Мої земляки це називають геноцидом.

16.06.2017 15:50

Мої земляки це називають геноцидом.

 

( вісті з підпілля)

 

       Шановні читачі. Саме до такого сумного висновку приходять мешканці Зачепилівки коли дізнаються про те, що реформа з децентралізації влади  проходить без їхньої участі. Такий маразм нинішньої влади "успішно" всім нам демонструє селищний голова Зачепилівки Кривенко Ю. В. За цим дійством аж занадто спокійно спостерігають пани - Глянь Л.Д. і  Конопля А.Л.  Очевидно, що воно їм потрібне як п’яте  колесо до воза. Та в цьому питанні ніякої таємниці немає. Комусь хочеться дорватися до ще більшої влади, обманути людей, не звітувати перед ними як використовується

 земля, фінансові ресурси, яким чином  установлюються нелюдські тарифи, як виконуються інші важливі закони суспільного життя, на яку допомогу  мають розраховувати мешканці громади після втілення в життя конкретної реформи. Ніхто цього   людям розповідати наміру не має. Тут треба відрапортувати "наверх" про наші успіхи в "одурманенні"   рабів Божих, яких влада поступово намагається перетворити в звичайне бидло. Їм же  достатньо    виписати десятка два Грамот, устрояти феєрверк, привезти концертну бригаду і вони ляпатимуть    до темної ночі та забудуть про речі більш серйозні. Я ж не можу собі пояснити: як можна за 20-30 хвилин зібрати працівників бюджетної сфери, за 8-10 хвилин провести збори, вибрати підрахуя,    порахувати голоси, врахувати і вивчити громадську думку і назвати все це громадським  слуханням.

    Таке не вкладається в моєму розумінні. Яка це є кричуща неповага до людей і особливо до людей пенсійного віку. Я про фальсифікацію промовчу. Ні, так не можна. Правда, керівник місцевої поліції дав мені обіцянку про те, що «полковник» Шевченко буде відсторонений від розгляду даного правопорушення. Довіри йому немає.

        Наступна моя коротка розповідь буде про моє катування. Шість чоловік з Краснограда - слідча, прокурор, поліцаї і поняті пред’явили рішення суду і по суті арештували в мене  комп’ютер, принтер, ноутбук, флешки, журнал. Світили і в мій погріб в гаражі, знімали   все на камеру, їздили на фазенду де 20 років ніхто не проживає і т. д. І все це мені за  неповагу до судді Огієнка. При цьому мені ніхто навіть не намагається пояснити за що я  його мушу поважати тоді як багато чисельні мої аргументи свідчать про дещо інше. Тут я  повинен визнати, що з таким мені не варто було зв’язуватись. Та Конституція України в ст. 34 говорить, що кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вираження своїх поглядів і  переконань, на поширення інформації і т. д. Поряд з цим я повинен визнати, що мною був          використаний некоректний вислів. Тому проти мене була відкрита кримінальна справа, забрана комп’ютерна техніка 17.02.2017 р. і обіцяють її тримати ще 4 місяці. Я Красноградського  прокурора запитав:"Ви люди, чи шакали?" Відповіді на дане питання він і сам не знає. Думає. Я також запитував голову суду Бойка Г.В. чи можу я бути свідком у своїй карній справі,  чи робив він обшук у свідка з арештом майна. Чіткої відповіді немає. Не отримав я  належної  відповіді і в центрі первинної безоплатної правової допомоги ( Кисіль В. О.) .Слідчий з  поліції також не знає чи таке може бути. Третій місяць я чекаю відповіді з Вищої ради  правосуддя і т. д.  На скаргу до прокурора області від 12.02.2017 р. відповіді немає. Скарги до Генпрокуратури   повертаються до прокуратури області де і закінчують своє життя. То ж хто мені дасть відповідь  на питання: хіба це не є геноцидом? Ось таку правду життя маємо ми українці після революції  гідності. Як все це розумію я, то владою робиться все можливе, щоб зупинити випуск  "Зачепилівської правди", а діда довести до інфаркта. Це вони називають турботою про наш  завтрашній день. А сьогодні ціла  зграя вампірів з Харкова , Краснограда,і Зачепилівки намагаються попити  крові з   70 річного беззахисного діда. А йому підтримки то немає.

