Моральне уродство у виконанні зачепилівських "побратимів" - сепаратистів.

26.05.2015 19:26

Моральне уродство у виконанні зачепилівських "побратимів"- сепаратистів.

 

Шановні читачі. А давайте ми з вами повернемося до попередньої моєї статті. Там є текст ухвали суду від 22 травня 2015 року. Це тоді, коли в суді розглядалась моя заява з проханням усім нам роз'яснити питання: а скільки ми повинні платити за послуги водоканалу починаючи з Нового року.

Читаю: селищний голова Зачепилівської селищної ради Кривенко Ю.В. в судовому засіданні заперечив проти заяви Марголіна В.Н…  Це виходить так, що  мої вимоги в рамках правового поля не є законними тому, що вони не подобаються пану Кривенку. Це мене настільки вразило морально, що я не можу собі пояснити призначення і змісту роботи такого працівника на державній службі. Це аномалія. Як могла на таку роботу попасти така людина? Хто мені це може пояснити?

Щоб передати читачеві весь драматизм моїх переживань під час судових розборок, затіяних суддею Яценком, давайте спочатку повністю прочитаємо цей "маразм".

Читачам я повинен пояснити, що коли суд береться розглядати подібні питання, то це означає, що судовий відповідач не все виконав із того до чого його закликає минуле судове рішення. Це аксіома. Це вимога законодавства. Це не обговорюється. І коли ми читаємо цей "маразм", то відповіді на поставлене питання немає. Ви можете запитати: а для чого проводили судове засідання? А я так знаю як і ви. Вийшов із суду і як каки в рот набрав. Це назвуть у Кривенка черговою перемогою і запланують коли вже ціна на воду у них підніметься до 100 грн за куб. Залишилось небагато. Отоді вже буде повний розвал Зачепилівського водоканалу і весь народ вийде на площу з відповідним питанням. А зараз ми ще ого-го.

У мене  таємниць від читачів майже немає і я повідомляю вам про те, що я скористався своїм правом оскаржити до апеляційного суду вищезгадану постанову суду ні про що. Читаємо:

                                                          До апеляційного адміністративного  суду                  Харківської області

 

ПОЗИВАЧ: Марголін  Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка…

 

ВІДПОВІДАЧ: Зачепилівська селищна рада. Місце знаходження:64401,

 смт. Зачепилівка, вул. Свердлова 37.

 

Апеляційна скарга.

 

07.05.2015 р. я звернувся з заявою до суду з проханням роз'яснити зміст судового рішення суду від 12.03.2015 р., яке приймав суддя Яценко Є.І. Але прийнята ним же  постанова суду від 22.05.2015 р., яка мною оскаржується, на жодне питання  логічної відповіді не дає.

Рішенням суду  мою заяву задовольнили, але після цього мешканцям селища не стало зрозумілим чому вони платили за куб води 20.42, потім 37, а після всіх судових рішень, які скасовували несправедливі рішення депутатів, - вже 55 грн. за куб. В судовому засіданні селищний голова навіть заперечив проти моєї заяви щоб суд роз'ясняв їм що треба робити щоб виконати рішення суду . Це є нонсенс.

Справа в тім, що на даний час можна сказати, що вже третє судове рішення, стосовно тарифів на воду і водовідведення, відверто ігнорується селищним головою Кривенком Ю.В.  Навіть ухвала колегії суддів Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.04.2015 р. для наших чиновників нічого не значить. Адже вже 22.04.2015 р. була проведена сесія селищної ради і на ній були затверджені тарифи, подібних яких немає в Україні. Це просто бандитське рішення. 55грн. за куб води не всі люди фізично  здатні заплатити. Та цьому немає і економічно обґрунтованих розрахунків. Суцільне шулерство.

Cуддя Яценко, маючи право по закону, не відстоює своє ж рішення , яке умисно та відверто не виконується. Він відверто кришує це правопорушення. Відповідно до прийнятих судових рішень вже два рази рішення сесій депутатів про підвищення тарифів на послуги водоканалу скасовувались, але це ні на що не впливає.

 Вважаю за необхідне повідомити суд про наступне.  06.05.2015 р. я подав до райпрокуратури заяву про вчинення кримінального правопорушення (копію додаю) пов'язаного з невиконанням судових рішень, але до цього часу ніякого процесуального рішення не прийнято. Все це прокурор передав на розгляд нач. міліції, а той дільничному міліціонеру. От і все. Крім цього 18.09.2014 р. проти керівництва водоканалу відкрите кримінальне провадження в зв'язку з їх нечесними розрахунками, але справа не розслідується.

