Моя Україна розпочинається в Зачепилівці.

01.08.2019 13:44

Моя  Україна  розпочинається  в  Зачепилівці.

 

         Шановні мої читачі. Нещодавно прошуміли  вибори і  українці отримали чергову порцію надій і сподівань щодо покращення нашого життя. Хочеться так вірити в те, що світ в кінці тунелю своїм життєдайним теплом нарешті обігріє і освятить наші  неприкаяні душі. Поряд з цим до багатьох із моїх земляків нарешті прийшло розуміння стосовно того, що ніхто крім нас нам не побудує щасливе завтра. Саме тому народ  багатьом політикам, корупціонерам і ворам вручили здорового гарбуза і сказали : ДОСИТЬ.

Вже, по суті, народному депутату пану Кучеру Олексію Володимировичу давайте всі разом побажаємо удачі і благородного служіння заради інтересів усього українського народу. Народ виражає вам свою любов і підтримку.

Та все ж це не означає що наші негаразди якимось чином відразу всі зникнуть. Ми бачимо який спротив чинить стара влада, яка не бажає нічого міняти в житті суспільства. У них є бажання залишитися при владі, відновити роботу своїх корупційних схем і таким чином продовжити відверте пограбування українців які вже заявили про свою незгоду з режимом Порошенка.

В даній статті я хочу показати своє бачення розвитку подій по цих питаннях. Мова піде про старого клієнта "Зачепилівської правди". Це є комунальне підприємство "Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство" яким керує наш земляк Галій Г.І. Де він навчився, а можливо це є природній дар - я не знаю. Але в мене є переконання, що про цей хист до праці я не повинен розповідати всьому світу бо мене можуть запідозрити, наприклад, в сепаратизмі, чи ще щось придумають.  Наші працівники СБУ здатні на такі речі що далеко не всі навіть теоретично можуть представити про їхні можливості і бажання. Я так до цих пір і не зрозумів навіщо мене  таємно фотографувати біля автовокзалу в період передвиборчої компанії. Чи це в них така боротьба з контрреволюцією, тероризмом? Так я такими речами не займаюсь. Коли ці хлопці опівночі в мене на квартирі п'ють каву, то жодних зауважень від них я не отримував. Тому я упевнено сьогодні  можу заявити про те що ці парні даремно хліб державний їдять, тобто об'їдають свій народ. Та досить про них, а то завтра і діло можуть завести, а сухарів чи хто принесе?

Набагато  зрозумілішою  для читачів буде моя розповідь про водоканал. Але попереджаю читачів, що я не слідчий і свої висновки робитиму як я їх розумію. Тим більше, що про наше законодавство, його якість і об'єктивність можна розказувати легенди. А я постараюсь сьогодні побути в шкурі захисника держави, так як в Кабінеті Міністрів України дехто має думки які  зовсім протилежні моїм. Мій приклад пов'язаний з наданням державою субсидій на різні послуги. В даному випадку це є вода і водовідведення. Тобто я отримую воду, а за це розраховується  рідна держава. В цьому я проблеми ніякої не бачу так як за свої трудові більше 40 років я не заробив пенсії такої щоб нормально води напитися на старість. Таку вже державу ми збудували. Але то вже є дещо інша тема. Повернемося до водоканалу і субсидій.

Наша держава вирішила дати мені субсидію в кількості 4 куба води щоб я кожен день зранку умився, а увечері помив "клешні" і ліг спокійно спати, якщо повечеряв. В даному випадку держава і депутати об'єднаної громади виявилися досить щедрими, ніби за чужий рахунок. Ці народні обранці не хвилюються з приводу того, що  ціна на воду і водовідведення в Зачепилівці складає 60,22 грн за куб. Такої ціни і такої щедрості депутатів і держави мені, як людині з вищою економічною освітою зрозуміти важко. А як точніше, то я все розумію та погодитися мені з такою логікою і арифметикою, коли країна знаходиться в стані війни, - практично неможливо.

