Наш район поступово перетворюється в Сахару.

26.04.2015 15:45

Наш район поступово перетворюється в Сахару.

 

Шановні читачі. Цим заголовком я не хочу когось там злякати. Я сподіваюсь, що ми якось виживемо при такому дефіциті  питної води. Купатися нам рекомендують в річці. В туалет я можу сходити  до автовокзала. Що торкається нашого голови суду, то в нього цих проблем ще менше. У нього є своя скважина, повний сарай дров. Якщо навіть відключать повністю газ і воду, то він не пропаде. Буде і скупаний і обігрітий. Для нього найгірша буде пора, коли хлопці ітимуть з Донбасу на Київ і ненароком заїдуть до Зачепилівки і поцікавляться як тут у нас виконуються судові рішення та інші Закони. Тут я йому не завидую. І сваха ж нічим не допоможе. Та чого це я за нього взявся? Нехай живе собі на здоров'я. А то дехто подумає що я заздрю. Не гарно виходить.

Якщо ота така шанована вода від панів Кривенка і Галія буде по сто гривень за куб, то я не збіднію, коли заплачу. А от коли у цих же панів з'являться нові престижні автомобілі, та нехай уже подібні як у Гляня Л.Д., то дивуватися не буде чому. У нас якась уже така традиція купляти машини  для чиновників. А що хіба це погано, коли чиновник має путню машину, яка відповідає його посаді. А згадайте машину, яку купляли для Кобильської, а чи не їздив би на ній пан Конопля? Отож. А що, хтось із вас бачив оту Кобильську,  щоб ішла по вулиці? Не для того такі люди родяться. Їх робота нам річку чистити, хворий ліс вирубувати, землю як слід обробляти (свою), і т.д. Стоп . Це я вже не туди заїхав. Будемо більше говорити про воду.

Дозвольте мені один раз звернутися до вас, мої читачі. А питання у мене до вас дуже просте. От якби перед виборами вам хтось по секрету розказав, що як виберете селищним головою Кривенка, то вода у вас буде по 55 грн. за куб.  І по цьому показнику ми вийдемо на перше місце не тільки по Україні, Європі, Азії. Ми навіть Сахару оставимо десь там у хвості змагань. То в цій ситуації скільки б зачепилян прийшло на вибори? Ладно, пошуткували і досить. Бо вода то справа більше ніж серйозна. Тому ми і хочемо іти до Європи, щоб ціна на воду ніяк не залежала від таких як Кривенко з Галієм.

Читач, я сподіваюсь, вам відомо про те, що суд в Зачепилівці я виграв і рішенням суду  рішення сесії про захмарне підвищення тарифів було скасоване. Та пан Кривенко вирішив таке рішення суду оскаржити і звернувся до апеляційного суду з проханням щоб за мій рахунок і суд в Харкові відбувся. Зміст тієї апеляційної скарги на 15 сторінок печатного тексту я переказувати не збираюся, щоб не виглядати якимось юридичним збоченцем. Я лише повідомлю вас про те, що цей фокус у пана Кривенка не получився, як було задумано. Селищна рада суд в Харкові  програла. На сьогодні я не маю самої постанови апеляційного суду і тому  не можу повідомити про деякі подробиці справи. Та слід сказати про те, що суд в Харкові відбувся 20.04., а сесія селищної ради вже  відбулася 22.04.  Ось така оперативність мене просто вражає. І що ви думали, що пан Кривенко так  "побіг" виконувати рішення суду? Помиляєтесь. Він  іще сильніше затягнув пасок на шиї зачепилян з допомогою нами ж вибраних депутатів. То воду  з каналізацією були оцінили в 37,50 грн., а тут вже стала вона  разом із каналізацією - 52,49 грн. Хто із вас бажає першим отримувати такі повідомлення, то не лініться виписати "Горизонти Зачепилівщини". І буде вам щастя.

Наша місцева газета знову помістила інформацію про прийняте рішення та про нові тарифи місцевого водоканалу. Навіть є цифри  повної собівартості послуг. Дивлюсь я на ці цифри (лапшу на вуха) і згадую молодість.