                   Заслуговує на  певну увагу історія з осудженням Криничного Віталія, якого підозрюють   у вбивстві. Про це я пишу тільки тому, що кожен із нас може повторити його долю. Падлючий Красноградський суд осудив хлопця на 10 років, а апеляційний суд скасував   таке рішення і зауважив, що доказів вини Криничного В. в справі немає.  Отже вся бригада    суддів,                слідчих і прокурорів виявилися далеко не професіоналами своєї справи, і це м’яко сказано,  отримують по 10-20 тисяч гривень на місяць і за це Криничний невідомо за що знаходиться в  СІЗО вже 2,5 роки. Зараз справу розглядає більше року Жовтневий районний суд Харкова. Прокурор,                   як доказ вини  Криничного, припер в суд чоботи 46 розміру, тоді як Криничний  носить чоботи  43 розміру. Це не слідство, а повний ідіотизм. Два мішка одежі з хати Криничного було забрано  поліцаями для експертизи. На сьогодні у мінтовці немає чого повернути матері підозрюваного. Вона звернулася в суд, а захисту немає. За таку роботу  необхідно

 слідчому Стрільцю бодай сісти на лаву підсудних.  Прокурор успів утекти в інший район.  Про яку честь, совість і повагу можна вести мову стосовно таких правоохоронних органів? Я вже і сам  писав і по телевізору чув розумних людей про те, що таку злочинну прокуратуру реформувати неможливо.  Її треба просто ліквідувати. Мільярди бюджетних коштів краще направити на покращення обороноздатності  нашої армії. Саме в цих рядах ховається досить значна частина корупції і сепаратизму держави.  Про який патріотизм прокурора, судді, слідчого до України, до її народу, про повагу до Конституції України можна вести мову, коли вони в нашій невеликій Зачепилівці знаходять шляхи для відвертого та безкарного зловживання службовим становищем, їх совістю правлять хабарі, вони заради особистого насолодження владою готові з 70 річного діда кров пити. Вампіри і шакали. Коли я 14.06.2017 р. подивився  по каналу zik передачу з участю  Михайла Саакашвілі, то прийшов до висновку, що нашому Президенту скоро прийдеться тікати набагато далі, ніж це зробив Янукович. А ми пишемо йому листи, як до гаранта Конституції, з проханням про захист. А ми з вами надіялись та сподівались. Це вже схоже на якусь кару господню над нашою землею і народом України. То невже ми такі  безтолкові?

    Інколи в спокійній обстановці я замислююсь і намагаюсь зрозуміти чому  в нашій країні відбувається саме так. І тут я погоджуюся з думкою багатьох аналітиків стосовно того, що революції наші пройшли занадто мирно, які дозволили прийти до влади людей, які не мають належної політичної волі щоб навести лад в країні. Одні бандити повтікали, а на їх місто прийшли вори, які збагачуються на людському горі. Тому люди задають справедливе питання: «Як можна зрозуміти, коли в найбіднішій країні Європи  править найбагатший Президент?». Ця влада не для людей. Коли в 80 річного лікаря відібрали 1 га землі, яку давали для розвитку підсобного господарства, то як це можна назвати? Люди добрі. Я задаю вам питання. Кого ми привели до влади? Отак і німці ляпали, коли Гітлер прийшов до влади. Чим усе це закінчилося – знають усі. По цьому шляху іде і російський народ з Путлєром. У нас же деякі можновладці зі своїм сепаратистсько-корупційним  настроєм почали вже і хліб випікати для зустрічі старшого брата та цей хліб почав черствіти, так як знайшлися дійсні патріоти української землі, які зупинили ворога своїми грудьми. В нашій справедливій боротьбі на нашій стороні майже весь світ,  ми отримали безвіз до Європи. І тільки в Зачепилівці, в суді, прокуратурі, поліції, в райраді, РДА, селищній раді керують по-старому, без урахування думки громади, забуваючи  про права людей на пристойне життя в демократичній, цивілізованій Україні, якщо її такою можна назвати. Та життя не зупинити. А яка ваша думка?

Про бездіяльність наших чиновників можна книжки писати. Наприклад. Ще до першого снігу 2016 року , тільки після відповідного судового рішення по моїй заяві, була відкрита карна справа  стосовно скоєного екологічного злочину. І ви думаєте слідчий Стрілець С. хоч одним словом повідомив мені про долю цієї справи?

Про бездарність судової системи, прокуратури і слідства в Зачепилівці я спостерігав в судовому засіданні 15.06.2017 р.  Третій раз інвалід дитинства Коробка Н. звернулася в суд зі скаргою про бездіяльність слідчих поліції. Ще 5 жовтня минулого року її сусід побив так, що ребра палкою поламав. І ви думаєте ця молода жінка знайшла захист в районному відділі поліції, чи прокуратурі, або суді. Третій раз суддя пише постанову від імені України, відмовляє в задоволенні скарги, Стрілець С. виграє суд і палець об палець нічого не робить щоб об’єктивно розслідувати злочин. В судовому засіданні він переконував суддю що ним приймаються необхідні міри щоб установити місце проживання свідка по справі – жінку яка проживає майже поряд і кожного дня ганяє корову біля потерпілої. Умом таку  ситуацію зрозуміти практично неможливо. За таку роботу держава виплачує від 10 до 20 тисяч, а питати за роботу немає кому. Від такої роботи у мене особисто складається  враження що в поліції тупо беруть хабарі, порушники відкупляються, люди безправні і жодна стаття Конституції не захищає навіть інваліда , жінку, права людини в такій державі – це пустий звук. Як в такій ситуації можна стверджувати що у нас є Президент, Верховна рада, Кабінет Міністрів, уповноважена Верховної Ради по правам людини, Міністерство  юстиції і т. д. Не варто себе обманювати. Жаль, що український народ не здатний господарювати у своїй домівці. Інколи чубляться, а толку від цього мають хіба що олігархи. Позорище.

Хочу я поділитися майже крамольною думкою ось про що. Хто ж все таки приносить більше шкоди українському народу – російська агресія   чи   наші суди з бандитською прокуратурою. Для мене це є загадка на яку відповіді я ще не знайшов. А ви як думаєте?

І декілька слів із моєї карної справи. Слідство намагається переконати мене в тому, що для експертизи мого комп’ютера потрібно не менше 8 місяців. Що я можу сказати відносно такої їх думки. Ці, кончені подонки, розповідають мені тоді як я більше 20 років маю справу з цією технікою. Нехай цю байку вони розказують краще «полковнику» Шевченку. Толку буде більше. А я і мої земляки ще пам’ятають хто і яким чином украв у наших дітей і внуків недобудовану школу, хто кого просто убивав, хто і яким чином піднімав тарифи на воду і водовідведення, в домоуправлінні, хто і як отримав земельку, хто вирубав у нас ліс, хто почистив нам річку і наш бюджет і т. д. Таких прикладів можна наводити ще чимало. І можуть настати такі часи,   коли   треба буде відповідати. В це варто вірити.

 

Редактор – Віктор Марголін, 16.06.2017 р.

Тема: Мої земляки це називають геноцидом.

прозрійте сліпці

совість | 24.06.2017

зараз тільки сліпий не бачить.що головний ворог нас це майдан який привів ло влоди шоколадне гав--о.а ато це прикриття та виправдання існування ціеї влади.боріться з маданною дурью і все буде добре

все тявкаете то на загнія.то на гляня.

совість | 24.06.2017

дурні доки в киеві сидить шоколадний ублюдок.а ви лижете його ср--у тут не буде нічого окрім глянів та загніїв

999

999 | 23.06.2017

999

7

7 | 23.06.2017

Чуть не пошатнулись мои ноги и я не поскользнулся . Позавидовал безумным , видя процветание нечестивых . Им нет страданий и силы у них . Оттого гордость , как ожерелье , обложила их и дерзость как наряд . Выкатились от жира их глаза . Издеваются , говорят свысока . И говорят " как узнает Бог " живут и умножают богатство . Так не напрасно я очищал сердце моё ? И держался правды ? Пока не попал в присутствие Божье и не понял конца их . На скользких путях они . Удаляющие себя от Тебя гибнут . Ты истребляешь всякого отступающего от Тебя . А мне благо приближаться к Богу .на Господа Бога я возложил упование моё

Мои земляки

22.06.17 | 22.06.2017

очкарик,а кто твои земляки? Ты ведь не наум,ты НАХУЙ! Не мешай людям работать,бендера хренов.

до СОВести

123 | 21.06.2017

Совесть, кажеться, нет, уверен, крыша у тебя едет! Сепар ты! Ты вообще знаешь, что такое Донбасс?

Re: до СОВести

111 | 21.06.2017

Він не СЄПАР. Він колаборант!!!

Re: до СОВести

совесть | 24.06.2017

я оттуда родом і дуже добре знаю провсі бендерівські херойства

Re: до СОВести

совесть | 24.06.2017

а ти бендеровський виродку знаеш що таке війна?

посвящается гандонам

повтор | 20.06.2017

Эти строки ПОСВЯЩАЮТСЯ братцам Лене и Ване и козлику Андрюхе
Не радуйся чужой беде- своя гряде
Накроет враз нечаянно, нежданно.
Ты от нее не спрячешься нигде-
Ни вдалеке, ни в пелене тумана.
Не радуйся чужой беде – своя везде
Тебя найдет в толпе и на безлюдье.
И ты не сможешь дать отпор беде,
она стократ тебя сильнее будет.
Не радуйся чужой беде- твой беспредел
Не может продолжаться бесконечно.
И бумеранг воротится к тебе
По правилам неписаным, извечным.

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок