Нам треба визнати. Права на помилку ми більше не маємо.

02.10.2014 21:53

Нам треба визнати.  Права на помилку ми більше не маємо.

 

Серед найважливіших тем сьогодення, крім війни, не можна не назвати передвиборчі турботи в суспільстві. До реальних виборів залишається менше місяця. Це надзвичайно короткий термін для повноцінної підготовки як кандидатів в депутати ВР України, так і виборців. Але, як кажуть, життя не зупинити і вибори повинні відбутися 26 жовтня 2014 року.

Та знаходяться люди,  які не сплять ночей і вже бачать себе в кріслі народного депутата. Таке крісло може і від кутузки врятувати. Адже Гіршфельд разом з Януковичем нас привели до війни і за це слід нести кримінальну відповідальність. Натомість наша районна газета до хрипоти в голосі намагається рекламувати якісь подарунки-подачки від Гіршфельда куплені, очевидно, в магазинах де уціняють товар. Привіз у школу три м'ячі, а крику... Світлана Єфремівна, я тебе прошу і передай своїм роботодавцям, що мешканці району не бажають дивитися на рекламу в районці пану Гіршвельду за рахунок районного бюджету. Він цього не заслуговує.

Минулої неділі районна газета "Горизонти Зачепилівки" настільки могла так красномовно розповідала про візит пана Гіршвельда до Зачепилівського району, що мені це нагадало події 1941-1942 років коли знаходилися люди які з хлібом-сіллю зустрічали німецьких фашистів. Так тоді це була якась помста радянській владі, а зараз це що? І це ж якась "худобина" з райдержадміністрації дала добро на друк такого опису. Та їх не виганяти треба, а судити по закону військового часу треба. Такі "патріоти" за гроші готові рідну неньку продати. До чого ми дожилися. Краще би районна газета розповіла нам як голосував Гіршфельд за антиукраїнські закони в стінах Верховної Ради і поза нею в угоду режиму Януковича. То це було б більш справедливо. Ні, такі речі пробачати не можна. Це є зрада українського народу. Наш депутат - клоун дійсно голосував проти інтересів народу. Ось такого захисника ми маємо і на сьогодні. І це треба визнати як помилку усіх нас. Тому я  звертаюся до  місцевих організацій партій, громадських організацій, активістів з проханням вимкнути «режим страуса» і дати публічну оцінку антидержавним діям таким депутатам, як Гіршфельд та 5-ї колони у Верховній Раді. Верховна Рада зневажила свій народ, поправши Конституцію, мораль, поняття честі – тим самим загнавши себе у глухий кут.

 Я хотів би сказати і про наступне. Толя.  Я не вірю в те, що цей фокус у тебе знову получиться. Ти не можеш зрозуміти, що люди з часом розумнішають. Те, що про тебе пишуть тьотки в редакції - все це вже коту під хвіст. І крім дулі,  ти в Зачепилівці нічого не отримаєш. Ти нам розкажи - в якій партії ти ще не був? Ти як наші Лєна і Льоня. Досить нас дурити і купляти отими дрібними подачками. Нам не завхоз потрібний в районі з Києва, а депутат-патріот ВР України, який би відстоював наші інтереси в парламенті, а не обслуговував таких як Янукович, Єфремов, Добкін, Кобильська та іншу наволочь, зрадників і ворів, які з потрохами продали інтереси українського народу. Тому "по определению" ти не можеш бути народним депутатом. Твою "політику", як представника злочинного капіталу, зрозуміли в Зачепилівці. Я не вважаю, що в інших районах нашого округу люди цього не розуміють. А тому звертаюся до тебе з єдиним закликом: Толя, іди від нас і не просто іди, а іди..... Забери з собою Лєну Подколзіну, Ліду Кобильську, Валю, Надю, Льоню, прихвати декого з районної газети та декого іншого. Цих продажних шкур у нас чимало. Ми якось без вас обійдемося. Толя, ти все шукаєш дурніших. А чого б тобі не балотуватися за місцем проживання. Тебе там краще знають. На святі людей похилого віку в Зачепилівці твій представник вручив людям декілька грамот. І все. І це тоді як у тебе на рахунках люди нарахували 165 мільйонів доларів. Ти що їх збираєшся з собою забрати на той світ? Ти просто посміявся над людьми тоді як тобі треба каятися  перед усім українським народом. Ми всі не без гріха, але в тебе це виходить з особливим цинізмом.

