Ми захищені. Ось так і нас будуть захищати наші правоохоронці.

12.05.2020 23:57
Ми захищені. Ось так і нас будуть захищати наші правоохоронці.
 
Шановні читачі. Я би дуже не хотів щоб ми всіх оцінювали під одну гребінку. Адже ми знаємо, що одна паршива вівця здатна  осрамити всю отару.
Тепер по суті питання. В СМІ інколи з’являються повідомлення про покарання громадян України за порушення правил поведінки під час карантину. Нічого гріха таїти що ми недостатньо серйозно ставимося до цих правил, а покарання доволі таки серйозні. Та протоколи про покарання розглядаються в судах і найчастіше суди звільняють людей від реального покарання, так як інколи щоб винести  відро сміття із квартири без маски вартує 17 тисяч грн.  Саме це і є питанням дискусії в нашому суспільстві. І саме це ми не можемо належним чином оцінити до тих пір, поки біда не прийшла в нашу домівку.
Я нагадаю читачам, що уряд нашої країни  що міг те і зробив. Він надав конкретні рекомендації як нам себе поводити щоб зберегти наше життя. Такі норми поведінки мають силу закону. За їх порушення має бути покарання. В нашому випадку воно не зовсім адекватне, але в нашій демократичній  країні (прошу не сміятися) всі рівні перед законом. Приклад поведінки громадян повинні показувати перш за все різні посадові особи. До них я відношу суддю, прокурора, працівника поліції, інші службові особи діючої влади. Якщо ці люди будуть відверто порушувати вимоги центральної київської влади, то у мене може появитися сумнів чи є в нас держава. І таке відчуття може загостритися в залежності від кількості померлих наших співвітчизників. А це вже не є смішним явищем. То ж убережи нас Боже від таких небажаних подій.
Далі я хочу розповісти читачам про один випадок з життя правоохоронців району і про їх роль в охороні нашого благополуччя. Так от 08.04.2020 р. я прийшов до Зачепилівського районного суду. В цей день суд повинен був розглядати мою скаргу на постанову слідчого про закриття однієї з двох карних справ по водоканалу, коли останній качає нам воду, яку в санстанції не вважають питною. Є в справі належні аналізи і платимо ми як за питну воду привезену з Кавказу, тобто «Нарзан». Тоді, так називаємий суддя Яценко, також вирішив захистити інтереси адміністрації Зачепилівського водоканалу і я змушений був подати апеляційну скаргу.                 Та сьогодні мова піде про дещо  інше. В приміщенні суду прокурор і слідчий повели себе, по відношенню до мене, не зовсім порядно, зневажливо і безпардонно. Тому я вирішив їх трохи осадити і привести до пам’яті, так як вони були фактичними порушниками правил поводження в період карантину. В результаті «родилася» заява  на ім’я начальника Зачепилівського районного відділу поліції. Зміст її наступний:
 
Начальнику Зачепилівського ВП
Красноградського ВП
Ільчицькому М.М.
 
Марголін Віктор  Наумович - 
мешканець смт. Зачепилівка, 
 
Повідомлення про скоєне правопорушення.
 
08.04.2020 р. о 13 годині дня в приміщенні Зачепилівського районного суду слухалась моя скарга щодо закриття кримінальної скарги. В судове засідання були запрошені прокурор Костяний і слідчий Сторчеус.
Незважаючи на попередження на вхідних дверях суду ці  дві посадові особи зайшли до суду, як до себе додому, знаючи  відповідний код. Прокурор при цьому не мав пов'язки, а слідчий носив її на шиї. Таким чином ними були грубо порушені правила карантину, які визначені нашим урядом. Так вони вели себе і під час судового засідання. Свідком цього дійства були: я, голова суду і секретар судового засідання.
Враховуючи викладене, я вимагаю належного покарання вищевказаних службових осіб за порушення карантинного режиму. Замість того, щоб іншим давати приклад вони грубо проігнорували норми затверджені урядом.
 
