Не можу зрозуміти...

18.04.2015 20:39

Не можу зрозуміти.  Це така судова реформа,

чи прокляття української землі.

 

Шановні читачі. Не можу дійти тями щоб зрозуміти самому  і нашим правителям розповісти. Що треба щоб скоїлося в цій  Богом забутій державі, щоб усі  зрозуміли: будувати нову країну на старому фундаменті - собі на шкоду? Нас намагаються убаюкати стрімким ходом судової реформи. І де вона?  Я думаю, що навряд Зачепилівка є єдиним вже таким консервативним правовим острівком де не приживаються нові молоді паростки  української державності та демократії де б враховували якісь там права людини.

Якщо я свої роздуми не буду підкріплювати конкретними документами, які пишуться в тиші наших злочинних кабінетів, то хто мені  буде довіряти? Я це добре розумію. Пригадаймо, наприклад, висловлювання прокурора району Твердохліба В.М. про те, що нашої держави скоро як такої взагалі не стане. Це і дурницею назвати рука не піднімається. Це є державний злочин посадової особи. За такі висловлювання треба так поступати, щоб до вечора він успів обходити з обхідним усі відділи обласної прокуратури і отримав трудову на руки. Позбавлятися від таких "патріотів" треба негайно. Це  "ебола" для душ наших людей. А скільки  таких прокурорів ще п'ють українську  горілку за наш із вами рахунок? Написав я 27.03. про все це  Генеральному прокурору і  17.04. отримав листа за підписом начальника Головного управління кадрового забезпечення пана О. Горбаня, який вимагає у прокурора Харківської області Данильченка Ю.Б. розглянути дане питання. Яке буде рішення - побачимо. Прогнозувати важко, бо довіри до всієї прокуратури  в країні практично немає. Там один одного тримають, а ворон ворону в око не клює.

Враховуючи цю ситуацію і якби мене запитали, то я би сказав наступним чином. Якщо ми бажаємо навести хоч якийсь лад в державі, то перш за все необхідно щоб із завтрашнього дня в цій державі не залишилось на роботі у званні майора, полковника і генерала жодного керівника. Давайте країну віддамо молодим людям, а всіх останніх - на "заслужений відпочинок". То є в своїй більшості громадяни з побудованими і недобудованими дачами, то є люди які добре розбираються в агрономії, то є люди які розробляли і  впроваджували в життя бандитські схеми пограбування країни і українського народу, вони знають як і кого слід кришувати і т. д. Нам із такими не по путі.

Шановні читачі. У нас із вами на контролі ще справа по воді і каналізації. Ця справа 20.04. буде слухатися в апеляційному адміністративному суді. На суд я їхати не збираюся, а в Зачепилівці не так багато людей, які цікавляться цим питанням. Я не стану повторяти коментарі про інших людей, які прозвучали в "Зачепилівській правді". Нехай суд на підставі поданих документів зробить свій висновок. А ми почитаємо.

Та і це ще не все. Про факт побиття молодички - інваліда дитинства в стінах Зачепилівської міліції буде іти мова в апеляційному суді Харкова 23.04.  В справі є  довідка лікарів Зачепилівської лікарні про те, що захворювання цієї молодої людини сталося як наслідок черепно-мозкової травми. Заперечити такий доказ і в суді - неможливо. Прийдеться нашим міліціонерам розповідати як вони ставлять на коліна людей  і вимагають  давати відповідні, їм потрібні, покази посилаючись на відповідний ритуал в церкві. Подонки. Ну, що тут можна іще сказати. Та нам є добре відомим, що належні докази необхідно збирати в законний спосіб. Та хіба Шевченка можна навчити саме так працювати?

І про найбільш цікаве. Критикувати суд можна з ранку і до вечора. Ця тема є бездонною. Але ж за 14 років моїх походеньок до суду я такого ще не зустрічав. Ніколи не здогадаєтесь. А справа ось така. Щоб розглянути в суді мою скаргу, по відношенню беззаконня по постанові обласного прокурора про те що ніхто в Зачепилівці нікого не бив, пан Бойко офіційно запросив справу  з облпрокуратури. Але ж йому звідти показали "от винта" та обгрунтували це мені не зрозумілим юридичним язиком. Добре що я маю копію цієї дурниці. І за це ми ще повоюємо. А ви щоб знали про те, що Зачепилівським судом скоро буде керувати і тьотя Маша, яка прибирає недопалки в облпрокуратурі. Я спочатку надіявся, що пан Бойко буде  "тріпихатися", але так не сталося. Воно йому не потрібне.  То про який доступ до правосуддя маємо ми всі в Зачепилівці? Я Вас прошу задуматися. Це справа більше ніж серйозна. Ми майже всю повноту влади в районі віддали Харківським пройдисвітам і надіємося тільки на царство Боже? А вони нас нагнули і по всій програмі…І все це відбувалося після юридичного експерименту над зачепилянами суддею Огієнком. То може ми і є бидло? На це питання 23.04. повинен дати відповідь апеляційний суд в Харкові. Це так по закону, об який у нас тільки лінивий не витирає ноги. Тому в цілому до влади в Україні є чимало питань. Не за таке життя люди на Майдані своє життя віддавали. То невже корупція і  хабарництво у нас є непереможними? А ви як думаєте?

 

Редактор - Віктор Марголін, 18.04.2015 р.

 

Тема: Не можу зрозуміти...

Re: не можу зрозуміти

Віктор Марголін | 21.04.2015

Подібна доля мене не лякає. Кращі мої роки позаду. А сьогодні наш з вами громадський обовязок, якщо ми люди, виборювати наші конституційні права, які намагаються порушувати при любій владі. А ми давайте залишатися людьми. Я до цього вас закликаю. Не будьте бидлом.

no name

fox | 19.04.2015

А про себе нічого розказать не хочеш? шо ти зробив для Зачепилівки? Всю жизнь біля власті ошивався і ніде не крав???? Всі знають. На яке Царство Боже ти можеш надіятись як ти комуняка???? партія ж церкву запріщає чи вже ні? Надоїв своїми пісюльками! ті у кого є бабло, їм на них плювать. Морочиш тільки голову людям які тобі відповіді шлють. Побережи бумагу,і дерева заодно!!!!

Re: no name

Віктор Марголін | 20.04.2015

В наш час щоб обхаяти людину - ума багато не треба. Будь ласка , приводьте факти і я готовий відповідати на ваші питання. Тільки не на подібний бред.

додати новий внесок