Можете поздоровити. Дєдушка майже на волі.

09.03.2018 22:42

Можете поздоровити. Дєдушка майже на волі.

 

Шановні читачі. Як бачите, в мене від Вас таємниць практично немає. Та і така наука, як філософія, навчає, що людина  проживаюча в суспільстві не може бути абсолютно вільною від суспільства. То навіщо нам ті таємниці, які ведуть до нещирості, неповаги до тебе з боку односельчан. В нашому "селі" люди і так багато знають один про одного, навіть більше ніж ми знаємо про себе. А розповісти я хотів про наступне. Тільки я прошу цю розповідь розглядати не через призму мого особистого життя, а приміряти її до стану сьогоднішнього суспільства в нашій країні і  давайте оцінку нинішній владі. Тільки так ми зможемо порозумітися на всі 100. Справа в тому, що в Красноградській поліції нарешті дійшли до тями і закрили карну справу по Марголіну, а відтак колишній cуддя Огієнко так і залишився в досить непристойному місці, догадайтеся самі… Але дєдушці мізки компасірували більше року і крові випили чимало. Отже читаємо:

 

«21 » лютого 2018 року

 

ПОСТАНОВА

 

                                                                                                      ПРО ЗАКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

 

 

 місто Красноград

 

 

Т.в.о. начальника СВ Красноградського ВП ГУ НП в Харківській області капітан поліції Мосенцов С.В., розглянувши матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016220290000285 від 09 грудня 2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 377 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

09.12.2016 до Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області надійшла письмова заява судді Зачепилівського районного суду Харківської області Огієнка Д.В. щодо висловлення на його адресою особою, якою на його думку є Марголін В.Н., погрози вбивства.

09.12.2016 за вказаним фактом слідчим СВ Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12016220290000285 за ч. 1 ст. 377 КК України.

У ході досудового розслідування слідчим допитано у якості потерпілого Огієнка Д.В., який показав, що він на даний час працює на посаді судді Зачепилівського районного суду, розташованого за адресою: Харківська область, Зачепилівський район, с. Зачепилівка, вул. Паркова, 7. 03.12.2016 о 21:00 під час перегляду сайту «Зачепилівська правда», електронна адреса: www.zachepravda.com, Огієнко Д.В. побачив статтю, надруковану особою, що підписалась як «редактор», та якою на його думку є Марголін В.Н., під якою останній надав коментар, що суддя Огієнко Д.В. 29.11.2016 своїм рішенням наклав на нього адміністративне стягнення у розмірі 1700 грн. та він не має право на життя.

  1. слідчим проведено огляд Інтернет - газети «Зачепилівська Правда» у ході якого виявлено та зафіксовано коментар «Редактора» від 29.11.2016, у якому останній надрукував про те, що суддя Огієнко Д.В. не має права на життя, у зв'язку із притягненням його 29.11.2016 до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 1700 грн.

 

 

 

 
  1. у ході проведення обшуку за місцем мешкання Марголіна В.Н. за адресою: Харківська область, Зачепилівський район, смт. Зачепилівка, вул. Українська, б. 8, кв. 9, серед іншого системний блок комп'ютера та ноутбук ТМ «DELL» Model № 1540-6795 VOSTRO 1540.

 

 Відповідно до висновку судової комп'ютерно-технічної експертизи № 2719 від 13.09.2017 в області даних НЖМ диску вилученого ноутбуку та системного блоку до комп'ютеру в журналах історії відвідування Інтернет ресурсів за допомогою Інтернет-браузерів містяться посилання на сайт «Зачепилівська правда», проте такі посилання на сайт виконані не в період з 29.11.2016 по 03.12.2016. Отже, не підтверджено, що саме Марголін В.Н. виконав коментар в зазначеній Інтернет-газеті.