 А в Лозовій які твої здобутки? Нам дещо відомо. Я хотів про все це написати, та стаття виходить занадто великою. Люди і самі розберуться.

        В Інтернеті з'явилося повідомлення про те, що колишнього заступника мера Києва Леоніда Черновецького, секретаря Київради Олеся Довгого вигнали з міста Знам’янка Кіровоградської області  з матюками, куди він приїхав з передвиборною агітацією. В одному з коментарів було написано: " Цей грабіжник мріяв лоха крутнуть ... В село поїхав, думав там всі дурні..? Оце всю таку срань треба прокатать і вимести сраною мітлою із політикума України, і посадити з конфіскацією майна!!!"Вор должен сидеть в тюрьме", а не в ВР!"

 Пане Гіршфельд. Ви хочете щоб і з вами так поступили в Зачепилівці, то приїздіть. Ми вас запрошуємо. Ви своєю партійною  та державотворчою діяльністю давно вже заслуговуєте на такі "почесті". Пан Гіршфельд повинен уже давно сидіти не в кріслі депутата, а в іншому місці і не так уже далеко. В Харкові та хата давно називається Холодною Горою. Там йому місце. Він туди давно балотується. Люстрація і Гіршвельд - поняття несумісні. А саме прізвище "Гіршфельд" українці нашого округу повинні забути навіки, як мої старі чоботи.

І як тут не згадати про нашого "славного" земляка-мутанта із села Бердянка - пана Білика. Мене найбільше вражає його патологічна любов до грошей і своїх свиней. Я не можу собі пояснити - як такий чоловік міг попасти в крісло голови Зачепилівської РДА. Невже ті чиновники, які вирішували дане питання, були такими безтолковими. Можливо, що перемогла партійна доцільність. Але не побачити в ньому  відверту сволоту - це вже серйозний промах. Ну , нехай то вже тоді. А зараз як пояснити? В РДА (тьотя Лєна) пішли йому назустріч, допомогли йому отримати офіс для штабу по підтримці кандидата в депутати ВР України від Президента України. Я запитую у членів штабу на кого конкретно ви працюєте. У відповідь - не знаємо. Ось чому слово дебілик я пишу через рисочку - де-білик. І цим все сказано. Цей мутант лізе в кожні вибори, кожен раз обдурює людей, а його місце коло свиней. Постійно скаржиться на стан свого здоров'я, але коли запахне дурнячком , чи портфелем - всі болячки проходять. В цій ситуації для мене є цікавим наступне. Якийсь регіонал, типу Гіршфельда, із не одним мішком зелених захоче "викупити" для себе крісло депутата в ВР України. Він перепише заяву до любої партії, зареєструється, а Білик, чи такі як Білик, все робитимуть задля перемоги любого подібного "патріота України". До речі, подібними викрутасами грішать і деякі інші керівники передвиборчих штабів. Так що пильність виборців ніколи не завадить. Це не те, як колись, панувала певна ідеологія. Тепер - головне гроші. І цю ідеологію, здається, Білик вивчив раніше Гіршфельда. От що таке робота із свинями, а не з людьми. Коли Карл Маркс писав свій "Капітал" він тоді навіть уявити не міг, що якийсь там Білик із Бердянки його переплюне. Воровську жилку Білика уже вивчили в Зачепилівці і дехто з порядних людей йому вже відмовляють у співпраці. Я особисто задавав питання одному із майбутніх кандидатів у депутати. Мене цікавило, як може порядна людина такого рівня довіритися нашому крадію-свинопасу, який крім свиней, ні на що не здатний, він не є лідер, він звичайний собі шулер, випадковий мозгокрут, відвертий ідіот. Як мені тоді пояснили, що питання перебування Білика на посаді керівника штабу буде розглянуте в обласному штабі. Та там, очевидно, не до цього. Вийшло як у тій приказці - який ішов то такого ж і зустрів.

Я вважаю, що було би невірним якби я не назвав усіх бажаючих балотуватися по нашому 179 округу. Це:

 Грицак Василь Миколайович, народився 1961 року в селі Гориньград  Рівненської області, освіта вища, голова, міжнародна громадська організація "Спілка генералів органів внутрішніх справ України", безпартійний, проживає в місті Красноград , самовисування.

 Шахматенко Сергій Іванович, народився 19 жовтня 1955 року в селі Чернявщина Перещепинського району Дніпропетровської області,  освіта вища, директор, ТОВ «Серп-С», член політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», проживає в смт Панютине міста Лозова , суб'єкт висування – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Квартенко Роман Олексійович, народився 1971 року в місті Макіївка Донецької області,   освіта вища, інспектор, Державна екологічна інспекція у Харківській області, доцент кафедри моніторингу довкілля та природокористування екологічного факультету, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, безпартійний, проживає в селі Руська Лозова Дергачівського району , самовисування.

        Полковниченко Олександр Миколайович, народився

1951 року в селі Павлівка Харківської області,  освіта вища, віце-президент, Міжнародна академія наук та інноваційних технологій, безпартійний, проживає в місті Харкові,  суб’єкт висування – партія "Сильна Україна".

      Гіршфельд Анатолій Мусійович, народився  1957 року в місті Дніпропетровську,  освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Харкові,  самовисування.

      Швидкий Сергій Вікторович, народився 1968 року в смт   Сахновщина, громадянин України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в смт Сахновщина, самовисування.

      Тітов Микола Ілліч, народився 1949 року в с. Шилове  Алтайського краю, освіта вища, перший віце-президент – виконавчий директор, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, безпартійний, проживає в місті Харкові, самовисування.

 Момот Микола Федорович, народився  1949 року в селі Циркуни Харківського району , протягом освіта вища, голова ради, місцевий осередок ВГО "Асоціація ветеранів ДПС України" Харківської області, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Харкові,  суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

 Бобровникова Наталія Пилипівна, народилася  1959 року в місті Харкові,  освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Ми Українці", проживає в місті Харкові,  суб’єкт висування – політична партія "Ми Українці".

  Сліченко Сергій Іванович, народився 1964 року в селі Чапаєве Кегичівського району, освіта вища, голова, фермерське господарство "Нива", член партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в смт Кегичівка ,  суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

 Ворожцов Олександр Миколайович, народився  1974 року в селі Нова Чернещина Сахновщинського району ,   освіта середня спеціальна, проходить військову службу за призовом під час мобілізації, заступник командира, 24 батальйон територіальної оборони "Айдар", безпартійний, проживає в місті Харкові, самовисування.

 Каулько Ігор Євгенович, народився  1974 року, освіта вища, тимчасово не працює, член партії регіонів, проживає в місті Харкові,  самовисування.

 Кудревич Микола Олександрович, народився  1993 року в місті Красноград,  освіта вища, тимчасово не працює, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Харкові.

 

 Діяк Іван Васильович, народився 1929 року в селі Цеперів  Львівської області,  освіта вища, голова наглядової ради, ПАТ "УКРГАЗПРОМБАНК", безпартійний, проживає в місті Києві,  самовисування.

 

Тепер я дозволю собі зробити деякий коментар відносно вищевказаних кандидатур, які претендують на одне єдине місце майбутнього депутата Верховної Ради України. Більшість із цих кандидатів у депутати є представниками колишньої влади і які, коли б не вибори, ніколи б не приїхали до Зачепилівки. Вони вже давно, як п'явки, приссалися до влади і без неї собі життя не уявляють. То ж будемо пильними під час обрання, не будемо залежними від своїх емоцій, будемо думати про долю всієї нашої України. Тільки після демократичних виборів до парламенту ми можемо очікувати кардинальних змін в країні. А коли в новому парламенті знову сидітимуть старі вгодовані "тушки", то на що нам сподіватися? Та вибір за нами.

