Ми не маємо права на втрату надії.

14.01.2016 11:54

Ми не маємо права на втрату надії.

Шановні читачі. Досить тривалий час ми не спілкувалися на сторінках "Зачепилівської правди". Наш діалог у формі висловлювання анонімних коментарів, який відбувається не завжди в цивілізованій формі, я допускаю лише тому, що розумію і ваш стан, і  хочу надати дану площадку свободи для інших громадян. А те, що у нас знаходяться читачі, які явно зловживають цією свободою, на сьогодні нікого не дивує. В більшості випадків ми всі здогадуємося хто і що може написати. Мої друзі і щирі читачі рекомендують мені не звертати зайвої уваги на деякі явні дурниці і продовжувати працювати так, як підказує серце. На скільки вистачить у мене терпіння  я не знаю, але все буде залежати від усіх вас. Газету я вважаю  нашою спільною дитиною. А дитину не можна не любити. Домовились?

Мені видається так, що увесь український народ, зціпивши зуби, виглядає отих змін на краще. Люди готові  і погоджуються на пропоновані нам злидні, але керівництво країною не здатне розумно розпорядитися цією неоціненною довірою свого народу. В цій ситуації одні розмови про корупцію, кожен день ми лише чекаємо на підвищення цін, ми стали жертвою російської імперії, в нас майже ніхто не несе відповідальності за злочини перед країною і українським народом. Розтягування в часі такої ситуації лише породжує нові злочини. До влади приходять нові злочинці, а по суті вори.

Вище керівництво країни нам обіцяють серйозні реформи, до влади мали б прийти, можливо, менш досвідчені, але чесні і порядні молоді фахівці. Але ж цього не відбувається. Вам потрібний приклад? Будь ласка. В Лозівській  прокуратурі на Харківщині в результаті професійного відбору призначений  окружним прокурором Медяник Олексій. Це той що допомагав "нашій" Кобильській красти ліс, який ріс 52 роки біля села Руновщина в Зачепилівському районі. Так це тільки один приклад, а їх можна знайти більше ніж достатньо. В такій ситуації треба ламати всю систему прокуратури, всіх старше капітана виганяти, а наш Президент печеться як би їм пільги зберегти. Та тут і прокурор області зацікавлений щоб такий досвідчений ворюга, як Медяник, і далі продовжував красти і з ними ділився. А ми з вами хочемо добра від цих реформ.

Якби мене запитали як треба реформувати нинішню прокуратуру, то моя відповідь була би наступна. Її треба не реорганізовувати, а знищити, як клас. На її місці слід організувати слідчі управління, об'єднавши  відповідних фахівців колишньої прокуратури і міліції. Згадайте за останні 100 років чого більше ми отримали від прокуратури добра чи лиха. Думаю, що це питання є риторичним. А про прокуратуру треба забути навіки і знищити її слід так як сьогодні знищують ігорні  дома. Картинну галерею прокурорів треба здати до музею. Підпис зробити такий: "Невидумані бабаї Зачепилівки".

А подивіться на нашу доблесну міліцію. Відкрийте їх сайт. Там після фото керівника районної міліції розміщено фото нового полісмена Шевченка, на якому немає де печатки приліпити. Це людина, яка здатна скомпрометувати всю районну міліцію, увесь район. А хто про це не знає? Як він міг туди попасти? Це все схоже на країну папуаського штибу. Ніхто нічим не керує, ніхто ні за що не відповідає - анархія. І є люди, яким це подобається, їх це влаштовує. Я вас запевняю, що коли б я був головою районної ради, то такого б бардака в міліції не було б точно. Я уявляю які  були раді в міліції  коли  звідти розрахувався Серьога-алкаш із Краснограда. То навіщо нам така міліція?

Я вже не один раз писав про вимоги закону "Про місцеве самоврядування". Сьогодні не час обговорювати вимоги закону, його просто треба виконувати. Подивіться на нашого селищного голову, який втретє прийшов на посаду. Закон зобов'язує його не менше одного разу на рік проводити громадські слухання, тобто прозвітувати про свою роботу перед мешканцями селища. І хто з вас був на такому міроприємстві? Я ж на все це дивлюся як на злочин. А хіба в районній раді чи РДА про це не знають? Та знають, тільки до влади прийшли випадкові люди в яких уже давно все є. Залишилося їм тільки позбутися оцього люду. Це їх програма.

Про місцевий водоканал я промовчу. Це є те, що і порівняти немає з чим. Та вихід шукати треба. 16 місяців пройшло як відкрита карна справа по водоканалу. Однак в прокуратурі і міліції не мають чітких планів що робити в цій ситуації. В мене ж визріває план запропонувати керівництву приєднати Зачепилівський водоканал до Красноградського і таким чином ми зможемо реально зменшити затрати на послуги водоканалу. Тоді тут не буде потрібний начальник-шкуродер-вор, головний інженер, буде майстер який і буде всим керувати. Іншого шляху довести пану Кривенку хто він є на самім ділі -  я не бачу.

