Ми знаємо хто вони є насправді. Нехай і вони знають що ми знаємо.

31.10.2014 20:26

Ми знаємо хто вони є насправді. Нехай і вони знають що ми знаємо.

 

Доля України - це справа дуже складна. І коли хтось буде стверджувати що він знає історію України, то будьте дуже обережні. Чомусь така країна, як Чехословаччина, розділилася на дві країни.  Цей процес у них пройшов досить цивілізовано і за це вони заслуговують на певну повагу. В одній  з  цих країн живуть чехи, в іншій словаки. І дай Бог їм здоров'я. Я не є історик. Я просто роблю висновки з нашого життя. А вони такі, що приходиться задуматися. І чи здатні ми всі разом зрозуміти і оцінити важливість нашого європейського вибору. Адже нам слід стати зовсім іншими людьми, щоб нас поважали в світі. Задача не із простих.

То ж, давайте хоч трішечки оглянемося назад. Я хочу звернути вашу увагу на підсумок минулих виборів. Скажу чесно. Я ніколи не сподівався на такий підсумок, який отримали. Нас навіть війна нічому не навчає. У нас не вистачило навіть розуму щоб проголосувати за тих, хто зараз в окопах лежить за наше майбутнє. Який сором. Можливо, що я зараз скажу крамольну думку, але я, як громадянин, маю на це право. Вона наступна. З великою натяжкою я допускаю що пан Гіршфельд знайшов своїх однодумців на нашому окрузі в кількості 20 процентів, і не більше. То де іще взялося 25 процентів? Цього я зрозуміти не можу. Рівень інформованості наших громадян залишається не такий уже й високий. Ми частіше все читаємо на електричних стовпах. Хто уміло все це розклеїть, той і наш. Але ж які заслуги пана Гіршфельда - я зрозуміти не здатен. Та він і сам, очевидно, цього до пуття не знає, так як розуміє, що його місце на лаві підсудних. Про що думали мої земляки перед виборами і в день виборів - я також не знаю. Та маємо те, що маємо. Сподіваємося на краще життя.

Якщо в Харківській області були вибори практично провалені, то це наштовхує на ще один висновок. Наша область відзначилася на всю Україну. Особисто мені соромно за "малограмотних" земляків, які розуміють тільки мову грошей. Саме на них і була зроблена ставка в обласному штабі регіоналів. Тобто нашим салом по наших губах. І тут грошей не пожаліли. І бій був виграний. За оту вшиву тисячу багато моїх земляків продалися з потрохами, продають майбутнє своїх дітей, держави України, продають свою честь і совість. У мене немає більше слів щоб характеризувати цю поразку. Задовольняє лише те, що  в Україні лише одна Харківська область. Ось такий мій прогноз появи отих 25 процентів. То ж збираємося до Європи разом із Гіршфельдом, Добкіним, Фельдманом і іншими прихвоснями Януковича. А може нам повезе на тому шляху. Люди йтимуть і нас підберуть.

Шановні мої читачі. Подальша моя розповідь на перший погляд не пов'язана з минулими виборами. Та коли придивитися ближче, то бажаючі знайдуть між ними спільне. Бо якщо ми не працюватимемо над створенням громадянського суспільства, в повному розумінні цього слова, то нас і підбирати ніхто не захоче. Залишимося на узбіччі історії.

Отже, щоб не говорили, а ми всі залежні від якості роботи судової гілки влади, прокуратури , міліції. А питань до них, нажаль, чимало. Я до цих діячів в районі проходив пів року. І сьогодні я можу похвалитися єдиним, що молодий хлопець залишився на свободі. При цьому прокурор Явніков навіть не намагався доводити в суді вину підсудного. В такому випадку у мене до нього особисте питання і хочеться  цю падлюку спитати: "А за що ти катував цю людину дев'ять місяців? Чекав що принесуть взятку?" Відповідь на це питання я не чекаю від Романа. Нехай Генеральна прокуратура України нам усім пояснить що відбувається в Зачепилівці. Така моя позиція. А щоб її зрозуміти, то треба почитати мою відповідну заяву. Отже, читаємо:

 

                                                                    До Генеральної прокуратури України

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівки,

вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401, тел. 5-18-43, mailto:margolin4600@mail.ru, журналіст ВО «Свобода», редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда".

 

ЗАЯВА

ПРО ВЧИНЕНЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

До мене, як до колишнього голови районної організації "Партії правозахисту", прийшла мама Криничного В.С. і зі сльозами на очах почала розповідати як її сина намагаються притягти до кримінальної відповідальності. Я попросив її почекати поки їм на руки не нададуть Обвинувальний акт. Та коли такий процесуальний документ вони отримали, то знову вже удвох прийшли до мене. При цьому Криничний В.С. повністю відмежувався від подій, описаних в Обвинувальному акті.

Перше, на що я звернув увагу, так це звинувачення в тому, що Криничний був на час скоєння злочину в стані алкогольного сп'яніння.  Я запитав, чи це є правда. Криничний В.С. мені пояснив, що він уже майже рік як закодований і спиртне взагалі не вживає. Я в це повірив, так як на протязі пів року я його жодного разу навіть випившого не бачив. Крім цього мені стало відомо, що Криничний В. С. перебуває на обліку у лікаря психіатра районної лікарні з діагнозом "олігофренія".

 Пізніше, як мені стало відомо, експертиза знайшла відпечатки мезинного пальця на чарці, чи пляшці, яку знайшли в кінці городу підозрюваного. Хотілося б мені побачити того спеціаліста, який би взяв чарку одним мизинним пальцем.  Потім у суді розглядалось клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання відносно підозрюваного, який завжди являвся до слідчого за викликом по телефону. Тому суд відмовив слідчому у його клопотанні. Це говорить про відношення слідчого до особи підозрюваного.

Я не можу не звернути вашу увагу на той факт, що ми з Криничним неодноразово зверталися в райпрокуратуру і до суду з проханням надати можливість ознайомитися зі справою як до суду, так і після суду. Та такого дозволу ми не отримали. Очевидно, що у них є що приховувати. З цього питання у мене є переконання, що слідчий і прокурор скористалися саме таким станом здоров'я підозрюваного і обкрутили його,  як самі хотіли. На нього кричали, йому погрожували, його заставили розписатися в документах в яких він не розуміється. Його записували на камеру, здійснювали психологічний тиск. При цьому адвокат від міліції тільки спостерігала за цим дійством і ніяким чином не захистила хлопця від протиправних дій слідчого та прокурора.

На даний час мені не відомий жодний показ свідка проти самого Криничного В.С.  Сам Криничний В.С. стверджує, що він дізнався про побиття кимось Матяша О.О. 20.01.2014 р., а у всіх слідчих документах визначена дата побиття Матяша О.О. чомусь - 25.01.2014 р. Чому так сталося пояснення немає.

Попередній судовий розгляд був призначений на 22.10.2014 р. Потерпілий Матяш О.О. прибув до суду в такому стані, що з трудом тримався на ногах - був п'яним. За рішенням судді Матяша для перевірки до медичного закладу мав супроводжувати дільничний міліціонер. Розгляд справи в суді було призначено на 24.10.2014 р.

З цього моменту прокурор і слідчий, адже вони не дурні, а  професійні юристи, зрозуміли, що довести їм вину в суді Криничного, під моїм постійним контролем, буде справою проблематичною. Тому у них визрів новий план і вони підготували для Матяша О.О. клопотання про відмову від підтримання обвинувачення. Матяш все це підписав. Саме клопотання виконане настільки професійно, що участь  в його підготовці професійного юриста не викликає ніяких сумнівів. В судовому засіданні , коли Криничного В.С. запитали його думку відносно клопотання Матяша О.О., заявив про свою вимогу винести йому виправдувальний вирок. Прокурор і захисник висловились за закриття карної справи. Сам розгляд справи по суті в судовому засіданні не відбувся. Я ж вважаю, що коли між підозрюваним і потерпілим угода про примирення не укладалась, то було би абсолютно справедливим справу в суді розглянути в повному об'ємі. Адже суд не мав можливості переконатися  навіть в тому, чи подавав скаргу Матяш О.О. на Криничного В.С. Тому ставити точку в цій справі було б несправедливо. І тим більше, коли врахувати стан здоров'я підозрюваного, якого тримали на "гачку" дев'ять місяців. В цій ситуації є питання як до суду, так і до органів прокуратури України. Їхнє саме таке переслідування виглядає як довготривале  катування людини, вина якої не доведена в суді. Їх не лякає ні війна , ні люстрація. Вони, очевидно, чекали що принесуть взятку.

Я не можу не звернути вашу увагу і на наступне.  В даній справі є відверта фальсифікація доказів, затрачені кошти на експертизи, возили хлопця на медичну експертизу в Харків за 130 км., визивали свідків, шарили по двору і огороду, найняли адвоката з Краснограда, самі "працювали" мало не рік, отримували пристойну заробітну плату, платили захиснику, за проведення експертиз - і все коту під хвіст. Раді, що в суді справу закрили. Всі затрати лягли на плечі держави та відповідача. А з Медяника, Твердохліба, Штанька , Явнікова, Шевченка та деяких інших - як з гуся вода. У слідчого Штанька хватило ума назвати по телефону Криничного В.С. бешеним. Та від цього в міліції відхрестилися. Та хто їм повірить, якщо майор міліції Шевченко розповідав людям, що він і мене застрелить, допишуся. То це вже не є міліція і прокуратура України, а відверта банда.

 Керуючись наведеним, доводжу до вашого відома обставини про порушення  прав громадянина Криничного Віталія Сергійовича, які дають підстави для початку досудового розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 366 КК України – службове підроблення та ст. 372 - притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності поєднане зі штучним створенням доказів обвинувачення та іншою фальсифікацією. У мене немає сумніву в тому, що коли б я мав доступ до самої справи, то фактів фальсифікації доказів було б набагато більше.

 

Я маю сотні листів-відповідей з обласної прокуратури, але жодного разу я не отримав звідти об'єктивної та справедливої відповіді. За таких обставин, оскільки територіальні відповідальні правоохоронні органи нехтують заявами,  є всі підстави для реагування вищестоящих органів і ініціювання проведення відповідних дій для встановлення фактичних обставин у цій складній ситуації.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти  та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Підсумовуючи викладене, керуючись ст. 214 КПК України, ст. ст. 366 та 372  Кримінального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1.    Відкрити кримінальне провадження відносно колишнього прокурора Зачепилівського району Медяника О.А., нинішнього прокурора Твердохліба В.М., слідчого Штанька С.О., дільничного участкового Шевченка О.Г.   за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. ст. 366 та 372 Кримінального кодексу України.

2.    Внести відомості до  Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно вищевказаних працівників правоохоронних органів.

 

 

Додатки (копії): - клопотання до суду від 24.10.2014 р.;

- заява слідчому судді від 22.10.2014 р.;

- обвинувальний акт від 15.07.2014 р.;

- ухвала суду від 24.10.2014 р.;

- висновок експерта нечитаємий;

- протокол допиту свідка нечитаємий;

- клопотання слідчому судді від 22.07.2014 р.;

- заява до прокуратури району від 29.08.2014 р.;

- роз'яснення з Інтернету.

 

31.10.2014 р.                                                       Марголін В.Н.

 

Шановні читачі. Прошу вас приймати участь в створенні нашої газети.

 

31.10.2014 р.         Редактор - Віктор Марголін.

 

 

Тема: Ми знаємо хто вони є насправді. Нехай і вони знають що ми знаємо.

Всі в ЗАСТУП!

ЗАСТУП | 05.11.2014

А ми всіх кинули і нікому не заплптили. Н. Лазурович

Re: Всі в ЗАСТУП!

Новонароджені | 07.11.2014

Якщо соромно писати під своїм іменем -пиши під Лазурович Але партія "Заступ "перемогла і розрахувалась як найкраще Я Вас розумію-не по Вашому.але по-людському. чому Вас в житті не навчили

результати виборів

Новонароджені | 04.11.2014

Легко чи важко зробити результат, але Зачепилівка має найвищий відсоток проголосувавших виборців за партію "ЗАСТУП" в 179 виборчому окрузі

додати новий внесок