 Перша моя зустріч 30.09.2014 р. з Сліченком С.І. відбулася  під час його спілкування з активом штабу, яким нібито керує прахвост Білик. Що я тут повинен сказати. Сергій Іванович - це людина  яка активно займається підтримкою наших військових на війні в Донбасі. За це йому велике спасибі. Але він зовсім не є підготовленою людиною щоб працювати у Верховній Раді. Він не був в районі керівником управління сільського господарства, він не працював керівником району в Кегичівці. Його рівень - це гарний рівень колгоспного бригадира і не більше. Так що, Сергію Івановичу, не сподівайся на чудо і Аду Роговцеву. Сергій Іванович. На цій "конячці" ти не в'їдеш до Верховної Ради. Цього дуже замало. Ти погано орієнтуєшся в економіці, в діючому законодавстві і в деяких інших питаннях дуже плаваєш. Таких виробничих показників, якими можна було б похвалитися, ти також не маєш. Ти не можеш аргументовано дати конкретну відповідь навіть людям із твоєї команди. Тільки тому я нагадав тобі приказку: ти скажи хто твій товариш і я скажу хто ти. Якщо ти свою долю довірив "нашому" Білику, то це і є головною характеристикою тобі як  кандидату. Я переконаний, що ти не дотягуєш інтелектуально до жодного із визначених кандидатів. Хоча твій патріотизм, можливо, і  варто оцінити.

 Ось така думка у мене склалася стосовно Сліченка С.І. Тому, в даному випадку, за політичну силу блоку Порошенка, яка орієнтується на підтримку біликів - голосувати не варто. Сергію Івановичу. Я вас  офіційно і привселюдно попереджаю, що перемогти в дружбі з Біликом - практично неможливо. Він і тебе одурить. Досвід у нього є.  Це твоя головна і стратегічна помилка. Моїх порад ти не слухаєш. Це справа твоя.

Про Діяка І.В. я  нічого говорити не стану, бо його всі люди в районі знають і про нього у більшості залишились добрі згадки. Єдине, що хочеться сказати Івану Васильовичу так це те, що при всій моїй повазі до вас я можу взяти на себе зобов'язання з майбутньої пенсії купити вам спінінг і вудочку та запросити  на рибалку. Я розумію, що Іван Васильович, як ніхто, має вищу депутатську підготовку, є дійсним патріотом України. Та, вибачте, роки вже не ті. Та користуючись нагодою, я прошу вас, розкажіть нашим людям що собою представляє громадянин Гіршфельд. Краще вас цього ніхто не зробить. Я в цьому переконаний. Це буде вашим чесним вкладом в будівництво нової демократичної України.

Найменше мені відомий пан Грицак. Якщо він є генералом, то його місце сьогодні на Донбасі, а не на трибуні. Я би всіх наших генералів відпустив додому назавжди і на їхні лампаси дивився би в музеї розвалу держави України вже після війни. Нам потрібні сьогодні патріоти держави, а не генерали, яких у нас більше, ніж лободи та щириці на моєму городі.

"Засвітився" на святі в Зачепилівці і Тітов М.І., заслужений юрист України, перший заступник голови обласної ради. Це ще один "патріот" розродився. Для мене керівник такого рангу в Харкові, судячи по обстановці, - це є одна антинародна "підпільна організація" в Харкові, яка мріє про повернення в свої крісла, вони бояться люстрації. Я дуже сподіваюся на те, що народ уже прозрів, зрозумів та переконався хто є хто серед нас. Більше ніколи ці регіональські "шавки" не отримають мандат довіри від народу України. На них чекає лава підсудних. Хто, як не вони, привели нас до війни. Сидять в шикарних кабінетах, отримують пристойну заробітну плату і ні за що не відповідають, навіть в час війни охорона нашої області їх мало турбує. Ганьба вам.

За багатьох інших кандидатів в депутати я краще промовчу бо їх мало хто знає і зрозуміло що, їх шанси не є високими.

Шановні читачі. Настав час поговорити про нашого основного висуванця на якого я закликаю покласти наші надії. Це -

Шахматенко Сергій  Іванович

мешканець Лозівського району Харківської області. Скажу відверто. Я дуже жалкую, що більшість виборців нашого округу минулого разу віддали перевагу Гіршфельду. Чи, можливо, так рахували. Що ми від цього маємо, я сподіваюся, пояснювати не варто.

Шахматенко С.І. дійсно свій – своїми поглядами, своїми зрозумілими мріями і прагненнями, своїм простим спілкуванням і ще – своєю патріотичною громадянською позицією.  Слід пам’ятати, що на прийдешніх виборах ми обираємо не просто нові партії до парламенту - ми обираємо прем’єра і уряд, людей, які спроможні взяти на себе відповідальність за долю країни. А такі люди у нас є.

