Нинішня влада - це страшенний сором для всієї України.

07.04.2014 23:48

Нинішня влада – це є страшенний сором для всієї України.

 

Давно я не спілкувався зі своїми читачами з допомогою «Зачепилівської правди». Скажу відверто, що були в мене думки залишити цю діяльність. Та достатньо мені вийти до центра селища як декілька чоловік практично кожного дня зупиняють мене і цікавляться долею самої газети. Люди вже  навіть в селах району читали її і тому розпитують про долю газети. Я як можу так і розповідаю людям. Та хіба можна всім докладно розповісти про  ту надзвичайну радість прокурора району стосовно зупинення діяльності нашої газети. Шила в мішку не втаїти. Щось доводити в цьому плані не має ніякого сенсу. Маємо те, що маємо. В державі відбуваються події набагато страшніші, але вони  проходять повз цю злочинну олігархічну владу. Колись хоч лозунг був «Народ і партія єдині», а зараз про це ніхто і згадувати не збирається. Так як кожен живе своїм життям. Це ми з вами найняли отих  державних менеджерів, які продовжують перекраювати Конституцію України як їм захочеться, все їм мало повноважень щоб вирішити проблеми нашого покращення вже сьогодні. Це вони довели нашу державу до банкрутства, тепер позичили заради свого ж  благополуччя 15 мільярдів на шию наших дітей та внуків і видають всю цю аферу за талант мудрого керівництва країною. Рівень державного боргу при цьому зашкалює. А державу нашу продовжують безкарно грабувати. І що надзвичайно є ображаючим так це те, що це відбувається на наших очах. Наші місцеві правителі знахабніли до такої міри, що в них уже не прокидається отой  бажаний природній інстинкт самозбереження. Як у щуки. Інстинкт заковтування жертви у неї важливіший від самого її життя. Та коли ці правителі, наші благожилателі, виходять на трибуну, то від наших людей чомусь лунають оплески. Це явище для мене не є зрозумілим. До цих питань ми будемо ще повертатися неодноразово.

Не можна не згадати про подію, яка відбулася в нашому районі 31.12.2013 року. Якийсь Хома приїхав із Харкова до Зачепилівки і  повідомив актив району про те, що з нинішнього дня всі мають знати про рішення Президента призначити головою Зачепилівської  РДА Подколзіну О.В.  Присутність цього Хоми в районі для мене – це свідчення значимості нашого району в суспільному житті області. Очевидно, що ми там ніхто. Нас до такого рівня привела пані Кобильська, яка отримала від того ж Хоми подяку за досить успішне керування районом. А так як тут красти уже майже немає чого, то ота дама написала заяву Президенту, розвелася з чоловіком і виношує плани свого подальшого досить не бідного існування. Маючи досить конкретні докази її злочинного керування я обіцяю що буду добиватися на виділення цій командирші пристойного місця в  Качанівському «санаторію».

Сайт Зачепилівської РДА повідомляє нам про наступне: «У своїй промові Василь Хома подякував за сумлінне виконання своїх обов’язків на посаді голови Зачепилівської районної державної адміністрації Лідії Кобильській та побажав новопризначеному голові Зачепилівської районної державної адміністрації Олені Подколзіній плідної праці на новій посаді, щоб здійснилися усі прагнення і реалізувалися плани і починання.  В свою чергу Олена Подколзіна зазначила, що призначення на посаду голови Зачепилівської районної державної адміністрації -  це прояв високої довіри до неї, і  запевнила, що зробить все для того, щоб Зачепилівський район розвивався і надалі такими ж темпами, як зараз». Я не буду задавати провокуючих питань на зразок : скільки коштує сьогодні посада такого рівня? Цей факт є загальновідомим явищем в кадровій політиці корумпованої влади України. У нас і смертність в державі найбільша в Європі, але ж влада і цього не помічає. У нас і корупція не відстає. Кого тут треба куди призначити – в народу ніхто не питає.  Про оті темпи розвитку  я би краще промовчав, про сумлінне виконання обов’язків – це щось таке, що стоїть поряд з криміналом. Це так у них, у «Партії регіонів». Що торкається Харківських можновладців, нібито вибраних на законних підставах, то вони всіма силами намагаються довести всьому світу і Президенту України свою відданість ідеалам Донецького регіону, що практично нічого не має спільного з інтересами «кріпосного народу», який можна різати , палити, убивати, катувати, не лікувати і т. д.

Якщо я вже взявся писати на цю тему, то, очевидно, що декілька слів треба сказати і про Подколзіну О.В.

 Олена Вікторівна. Мені тебе чисто по людськи жаль. Адже ти пов’язала своє життя з безсумнівно бандитською партією. При цьому ти легко знехтувала довірою своїх земляків, які вибрали тебе головою Зачепилівської селищної ради. Повір, що через деякий час тобі може бути соромно за свій сьогоднішній вчинок. Манія величі швидко може минути і ти пересвідчися в тому, що у тій партії гра не має правил. А це тобі у твоєму віці навряд чи є життєвою необхідністю. Це перше. По друге. Кобильська за собою залишила стільки питань,  хвостів, що їх вирішення може стати значною проблемою для моральної людини при владі. Але це твій вибір. Як мешканець району я бажаю тобі успіхів. Але при цьому зауважу, що за твоєю спиною знаходяться долі тисяч беззахисних громадян району. Ти не забувай, що в районі практично відсутня рай прокуратура, є мало замітна міліція і  працює суд до якого питань більше, ніж до тебе особисто. Я прошу мені повірити, так як це не є якісь пусті слова. Я маю відповідні документи і готовий на любому рівні це доводити. Я про це веду мову так як прекрасно розумію, що так жити ми не повинні. Це в свою чергу спонукало мене заплатити відповідні кошти до Швейцарії  щоб мати можливість зареєструвати «Зачепилівську правду» Інтернеті та мати можливість людям сказати слово правди. Тому дану тему, Олено Вікторівно, я дозволю закінчити згадкою твого висліву під час нашої останньої зустрічі під час обговорення проблем Зачепилівського водоканалу.  Тобою було сказане наступне: «Мені не так важливо по якій ціні буде вода, а важливо те щоб вона була». Як для керівника, якого вибрали люди, так міркувати – це вже є, як мінімум, моральний злочин. І  одноразове підвищення тарифів водоканалу в 2,09 раза – це також є злочином перед мешканцями Зачепилівки. Якщо ти і далі будеш користуватися подібними принципами, то народ швидко дасть тобі об’єктивну оцінку. Що торкається нинішнього водоканалу, то в цій справі я не відчув твоєї твердої руки керівника. А в РДА  саме так «виляти» буде набагато складніше. Є і інші питання , та не все відразу.

 

01.01.2014 р.    Редактор «Зачепилівської правди» - Віктор Марголін.