На прокурора я не вчився, але дурь кожного і так бачу.

07.08.2017 13:56

 На прокурора я не вчився, але дурь кожного і так бачу.

 

Шановні читачі.  Думаю, що той хто бажає, той мене зрозуміє. Сьогодні ми з вами розглянемо ось такий урок. Тільки не подумайте що я  когось хочу образити, бо і я такий як ви. Різниця лише в тому, що я інколи частіше "гавкаю" на представників нинішньої влади, ніж ви. Та така вже моя доля. Ось я, наприклад, відніс до районної прокуратури чергове повідомлення про скоєний злочин нашою владою. Та якби влада обманювала лише мене, то це було би пів біди, а коли кучка пройдисвітів намагається обманювати тисячі людей - це вже лихо і великий гріх. Про це треба говорити відкрито, треба називати їх імена, їх посади, щоб про їх воровські справи знали і в сьомому коліні. Інакше не можна. По другому ми ніколи не позбавимося цих кровососів і тільки будемо мріяти про життя , як у Європі. А Європу слід будувати в Зачепилівці і не чекати від когось якихось подачок. Інакше ми перетворимо наш районний центр в "Педашку", а наші могили нові господарі переорють і засіють ріпаком. Тоді в нас точно вже не буде ніякого права голосу. Так що варто задуматися сьогодні. Отже, читаємо.

До Зачепилівського відділення Первомайської прокуратури в  Харківській області

·      Заявник: Марголін Віктор Наумович –проживаючий в смт. Зачепилівка   Харківської област,

·      вул. Українська 8, кв. 9,

·      інд. 64401, тел. 066-71-68-753, пенсіонер, ветеран праці,   редактор Інтернет-газети  «Зачепилівська правда»

Повідомлення про скоєний злочин.

         Питання комунальних тарифів в селищі Зачепилівка я піднімаю на протязі багатьох років на різних поверхах влади.  Однак, чесного та справедливого  розгляду даного питання практично ніколи не відбувалось. Навіть народний депутат України Гіршфельд А.М., по моїй просьбі, нічого  вияснити не зміг. І увесь цей час адміністрація  Зачепилівського  водоканалу, роками при підтримці райдержадміністрації, селищної ради намагається  утримати тарифи на свої послуги на рівні аж ніяк не можна назвати економічно обгрунтованим, як того вимагають відповідні рішення Кабінету Міністрів України. Весь час відбуваються фальсифікація та обман як держави України, так і  її народу, в т. ч. і мешканців Зачепилівки. Безконтрольність і продажність чиновників на державній службі привело до того, що наші тарифи стали найбільшими в області, а можливо і в Україні та Європі. Та, незважаючи на такий стан справ, чиновники всіх рівнів не поспішають пояснити дійсну причини такого стану. Мешканці Зачепилівки, я впевнений, давно забули що таке громадське слухання, вони ніколи не чули звіту селищного голови про стан справ в селищі і т. д. Та, маючи вищу економічну освіту, моїх знань та досвіду достатньо щоб зрозуміти та  об'єктивно оцінити "вклад " кожного чиновника в справі створення злочинної воровської схеми одурювання громадян Зачепилівки і країни в цілому. Тому я не можу мовчки споглядати як крадії грабують всіх нас і тому  дане повідомлення прошу розглядати як повідомлення про скоєний злочин.

         Дещо з історії даного питання. Втративши надію на справедливе вирішення даного питання я письмово звернувся 19.06.2017 р. особисто до Прем'єр-міністра України з проханням допомогти розібратися та втрутитися в вирішення даного питання. Як відповідь, я отримав листа від 03.07.2017 р. з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Даний лист роз'ясняє, що місцеві державні адміністрації здійснюють на відповідних територіях державний контроль, зокрема, за додержанням правил побутового і комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів. Маючи саме таке роз'яснення діючого законодавства зовсім не важко установити той факт, що голова Зачепилівської РДА Конопля А.Л. являється головним кришувальником злочинної діяльності керівника водоканалу Галія Г.І.  і селищного голови Кривенка Ю.В.