Тут я повинен розповісти дещо про себе особисто. Я проживаю один і тому воду використовую економно, тобто 1-2 куби за місяць. В результаті я використовую надану мені допомогу далеко не в повному об'ємі. Тому на моєму рахунку в водоканалі  постійно зростає сума невикористаної субсидії. До цієї інформації варто нагадати читачам і про те, що дядько Рева з уряду в Києві всю зиму нам говорив що зекономлені кошти залишаться людям. Це в якійсь мірі стимулювало користувачів субсидій до економії державних ресурсів і води також. Загальна і всенародна нищета мала би укріпляти основи нашої країни. Та конечна мета в нас, як завжди, перетворилася в бульку. Наші чиновники і не на таке здатні.

 Про те, що кошти будуть забрані - такого я з телевізора не чув. Та, станом на 01.05.2019 р. в платіжці значиться що економія по моєму рахунку склала 2040,70 грн. Це мене заспокоїло і я сподівався що цих коштів мені вистачить надовго. Та контролер з водоканалу запитала мене коли ж я заплачу борги. Та вже через місяць вийшло що я заборгував 60,22 грн і станом на 01.07.2019 р. мій борг уже склав 120.44 грн. Саме такий стан речей не стимулює абонентів до економії матеріальних і грошових ресурсів. А коли так, то така система розрахунків не може бути визнаною вірною і справедливою. І тим більше, що в управлінні праці мені показали відомість з водоканалу в якій значиться , що в мене забрали 445,21 грн., а дійсно я втратив з рахунка 2040,70 грн.  Де поділася різниця в показниках я зрозуміти не зміг. Ось на це питання я попросив надати офіційну відповідь на мою адресу в управлінні праці і водоканалі.  Отримана мною відповідь пояснювала мені що все це є законно, на підставі рішення Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 р. № 534. Тут я вимушений був знайти це рішення і ознайомитися з ним. На перший погляд все ніби вірно, але ж питання є.

Як ми бачимо, постанова уряду вже діє три роки. То що зроблено адміністрацією водоканалу чи селищної ради щоб про таку постанову знало населення - абоненти. Я думаю що їх ніхто не звільняв від такого обов'язку. І навіть ті громадяни, які мають комп'ютер зовсім не обов'язково повинні постійно вивчати постанови уряду. А зараз я цю роботу попробую провести.

В постанові уряду іде мова про ПОРЯДОК  розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.

1. Цей Порядок визначає механізм розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого  постачання холодної  води і водовідведення, послуг (далі - субсидія).

2. Розрахунок невикористаних сум субсидії проводиться виробниками/виконавцями послуг з централізованого постачання холодної  води і водовідведення, послуг станом на 1 травня та 1 жовтня за особовим рахунком споживача - громадянина, якому призначено субсидію на опалювальний (неопалювальний) сезон, що закінчився (далі - одержувач субсидії).

3. Розрахунок невикористаної суми субсидії проводиться надавачем послуг у разі, коли на особовому рахунку одержувача субсидії станом на 1 травня та 1 жовтня обліковується переплата за послугу.

Слід визнати що така переплата на моєму рахунку спостерігається вже декілька років, але чомусь невикористані кошти віддані були державі тільки 08.07.2019 року. Тут я постараюсь викласти своє розуміння з даного питання. Я пройшов ряд організацій, як управління праці, водоканал, казначейство, районний фінансовий відділ РДА - і скрізь чиновники мені розповідали що це не їхнє питання. Я з ними не спорив, а лише вислуховував їхню думку. Правда не з усіма я був згодний, але згадувана мною постанова уряду в якійсь мірі декого виправдовує. Але це не значить що в цій справі немає відповідального. В постанові чітко указано:

12. Відповідальність за правильність розрахунку невикористаних сум субсидії за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні кооперативи в особі їх керівників та посадових осіб, що проводили такий розрахунок.

Є в постанові і така приписка, яка надає можливість недобросовісним чиновникам діяти всупереч інтересів держави. Наприклад: Коригування сум, зазначених в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій, допускається до початку опалювального (неопалювального) сезону.

На подібні  "штучки" у мене своя думка, як у економіста з вищою освітою. Саме таким чином керівник уряду і його спеціалісти разом із численними помічниками зварганили постанову уряду не знаючи нашого Галія. Тобто долю держави в якійсь мірі вони переклали на відповідальність місцевого чиновника і це їхня головна помилка. І це є моєю особистою думкою. Такий висновок  я зробив в результаті аналізу моїх економічних стосунків з Зачепилівським водоканалом.

Як читач уже зрозумів, в водоканалі розрахунки повинні робитися станом на 1 травня. Тобто, оті в 2019 році - 2040,70 грн., в 2018 році ця сума складала 3374,68 грн., в 2017 році ця сума складала 3308,93 грн. Але ж станом на 1 травня на моєму рахунку повинні стояти нулі, а переплачені кошти державою повинні до копійки  бути повернуті кому - державі. Так хто у нас таке питання задасть пану Галію? Я на ці речі дивлюся як на нецільове використання бюджетних коштів. А коли врахувати що я в Зачепилівці не один такий користувач послуг водоканалу і ці взаєморозрахунки ніхто не контролює, то це називається - щуку кинули у річку.

Читачі повинні знати і про наступне. За моїм проханням до відділення прокуратури були запрошені представники адміністрації Зачепилівського водоканалу, які дуже просто пояснили ситуацію що склалася. Адже постанова дає їм можливість "думати" пів року а чи віддавати кошти державі, а чи можливо купимо на ці кошти бензин, дизпаливо, виплатимо заробітну плату і премію, обробимо свою землю, заправимо свою машину і т. д. Це є мої догадки так як я не є їхнім ревізором. Але довіряти пану Галію у мене немає жодних підстав. У той час, коли державі потрібні кошти на ремонт танків, необхідно закупити патрони, виплатити  заробітну плату нашим захисникам, місцеві чиновники безконтрольно грабують державу. Такою є моя особиста думка. Тому я наголосив увагу прокурора і нач слідства місцевої поліції на наявність в Кримінальному Кодексі України статті 15 яка називається "Замах на злочин." Так, дійсно в 2019 році кошти з мого рахунку були перераховані державі тільки після мого особистого втручання. Мій висновок наступний: злочин не було доведено до кінця з причин, що не залежали від волі Галія Г.І. - керівника Зачепилівського водоканалу. Я і моя позиція стали на заваді скоєння злочину пов'язаного з використанням бюджетних коштів. А що скажете Ви, шановні читачі?

Подібна ситуація в Зачепилівці повторитися не повинна, так як з введенням монетизації державної допомоги кошти держави будуть перераховуватись на рахунок субсидіантів і аж ніяк не проходимцям різного толку. Тому і надія залишається.

 

Редакто Інтернет-газети "Зачепилівська правда" - Віктор Марголін,        01.08.2019 р.

Тема: Моя Україна розпочинається в Зачепилівці.

?

? | 10.08.2019

Відповідь медперсоналу-у нас питання не до Левікіна а до Жарікової,чому дана людина знаходиться на утриманні в лікарні.

ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ

виборець | 06.08.2019

Вопросы и ответы к ЮРИЮ ШВЕЦУ- финансовому аналитику, а в прошлом советский разведчик и сокурсник Путина по институту КГБ от журналиста сайта «ОБОЗРЕВАТЕЛЬ»:
НОВАЯ КОМАНДА ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСКОГО СМОЖЕТ РЕШИТЬ ВНЕШНЕПОЛИТИЧЕСКИЕ ВЫЗОВЫ, ЕСЛИ УЧЕСТЬ, ЧТО ПОЛИТИЧЕСКОГО ОПЫТА У НИХ МАЛО, ОСОБЕННО В МЕЖДУНАРОДКЕ??:-Перед командой Зеленского стоит эпохальная задача, от которой зависит само существование Украины как независимого государства: убрать с политической арены ту "элиту", которая управляла страной последние 28 лет. Вторая проблема – это катастрофическая некомпетентность этой "элиты" и ее управленческого аппарата. Вот куда не посмотришь… На пост министра обороны назначается мент со средним ментовским образованием. И это в разгар боевых действий против агрессора. На должность руководителя СБУ – учитель по образованию, который опыта в разведке и контрразведке не имеет, а работа по линии "защиты конституционного строя" – это не плюс, а большой минус. На должность главы МИДа поставлен физик-математик, как будто нет в Украине хороших дипломатов. И все это во время, когда решается вопрос о самом существовании Украины. Я не люблю конспирологических теорий, но объективно все это сильно смахивает на спецоперацию против государства. И вот это все Зеленскому нужно искоренить. – ЗЕЛЕНСКИЙ СПРАВИТСЯ? – Все зависит от того, кого он призначит на ключевые должности. Я понимаю желание любого президента иметь на этих должностях близких ему людей, но для этого есть соответствующая международная практика. Есть британская система, где министры приходят и уходят, как политические назначенцы, но в каждом ведомстве есть постоянный секретарь, который и ведет всю текущую работу. Сталин был параноидальной личностью, но даже он, когда жареный петух клюнул, поставил во главе армии профессиональных людей вместо клоунов с пышными усами и шашкой на боку. Вопрос можно решить. Другое дело – хотят ли в команде Зеленского это делать. Давайте будем смотреть, кого он назначит на основные должности. Мне кажется, что в некоторых случаях спасение можно искать так, как наши умные предки сделали: пошли к варягам и пригласили их, скажем так, на административное управление. Посмотрите на Прибалтику. Она меньше находилась в составе СССР, чем Украина, и, тем не менее, взяли себе на руководящие должности людей то ли в Штатах, то ли в Канаде на некоторые должности, чтобы заставить их работать, как предусмотрено Конституцией, а не для личного обогащения, однозначно нужно пригласить иностранцев. . И вообще, что касается команды Зеленского, есть один разведпризнак, как определить, что он может сделать и какие у него его намерения. Это господин МЕДВЕДЧУК. – ДА, НОМЕДВЕДЧУК СОБИРАЕТСЯ В РАДУ!!:– Ну, за ту политсилу (опозиционная платформа « За жизнь»), в которой идет Медведчук на выборы, может голосовать только клинический идиот или пятая колонна Кремля. Напомню вам, кто такой Медведчук. Это агент КГБ со студенческих времен под оперативным псевдонимом "Соколовский" и человек, который приобрел новые возможности и новое дыхание с тех пор, как стал кумом Путина. На территории Украины он подменяет собой все резидентуры спецслужб РФ – ФСБ, СВР, ГРУ. Они Кремлю не нужны, пока в Украине есть Медведчук. Он выполняет колоссальный объем агентурной работы. Это источник важнейшей политической информации о ситуации в стране. Причем, учитывая круг его связей, это ценнейшая информация. К счастью, советы, которые он дает Путину, часто приводят к обратным результатам, но как агент-информатор Медведчук бесценен. Далее, это агент-вербовщик. Он вербует людей в качестве агентов Кремля. Судя по его почти триумфальному