На фото Шахматенко С.І. виступає в Зачепилівському районному Будинку культури 01.10.2014 р. перед мешканцями селища.

Наразі в такий час, коли на сході точиться справжня війна, коли на фронті  гинуть наші вояки, кожний   громадянин нашої держави повинен  вирішити для самого себе, хто він є: чи  патріот, чи,  людина, що проповідує гасло «моя хата з краю…»

 Перед Сергієм Івановичем такої дилеми не стояло і про це свідчить вся його діяльність, особливо останні півроку, коли він продав свій бізнес і весь час присвячує пошукам таких же патріотично налаштованих спонсорів, яким є він  сам.                                                                

У власному приміщенні С. І. Шахматенко організував  склад, куди    справжні патріоти  Лозової та Лозівського району практично кожного дня приносять та привозять на склад, що розташований у дворі готелю «Лозова» все, що тільки можуть: продукти харчування, предмети особистої гігієни, кошти для придбання спецзасобів тощо. Загалом така допомога оцінюється на сьогодні  приблизно у   1 млн. гривень.                                             

  Завдяки зусиллям Сергія Івановича надано адресну допомогу нашим воякам. Серед найнеобхіднішого – бронетранспортер БРДМ-2, 5 приборів нічного бачення, 18 каліматорних прицілів,  більше  180 бронежилетів 4-го - 5-го класу, 20 радіостанцій,  35 шоломів із кевларовим покриттям, біноклі, обмундирування, взуття та інші речі.  Важко переоцінити і такий  подарунок  хлопцям, що воюють на сході, як три тепловізори  ( під 60 тис. грн. кожний), завдяки яким збережено в прямому сенсі цього слова не одне життя.

Зараз вже осінь і тому Сергій Іванович дбає, щоб хлопці мали теплу білизну, взуття, хутряні бушлати. Днями черговий мікроавтобус відправився в зону АТО саме з такими речами. До речі,  кожного тижня наш кандидат  відправляє туди цей безцінний вантаж теж за власний кошт.

       «Я буду займатись цим, -  говорить він, - до тих пір, поки останній ворог не залишить українську землю…»

       С. І. Шахматенко стояв у витоків  загонів Лозівської «Самооборони», брав участь у створенні блок-постів та  забезпеченні їх всім необхідним.

Вже декілька місяців він активно допомагає і тим воякам, які охороняють лозівську телевізійну вежу.

        Наразі у Сергій Івановича з'явився ще один клопіт: він  опікується нашими пораненими  бійцями:  відвідує хлопців у шпиталях, надає допомогу ще й  батькам, сприймаючи їх біль, як власний.

       Тож недаремно бійці добровольчого батальйону «Айдар», військовослужбовці 22-го батальйону територіальної оборони та 92-ї механізованої  бригади у своєму зверненні до виборців територіального округу    № 179, зокрема, зазначили: «Для всіх нас, хто воює на сході, немає іншої альтернативи, ніж кандидатура Шахматенка Сергія Івановича. Він народився та виріс на Лозівщині, тут почалась його трудова біографія, тут з'явились на світ його діти та онуки.        Сергій Іванович із самого початку бойових дій в країні допомогав нам, чим тільки міг. Це не «диванний» патріот, а людина, яка, не жалкуючи власного часу, власних зусиль і своїх власних коштів, одягав та годував нас протягом  півроку, забезпечував засобами захисту (бронежилетами, касками), елементами озброєння, навіть броньованою машиною. А ще – як люблячий батько піклувався про наших поранених побратимів та їх сім'ї…                                                                                                                                                                                           Тому ми закликаємо всіх  виборців нашого виборчого округу віддати свої голоси саме за С.І. Шахматенка, бо ми віримо йому, висловлюємо свою підтримку і  впевнені, що ніхто краще нього не знає проблем нашого регіону та ефективних шляхів їх вирішення.

          Наразі  Шахматенко С.І. вже підготував  законопроект про захист учасників АТО, який передбачає  повний соціальний пакет  для нас, бійців,  інвалідів цієї неоголошеної війни, наших родин достойними пенсіями, автомобілями, житлом тощо. Впевнені, що він  буде робити все, щоб цей закон ретельно виконувався.