          Під час  перегляду в Інтернеті  опублікованих так називаємих економічно обгрунтованих розрахунків нових тарифів на послуги водоканалу,   при бажанні,   можна знайти десятки досить серйозних зауважень які досить серйозно впливають на вартість самих послуг. При цьому ніхто не бажає пояснити як впливає на тарифи амортизація основних засобів виробництва, як використовуються кошти отримані від оренди зв'язківців водонапірної башти, куди ідуть кошти зароблені від використання асенізаційної машини, чому такі дорогі послуги для мешканців радіозаводських будинків   тоді як у них відсутня каналізація, чому в тарифи закладені кошти на купівлю нових люків а каналізація накрита залізобетонними плитами, чому відсутній належний контроль за використанням ГСМ, чому під час відсутності головного інженера ми сплачуємо йому заробітну плату яка закладена в тарифи. І таких питань безліч. Відповідь на них дуже проста. Все там розкрадається. І це тоді, коли в країні війна.  Та, нажаль,  ніхто із перевіряючих жодних зауважень не робить, інтереси держави і людей мало кого цікавлять.   Таким чином в водоканалі  беззаперечно діє примітивна схема розкрадання  самого підприємства за рахунок коштів абонентів та бюджетних організацій. А це є злочин, який укривають пани Конопля А.Л. та Кривенко Ю.В.  Та, незважаючи на все це, я отримав від Коноплі А.Л. не результати його перевірки моєї  скарги, а копію безвідповідального повідомлення Кривенка Ю.В., який беззаперечно є  зацікавлененою особою. Що торкається самого Коноплі  А.Л., то я маю глибоке переконання в тому, що він все знає, розуміє, але прикидається дурником сподіваючись що зачепилівські "раби" довіку терпітимуть його чисто символічне керування районом. Та їх походи до церкви аж ніяк не можуть бути виправданням такого злочинного  сумління.

          Приведу один приклад. В листі від 31.07.2017 р. Кривенко Ю.В. пише Коноплі А.Л., цитую: "...тарифи до 2014 року жодного разу не переглядались". Це є відверта брехня, яку голові РДА повісили як лапшу на вуха. Насправді підняття тарифів відбувалось в квітні 2006 р. з 4,69 грн. до 6,04 грн., в листопаді 2006 р. стало 9,76 грн. і в вересні 2008 р. - стало 20,42 грн. Не розібравшись в суті питання Конопля А.Л. намагається цю "лапшу"  повісити всім мешканцям Зачепилівки.

         Крім цього секретаріат Кабінету Міністрів України своїм листом від 26.06.2017 р. повідомив мені що мій лист направлено і до Харківської ОДА для розгляду і надання мені відповіді. Але так не відбулося. Я отримав листа від ОДА з повідомленням про те, що моє звернення надіслано до Зачепилівської РДА для розгляду і надання мені відповіді. Потім я отримав листа з РДА за підписом пана Коноплі від 28.07.2017 р. про те, що моє звернення направлено для розгляду за належністю до Зачепилівської селищної ради. І вже листом від 31.07.2017 р. Конопля А.Л. направляє мені копію відповіді Зачепилівської селищної ради. Ось так нинішня влада безвідповідально керує і розглядає скарги громадян. Ці чиновники роблять вигляд ніби нічого і не трапилось. Вони забули про те, що законодавство не дозволяє направляти на розгляд скарги тим, на кого скаржаться. Цими безвідповідальними діями підтверджується наявність в діях Коноплі А.Л. ознак злочину передбаченого ст. 367 КК України та ст. 364 КК України. Це є відверте приховування злочину, перевищення службових повноважень, неналежне їх виконання, не виконання присяги державного службовця, зрада інтересів держави та інтересів громадян Зачепилівки.  Це втрата довіри  до влади, бездіяльність, "безхребетність" і можливе зловживання своїм службовим становищем.

           До даного повідомлення я додаю цілий ряд документів,  які засвідчують воровську  діяльність Кривенка із Галієм. Це є крадіжка народних коштів на яку прокурор Ятло і слідчий Стрілець закрили очі з відомих причин. До розгляду цього питання мав доступ і суддя Огієнко Д.В.  Всі ці дійові особи мають написати пояснювальні  рапорти, так як ними безпідставно  закривалась карна справа.

            Дане моє повідомлення про скоєний злочин прошу занести до ЄРДР згідно вимог діючого законодавства та розпочати об'єктивне розслідування.   Також прошу розгляд справи не довіряти працівникам  Ятло і Стрілець, які скомпрометували  себе та втратили довіру.

Додатки  на  17 арк.

Мешканець селища Зачепилівка   -  Марголін  В.Н. , 07.08.2017 р.