Мешканець Зачепилівки   _______________  Марголін В.Н.
08.04.2020 р.
 
Через неділю я зайшов до нашої поліції і поцікавився  - яке рішення прийняли в поліції?  До мене вийшов молодий хлопчина і сказав що у них є місяць на прийняття  відповіді по даному питанню. Я не став заперечувати, але я розумів, що прокурор і слідчий за  дане адміністративне правопорушення повинні віднести до державного бюджету по 32 тисячі гривні, якщо таке рішення прийме наш самий гуманний суд, і якщо буде складений протокол про скоєне адміністративне правопорушення.
 Що так саме і відбудеться я ні краплі не вірив. Але мені було цікаво як в поліції офіцери, що дали присягу служити українському народу, будуть  відбілювати порушників. Я знав що справа до суду не дійде і що навіть коли вона поступить в суд, то пан Яценко зроду-віку не піде  на те, щоб прийняти законне рішення. Його судові викрутаси з Огієнком засвідчили для мене досить давно про наявність цієї продажної шкури. Огидно мені про це пригадувати. Та біда в тому, що вся наша Україна саме такою і є, а чиновники всіх рівнів давно втратили честь і совість та довіру з боку українського народу.
Тепер можна заявити що місяць уже минув і я маю законне право отримати офіційну відповідь від керівництва поліції в районі. Так і сталося, коли я потребував 12.05.2020 р. належну мені відповідь. Отже, читаємо:
Шановний Віктор Наумович!
Повідомляємо, що працівниками Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області було проведено перевірку по факту Вашого звернення. Під час проведення перевірки ознак кримінального правопорушення не встановлено.За результатами проведеної перевірки працівниками Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області підготовлено відповідну довідку та надіслано на Вашу адресу письмове повідомлення.Роз’ясняємо, що рішення, прийняте за результатами розгляду звернення повідомляємо, що Ви маєте право оскаржити в порядку, передбаченому ст. 16 (розгляд скарг громадян) та ст. 17 (термін подання скарги) Закону України «Про звернення громадян».
З повагою
Т. в. о.      ______________                  Станіслав Стрілець
 
    
Ця, м’яко кажучи, беліберда написана і підписана на підставі слідуючої довідки дільничного поліцая на ім’я начальника , читаємо, це уже аж ніяк не смішно бо «квартал 95» тут уже перевершено:
 
ДОВІДКА
           Про результати перевірки інформації
          викладеної у повідомлені  Марголіна В .Н.
Зачепилівського ВП ВП ГУНП року до чергової частини Красноградського в Харківській області надійшла заява від гр. Марголіна Віктора Наумовича, мешканця с. Зачепилівка, вул. Українська, 6.8, кв.9, про те, що року, о 13:00 годині, в приміщені Зачепилівського районного суду слухалась його скарга, щодо закриття кримінальної скарги. В судове засідання були запрошені прокурор Зачепилівського відділу Первомайської місцевої прокуратури та слідчий Зачепилівського ВП Сторчеус В.В., але останні знаходились без медичних масок, а саме, прокурор не мав маски, а слідчий носив її на шиї. Гр. Марголін В.Н., вимагає належного покарання вищевказаних службових осіб, за порушення карантинного режиму.
В ході проведення перевірки, працівники Зачепилівського районного суду та працівники Зачепилівського відділу Первомайської місцевої прокуратури, на підставі ст. 63 Конституції України, надавати будь-які пояснення відмовились.
Відповідно рапорту старшого слідчого Зачепилівського ВП ГУНП в Харківській області, капітана поліції Сторчеуса В.В., останній доповів, щороку близько 13:00 годин він перебував на розгляді скарги гр. Марголіна В.Н., в залі Зачепилівського районного суду. Перебуваючи в залі судового засідання він знаходився в засобах індивідуального захисту, а саме медичній масці. Але через те, що суддя суду погано розумів, що він говорить, Сторчеус В.В., декілька разів опускав маску нижче нижньої губи, однак після закінчення короткої репліки одразу повертав маску у необхідне положення.
Враховуючи вище викладене встановити факт порушення постанови КМУ № 255 від 02.04.2020 року, не надалось можливим.
На підставі вище викладеного
ВВАЖАВ БИ:
1. Подальший розгляд матеріалу припинити;
2. Матеріали перевірки списати до архіву Зачепилівського ВП;
3. Про прийняте рішення повідомити зацікавлених осіб.
доп
Зачепилівського ВП 
Красноградського ВП ГУНП в Харківській області
ст. лейтенант поліції  ______________   Владислав Мадика
 
