Можливо, над цим питанням варто задуматися.

08.04.2014 13:32

Можливо, над цим питанням варто задуматися.

 

В даній статті я хочу звернутися до місцевої влади з пропозицією. Очевидно, що це більше торкається Зачепилівської селищної ради. Та все ж і іншим не гріх задуматися.

Мова піде про певну турботу влади стосовно культурного  відпочинку як мешканців селища, так і наших гостей. Як часто в спекотний літній день ми шукаємо затінок щоб відпочити, почитати газету, пограти в шахи і т. д.  Я, будучи в місті Моршин, сфотографував дві бесідки, які просто радували око. Я їх назвав би витвором мистецтва, на яке здатні руки  відповідних майстрів. Давайте разом подивимося на це творіння людських рук.

 

 

 

 

 

Прошу мешканців селища трішки пофантазувати і уявити собі таку красу в парку нашого селища. Та ще якби ми всі разом бережно відносились до цих «споруд», то яка краса багато років могла би слугувати людям.

Щоб цю фантазію перетворити в дійсність звичайно треба трішки потратитись. Можливо, серед підприємців селища треба оголосити конкурс на кращий виріб. На феєрверки  витрачаємо також немалі кошти, та все ж бесідка використовуватиметься більш раціонально. Чи не так? А майстри у нас також є. Я в цьому впевнений.

Що торкається деревини, то це не така вже велика проблема. Он в лісі поблизу села Руновщина вкрали тисячі дерев на площі 3 га, випалили землю, а на бесідку двох деревин не знайшлося. Мабуть про людей думали? Героїв тієї історії я вже неодноразово називав. Це керівники від влади. Та їм краще сидіти за кермом своїх авто, які мозолями та непосильною працею зароблені. Люди для них ніщо.

 

Редактор – Віктор Марголін, 10.01.2014 р.