Наші майори та підполковники годяться хіба що волам хвости крутити.

24.11.2015 14:46

Наші майори та підполковники годяться хіба що волам хвости крутити.

 

Шановні читачі. Керівництво нашої країни розпочало реформи з міліції. Але цей процес у нас виявився складнішим, ніж війна з Кацапстаном. От уявляєте, що вигнати доярку з ферми чи навіть з села, то для цього треба 10-15 хвилин. А щоб вигнати майора Шевченка за ще більші порушення треба місяцями чекати команди міністра МВД. Кожен скаже, що це є дурниця. Але це є реалії нашого сьогодення.

Наприклад, я 17.09.2015 р. подав заяву на ім'я нач. районної міліції пана Харченка Ю.В. в якій повідомив про хамську поведінку майора - дільничного міліціонера. Проходить майже два місяці, а реакції ні которої. Я до голови суду, адже відповідь слід давати на протязі не більше місяця. Справа ніби посунулася з міста, але відповіді немає. Я в райпрокуратуру. І тільки після їх дзвінка я отримав сьогодні належну відповідь. Читаємо.

 

Марголіну В.Н.

с.Зачепилівка вул. Українська 8/9

Шановний Віктор Наумович !

Повідомляємо Вам про те, що за фактом Вашого звернення від 17.09.2015 Зачепилівським РВ ГУМВС України в Харківській області проведено ретельну перевірку. За результатами проведеної перевірки прийнято рішення, про що складено висновок. Факт, зазначений у Вашій заяві частково знайшов своє підтвердження. У зв'язку з тим, що старший дільничний інспектор міліції Шевченко О.Г. має діюче суворе дисциплінарне стягнення - попередження про неповну посадову відповідність, обмежились раніше накладеним стягненням.

Також, інформуємо Вас, що в даний період часу здійснюється перехід до лав Національної поліції України шляхом суворого відбору і тому особи, які мають дисциплінарні стягнення до лав поліції прийняті не будуть.

В випадку з непогодженням с прийнятим рішенням Ви можете звернутися до суду та прокуратури району в встановленому законом порядку.

 

З повагою:

Начальник РВ                   Харченко Ю.В.

 

Будемо сподіватися, що Шевченко з міліції піде "бикам хвости крутити", якщо довірять.

Інше питання, яке будоражить любопитну голову мешканця району, є про ДТП нашого прокурора в селі Абазівка. Цей громадянин навіть додумався звинуватити мене в укритті цього злочину. Шановні. Давайте помозгуємо. Хто із прокурорів покараний в нашій країні? Скажите - ніхто. От і вся відповідь. Чи був прокурор пяний? А хто його перевіряв? Може п'яна собака дорогу перебігала. Таке вже бувало. Чию машину розбив - батькову. То нехай розбираються. Слава Богу ніхто серйозно не постраждав.

Я розумію, що це не є відповідь в цивілізованому суспільстві. Якби таке відбулось в Німеччині чи в Австрії, то про такого прокурора б давно вже б забули, а в нас він ще довго буде Володимиром Миколайовичем. І не інакше. А його портрет буде доданий до картинної галереї на третьому поверсі почесних прокурорів району, які присвятили бодай частку свого дорогоцінного життя відбудові нашого району. Я знаю, що вони всі бандити, але вам цього я не говорив. Домовились? Отже , читаємо мій лист прокурору області з даного питання:

                                                             Прокурору Харківської області

                                                     Данильченко Ю.Б.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області

інд. 64401, тел. 5-18-43, 066-71-68-753,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

ЗАЯВА

Даною заявою я хочу Вам повідомити про наступне.

В Інтернет-газеті "Зачепилівська правда" з'явився анонімний коментар  про те, що 02.11.2015 р. о 20-00 год. прокурор району Твердохліб В.М. скоїв ДТП в селі Абазівка. Були збиті два електричні стовпи, які "перебігали" дорогу. На місце ДТП виїжджав нач. міліції, його зам.  Нібито машина лежала колесами вгору. В машині нібито їхав ще один працівник райпрокуратури. Їх спасли подушки безпеки.  Мені також стало відомо про те, що даного Джіпа Твердохліб узяв в свого батька в тимчасове користування.

Дану інформацію я намагався вияснити сам. Я переговорив з нач. міліції, нач. ДАІ району, нач РЕСа, головою райсуду, але жоден із них не заявив про те, що їм щось таки відомо про дане ДТП. Але коли людина відмовляється від дачі якихось свідчень, то виникає певна недовіра.

В газеті також повідомлялося  про те, що 5 мешканців села бачили цю аварію, а громадянин Півень купив у РЕСівців два переломаних стовпи. Останнє мешканець Абазівки підтвердив.

Не отримавши 100 - процентного результату в своїх перевірках я вимушений був подати в газету інформацію про те, що то все є неправда. У відповідь на мою адресу посипались звинувачення нібито я укриваю злочин , який скоїв прокурор району, відвертий сепаратист.

