Не можна гудити все підряд із того, що було колись.

18.03.2016 20:04

Не можна гудити все підряд із того, що було колись.

 

Шановні читачі. Я вирішив поспілкуватися з вами на досить, як на мене, цікаву тему. Заодно і проінформую вас по деяким питанням.

Так склалося моє життя, що мені двічі прийшлося працювати в апараті райкому партії - в Сахновщині і Зачепилівці. Зараз інколи можна почути жарт - там дураків не держать. Мабуть це є правда, але мова піде про інше. Я пригадую як інколи інструктор обкому партії зателефонує в райком та поставить якесь питання, та просить доповісти через певний відрізок часу, то всі,  починаючи з першого секретаря райкому партії, були задіяні щоб вчасно надати якусь там інформацію. Саме в цьому проявлялась дисципліна і відповідальність за доручену справу. Я не хочу сказати що це була головна біль тих чиновників,  але позитив у цьому явно проглядається.

Для порівняння я нагадаю читачам, що 14.12.2015 р. я ходив на особистий прийом до Народного депутата України Гіршфельда А.М. і розповів йому які в нас діють тарифи на послуги місцевого водоканалу і як вони "родяться" на нашу голову. І ось тільки 16.03.2016 р. я отримав відповідь від Народного депутата. Трохи більше трьох місяців знадобилося цілому кругу чиновників, щоб якось одурити діда. Найбільше мене смішить лист за підписом голови РДА Коноплі, який підписав "шедевр" у виконанні  архітектора району Швецова і я тепер буду знати що зростання витрат на виробництво відбулось в Зачепилівці в результаті інфляційних процесів. Про банальну крадіжку всього що можна потягти у водоканалі - тут ні слова. Хіба про це відомо пану Коноплі?

 

Не лишнім буде почитати і текст листа від пана Гіршфельда:

НАРОДНИЙ  ДЕПУТАТ  УКРАЇНИ

ГІРШФЕЛЬД АНАТОЛІЙ МУСІЙОВИЧ

                                                                                             

№19         від 14.03.2016 р.

Марголіну В.Н.

64401, Харківська область, смт.Зачепилівка,

 вул. Українська 8, кв.9

Шановний Вікторе Наумовичу!

На Ваше звернення від 14.12.2015р. щодо завищених тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення смт. Зачепилівка повідомляю. Мною були направлені депутатські запити: голові Зачепилівської райдержадміністрації Гляню Л.Д., голові Зачепилівської районної ради Коноплі А.Л., голові Зачепилівської сільської ради Кривенку Ю.В., директору Зачепилівського ВКТТ Галію Г.І.

Отримавши відповіді на запити(останню 08.02.2016 р), вичерпні відповіді на причини завищення тарифів водопостачання та водовідведення та шляхи їх зменшення не були надані. Виходячи з цього, мною були направлені додаткові депутатські запити: начальнику Держфінінспекції в Харківській області Косінову С.А, голові Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапову А.П.

За результатами розгляду моїх депутатських запитів Ви будете додатково проінформовані.

З повагою,

Народний депутат України____________________________                                                                                                                                                                                                               A.M. Гіршфельд

 

Що торкається самого змісту листа, то коментувати я нічого не буду. Хто захоче, той розбереться. Постарайтеся зрозуміти  суть мого заголовку. Хто вивчав філософію, то повинен пам'ятати такий термін , як "преемственность поколений". Тобто,  нове молоде покоління вивчає досвід старшого покоління і в своєму житті намагається вчитися на чужих помилках. А коли наші "заочники" зараз  керують суспільством чи країною, а, можливо, просто підприємством, то отієї "преемственности" нам відчути навряд чи вдасться. Тому і борсаємося на місці. Тому я попробую товкнути справу з місця і звернувся до нового прокурора району. Побачимо що із цього вийде. Отже, читаємо:

До Зачепилівського відділу

Первомайської місцевої прокуратури

Харківської області,

прокурору Балюку Б.С.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

                                                   інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru,

редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда".

 

Заява-повідомлення

про  скоєне корупційне правопорушення головою Зачепилівської селищної ради 

Кривенком Юрієм Вікторовичем.

 

Як громадянин України, якому далеко не байдужа доля нашої країни, я звертаюся до правоохоронного органу  з проханням провести перевірку у відповідності з Методичними рекомендаціями Міністерства юстиції України від  16.10.2013 р. "Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування".

Дане питання не є новим. В селищі Зачепилівка стало відомо, що тарифи на послуги місцевого водоканалу є найбільшими  в області  серед інших районів. Тут рахунок іде не на якісь там проценти, а в декілька разів. Мені не є відомим бодай жоден факт по усій Україні щоб люди платили за воду та водовідведення по 52,49 грн. за куб., як це робимо ми. Все це виливається в звичайне пограбування мешканців Зачепилівки і Державного бюджету. А це є злочин, можливо корупція.

Пояснюю, як це розумію я. Коли я особисто платив за воду 20,42 грн., то я не поспішав оформляти субсидію. Та коли вода стала коштувати 52,49 грн. ( для підприємств селища - 112 грн.) я оформив субсидію і отримую відповідну державну допомогу. Я жодним чином не сумніваюся в тому, що сотні моїх земляків поступили таким же чином. Мешканці селища масово пішли просити в держави допомогу. І це в час коли в державі війна. Це явище я розглядаю як вкрай негативне. Але люди змушені так поступати тільки з метою щоб вижити.

Як невідворотній приклад я привожу наступні факти. Під час виконання службових обов'язків водій асенізаційної машини  собственноручно бере у громадян району налічні кошти за виконану роботу. Така форма розрахунків є  неприпустимою, злочинною і, як правило, приводить до крадіжки коштів підприємства, зловживання. Це є надзвичайно грубим порушенням фінансової дисципліни за які мають нести кримінальну відповідальність керівник підприємства і головний бухгалтер. Ще один приклад. В економічно "обґрунтованих" розрахунках заплановано, що адміністрація водоканалу бере на себе зобов'язання кожен рік купляти 20 каналізаційних люків. Їх вартість  - більше 12 тис. грн. віднесена до собівартості послуг за які ми постійно, кожен місяць платимо водоканалу. Нажаль мешканці Зачепилівки не знають місця де встановлені ці люки. Каналізаційні люки у нас накриті шифером, різними паличками, залізобетонними плитами, або просто там тирчить зламана деревина, в кращому випадку. Мешканці від такої "технології" не мають ні грошей, ні люків. Все схоже на відпрацьовану технологію крадіжки коштів людей і підприємства. І таких прикладів в тих розрахунках безліч. Якщо немає головного інженера, то його зарплату не варто включати в затрати підприємства. І т.д. Невже про це не відає пан Кривенко? Більш повно про подібні порушення розповідається в статті в "Зачепилівській правді" "А справедливість таки повинна перемогти"

В такій ситуації я хочу розібратися разом з органом прокуратури чому саме в Зачепилівці питання тарифів на послуги місцевого водоканалу стали викликати найбільшу недовіру серед населення. Я це пояснюю тим, що майже півтора року тому прокуратурою району відкрита карна справа пов'язана з  необхідністю зробити перевірку стосовно законності, справедливості, прозорості  так називаємих  економічно обґрунтованих тарифів. Нажаль, ні в райпрокуратурі, ні в міліції практично нічого не зробили в плані дослідження даного питання. Неприйняття своєчасних мір стримування ще більше загострило ситуацію. В Зачепилівській селищній раді дозволили собі не виконувати судове рішення, на  моє звернення від 01.10.2014 р. я відповіді так і не отримав. В ньому я поставив 19 запитань стосовно справ в водоканалі. Майже всі ті 19 питань, коли дати на них об'єктивну відповідь, свідчитимуть про різний рівень зловживань як Галієм, так і Кривенком. Це буде доказом їх зацікавленої кримінальної провини. Незважаючи на обіцянки пан Кривенко за три роки так і не провів жодного громадського слухання, порушуючи вимоги Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні. Під час голосування за дане питання на сесії  депутатів селищної ради Кривенко Ю.В примушував депутатів декілька разів голосувати поки не було проголосовано за потрібне йому рішення. Ось така у нас демократія. Протиправне використання такими особами наданих їм повноважень передбачає перевищення ними їхніх владних та інших службових прав, а так само інше умисне зловживання ними, а також умисне невиконання покладених на них обов'язків. Це і є корупція. Умисний характер вчиненого діяння та наявність особистого інтересу, на задоволення якого воно спрямовано - це і є доказом вини як Кривенка Ю.В., так і Галія Г.І.

Що торкається розрахунків водоканалу, то до них є цілий ряд питань. Я офіційно намагався викласти та подати на розгляд ці питання, але вони нікого не цікавили. Тому відкрита карна справа так і залишається відкритою. Я маю безліч документів, які розкривають злочинну суть селищного голови Кривенка Ю.В. і керівника водоканалу Галія Г.І., як  посадових осіб. Саме вони у відповідному зговорі, використовуючи систему надання субсидій, зуміли пограбувати державу на не одну сотню тисяч гривень.