возвращению в Украину, в этом деле он добился больших успехов. Вот как он за последние пару лет проник на рынок нефтепродуктов Украины? Кто его туда пустил и на каких условиях? Кто ему дал возможность захватить раскрученные телеканалы? Как это произошло, если в Украине идет война против агрессора, агентом которого он является?! Ответьте на эти вопросы, и вы узнаете о завербованных Медведчуком агентах Наконец, это важный канал реализации активных мероприятий Кремля, которые он транслирует через подконтрольные телеканалы. Так вот вам разведпризнак: если Медведчук беспрепятственно ведет бурную политическую и экономическую деятельность в Украине, это значит, что в стране за спиной народа тихо ведутся закулисные торги с Кремлем. Поэтому команде Зеленского необходимо в срочном порядке принять закон об иностранных агентах. Для этого можно использовать опыт США, где такой закон был принят еще в 1938 году для борьбы с набирающей силу прогитлеровской пятой колонной. Такой закон необходим Украине как воздух. Если российская агентура, сидящая на самом верху нынешней "элиты", не будет отстранена от власти, будущее страны совершенно безнадежно. НОВАЯ УКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ ПОСЫЛАЕТ СИГНАЛЫ ПУТИНУ О ВОЗМОЖНЫХ ПЕРЕГОВОРАХ. ЧЕГО БЫ ХОТЕЛ КРЕМЛЬ ОТ ЗЕЛЕНСКОГО И ОТ УКРАИНЫ СЕЙЧАС?: – Переговоры с Путиным бесполезны не только для Зеленского, но и для любого западного лидера. Путин – патологический лжец, к тому же страдающий сильным психическим расстройством. Говорить с ним не только бесполезно, но и контрпродуктивно. Хотя наблюдать за пациентом надо. Поэтому западным лидерам стоит разработать график дежурств по палате. Раз в месяц кто-то из стран НАТО должен встречаться с ним и оценивать состояние пациента. Что касается Зеленского, то встреча с Путиным будет для него абсолютно вредным делом. Россия обязательно использует ее исключительно в пропагандистских целях. Зеленский должен принимать участие в международных встречах, где одной стороной будет Россия в лице Путина, а с другой стороны я бы выбрал ту группу, которая в свое время подмахнула Будапештский меморандум и с тех пор как-то стыдливо делает вид, что не взяла никаких обязательств в отношении Украины. ЧТО ПУТИН БУДЕТ ДЕЛАТЬ ДАЛЬШЕ В УКРАИНЕ? Будет ЛИ ПРОДОЛЖАТЬ АГРЕССИЮ ИЛИ ВСЕ-ТАКА НАЧНЕТ РЕАЛЬНУЮ ВОЙНУ? КОГДА ОТДАСТ ДОНБАС И КРЫМ?: – Крым вернется в Украину так же, как вернули себе независимость прибалтийские государства. Кто бы мог бы еще в середине 80-х представить, что страны Прибалтики когда-нибудь станут независимыми? Тем не менее это свершилось. Россия – это умирающее государство, и каждый день пребывания Путина у власти – это новый гвоздь в крышку гроба этой страны. В тоже время у России большая территория, а терпеливость русского народа бесконечна. Об этом еще российские поэты в начале 19-го века писали: “Прощай немытая Россия, страна рабов, страна господ". А второй горько смеялся: “К чему стадам дары свободы? Их должно резать или стричь”. Так что готовность российского народа терпеть, когда его режут и стригут, легендарна. Добро пожаловать в "русский мир", куда зовет Медведчук, сотоварищи!!!! Сколько времени это продлится? Думаю, что, по историческим меркам, недолго. Режим Путина может существовать только при наличии большого количества халявных денег, а они возможны только при сверхвысоких ценах на нефть и газ. Но этот ручеек уже усыхает, и вся халабуда уже шатается. Поверьте, это происходит очень быстро. Я наблюдал крах СССР изнутри, находясь в одном из основных нервных центров государства. При этом наши "щупальца" простирались практически во все институты страны, включая аппарат ЦК КПСС. Так вот, в 1988-м СССР еще мерялся ракетами с США. В 1989-м уже пошел с протянутой рукой