Тепер вимушено повернемося до питання подальшого існування нашого району. Невже його треба мати тільки для того, щоб останніх корів викрасти та вирізати, щоб наші внуки не взнали ні цвіту, ні   смаку молока. При цьому Глянь, Кривенко, Бойко не повинні з шапкою піти до церкви. Прокурори і міліціонери вже традиційно будуть наїжджати до нашого краю. Я подумки уявляю себе на посаді голови ОДА в якого коло 30 районів, а в прокурора 7 окружних прокуратур. Тут є спокуса зменшити кількість районів. В такому випадку про Зачепилівський район залишиться тільки згадка, а чи  від цього буде краще людям - це мало кого буде турбувати. За це ми з вами повинні подумати  вже сьогодні.

 

Редактор _ Віктор Марголін, 14.01.2016 р.

 

Тема: Ми не маємо права на втрату надії.

Алиеву - не спросить ли у народа

Народ | 30.01.2016

Ну шо, СПРОСИЛИ????

Тема

Сосед | 27.01.2016

Что - то скучно с тобой стало, Марголин

меру нашого дуже "великого" міста"

Зачепилянин | 26.01.2016

"Шановний" голова селищної ради.Ну нарешті посипте шось на дороги Ні іздити,ні ходити вже не можна!!!!!Ну якщо голова дуже зайнятий,нехай це питання нарешті вирішить його зам. За що ви так нас ненавидете,своіх виборців? Ну організуйтеся ж нарешті.

Re: меру нашого дуже "великого" міста"

Сельсовет | 26.01.2016

А чаи когда гонять? Скоро растает!

Не спросить ли у народа?!

Алієв Анатолій | 26.01.2016

Предложение Яценюка перед внесением изменений в Конституцию посоветоваться с народом вызвало настоящий эффект разорвавшейся бомбы. Политики, политологи и прогрессивная общественность, как по команде встала на защиту права элиты самостоятельно переписывать Основной закон, по возможности не посвящая любопытных, но рядовых граждан в детали процесса. В самом деле – нечего тут простонародью смотреть. Царь с боярами "перетрет", с послами согласует и примут, что надо. Руки прочь, в общем. Такое впечатление, что они уже незаметно приняли поправку о том, что украинские граждане разделяются на две категории. Одни принимают решение, а другие обязаны исключительно выполнять. И попытку отдать кусочек власти народу бояре воспринимают просто как покушение на свои священные права.

Ау, дорогие наши во всех отношениях элиты? Вы там не увлеклись? Страну не перепутали?

"Народ темен и глуп", "Царю виднее" - это все работающие лозунги, но севернее и восточнее. Там именно такая позиция партнерства народа и власти считается естественной. Это у них в крови желание видеть у руля Помазанника, а у нас уже давно гетьманов выбирали и переизбирали. Другая культура. Или вы считаете, что народ действительно темен и не в состоянии принять правильные решения по важным вопросам? Извините, тогда вам нужно поменять народ на более подходящий. Мы будем скучать, наверное, но переживем.

Позволю себе напомнить, что именно этот народ вышел на Майдан и пинками прогнал Януковича в Ростов, а его команду – еще дальше. А вы, мудрые и элитарные, до сих пор их вернуть и посадить не можете. Это этот народ защитил Украину на фронте и именно с этим народом волонтеры смогли одеть, обуть и прокормить армию в самое критическое время. Так что народ правильно понимает. И решения способен принимать – отлично. Закон плохой про референдум? Согласен – поменяйте в Верховной Раде этот закон на рабочий.

Референдум, даже консультативный – архиважный инструмент демократии. Кулуарные решения, договорняки и междусобойчики, все попытки решать за людей в Украине заканчиваются одинаково. И никакие "ширки", никакие пожелания "партнеров" из Парижа или Москвы не меняют картины. Власть в Украине принадлежит народу. Который нанимает на работу менеджеров по управлению государством или законотворчеству. Временно нанимает с правом досрочного увольнения. Нет элиты. Нет сакральной власти. Есть просто наемные менеджеры. И будьте добры согласовывать серьезные решения с работодателем.

Re: Не спросить ли у народа?!

народ | 30.01.2016

ти напевне живеш в якійсь іншій Україні де розумна влада.а в моїй Україні керують дебіли та подібні тобі фанатики.петька рошен з б******м кроликом не трільки загнала нас в злидні.самі отримавши міліарди.а і вбивають нас в братовбивчій війні. а навіть дорогу почистити кеби не мае.хочу в твою Україну без петьок.сеньок та таких фанатиків як ти і з чистими дорогами

Re: Не спросить ли у народа?!

щирий українець | 30.01.2016

так вилизувати зад у київської б****ти може лише вільний.від честі.сорому.совісті та навіть розуму.

дороги

дорожник | 26.01.2016

Сало ждет не весни, а ждет когда доротдел по наследству передаст внуку. А все остальное его мало колишет.

Re: дороги

пешеход | 26.01.2016

А какие предложения?Что Вы как шакалы напали на деда.Дороги одни из лучших в области.

Re: Re: дороги

Дороги | 26.01.2016

БЫЛИ!!! но уплыли! на забор деду! И развлечения внуку!

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок