто не існує. А якщо так, то ігнорувати громаду чи громадські слухання є справою більше схожою на якусь злочинну діяльність. Це треба усвідомити всім сторонам нинішнього конфлікту. В цій ситуації нам "югославський" варіант не потрібний. Давайте жити в мирі та злагоді, як казав кіт Леопольд.

Компроміс необхідно шукати по кожній цифрі підготовлених розрахунків.

Шановні мої земляки. Тільки разом ми з вами здатні протистояти в ці смутні часи проти різного роду хапуг, казнокрадів і просто шулерам від влади, щоб з нас не знімали "останню сорочку" не маючи на це законних підстав. В цій справі кожен повинен відчути чесність, прозорість, відповідальність та справедливість влади. Та і бюджетні кошти ніхто не забороняв використовувати "во благо" людей. По другому не можна. Якщо хтось із вас придумає щось більш розумніше, раціональніше, чи знає вірний рецепт, то будь ласка обзивайтеся, ми всі вас вислухаємо.

Ніхто не повинен відчувати себе обманутим. Це є головним. Така моя думка. А що скажете ви?

Атрофію совісті треба зупинити.

 

Редактор - Віктор Марголін, 30.03.2015 р. 

Тема: Ми для водоканалу повинні стати партнерами, а не холуями.

манулу

123 | 04.04.2015

Пан МАНУЛ, у тебе мабудь криша поїхала. Яка у нас громаданська війна? Ти що россійських каналів надивився. Не бери гріха на душу.

Re: манулу

мавнул | 05.04.2015

криша поіхала у тих ,хто на американські гроші затіяв майдан,
а потім і війну, і підтримувати таких це великий гріх,покайтесь,Вам же скоро давати звіт перед Всевишним

Re: манулу

манул | 05.04.2015

а російські канали-едине джерело правди,россия дае слово майданутим, а де на украіні свобода слова? Наумович, може Ви поскачете,хто не скаче той москаль, почали- раз,два,три

для водоканалу мы повынни статы партнерамы

манул | 04.04.2015

прычына росту тарыфив-це те,що мы оддалы часныку-олигарху основу нашои экономикы,а на кошты яки згорають в вогни громадянськои войны можна було и зробыты комуналку зовсим безкоштовною, так слава Украини,яка не леше грабуе, а и вбывае своих сынив?

тарифи

житель | 03.04.2015

Шановний юрист, якщо наш водоканал відноситься до другої групи водоканалів і якщо взяти за основу 8,о грн, як повідомлялось в харківській інформації, і умножити на максимальний %- 20,59 то сума дорінює 9,7 (без ПДВ) та умножити на відсоток ПДВ (20%), то вийде сума 11,70.
І все ж таки, шановний юрист, попросить економіста водоканалу розтлумачити нам з якого стартового тарифу був розрахунок води. Адже до 1 січня 2015 року у нас тариф був 5,42 грн., а потім один раз на кв. добавлялася сума за господарство. Відомо, що в тарифі закладається все: і утримання господарства, і налоги, і заробітня платня (основна та додаткова / премія/)І дуже цікаво нам знати, чи користуються льготами на воду працівники водоканалу. А ще важливо, щоби з цього питання не стояли осторонь депутати райради та і керівництво райради, які мешкають в Зачепилівці.

Re: тарифи

юрист | 02.04.2015

Стаття 14.Закону про ЖКГ Розподіл житлово-комунальних послуг за порядком затвердження цін/тарифів
1. Залежно від порядку затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги вони поділяються на три групи:
1) перша група - житлово-комунальні послуги, ціни/тарифи на які затверджують спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади;
2) друга група - житлово-комунальні послуги, ціни/тарифи на які затверджують органи місцевого самоврядування для надання на відповідній території;
Зачепилівський водоканал відноситься до другої групи підприємст

Освіта

небайдужий | 02.04.2015

ШАНОВНА ВЛАДА ЗАЧЕПИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
Велике прохання до Вас, зверніть увагу на такого вашого працівника, як ЮШКО Л.В. ..... Вона неадекватна взагалі, не вміє працювати і спілкуватися з людьми в нашому районі. Людина не розуміє де вона знаходиться і на якій посаді працює - це не начальник відділу освіти, їй максимум працювати потрібно директором школи, і то, після того, як пройде обстеження в психлікарні. Те, що у неї є "криша" в обличчі Борішка, то всі це знають, і також знають за які заслуги, і яким "місцем". Люба Василівна не виконує своїх прямих обов’язків, як начальник, а посилає всіх підряд до адміністрації, тільки не себе. Вона не може вирішити важливих питань своєї основної роботи і не орієнтується в них взагалі. У відділ освіти не можливо зайти тому, що там постійно чути оррр і не завжди в коректній формі. Всі ці зауваження до нашої нової влади. Ждем Вашої реакції. Далі буде.....

Re: Освіта

Людина | 02.04.2015

Привели в наш район ненормальну на всю голову. У неї шиза аж зашкалює. Може Л. В. вже поїде до себе у Красноград, у нас уже накерувалася достатньо, шороху навела . ЇЇ довго ще люд Зачепилівський буде пам’ятати.

Re: Re: Освіта

Бродвей | 04.04.2015

Які йшли таку й здибали! Ті ж дві ненормальних: кобила й дикунша.Їм же мало було,що вони кров з людей пили так собі подобних і стягували звідусіль. Нічого їх время кінчилось, кінчеться скоро і її. Бо це ж жах: виїдає й виживає кращих зкращих, бо сама д....ка і на її думку розумнішим поруч з нею не можна існувати, бо на їх фоні вона виглядає ще хуже чем є.

Re: Освіта

освіта | 02.04.2015

Юшко Л.В. це людина якої ніколи не було в Зачепилівці при владі. І тому ніхто не вміє з нею боротися.
Вона - поєднання одночасно корисливості, хитрості, цинічності, самодурства.
Разом з тим вона вміло видає незначні (незначущі) недоліки ("немає крапки", "похила лінія нерівна", і т.д. і т.п.) в роботі шкіл і окремих вчителів за вагомі недоліки. Л.В. зуміла створити імідж "борця з нерадивими педагогами".
Насправді вона "тихо ненавидить" всіх і кожного (за виключенням "....лизів") освітян Зачепілвщини.
Хоча вона все ж допустила декілька помилок, які з точки зору нинішнього законодавства мають бути покарані.
Наприклад відомий наказ про виплату індексації на заробітну плату - порядок виплати індексації визначається Законом України, а не наказом по відділу РДА!!!
Жодна Юшко немає права змінювати порядок ("цим по 30%, а тим по 100%") виплат!
Нагадує самодержавсто ( "Мы, царица всего образования Зачепиловского желаем....") І Постанова Кабміну України про економію тут ні до чого!
Борітеся і поборете!

1 | 2 >>

додати новий внесок