    Ця писанина викликає в мене відверту огиду. Ці хами  здатні, як вовки, перестрибнути через любі прапорці щоб спасти саме свою шкуру. Я чесно визнаю, що в справедливість, чесність і порядність поліцейських я давно не вірю. Я маю стаж роботи 40 років, в т. ч. на державній службі 30 років і  маю лише мопеда, а працівник поліції, як правило, через рік роботи має уже авто. Далі немає про що говорити, але пам’ятати потрібно. Державу Україну ми з вами навіть не почали будувати. Важко навіть уявити яку політичну волю повинен мати вищий політичний орган країни щоб навести порядок, дисципліну та відповідальність чиновників усіх рангів і рівнів. Та, нажаль, сьогодні ми маємо те, що маємо. В підсумку я хочу всім пояснити, що наші правоохоронці саме так розуміють підсумки їхньої реформи і вимоги Закону: перед законом усі рівні. Так, але і серед горбатих є і дещо рівніші. І ви їх повинні знати в лице. Бо вони узурпірували владу, вони нас обкрадають, обманюють, заганяють в СІЗО, роблять обшуки, арештовують майно. Мій ноутбук  четвертий рік знаходиться в руках підарасів Харківської обласної прокуратури і управи на них немає. То хіба це є держава? Три суди я вже виграв і що? Мені просто соромно за всіх нас. В цій державі все продано і пропито. Далі немає про що говорити. Гордитися зовсім немає чим. Це є моральна деградація правоохоронців і суду, а ми є їхніми жертвами. То яка є тут рівність всіх перед законом? Це є анархія та безконтрольна корупція. В такій ситуації варто задати питання Президенту і народним депутатам – навіщо ми вас повибирали?
І останнє. Щоб зайти до кабінетів в суді поставлені  кодові замки. Це питання не обговорюється. Якщо треба то нехай буде так, я за. Але чому всі прокурори і слідчі знають код для того входу і приходять  в суд як на ферму, не найкращого зразка. Для них суд – це якийсь прохідний двір. Я не берусь давати ще якийсь коментар, але то вже не суд, а щось інше. Та, в Зачепилівці і не таке проходить…
В своєму повідомленні я не вказував на те, що скоєний злочин, то чому наші поліцейські мали шукати злочин? Це питання до Стрільця.
Важко мені зрозуміти: дільничний такий "талановитий", чи виконав злочинний наказ.    
 Щоб зайти до кабінетів в суді поставлені  кодові замки. Це питання не обговорюється. Якщо треба то нехай буде так, я за. Але чому всі прокурори і слідчі знають код для того входу і приходять  в суд як на ферму, не найкращого зразка. Для них суд – це якийсь прохідний двір. Я не берусь давати ще якийсь коментар, але то вже не суд, а щось інше. Та, в Зачепилівці і не таке проходить…
В своєму повідомленні я не вказував на те, що скоєний злочин, то чому наші поліцейські мали шукати злочин? Це питання до Стрільця.
Важко мені зрозуміти: дільничний такий "талановитий", чи виконав злочинний наказ. А як думають мої читачі з даного питання?
І нарешті останнє питання, яке мене також хвилює. Всю цю поліцейську галіматню контролює місцева прокуратура. Якщо і там закривають очі на явний брак у роботі поліцейських, то, в підсумку, куди ми з вами прийдемо?
 
Редактор – Віктор Марголін, 13.05.2020 р.