Ми повинні жити за правилами визначеними Законом, а не за понятіями напівдебільного чиновника

22.01.2017 14:31

 Ми повинні жити за правилами визначеними Законом, а не за понятіями напівдебільного чиновника

 

Шановні читачі. Можливо, що  так гріх говорити, але терпіння закінчується. Ну, не можна так далі жити, розвиватися, щоб із пошаною відноситися до представників влади. Ну, не заслуговують вони на це. І, нажаль, круг отих чиновників не зменшується. Інший раз задумаєшся, а відповіді і собі знайти не можу: навіщо така влада, кому вона добро приносить? Ну, нехай там іще Гіршфельд своїми статками відкупляється від усіх нас, приїздив у Зачепилівку  останній раз 16.12.2015 року, правда ж не надоїдає. А може і правду говорить Дорошенко С.В.: "Що йому тут робити, коли тут повний порядок". Це в його розумінні так. Саме так його виховала регіональська злочинна влада.

Але ж питання до влади є. Далі мову я буду вести про Зачепилівське домоуправління. Це підприємство нам багатьом потрібне і без нього ми не проживемо. Тому вирішили Пишненко і Кривенко, використовуючи безцінний досвід Галія в питаннях підвищення тарифів на відповідні послуги, підняти тарифи на послуги домоуправління. І не просто переглянути, а підняти в з 0,82 грн. до  1,81 грн з кожного квадратного метра житла. Тобто в 2,2 рази. Про що це говорить. Перш за все це абсолютна безграмотність управлінського рішення. Відверто треба сказати, що нами керують просто злодії - барани. Такі номери проходять в Зачепилівці тільки тому, що в господарствах у людей вивелися вила і на площу іти ніхто не збирається. Тому такі експерименти над людьми у них ідуть на "ура". Про наших славних депутатів селищної ради я  промовчу.

Поряд із цим я мушу наголосити про те, що я добре розумію ситуацію в державі і без підвищення тарифів нам не обійтися. Але ж до всього треба розуму, а де його взяти ніхто в Зачепилівці не знає.

 Тут уже без конкретних прикладів не обійтися. Тариф домоуправління складається із декількох наданих послуг. Наприклад. Наші під'їзди в деяких будинках освітлюються. За це треба сплачувати. А скільки, хто порахує? Скільки пані Захарівна скаже, стільки і платіть, люди добрі. Взяв я ліхтарик і пішов у підвал будинку щоб подивитися чи є там лічильник електроенергії. А його там уже давно немає. Про що мені далі вам розповідати? Чим і ким керує Захарівна? Так, ви, я думаю, вже і так здогадалися. Хіба що Володимиром Шинкаренком, так він і сам добре знає свою роботу і чудово з нею справляється.

Наступний приклад. В тариф, згідно постанови Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 року №869, обов'язково повинні включатися затрати  на обслуговування димовентиляційних каналів в квартирах. Але ж це не робиться. Бо комусь в домоуправлінні вигідно щоб якісь заморські пічники ходили по наших квартирах і збирали з нас "подать". З вас хто не будь задумувався - чого таке не відбувається в Харкові, Полтаві, Перещепино, Павлограді? А тому що Зачепилівський суд закрив очі на все це, а прокурору і слідчому байдуже. Вони такими послугами не користуються. А ви дураки платіть. Так виходить? В минулому році платили по 20-40 грн, а тепер по30-60 і 90 грн. Що буде далі - ніхто не знає. На скільки Захарівна сторгується - так і буде. А їй наші кошти потрібні? Виходить що ні.

Ще приклад. Питання про вивезення відходів, сміття. Те, що треба вивозити на сміттєзвалище, є результатом життєдіяльності людей. Чим більше людей, тим більше відходів. Ніхто сперечатися не буде? Та вийшло так що проживаю я один, а поряд в таких же квартирах проживають люди  з більш чисельними сім'ями. Маючи одинакові квартири ми сплачуємо за вивезення відходів практично одинакову ціну. Я думаю, що це не зовсім справедливо. Таку ситуацію-зрівнялівку назвати справедливою я не можу.  Доля так склалася що в трьохкімнатній квартирі я проживаю один, а оплачую послуги за вивезення сміття ніби в квартирі проживає 2,3,4, чи 5 чоловік. Та Кабінет Міністрів України своєю постановою №869 від 01.06.2006 р. дає роз'яснення подібній ситуації і рекомендує всі затрати на вивезення сміття розділити на кількість прописаних осіб і ми отримаємо вартість послуги на одну людину. Невже це так складно? Та хто в Зачепилівці таке читає? Ні, в Зачепилівці все повинно відбуватися не так як у людей. Для наших чиновників це вища математика. Сидить, як купа прілої минулорічної соломи, і виходить як в літаку: один керує, а всіх нудить. Зроблені нові розрахунки не враховують пропозиції розумних людей. Та в нас - це ж окрема держава. Тут Ліда, Валя, Шура , Надя, Таня - є Головнокомандувачі, а Глянь і Конопля у них пішаки. І вся влада. Добре виходить.

