Мої роздуми стосовно нинішньої влади.

04.04.2015 23:07

Мої роздуми стосовно нинішньої влади.

 

Шановні читачі. Цю тему нам підказує саме життя. І від цього нам нікуди не дітися. До цієї розмови з читачами мене також підштовхнула телепередача Савіка Шустера від 03.04.2015 р.  Тут  Юля Тимошенко відкрила людям очі, чітко і в дохідливій формі розповіла як формувалася споживча ціна на газ. Глядачі, які дивилися цю телепередачу, не могли не помітити лукавства, якщо не сказати гірше, тієї влади, яка має стосунки з грошима населення України. Гроші ці ми вимушені називати копійками, але ж і їх у нас намагаються забрати далеко не в законний спосіб.

Таким чином, ми підійшли до наших Зачепилівських тарифів на воду і водовідведення. І справа тут в тому, що те про що розповіла Юля Тимошенко, я також розповідаю уже не один рік, але мене не хочуть почути - ні влада, ні мої земляки. Чому такий спротив - це явище не завжди я можу пояснити загальновживаними словами. Краще я скажу - не знаю. Думайте самі.

Та повернемося до ціни і способу її формування. Не так давно я вже викладав у своїй статті свої думки з даного питання. Що газ, що  воду ми отримуємо "з рук" монополістів. І це є найгірший варіант, та куди дінешся. В умовах ринкової економіки монополіст продовжує диктувати владі і народу свою волю, своє бажання. Я ще 08.09.2014 р. писав прокурору району заяву про вчинене кримінальне правопорушення адміністрацією Зачепилівського водоканалу, цитую:

"Сьогодні у мене немає жодних сумнівів стосовно того, що самі розрахунки нових тарифів були зроблені в водоканалі на той час настільки недобросовісно, що я назву їх завідомо підробленими документами. Підняття одноразово тарифів більше ніж у два рази суперечило не тільки чинному законодавству, а і просто здоровому глузду. Нажаль, такий експеримент Галія Г.І. над мешканцями Зачепилівки продовжується і по цей час".

І що змінилося за ці 7 місяців. Та нічого. Монополіст стоїть на своєму, а влада, вибачте, соплі жує. Після виборів їй народ не потрібний. Їм тепер усього вистачає. Можливо, що це є і не Європейський підхід до вирішення конфліктного питання, але сам народ дозволяє владі вести себе так нахабно і безсовісно. Це проглядається на всіх поверхах влади. Час проходить і майже нічого в країні не змінюється , якщо не рахувати тисячі загиблих на війні кращих синів українського народу за мир, спокій, свою землю, мирне небо і щасливе майбутнє усіх нас. Про реформи одні балачки. Влада всі свої негаразди сподівається списати на війну, а тут такі, як Кобильська, Галій, Кривенко, Твердохліб, Огієнко, Яценко і багато інших намагаються з усих сил збагатитися на горі українського народу, моїх земляків. А хіба голова районної ради Глянь Л.Д. не може використати свої повноваження щоб уладнати конфліктну ситуацію? Ні, воно йому не потрібне. Очікувані мільйони вже лежать у кишені, душа спокійна, особисті всі питання вирішені. Війна далеко. І пропадіть ви пропадом. Буде чи не буде на карті Зачепилівський район - йому все рівно. Важливо сьогодні обнятися інколи з Гіршфельдом, Александровичем, Донським і другими "патріотами". Тобто, день до вечора. Солдат спить, а служба іде.

Та сьогодні, я особисто переконаний в тому, що суд по тарифам ми виграємо. Суддя Яценко повідомив мені про те, що Кривенком Ю.В. підготовлена апеляційна скарга на 15 аркушів. Із телефонних розмов я дізнався про те, що нібито Красноградський адвокат взявся писати апеляційну скаргу. За цю роботу він візьме дві-три тисячі. І Кривенку цих коштів не жалко, бо з допомогою водоканалу їх можна повернути. А коли б ці кошти були вкладені в розвиток самого водоканалу, то користь, хай і невелика, але була би для всієї громади. Та у них зараз інші цілі.

Оці викрутаси влади я розглядаю як геноцид над Зачепилівським людом. Прошу читачів звернути увагу на наступне.  Без публічного контролю за роботою водоканалу не можна піднімати тарифи використовуючи підступні методи. Втрати в водоканалі визначають на рівні який їм підходить. Ціна на послуги для всіх споживачів повинна бути однакова. Ніхто у нас не задумався над самою спроможністю населення оплачувати воду по таких тарифах. То де ж ота повага до партнерів? Ціну на воду слід розглядати як згоду між покупцем і продавцем. А хто нас про це запитував? Ось у чому і є Зачепилівський геноцид.

Селищний голова Кривенко Ю. В.  вирішив що для нього буде кращим найняти адвоката, ніж проводити громадські слухання і обговорювати тарифи. Ось до чого приводить тупість і безкарність. Сьогодні пан Кривенко не розуміє, що чесно виграти  праведний суд у нього немає жодних шансів. Часи не ті. Пора зрозуміти. І люди змінюються. Та і на суді я його не тягнув за язик. Він сам сказав, що Віктор Наумович правий.

У мене досить багато претензій до роботи Зачепилівського районного суду. Але в даному випадку, я вважаю, селищній раді слід було би не йти на поводу у самовпевненого голови селища, а все-таки виконати рішення суду, піти до людей і вирішувати питання в цивілізований спосіб. Не слід плювати в колодязь, звідки п'єш воду. Такою є народна мудрість.