просить кредитов. А в августе 1991-го он рухнул за три дня. Все зависит от того, когда уровень идиотизма в политике и экономике достигнет критической отметки. В Москве он стремительно приближается к этому. Поэтому возвращение Крыма связано с умиранием России как большого государства. Но это не означает, что нужно сидеть и ждать, пока гнилое яблоко упадет на землю. Огромную помощь в возвращении Крыма сделало бы превращение Украины в экономически процветающее государство, как Южная Корея превратилась в сверкающую витрину на границе с Северной Кореей. Но пока с этим делом, как вы знаете, туго. Хотя для этого у Украины есть все необходимое. Нужно убрать с арены компрадорскую "элиту", и процесс пойдет. Декларацию независимости США в свое время подписало 56 человек. Найдите по всему миру полсотни честных, неподкупных украинских профессионалов, дайте им возможность управлять Украиной, и она станет другим государством. А ДОНБАСС?:– Что касается Донбасса, то тут Путин может играть на двух досках. Первое, это тлеющий конфликт, который может использоваться Кремлем для давления на Украину в течение очень долгого времени. Но возможен и другой вариант: втюрить Донбасс, как раковую опухоль, обратно в Украину под руководством гауляйтера Медведчука. Думаю, что второй вариант более опасен, чем первый. ПУТИН БУДЕТ НАПАДАТЬ НА УКРАИНУ? КСТАТИ ВОЙНОЙ ОН ГРОЗИТ ВСЕМУ МИРУ:– Путин – гопник, а его страна – это страна-гопник. Я не шучу. В психологии гопника очень важны понты, и вооруженные силы путинской России созданы для понтов. Когда Путин применял их? Против Грузии, против Украины, когда у этих стран фактически не было никакой армии. В Сирию послал авиацию, рассчитывая, что никто по ней не будет стрелять. Первый же выстрел турецкого самолета – и нет российского Су-24. Поэтому путинская армия хороша, пока по ней никто не стреляет. Россия не способна на боевые действия, которые чреваты массовой гибелью военнослужащих регулярной армии, а количество генетического мусора в виде наемников у Путина все-таки ограничено. К тому же он понял, что санкции США и ЕС – это серьезно, а новая агрессия может ужесточить их до критического уровня. Поэтому нынешняя стратегия Кремля – это перевод "горячей" войны против Украины на рельсы спецоперации по подрыву страны изнутри через коррупцию, эту ахиллесову пяту украинской "элиты". И главной ударной силой такой спецоперации является Медведчук-"Соколовский". Поэтому все, кто с ним работают, так или иначе задействованы в этой новой фазе войны против Украины. И именно поэтому принятие закона об иностранных агентах – это важнейший вопрос национальной безопасности. ПУТИНА ОБВИНЯЮТ ВО МНОГОЧИСЛЕНЫХ ПРЕСТУПЛЕНИЯХ , ЧТО ОН УСТРАИВАЕТ ВОЙНЫ, УБИВАЯ ЛЮДЕЙ ПО ВСЕМУ МИРУ. ЧИСТО ПО-ЧЕЛОВЕЧЕСКИ ЕМУ ИХ НЕ ЖАЛКО?:– Путин – плохо образованный и психически ущербный человек. Его сознание и психика не отягощены всякими интеллигентскими "штучками" вроде угрызений совести. Его "университеты" прошли в бандитском Петербурге в первой половине 1990-х годов, где он с другими чиновниками был на подхвате у бандитов. Там кровь лилась рекой, и это считалось круто. Поэтому сейчас никаких угрызений совести он не испытывает, поскольку само понятие совести ему чуждо. В то же время он патологически труслив, когда речь заходит о собственной персоне. Посмотрите, какой армией охранников он себя окружил. Даже у параноидального Сталина столько не было. ЕСЛИ ПОДЫТОЖИТЬ, ТО ПО СУТИ, РЕПУТАЦИЯ ПУТИНА В МИРЕ- ЭТО ЦИНИЧНЫЙ УБИЙЦА. КАК ОН ЗАКОНЧИТ СВОЮ ЖИЗНЬ?: --Все циничные убийцы так или иначе заканчивают плохо. Да и сейчас ему не очень хорошо, хотя он и хорохорится. По сути, самая большая мечта Путина сейчас – это умереть своей смертью. И с этим он живет каждый день. Какое уж тут счастье?


СОВісті

українець | 06.08.2019

Ох,СОВІСТЬ,СОВІСТЬ!!! Які таракани у тебе в голові?? Що ти дивишся? Канали Медведчука??? голосуєш платформу "За життя"? Бажаєш бути п"ятисортною людиною, коли прийде Росія? Бачиш Україну рабом Кремля? Тільки зрадники країни, у кого в серці холодильник з шашликами, тільки ті, хто зовсім не знає істиної історії землі, на якій живе, хто єлементарно не володіє питаннями політики, - може вважати, що ті 5-ть років були "майданутим режимом" Дуже вас шкода!!. Саме із- за таких, як ви Україна до сих пір полуколоніальна територія Россії. Ви бажаєте жити як в Нідерландах, а сповідуєте ідеологію істиного фашиста , россійського фашизма, який народився з травня 1945 року..Подивиться що діється в країні агресора: в Москві і Пітері- бю"ть людей,хапають, саджають у автозаки, а Сибір вже третій тиждень ГОРИТЬ... Це по вашій совісті.... Я , особисто хочу жити в правовій державі. А по-справжньому країна почала відбуватися з листопада 2013 року, коли не було справжньої армії, коли всі силові установи морально були сруйновані, коли дипломатія зовня була на нулі, коли золотовалютні запаси становили 8 млр. дол, а на казначейському рахунку держави всього 112 тис грн на всю Україну. Але на початок травня 2019 р. в державі , де продовжується війна (але армія вже не та, що в 2014 р.) золотовлютні запаси становили 20,5 млрд. дол. Совість, де ти була в цей період і що конкретно зробила для країни??? Дай Боже, щоби шостому презедентові вдалося не розрунувати те, що було зроблено та вправадити свою ідею "Країна моєї мрії" (зауважте- "його", а не всього українського народу.)...

Re: СОВісті

совість | 07.08.2019

в цей період япрацював не скакав по майданах не вбивав українських дітей в донбасі та не грабував українців.я дивлюся те що вважаю за потрібне а ти замість дивитися петькину брехню просто подивись якісну порнуху .отримаеш задоволення і мізки якщо вони в тебе е не будуть заспані

Re: СОВісті

зачепилянин | 07.08.2019

тобі дурнику не осточортіло цьомати майдануто-фагистські попи та скиглити :милі олігархи вибачти мене за все. Оце і е саме шанебне рабство і навіть не пьятисортність а стопьятисортність.ЛЮДИ ПЛЮЙТЕ НА ТАКИХ ДУРНИКІВ бо саме ізза них всі біди України

Re: СОВісті

Читач | 09.08.2019

Чесна людина мае проголосувати саме за життя адже лiвих незаконно не допущено i противно дивитися майданутi канали досить надивилися

не згоден

совість | 04.08.2019

ні.неумовичу зарваз Україна.наша Україна починаеться там де люди борються з фашистським майданутим режимом.там де народ донбасу послав на @ер майдано фашистів і взявся за зброю.там де в одесі люди живцем спалені фагистськими мразями. і там де голосують проти майданутий мразів.Ще е ті хто бореться. а значить і е надія

Re: класика жанру

Свій | 11.08.2019

"Не,ну Вы видели.... ИДИЙОТ"!!!!
Тобі що, кримлівскими воротами яйця защимили - скиглеш, безмозглий. Треба було твоїй мамі, після "задержки" до гінеколога бігти на аборт, та вона така ж як і ти - дурепа безмозгла

а хто буде винен??

українець | 04.08.2019

Я думаю так, що який би президент не прийшов до влади, а якщо на місцях будуть плювати на Закон, буде на роботі дружба, або куми, або залежність від кого, або від чого,- ТО ПОРЯДКУ НАЛЕЖНОГО НЕ БУДЕ, а ми будемо потім зову виним вважати президента. Невже Зеленський до нас повинен приїхати та дати прочухану відповідним особам?НЕвже він буде під"їзди мити, смиття до баків кидати, дороги ремонтувати, пам"ятник в центрі обліцовувати, ганяти медперсонал, який по тричі до обіду каву п"ють та язиками теревенять?!. А сестру пані Л. дуже добре пристроїла: навіщо платити за світло і тепло, мити підлогу іт.п.

Re: а хто буде винен??

медперсонал | 07.08.2019

за час своеї роботи мене не полишае думка я не ветеринар.то чому я змушений лікувати скотину?Саме скотина яка е автором цого коментарю по своїй природі рада бульякому горю близького.осбливо якщо це відома людина.Я просто не в курсі історії з сестрою левікіна та і ти знаеш її не краще.але як ти свинюко можеш ганьбити людину число врятованих його золотими руками людей напевно виражаеться чотиризначною цифрою. Та і чи бажаеш ти отримувати допомогу від якої може залежати життя від затурканого чоловіка який навіть не може розслабитися на якусь хвилину і попити кави.звичайно ми не ангели та не тобі судити

1 | 2 >>

додати новий внесок