Не можна не згадати і те, що документи Кабінету Міністрів України дають пояснення про те, що обслуговування димовентиляційних каналів входить в обов'язки домоуправління. Виконання цієї роботи повинно входити до  загального тарифу, який оплачують мешканці будинків. Ні, в Зачепилівці придумують шахрайські схеми обдурювання та обкрадання людей і кому не тяжко ходять по квартирах і збирають данину, а залякані люди мовчки сплачують , скільки скажуть. Але ж це комусь є вигідним і цих людей ми всі знаємо. Приведу такий приклад. Коли я пішов до суду та оскаржив такий збір коштів  пічниками за дорученням Пишненко О.З., то остання написала таке в суд:" В.Н. Марголін не додає дане рішення до договору, хоча він його одержав при підписанні договору, з цього рішення видно і які види послуг надає ВУЖКГ, чим вводить суд в оману". Цю дурницю я пояснюю дуже просто. Та не отримував я ніякого договору, не підписував його. І не моя провина що  в домоуправлінні можна в Зачепилівці працювати, як кажуть, на "мать його так", аби гроші платили. І хто суд заводить в оману є абсолютно зрозумілим.

В Договорі про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в  п. 3 записано, що виконавець надає послуги відповідно до затвердженого органом місцевого самоврядування рішення про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, копія якого додається до договору. Отже,  селищний голова пан Кривенко мав би поцікавитись як виконується ним підписане рішення. Та ці речі для нього, очевидно, не є такими вже цікавими, а може руки не доходять. Додати б йому ще пару замів для повного кайфу.

Шановні читачі. Сьогодні ми не можемо не думати про долю обіцяних нам реформ, які повинні бодай в майбутньому покращити життя українського народу. І в цій ситуації ми з вами надіємося на Л. Гляня разом з Шурою Захарівною та Кривенком? Пропустив Галія. Вибачте. Добре придумали. Люди добрі, я звертаюся до вас, невже ми з вами виживаємо з розуму і надіємося що "старі пердуни" нам реформи будуть втілювати в життя при підтримці районної газети. Це ж нонсенс. Такого повороту подій історія ще не знає. Наприклад. Кабінет Міністрів України своїм рішенням пропонує домоуправлінню організувати за наш рахунок прибирання під'їздів - сходових кліток. Якщо платити людині 3200 грн на місяць, то, я думаю, проблем не буде. Треба зібрати мешканців будинків, поговорити з людьми, запропонувати людям нову послугу. Але ж цю роботу повинні організувати пани Кривенко, Гвоздік,  Пишненко - пані  шляхом підняття насижених місць і йти до людей, заробляти кошти і не бути їздоками на шиї мешканців селища. Успіх цієї справи гарантований при умові чесних розрахунків затрат і довіри до влади, щоб не одурили черговий раз. Подібних прикладів чимало. А те що пан Кривенко за день отримує по дві грамоти, то це ще не є показник його хорошої та добросовісної роботи на посаді селищного голови. Можливо, що хтось із читачів розповість про свою участь в громадських слуханнях під керівництвом мера? Так керувати селищем - це є злочин. А про домоуправління, як говорять, і "Марина говорила". Та тільки людям від цього не краще. Подивіться на них - що з них безгосподарність та жадібність до грошей робить. Бог не теля, бачить звідтіля.

Крім цього всього, як це зрозумів я, розрахунки затрат по домоуправлінню зроблені без урахування  підвищення мінімальної зарплати у відповідності до рішень Кабінету Міністрів України. Якщо це так, то кому потрібна ця Фількина грамота. Щоб людей обікрасти, подражнити і перетворити в бидло? Пане Кривенко - злізь з коняки і не муч скотину.

Був колись у нас мером  Микуленко В.М.  Хорошу пам'ять про себе залишив чоловік на посаді селищного голови у мене особисто. Пухом йому земля. Пройшло вже  більше 30 років, а такого керівника для селища Бог нам так і не послав.

Нові розрахунки нових тарифів на послуги домоуправління, незважаючи на обіцянки, я так і не побачив на сайті селищної ради. Чим там люди займаються - зрозуміти важко. Очевидним є те, що у них є що ховати від громади Зачепилівки. То, можливо, люди все таки колись розберуться кого вони повибирали собі в керманичі. До речі, одна тільки Кобильська вивезла з району лісоматеріалів стільки, що можна було би на всіх будинках відремонтувати дахи і люди б не мали такого лиха. Та кому потрібне чуже горе? Невже я помиляюся?

І на останок. Від імені мешканців багатоквартирних будинків селища Зачепилівка прошу виставити на сайті Зачепилівської селищної  ради  Розрахунок економічно обгрунтованих витрат при формуванні тарифів на послуги з утримання багатоквартирних будинків, щоб всі мешканці  цих будинків мали можливість ознайомитися з тарифами, які будуть діяти з 1 січня 2017 року.  

Прошу вважати офіційним зверненням.

Редактор - Віктор Марголін, 22.01.2017 р.

 

Тема: Ми повинні жити за правилами визначеними Законом, а не за понятіями напівдебільного чиновника

кому що,а курці просо

совість | 28.01.2017

Не дуже шанований пане Марголін,а Ви як завжди нагадуете мені заїзжену пластинку.По марголіну все погано лише в нещасній зачепилівці,а от в інших місцях,а особливо в Киеві прямо рай земний, майданна,тобто майданута влада проводить реформи і веде нас до процвітання.На превиликий жаль,це не так.Всюди злидні та руіна,добре олігархам та погано народу.Влада робить все можливе та неможливе для знищення України та українців І маемо що маемо,тобто маемо те що заслужили.Скакали на майдані і доскакали до злиднів та громадянської війни.Дозволяли плювати на могили батьків та дідів,то маемо плювки і в власне обличча.Підтримали ублюдочного петку,воровату юльку,та трахнутого в зад ляшка,то не дивуйтися наслідкам,дозволяли скидати памьятники Радянської епохи,але природа не допускае пустоти,то і лізуть на постаменти,та нам на шию непросихаючі порошенки та вороваті коломойські і ці нікого не пожаліють.Надія Савченко не так давно була героем України,а зараз на українську Жанну Дарк майданута кодла виливае тонни грязі.Призадумайтесь ті хто захищае майданутих на донбасі,Від майданутих можна отримати тільки опльовану могилу.І в завершення:обкрадаючих загиблих воінів ато прошу не турбувати своїми безсовісними коментарями

Марголину

Народ | 25.01.2017

Виктор Наумович ти краще напиши та допоможи нам вплинути на суддю Яценка Є.І., який з зеком Губаревим Димой деребанять земли в Скалонівці відбірають їх у людей, уже всі луки переорали в селі, нічого не бояться зовсім.Re: Марголину

народ | 25.01.2017

і в кого ви просите допомого, вже який раз? ви шо не розумієте ь,шо димон його спонсор? Маргоша танцює під дудку дімона а допомоги вам ?

Re: Марголину

Марголин - скалоновцам | 26.01.2017

Когда я ем - я ГЛУХ и НЕМ. И не сдаю своего кормильца...

удачи

соседи | 24.01.2017

Интересно,а когда старый бздун перестанет Вам мозги пудрить?Вы,что не можете ему сделать темную,вариантов много-обращайтесь.

удачи

справедливость | 23.01.2017

наумовыч.так держать.дай бог вам здоровья

Re: удачи

Редактор | 23.01.2017

Ви мене переконали. Є в нас розумні люди які не байдужі до наших проблем. Дякую. Марголін В.Н.

Re: Re: удачи

Марголину | 24.01.2017

Не обольщайся! Такие ж маразматики как ты.

Маразматику витку

Quadriceps | 23.01.2017

Марголин - ты старая вонючая суходрочка

тарифы

Советская 35 | 23.01.2017

Когда собаке делать нехуй она лижет,а марголин поселок дрочит

1 | 2 >>

додати новий внесок