Тому  Сергій Іванович і повинен стати НАШИМ депутатом, НАШИМ захисником, НАШОЮ надією на краще! Голосуймо за Шахматенка!»

Шановні мої читачі, мої земляки. Я розумію, що беру на себе, можливо, найбільшу відповідальність в житті коли звертаюся до Вас з закликом віддати свої голоси в підтримку Шахматенка С.І., як це роблю я. Я знаю Сергія Івановича і тому вірю йому як собі. Я вірю в те, що він повний сил, знань і енергії щоб вірно служити людям, бути корисним українському народу.

І останнє моє зауваження. За підтримкою з боку районної влади приїздять практично всі кандидати в депутати. І ви думаєте що комусь наші чиновники відмовляють? Я думаю що - ні. Вони для всіх добрі, щирі і пухнасті. Їх виганяють, а вони обіцяють. Де ще є такі?

 Ми з вами не маємо права на помилку.

Дана стаття підготовлена з допомогою моїх колег з Лозової, яким я щиро дякую.

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін, 02.10.2014 р.

 

 

Тема: Нам треба визнати. Права на помилку ми більше не маємо.

Марголіну

Вопрос | 06.10.2014

А почему в поссовет, уже брал бы себе Глянь в райсовет каким нибуть советником - и пусть бы с Бойчихой руководили

Марголіну

Витя так ты и ничего и не добился | 06.10.2014

А вона ( Лєна) нюні розпустить , розкаже всім , яка вона дура, її й беруть. Бо дома ж робити треба... А тут буде штани протирати та бюджетні грошики тирити...

Редактору

Витя так ты и ничего и не добился | 06.10.2014

Кривенко собрал доверенных депутатов что бы
поддержали прием Подколзиной в поссоет ( к нему ) заместителем в то время когда идет сокращение везде и уходят за свой счет.

Re: Редактору

Витя так ты и ничего и не добился | 06.10.2014

Віктор Наумович! А як ти дивишся на те , що солдати мерзнуть на донбасі, їх убивають , бо вони без касок і бронежилетів , а пенсіонерка- регіоналка Подколзіна безсоромно лізе на посаду заступника в селищну раду. Мабуть , останній кусок хліба доїдає???

Re: Re: Редактору

Читачам | 06.10.2014

Якщо це правда, то такий поступок ніяк не можна назвати інакше, як аморальним. Мабуть Кривенко Ю. В. заморився уже працювати. А нам потім тарифи на воду можна не вдвічі, а у п'ять разів підняти. Ось де люстрація потрібна регіоналам. Редактор.

Re: Re: Re: Редактору

Вибори | 07.10.2014

Так подколзина, глянь, кривенко вже в рядах народного фронту одной половинкой, в БЮТ - другой . А очко - в оппозиционному блоку

нам треба визнати

Cержант | 04.10.2014

Тільки ГРИЦАК В.М.! Військовий. Він знає , що таке порядок і дисципліна, якої так бракує нпа місцях.Народився і виріс в селі. Знаає проблеми сільських трударів.ГОЛОСУЄМО ЗА ГРИЦАКА!

Re: нам треба визнати

избиратель | 04.10.2014

Мужик нормальный, ну а Толян Гиршфельд уже все. Отгулял свое.А воообще,что он сделал конкретно серйозное для района за эти годы? Да ни хрена

Редактору

Редактору | 03.10.2014

Браво.Знаете кого и где лизнуть надо,а на кого дерьма ушат вылить.Гадостный и двуличный Вы человек.В статьях оскорбляете людей,а в центре с ними любезно ведете беседы.Нормальные люди знают за кого голосовать,только подозреваю,что их меньшенство.Вот почему,по-моему мнению,проигрывают нормальные кандидаты.Гадко читать Ваши стать из-за оскорблений,ведь правильный материал можно преподнести и без всего этого дерьма.

Re: Редактору

"Редактору" | 03.10.2014

Не важко здогадатися хто може так написати. Той хто саме так пише ходить на роботу не для того щоб оту роботу виконати, а щоб грабувати мою країну. Тому в нас різне бачення ситуації. Достали ви вже народ. Далі говорити не бажаю.Пишіть, приносьте, надрукуємо, люди нас розсудять. Редактор.

1 | 2 >>

додати новий внесок