 

Шановні читачі. Я попробую забігти трохи вперед і спрогнозувати що буде далі. Сьогодні я мало вірю в те, що у прокурора підніметься рука на голову РДА. Він буде доповідати Красноградському прокурору, а той вище. А чим вище, тим більше ми "ніхто". Ось і вся демократія. І з кожним таким кроком все більше і більше  людей будуть довіряти Тимошенко, Тягнибоку, Саакашвілі, Ляшку з вилами, Гриценку і т. д. Тут я не стверджую, що все так уже погано. Але такий еволюційний шлях занадто довгий. Якось у руминів цей процес був набагато швидший і тому вони вже в Європі. А ми... чекаємо коли вже той чиновник накрадеться, а інший горілки вже нап'ється, а той ще щось полюбляє. А народ нікому не потрібний. Навіть пані Ружинська зуміла вмочити свою... в цю каку. На чомусь же треба було і їй відмітитися. На щось її там тримають.

На цьому буду кінчати. А то безкоштовну рекламу дармоїдам буду створювати. Багато їм честі.

Редактор - Віктор Марголін, 07.08.2017 р.

Тема: На прокурора я не вчився, але дурь кожного і так бачу.

Про нашого голову суду

Редактор | 13.08.2017

Шановні. Прочитав я про статки нашого голови суду і в мене виступили сльози. Отак пропахав чоловік вік і копійки на рахунку немає, все за нас із вами турбувався, ні дня, ні ночі. Я пропоную- давайте обсудимо це питання та може скинемося хоч по троху. Жаль чоловіка, який своє життя майже положив заради нашого щасливого майбутнього. Та він у нас ще ж і "почесний". Таких як він у нас не так уже й багато. Чекаю на ваші пропозиції. Редактор.

Re: Про нашого голову суду

Гришка | 13.08.2017

Мммдааа, хоть сухарiв на дорожку соберiть

редактору

не українець | 13.08.2017

якщо ви такий всевидящий то подивіться в зеркало Чи видно там дурь вашу?

до одурених мною людей

майдан | 13.08.2017

за два дні то цого я повернувся з міста Полтава.де похоронили мого друга(імені друга я не наззиваю.щоб не накликати біду на рідних та знацомих.)з ним ми разом ми захищали майдан.а потім мій друг пішов в ато де і загинув.в офіційних паперах написано:в наслідок нещасного випадку.але солдати які супроводжували тіло.пояснили мені:його забили на смерть одурманені наркотою бандити з банди азов.Мій друг пройшов майдан та ато і загинув від рук карних злочинців.Саме це і змусило мене переглянути та змінити свое ставлення до цих подій.Поперше майдан там були як зараз мені здаеться нензначна частка ідеалістів які бажали змін.та не розуміли що ззміни буть не на краще Там були любителі халяви.яким байдуже за що та проти чого. лише б платили.там були психічно не повноцінні.які і сами не знали навіщо вони там і там були хронічний алкоголік порошенко.відомий не людскою жадністю.маючий діагноз розумова відсталість парубій там були шизофреніки рева.геращенко.аваков та турчинов(імья їм легіон) там заробляв "ззачепилівський"ворюга та російський агент крупський. туди воззив свої гроші відомий в зачипилівці салдан та багато інших.Керували всім різні нуланди та байдени. не було там лише чесних людей які заробляють на життя власним трудом. І я там кидав коктелі молотова в беркутівців.які не мали зброї(свідчу про те іменем Господнім) і прошу за те вибачення в Господа та людей.люди нехай моя історія буде для вас застереженням.не вірте негідникам і памьятайте:добрими намірами мощена дорога в пекло. не вірте марголіним це просто вор.якого непустили до корита. не вірте і коммунякам.в зовсім близькому минулому вася черненко головний коммуняка району.а зараз помічник вороватого гіршвельда(та Бог його вже покарав.Та не все так погано ми прозріваемо і буде ще один майдан.який вимете всю наволоч з України.Українці до зброї.якщо ви ще е мущинами

Re: до одурених мною людей

азов | 13.08.2017

ти найгірший із зрадників .та ти щей боягуз

Re: до одурених мною людей

vманул | 14.08.2017

співчуваю Вашій утраті.але навіщо ви так радіете біді інших.навіть якщо це ваш політичний противник

мафия

Зача | 12.08.2017

Как вам новый нач полиции?

Re: мафия

зача | 12.08.2017

СВОЙ ПАСАЖИР

Re: Re: мафия

СЕРЕБРО | 12.08.2017

Пусть лучше свой, какой-никакой, чем приблуда.

Re: Re: Re: мафия

Аргентум | 19.08.2017

Ты приблудок, своим ником подписывайся)))

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок