Ніби новорічні ялинки, придорожні стовпи прикрашають Зачепилівку.

23.10.2014 21:59

Ніби новорічні ялинки, придорожні стовпи прикрашають Зачепилівку.

 

Якщо не читати те що написано на електричних стовпах і не дивитися в календар, то можна подумати  що до Нового року залишилось зовсім мало днів. Наглядна агітація кандидатів у депутати, ніби ялинки, прикрашають електричні стовпи немов до Дня енергетика. Як видається мені, то треба кандидатам просто іти до людей і пояснювати свою програму, розповідати про своє бачення подальшого розвитку нашої країни, а коли вже є які здобутки, то треба поділитися напрацьованим і т. д. Замісто цього шалені кошти витрачаються на вітер, а багато хто із кандидатів  і на очі не появився до виборців.

Шановні читачі. Я випадково дізнався що в районному Будинку культури 23.10. об 11 годині відбудеться зустріч з паном Гіршфельдом. Я в даному випадку не збираюся вам розповідати наскільки корисний для матінки України, і нас із вами, цей кандидат, а все таки мене цікавило - хто із моїх земляків припреться на заплановану зустріч. І тому я також туди поперся.

Хвилин за 10 до початку зустрічі я зайшов до малого залу на другому поверсі і побачив там чоловік десять людей. Це були, в основному, активісти районної ради ветеранів. Я їх запитав: "Вам що подобається, коли вас обманюють?" Конкретної відповіді я не отримав. Та склалося так, що і мене попросили залишитися в залі і послухати "розумного" чоловіка. Я погодився.

Люди прибували і тому в залу почали носити додаткові стільці. Те, що Зачепилівські бабусі поприходили, мене трохи здивувало, а от коли значна кількість молоді під керівництвом окремих голів сільських рад стали заповнювати залу, то тут уже було не до смішок. Я ж сподівався на те, що наші люди порозумнішали. Та сумніви залишаються. Їх цікавлять, очевидно, тільки гроші.

До зали прийшла добра половина працівників районної газети разом із фотокором. Я так собі подумав - люди сподіваються, що "наші" прийдуть і залишилося тільки хлібину спекти і сіллю посипати. Зайшов до зали Гіршфельд, за ним охорона, штабісти і невідступно прямували аж підтанцьовуючи Дорошенко Сергій з Глянем Леонідом. Команда в зборі.

Це слід вважати як вступ. Далі перед слухачами і ротозіями, як я, виступив кандидат. Зустріч тривала хвилин 15.  Анатолій Мусійович розповів нам яким нехорошим виявився наш колишній Президент та його близьке оточення. Ми дізналися про головні шляхи виходу із кризи, про нашу потребу в мирі, про нашу майбутню співпрацю і т. д. Загальні фрази. Із зали пролунало декілька питань. Він лише забув розповісти як голосував за диктаторські закони президента. Та найбільше мене вразило те, що кандидат особливий наголос ставив на роботі фонду "Патріот", яким потрачено аж півтора мільйона гривень на допомогу всім бажаючим.

Спершу ця цифра мені видалася вражаючою. Та прийшовши додому я взяв ручку і лічильну машину та порахував. Я 165 мільйонів доларів пана Гіршфельда перемножив на курс гривні -13 і у мене вийшло що пан має  2 мільярди і 145 мільйонів гривень. Потім я вирахував - а скільки процентів від загальної суми складають витрачені паном півтора мільйона. І виявилося, що трішки не дотягує до 0,07 процента. Собака, трохи не розорився. Всі ходили до школи і мені немає потреби все це коментувати. А те, що чоловік втратив останні залишки совісті і нас усіх вважає за лохів - сумніву не залишається.

Отже, шановні мої земляки, голосуйте і думайте одночасно. За вас цього ніхто не зробить.

 

23.10.2014 р.         Редактор - Віктор Марголін.

 

Тема: Ніби новорічні ялинки, придорожні стовпи прикрашають Зачепилівку.

а дубы колдуны

колдун | 25.10.2014

вибори - выборами, а дубовых посадок в районе почти не осталось. кто не верит - посмотрите у Бойка под двором.

Про рейтинги

Редактор | 24.10.2014

Останніми днями ми від агітаторів, що працюють на виборах, отримували газети з рейтингами. Так газета Гіршфельда повідомляє що у нього рейтинг 34,5 %, на другому місці Шахматенко С.І. Газета Грицака повідомляє що у нього рейтинг 39,84 %, Шахматенко С.І. на другому місці. Я приходжу до такого висновку, що коли цих панів-брехунів своєчасно не зупинити, то у нас з вами не вистачить виборців на їх "рейтинги". Так це ж вони ще ніхто і таке собі дозволяють...

додати новий внесок