Після закінчення навчання  в сільськогосподарському вузі на 4-му курсі мене командирували на переддипломну практику в одне із господарств Миколаївської області. Все літо я там жив, вивчав і аналізував роботу господарства за минулу п'ятирічку. Добуті матеріали я використав при підготовці дипломної роботи, яку захистив з оцінкою - "відмінно". Головну увагу в своїй роботі я акцентував на наявність невикористаних резервів в даному господарстві і як вони могли вплинути на кінцевий результат роботи всього колективу, якщо тих недоліків позбутися.

Подібну методику я намагаюся в даний час примінити і до роботи Зачепилівського водоканалу. Та біда в тому, що ніякого доступу до первинних документів на цьому підприємстві я не маю. Навіть прокурор  району, який по водоканалу відкрив карну справу 18.10.2014 р. до цього часу не знає що там треба розглядати. А тому всю ту писанину в районній газеті я не можу сприйняти як  достовірну і правильну. Складається враження, що коли б Марголін не колотився, то і тарифи ніхто би не переглядав. Така собі дурниця надрукована. У нас же ніхто ні за що не відповідає і ми вже до цього привикли.

 Тут я дозволю собі звернутися і до пана Коноплі. Андрію Леонідовичу. Як тобі вдається стояти в стороні і споглядати на всю цю мішуру. В тебе є відповідна освіта - економічна, юридична, є відповідний досвід роботи і це питання не з Києва. Воно наше, чисто Зачепилівське. Це Галій придумав "середньозважений тариф" щоб завести всіх в оману. То чому ніхто із вас не хоче прийти до людей і розповісти правду. Та нехай та вода хоч 100 грн коштує, але ж люди не можуть фізично платити більше 20 грн.  Кому це є незрозумілим? Куди ж тоді витрачати кошти з бюджету? Хіба на утримання "свахи"?  Я задав подібних 19 питань і на жодне із них не отримав відповіді. Хіба це є нормальним. А хто із простих зачепилян був присутнім на отій сесії де піднімають тарифи? Андрію Леонідовичу. Я чекав від тебе дещо іншої роботи в РДА. Моїх надій ти не виправдовуєш. А коли тобою тут керують, то чим  раніше ти нам усім "подякуєш" - тим краще. І нам і тобі.

Я ще раз хочу нагадати про те, що навіть судові рішення не спонукають нашу владу провести громадські слухання. Мене вражає саме відношення до думки громади всіх депутатів, а не тільки Кривенка Ю.В. Про Галія і мови немає. Для чого нам у цій справі Глянь Л.Д., коли він і в райраді роботу собі рідко знаходить. Там у всіх є помічники. Наприклад. У голови РДА є заступник, який називається керівником апарату. А хто тоді пояснить, а чим же займається голова РДА. Одним словом у нашому "Бардаку" нічого не міняється на краще. А люди надіялись. Ой, як надіялись. Та, правда, ці люди майже нічого не роблять щоб щось у нас змінилося. Більшість сподівається на те, що ми комусь потрібні в Києві тоді, коли ми собі не потрібні в Зачепилівці. А коли так, то і для киян ми ніхто інше, як звичайне бидло.

Хіба я винен, що вродився таким допитливим.  Цікавить мене питання чому зовсім недавно нарахування амортизації складало 46688 грн., а сьогодні вже треба нараховувати 59396 грн.. А все це є складова собівартості водички, яку я можу купити тільки за рахунок пенсії. Зовсім недавно адміністративні витрати підприємства визначались сумою в 33348 грн., а нині  це вже 334076 грн. То невже тут немає на чому зекономити? Ріст витрат більше ніж в 10 разів. То чи зможе громада Зачепилівки прохарчувати цю "бригаду". Та ніхто навіть не намагається людям щось пояснювати. Кажуть, що в Харкові провіряли і все окей. Та там же не бачать що в зачепилівській башні ніколи води не буває, то навіщо ж мені із пенсії проплачувати амортизацію цієї башні? Нехай Галій забере її додому і я від цього нічим не постраждаю.

А за що платять люди, що проживають а радіозаводських будинках, ніхто ще не пояснював. А проходять десятиліття.

Та мене більше тривожить питання - що робити далі? Та жарт , який я почув на базарі про те, що тарифи  найбільше підняли на каналізацію, так як люди в Зачепилівці чомусь стали менше їсти, але ж в туалет ходять частіше, мене не задовольняє. Організм людини на 60-70 процентів складається із води і тому наша влада на цьому спекулює.