Що будемо робити далі. Почекаємо поки з апеляційного адміністративного суду прийде апеляційна скарга, я підготовлю своє заперечення і відправлю їм назад. На суд їхати я не збираюся. Будь що буде. Я сподіваюся на прийняття законного рішення, яке не "плюватиме" в душі багатьох тисяч зачепилян , як це зробив пан Кривенко. Я вірю в світле майбутнє нашого народу, навіть коли воно не буде таким уже швидким. Надія вмирає останньою. А доля Кривенка на цій посаді є приреченою…

І наостанок інформація для читачів. Я неодноразово мав розмову з селищним головою відносно діяльності адміністрації водоканалу. Звертався і письмово. Але все це не змогло зупинити паплюження самої посади селищного голови.  Мене вражає така діяльність чи бездіяльність. Обіцяв людям робити добро, то де воно? Навіть потуг не видно. А замилювати людям очі - це справа невдячна. Такою є моя особиста думка.

Ми переможемо, бо за нами правда - говорив Лук'яненко Л.Г.

Зі змістом апеляційної скарги я вас постараюсь ознайомити, так як ми всі повинні зрозуміти: ось такий результат можна отримати за декілька тисяч гривень. Та чи на користь все це людям, які вибирали селищного голову?

 

Редактор - Віктор Марголін, 04.04.2015 р.

 

Тема: Мої роздуми стосовно нинішньої влади.

мои роздумы стосовно влады

манул | 11.04.2015

Наумовыч,Вы звынувачуете мене,серед иншого,в тому, шо я надто бегато увагы прыдиляю кыевский влади,а не мисцевий,Але все йде з центру,Вы крытыкуете суддив,а якбы суддя хоч раз в десять рокив пройшов через выборы то и коррупция в суди б зныкла,а выборы всых,на всых ривнях голив администраций повнистю поклалы б коррупции край,Це не робыться, серед иншого,и через майданутых,Ваш прыщавый витька(ющанко) заминыв збир пидпысив грошовою заставою и зныщыв чесни выборы,

Re: мои роздумы стосовно влады

Редактор | 11.04.2015

З вашою позицією можна погодитись тільки з дуже невеликою її частиною. Наприклад. Селищний голова у нас хіба не є вибраним? А що відбувається? А коли будуть вибори то хіба Павлова наші люди не виберуть? Виберуть. Ось в чому біда. Я ж ніколи не розхвалював Ющенка. А ви зверніть увагу на те, як ви написали свій коментар. Хто вам давав право так зневажати читачів? Помилки і я роблю, але ж мою писанину можна читати, а вашу?

редактору

мангул | 10.04.2015

я патриот бо в мене болыть душа за Украину и соромно за тых патриотив яки ии зныщують,поважаю Вас за пидтрымку свободы слова и вважаю,що и Вас обурюе видсутнисть свободы слова в украинськых СМИ,бо навить росийське телебачення дае слова майданутым,нехай ихня дурь буде на выду у вього свиту

jjghghjkl;

ghjhkkll;; | 09.04.2015

//.mbvfyil.

Про побиття в міліції

Редактор | 07.04.2015

Шановні читачі. Я вже повідомляв вам про підозру у побитті молодої людини в Зачепилівській міліції.Проводилось якесь слідство на яке мене не запрошували. З обласної прокуратури прислали мені постанову про закриття карної справи. Я маю право оскаржити її в суді. Таке дійство відбудеться 10 квітня о 10 год. ранку. Я запрошую всіх бажаючих прийти і послухати що саме відбувається в Зачепилівській міліції. Скаргу має розглядати голова суду. Допобачення. Віктор Марголін.

Зачепилянам

Вася с Барабашки | 06.04.2015

У вас комунальными делами заправляют Кривенко, Галий, Пышненко, Нестеровский... В вашем районном центре разве нет умных и образованных людей? Позорище. Не издевайтесь над людьми.

Re: Зачепилянам

Молодежка | 06.04.2015

Ту стару лахудру пышненчиху пора не только люстрировать , а и кастрировать вместе с юрком и соской - присоской - ленкой и их грабительскими тарифами. Две старые дуры- кошелки которых давно надо отправить на пенсию, как дыкуншу и кобылу, ии не только на пенсию , а и на свалку истории. Убрать от руководства народного фронта! ДАТЬ ДОРОГУ МОЛОДЫМ!!!

Re: Re: Зачепилянам

Автодор | 06.04.2015

Якби ще й Сала спровадили. А то вже плiсняв об несе - а воно руководить

Re: Re: Зачепилянам

філя | 06.04.2015

Молодеж ,плохо завидовать все там будете ,даже народний фронт не поможет.

РЕДАКТОРУ

ЧЕСНО | 05.04.2015

ШАНОВНИЙ ВІКТОР НАУМОВИЧ НЕ ТРАТЬТЕ ЧАС МАРНО ВОНИ СОПІЛИ Й СОПІТИМУТЬ,ПЛАТИЛИ Й ПЛАТИТИМУТЬ ,ЇХ ПОСТАВИЛИ РАКОМ ТО НЕХАЙ СОББІ Й СТОЯТЬ.БИДЛО ВОНО Е І БУДЄ БИДЛОМ.

1 | 2 >>

додати новий внесок

Тема: Мої роздуми стосовно нинішньої влади.

статтей не знайдено

додати новий внесок