Звертаючись до вас, я прошу Вас провести належним чином перевірку з даного питання. Я не є слідчий, можливості у мене не такі великі. Інтуїція підказує, що все могло бути, але люди бояться свідчити. Та мені дуже б не хотілося щоб Твердохліб убив когось в Зачепилівці, як це зробив Токар в Дніпропетровську. І без цього пану Твердохлібу не місце на посаді прокурора району.

Ваша офіційна відповідь з даного питання має бути оприлюднена для всіх мешканців району. Отже, чекаю на вашу відповідь.

 

З повагою: Віктор Марголін, 16.11.2015 р.

 

Ось такі справи. На сьогодні я ніякої відповіді не отримував, а тому нічого нового повідомити не можу. Читачу газети, який постійно піднімає дану тему я би порекомендував наступне. У вас точно такі ж є можливості , як у мене, звертатися в різні державні інституції з подібними питаннями. Це є конституційна норма, а тому не шукайте дурніших. У своєму житті я мав такий випадок, коли один із мешканців села Залінійне домовився зі своїм земляком написати листа "на гору", удвох підписали листа, а при відправці листа один із відправників  ножицями відрізав свій підпис. І вийшло, що він нікуди не звертався. Приблизно так і в нас виходить. Користуючись анонімністю своєї писанини ви давите на мене, а сами в стороні. Погодьтеся, що виходить не зовсім чесно.

До нових зустрічей.

 

Редактор - Віктор Марголін, 24.11.2015 р.

Тема: Наші майори та підполковники годяться хіба що волам хвости крутити.

редактору

читач | 28.11.2015

достоменно відомо,що Марголін бажае видвинути на посаду Шевченка свою людину.а коли маргоша когось лае. то це доказ порядності облаяного мкаргошею.

Re: редактору

Віктор Марголін | 29.11.2015

Варто тільки уявити, як цей полудебільний надолобень трохи навчився нажимати клавіші в комп'ютері і як чита з гранатою розповідає свої байки, яким навряд чи хто повірить. Та вже писав би що я претендую на посаду прокурора району чи начальника міліції. То було би трохи солідніше. А ви про посаду Шевченка. Забудьте про Шевченка, Твердохліба... Це вже історія.Закликаю вас - будьте розумнішими. Редактор.

Re: Ничего не меняется с таким уродом

О.Ляшко | 26.11.2015

Герикович,застрели его нахрен,а то ты только ему обещаешь,а он все в ожидании.

Re: Re: Ничего не меняется с таким уродом

Совість | 26.11.2015

Який нахрен Герікович, ти - підарастіческий отщепенець, Олег і все - чоловік, який торгував шапками на базарі, з освітою ветеринара.
Краще спитайте, чи є уних рейтенгові показники по кількості розкритих злочинів від кількості звернень про відкриття крим. провадження, і тоді дурко зрозумієш, кого треба стріляти-виганняти.
Риба гніє з голови - народна мудрість. Добавлю від себе: так-як Зачепилівська "риба" наглухо проспиртована, вона не гніє тому повністю заслуговує на полицу в "Кунс" камеру.
В тому відділку, навіть за особистим проханням Світличної з гляньом - ніхто, нічого, ніде,ніколи і нікого не знаходив!!! Горе работнічки міліції виконують функції лише тільки попрошайок, спостерігачів скоєного, виконувчів під заказ а забув ще й аферистами - незаконно трусять на трасі з ксівами "вихователів детсадків" чи невідомо іншими якими... Який ти О.Ляшко - гандончік ти потрьопаний використаний і бульби свої, яких ти наковтався, назовні нікому не показуй. Стидоба, нагоріло з вами - моральні уроди...

Re: Re: Re: Ничего не меняется с таким уродом

кащенко | 26.11.2015

Згоден з тобою.Зачепилівська міліція працює тільки на прохання халуїв або на прохання за гроші.

Про Юшко

Сыщик | 25.11.2015

Так потому и молчат , что с виталиком боришком дерибанила.

для размышления

народный контроль | 25.11.2015

А что забыли за Юшко ....<<Нагрела >> отдел образования на 122 тыс и все пучком или вечные Козына с Капустой скинулись.....

ПРОБЛЕМКА

Редактору | 25.11.2015

В.Н.а где статья о сессии?Ждешь заказа или оплата не прошла?

Re: ПРОБЛЕМКА

Віктор Марголін | 25.11.2015

Яка розумна людина! Та ти виявляється не дурак.Дійсно ніхто не заплатив. А ти хочеш отримати інформацію задаром. Не буде діла. Виписуй районку і требуй тоді із них потрібну тобі інформацію. А я не брав перед тобою ніяких зобов'язань. Так що вибачай. Спочатку треба платити. Це правильно.Це буде просто справедливо. Редактор.

Re: ПРОБЛЕМКА

Маргоші | 27.11.2015

Мабуть досі страждає, скільки старань, недоспаних ночей, скільки складав свої писання. А все коту під хвіст! Глянь пройшов!
Не вірять тобі люди Марголін. А те що тобі нахамили, так правильно зробили, я ще б і плюнула!

додати новий внесок