Згідно законодавства України я маю пільги щодо сплати судового збору як громадянин, який звернувся до суду як споживач в зв'язку з порушенням прав.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 185, ст.199 ч. 1 п. 6 КАС України прошу суд:

1. Прийняти до розгляду дану апеляційну скаргу.

2. Запросити із Зачепилівського районного суду Харківської області справи за № 620\211\14-а, 620\553\14-а, 620\999\14-а,  №620\330\15-а.

3. Скасувати ухвалу Зачепилівського районного суду від 22.05. 2015 р., як беззмістовну, а розгляд моєї заяви від 07.05.2015 р. доручити суду в Зачепилівці в іншому складі.

 

Додаток: - копія  заяви від 07.05.2015 р.;

- ухвала суду від 22.05.2015 р.;

- заява прокурору району від 06.05.2015 р.;

 

25.05.2015 р.               ________________    Марголін В.Н.       

 

Що із цього вийде - час покаже, але вже для мене сьогодні є зрозумілим, що пан Кривенко на даній посаді людина випадкова. Про Галія я і  мови вести не буду.

Та і це ще не все. Поки чорновик статті лежав поруч з комп'ютером, у мене появилася інформація від якої волосся дибом встають. Кашу заварює прокурор району. Якщо не відбиватися, то він нас тут усіх покончає. Не погоджуючись з його злочинними вказівкамия вирішив звернутися до нашого суду. А далі буде видно, що робити. Отже, читаємо:

                                                Слідчому судді

                                              Зачепилівського районного суду

Харківської області

Бойко Г.В.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18- 43,

інд. 64401,  mailto:Margolin46@list.ru.

 

Скарга

у відповідності до ст. 303 ч.1 п.1 КПК України стосовно не внесення  прокурором району відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про кримінальне правопорушення.

 

06.05.2015 року мною була подана заява  про скоєний злочин селищним головою Кривенко Ю.В. на ім’я прокурора Зачепилівського району Твердохліб В.М.

Згідно вимог КПК України для вирішення питання про внесення моєї заяви до ЄРДР відводиться 24 години. Наскільки мені відомо до цього часу ця вимога законодавства не є виконаною. Справа передана на розгляд до слідчого відділу районної міліції і одночасно прокурор району Твердохліб в усній формі заборонив "розкручувати" справу і порекомендував закрити її "висновком".  Це є злочинний наказ, який не повинен виконуватися. Начальник слідчого відділу Штанько С.О. пообіцяв мені, що цією справою буде займатися дільничний інспектор.

Згідно вимог КПК  прокурор  не за бажанням, а зобов'язаний  відомості про скоєний злочин заносити до ЄРДР.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 303 ч.1 п.1 КПК України прошу суд:

1.     Прийняти дану скаргу до розгляду в судовому засіданні.

2.     Запросити з районного відділу міліції матеріали перевірки по даному питанню.

3.     Зобов'язати прокурора району мою заяву  від 06.05.2015 р. про скоєний злочин внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

4.     Скаргу розглядати судді Яценко Є.І. я не довіряю.

 

26.05.2015 р.             _______________   Марголін В.Н.

 

Якщо цією справою займеться Шевченко О.Г., то зовсім не важко спрогнозувати чим це все закінчиться. А прокурор району або вже отримав взятку, або чекає що принесуть. В такому випадку іншого не буває.

А Ви як думаєте?

 

Редактор - Віктор Марголін, 26.05.2015 р.

 

 

 

Тема: Моральне уродство у виконанні зачепилівських "побратимів" - сепаратистів.

редактору

манул | 06.06.2015

Ви згадуете Врадіевку,це селище,де спалили проститутку,На Донбасі палять людей тисячами,чому мовчите,журношлюхи, чому не згадуете двісті спалених в Одесі?

моральне уродство

манул | 29.05.2015

,Наумович,Ви питаете:де взялися керівники,на кшалт Кривенка,та з майданного бруду,боріться з майданутими і все буде добре

Re: моральне уродство

птн пнх. | 30.05.2015

А ему за это не платят и этого не заказывали.Манул район исчезает а он молчит заказа не поступило или не проплатили,какой он борец.он ЧМО с грязными ногтями

от урода

редактор | 27.05.2015

Согласен и что с этого?

Re: Для урода

sjs | 27.05.2015

Шизофреник под чей заказ пишешь? Дебил достал уже всех,возьмись за Яценюка!

уроду

0777 | 27.05.2015

Марго ты конченый идиот

додати новий внесок