Детально дослідивши коментар, виконаний в Інтернет-газеті «Зачепилівська правда», який має такий вигляд: «Шановні читачі. Ви маєте право про це знати. 29.11.2016 р. суддя Огієнко виніс Ухвалу суду про покарання мене за неповагу до суду. При цьому він так і не пояснив за які такі заслуги я повинен поважати його суд. Моє покарання складається з 1700 грн. за нібито скоєне правопорушення і 275 грн. як судовий збір. Дане судове рішення мною оскаржене до апеляційного суду, бо моя пенсія складає тільки 1600 грн. Та сьогодні є зрозумілим, що таке падло право на життя не має. Він переступив межу йому дозволеного і робить це постійно. Отже, всьому свій час. Це вже війна за справедливість, за честь, за правду. А війна, як ми знаємо, без жертв не буває. Такі, то діла. Про них я відверто повідомив і прокурора області. Редактор" , можливо дійти наступного: особа, яка виконала коментар, не висловлює свою погрозу вбивством прямо на адресу судді Огієнка Д.В. Вона вказує про те, що останній на її думку не має право на життя, при цьому внаслідок чого саме Огієнка Д.В. має бути позбавлено цього права - внаслідок злочинного посягання, внаслідок хвороби, нещасного випадку або іншого, не конкретизовано. Далі користувач вказує про початок війни, в якій є жертви, проте знову ж таки не вказує, що саме Огієнко Д.В. має бути цією жертвою.

Окрім цього встановлено, що вищевказаний коментар розміщено в мережі Інтернет, користувачами якої є невизначене коло осіб, тобто користувач, який виконував зазначений коментар, не доводив його до відома саме Огієнка Д.В. та невідомо чи міг передбачати користувач, що останній обов'язково прочитає даний коментар та йому будуть відомі висловлювання, розміщені в коментарі.

Виходячи з цього, дії особи, яка розмістила вищевказаний коментар в Інтернет-газеті «Зачепилівська правда» не утворюють складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 377 КК України, оскільки зазначений коментар не містить конкретної погрози вбивством на адресу судді Огієнка Д.В. та не доведений прямо до його відома, а до невизначеного кола осіб.  В

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 110, п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

1. Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016220290000285 від09.12.2016 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.377 КК України закрити у звязку із відсутністю складу кримінального правопорушення.

2. Відомості про прийняте рішення занести до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3. Про прийняте рішення  повідомити зацікавлених осіб.

4. Копію постанови направити прокурору.

                    5. Предмети, вилучені у Марголіна В.Н., що були визнані речовими доказами, повернути останньому.

Вказана постанова може бути оскаржена відповідно до ст. ст. 303, 304 КПК України слідчому судді протягом десяти днів з дня отримання її копії.

 

Т.в. о. нач. СВ Красноградського ВП

ГУ НП  в Харківській області капітан  поліції                                                С,В,Мосенцов

 

Звичайно, що цю постанову я оскаржувати не стану, а так називаємий суддя нехай визначається. Справа в іншому. В тому що наша рідна держава отакому дурню довірила на п'ять років долю зачепилян. Хто із вас може підрахувати скільки лиха приніс цей ідіот моїм землякам, скільки хабарів відвіз до Харкова, скільки незаконно закрив кримінальних справ,скільки виніс від імені України неосудних рішень. Задумайтеся, я вас прошу, над цим питанням. Але ж це ще  далеко не все. За всім цим спокійно п'ять років спостерігав колишній наш голова суду Бойко Г.В.  Яке позорище, яка зрада інтересів держави і злиденного люду. Як у нього рука простягається отримувати 30 тисяч за місяць, які потом і кров'ю зароблені твоїми земляками. Я цього не розумію. При цьому мене не покидає переконання стосовно його причасності до протизаконної діяльності судді-шакала по відношенню до мене. Я сподіваюся що Всевишній розсудить хто із нас правий.

Системний блок компютера мені повернули 07.03.2018 р.  Від ноутбука я відмовився так як він був в ремонті, а забирали його в мене практично новий. Стосовно цього факту прокуратурою відкрите кримінальне провадження, яким займається обласна прокуратура. Що із цього вийде - побачимо.

А сьогодні я на волі, а це вже кайф!

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.03.2018 р.