Шановні читачі. Я ще хочу звернути вашу увагу на досить важливі обставини. Вони наступні. Ми, абоненти Зачепилівського водоканалу, маємо  справу з монополістом. Та, незважаючи на це ми повинні залишатися партнерами. Ніхто із  нас не зможе існувати один без одного. Тому для успішної співпраці на   перше місце повинна вийти звичайна людська повага між нами. При цьому слід зауважити, що законодавчо селищна рада визначена як посередник, який повинен організувати необхідну співпрацю. Ця задача є досить відповідальною. Вона вимагає знань і зваженого підходу, врахування певних інтересів учасників співпраці.

Нажаль, сьогодні я не можу стверджувати про наявність чесної та добросовісної роботи "арбітра". Поки гра іде в одні ворота. Я маю на увазі те, що влада не іде в народ. Така відверта неповага для мене гірша за витрачені кошти. Та, враховуючи рішення апеляційного суду, водоканалу слід віддати незаконно отримані кошти від населення за січень-березень 2015 року. Це є однозначним.

Я не так багато їжджу по району, але не приходилося мені чути щоб в якомусь із наших сіл ішов спір про рівень тарифів на воду. А в нас ніби лихий попутав. От всім хочеться відразу їздити на таких машинах, як у голови суду. І при цьому не розуміють, що спершу треба  навчитися красти по-розумному, а тоді на щось уже претендувати. А так, хлопці, в кращому випадку для вас машина "Москвич" - то вже є шик. І не треба мудрувати над людськими мозолями.

В останній районній газеті надрукували  що я звернувся до суду з позовом. І при цьому не написали з яким саме позовом, які були мої вимоги. І з пера вийшла безтолкова неправда. Це Кривенку з Галієм хочеться показати всьому населенню району те, що ніби я доходився до суду і тепер получайте. Знайшли винуватого. А насправді діло було так.   В адміністративному позові було записано, що він про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради про підняття тарифів від 28.11.2014 р. протиправним. І в ньому я просив визнати протиправним рішення сесії депутатів, яке прийняте з грубим порушенням процедури його прийняття та скасувати його, визнати дії селищного голови Кривенка Ю.В. - протиправним. Я сподіваюся, що розумні зрозуміють… А в нашій районній газеті заплати грошенята, то тобі і роги домалюють. Та що поробиш? Сепаратизм нашого прокурора району як іржа впинається в тіло нашого продажного люду. Тому і такі результати маємо. А коли бути на стороні закону, то за невиконання судових рішень декому пора і наручники вже надіти. Та хто це буде робити в Зачепилівці? Кому воно потрібне? Тому як Чорнобильський реактор вся ця несправедливість спалює наші душі і серця.

По інформації, яку ми отримуємо по телевізору, бачимо, що і в Києві чиновники не чесно підходять при підготовці розрахунків рівня собівартості послуг за теплову енергію, за газ, світло, воду. То що вже говорити про Зачепилівку? Належної підтримки від громади я практично не отримав, а звідси і результат.

В країні війна, а їм треба негайно купляти машини.

 

Редактор - Віктор Марголін, 26.04.2015 р.

Тема: Наш район поступово перетворюється в Сахару.

Re: маргоше

МАрголин бяка | 27.04.2015

Так воно ж само ні до чого , крім пасквілів ( і ті з чужих слов) невтьопне - ото й дзяволить. Тіки й подвигів в житті - босий постояв біля суду та за подачки Іуда купив мопед.

водоканал

УДАР | 26.04.2015

МАБУТЬ УСІ НАШІ КЕРІВНИКИ ХОТЯТЬ ЇЗДИТИ НА ДЖИПАХ ЗА РАХУНОК ЗАЧЕПИЛЯН.ТРЕБА НЕ ОБСИРАТЬ МАРГОЛИНА А ЗІБРАТЬСЯ І ДРУЖНО ВИГНАТЬ НА........ШАНОВНИХ НАШИХ ІНВАЛІДІВ.

Re: водоканал

Редактор | 26.04.2015

Нехай їх і не багато, але є в Зачепилівці розумні люди. Я вам дякую за розуміння проблеми. Редактор.

Водоканал

Маргошке | 26.04.2015

За что боролся- на то и напоролся. Долебезился Грише, димке, ленке.... Что - гонорары перестали платить? Иуда!!!

додати новий внесок