     З огляду на те, що карна справа не розглядається працівниками правоохоронних органів, в зазначених вище неправомірних діях є ознаки злочину «Перевищення влади або службових повноважень» (ч. 1 ст. 365 Кримінального Кодексу України), та корупційного діяння, а також з урахуванням вимог статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України ПРОШУ:

 

1) Відкрити кримінальне провадження за моєю заявою;

2) Внести дані про описаний вище злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
3) Повідомити мене про внесення даних про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань на адресу, що зазначена вище у цій заяві;

4) Визнати мене потерпілим в межах кримінального провадження, відкритого за моєю заявою.

 

Додатки:

- інформація ОДА про рівень тарифів по районах області;

- лист селищного голови від 16.07.2014 р.;

- стаття з Інтернет-газети;

,

 

    16.03.2016 р.                                                               В.Н. Марголін                               

                                                                                                                                                              (підпис)

Що буде далі я прогнозувати не берусь. Адже в органах прокуратури шаленими темпами "проходить" реформування. То чи до Зачепилівки тим чиновникам?

 А внизу, недогадливим читачам пояснюю, знаходиться кращий із каналізаційних люків зодчого Галія коло підїзду будинку де я проживаю.

 

 

Редактор - Віктор Марголін, 18.03.2016 р.

 

Тема: Не можна гудити все підряд із того, що було колись.

Крупскому

Крупскому | 02.04.2016

Крупская и Крупский пенсионеры России страны агрессора и учат что нам делать на Украине.Посмотрели б на его если б он получал пенсию на Украине.И он не достоен возглавлять партию Юли -агрессор.Закрой рот.

а у нас все по старому

зачепилянин | 27.03.2016

пані крупська,ви-ж наставили роги пану крупському,от і веліть йому тими рогами повалити той памьятник.А я тобі не вірю.ти шлюха ,але не дебілка,тому не можеш вірити в те що звалимо памятник і заживемо як в раю не бреши

питання марголіну

совість | 27.03.2016

панен марголін,поясніть будьте таких ласкавий:якими молитвами ви замолили тяжкий гріх стукачества кгб?

Re: питання марголіну, відповідаю повторно

Віктор Марголін | 27.03.2016

Вимушений відповідати повторно. Ви такі неуважні. Відповідь давно є на другій сторінці коментів.
Я не розумію про що і про кого іде мова. Якщо ви маєте на увазі мене персонально, то наводьте конкретні факти. Якщо у вас є факти моєї антидержавної діяльності, то пишіть відповідну заяву у відповідні органи. Цим ви мене, доброзичливці, не залякаєте. Вам я уже писав, що згоден співпрацювати хоч із самим чортом, аби таких дурнів як ви стало менше в Зачепилівці. У вас немає ні ума , ні честі. Ви просто безмозгле бидло. Вас і вирахувати не важко. Та Бог вам суддя. Редактор.

Re:для "совісті"

маленька дівчинка | 31.03.2016

Ти безсовісна совість. Хі-хі-ха

просто анекдот

маленький укранець | 26.03.2016

сидить чоловік на майдані та гірко плаче.Всевишній пожалів його,спустився з небес і каже:не горюй так ,я всемогутній і допоможу тобі.Чоловік каже:я українець з майдану.Коли Всевишній це почув,то сів поруч і також гірко заплакав

Re: просто анекдот

маленькому | 27.03.2016

Який автор ,такий і анекдот. Ха-ха!

Re: Re: просто анекдот

маленький українець | 27.03.2016

із-за таких майданутих ми сміемося на кутні

Re: Re: Re: просто анекдот

маленькому | 27.03.2016

Смієтесь на кутні Ви із-за свого слабого умственого розвитку.

відверто

Щит | 25.03.2016

Що говорить народ? Всім відомо, завжди хочуть знати, актуально!!! Та, хто такий, цей народ? Хто це? Багатьом владним хочеться знати, щоб заткнути. А як зрозуміють, починають писати заяви н звільнення. Почекали, не прийшли і не "винесли" - добре!, продовжуємо тоді грабувати, адже це народ - невідома субстанція, безлика, незрозуміла . Що робить народ? Зпрогнозувати неможливо - грав в а-банк!
Пан Дорошенко С.В. - готується стати головою Красноградської РДА, під жопу з одного "кресла", під жопу в друге "кресло" - ось Вам Народе діюча влада Порошенка і БПП - Д О Г О В О Р Н Я К.
Що робитиме народ!? Цілуватиме - ось побачите! Отакі вони, прихвостні - лизуни!!!
В кого які думки, щановне панство!

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок