Обідно, що продовжуємо будувати країну брехні і корупції.

19.09.2017 15:18

 Обідно, що продовжуємо будувати країну брехні і корупції.

Шановні читачі. Не можу зрозуміти.  Чим ми вже так Бога розгнівили? Особисто я був би перед вами не щирим якби не сказав про наступне. Ніколи  ще за 71 рік я не був так відверто обіжений нинішньою владою як сьогодні. Мені важко навіть розповідати про те, що робить влада над своїм народом. І це після декількох майданів. А справа в наступному. Включаю радіо: Верховна Рада розглядає законопроект про судоустрій країни. Цей законопроект підготовлений якимись варварами, бо отримав тисячі поправок, які і за неділю навряд чи будуть розглянуті і проголосовані. Результати голосування показують, що в залі працює десь чоловік 50-70. Остальним все це не є потрібним. Юля Тимошенко разом зі своїми однодумцями намагається, рве серце і душу щоб фундаментальний Закон країни працював для народу, але ж голосів тільки 50-70. Люди добрі! Хто мені пояснить – кого ми понавибирали до Верховної Ради. І ми з вами надіємося на гіршфельдів і добкінців? Це вже є зрозумілим – це і справа Порошенка з Гройсманом. Ми, як люди, не є потрібні для цих узурпаторів влади. Поки вони керуватимуть країною, то і війна у нас навряд чи скінчиться. У мене не вистачає цивілізованих слів щоб охарактеризувати нинішній стан нашої країни і нашого народу. Реформи, які нам пропонують, не вселяють жодної надії на краще життя. Порошенко вже довів нездатність керувати країною, йому все мало влади, у чиновників малі зарплати, малі хабарі, судді і прокурори куплені, люди гинуть і ніхто не відповідає. Мені соромно жити в такій країні і про це я говорю відкритим текстом. А хіба в такій країні Конопля, Глянь, Кривенко, Галій, Світлична, Бойко, Огієнко  і цілий ряд інших можуть бути кращими? Давайте не будемо хоч сами себе обманювати. Більше 20 років голова суду Бойко  на наших очах творить беззаконня, яке він називає правосуддям, він по суті знищує нашу державу заради особистої вигоди, він знищує нашу мораль і все це робить свідомо та умисно. Саме такі судді потрібні Порошенку. Це є фундаментом його злочинного правління.

 Буду вас переконувати на особистому прикладі. 09.12.2016 р. проти мене відкрили карну справу за неповагу до суду. Скоро мине рік від тої дати, а мені так ніхто і не пояснив за що  цих шакалів варто поважати. Якщо ви не визнаєте моєї журналістської праці, то пора вже вернути мені арештовану комп’ютерну техніку. Ні! Вам треба мені зав’язати рота. Та знайшлися порядні люди і я знову з комп’ютером. Тепер хочеться сказати продажним прокурорам хто вони є в цій злочинній країні. Кровопійці ви Красноградсько-Первомайські разом з прокурорами Харкова та Києва. Не буде вам прощення. Ви є дійсні вороги народу. Обідно це визнавати та куди діватися. А ви ж усі офіцери і клятву давали служити рідному народу. Про ваші позитивні  подвиги можна буде почитати хіба що в районній газеті і в книзі, яка готується до випуску щоб за державний кошт прославляти здобутки нинішньої влади.

Шановні читачі. Щоб ви не думали що я свої думки викладаю тільки в «Зачепилівській правді», то я вам надаю можливість прочитати мого листа до Генерального прокурора України. Будь ласка:

 

Генеральному  прокурору України

Луценко  Ю. В.

 

С К А Р Г А

у відповідності до ст. 313 КПК  України

 

15.09.2017 р. я отримав відповідь з прокуратури Харківської області стосовно скарги на невнесення моєї заяви до ЄРДР.  На протязі десяти років я, маючи вищу економічну освіту, намагаюся в поліції, прокуратурі і в судах довести факт шахрайства Зачепилівського водоканалу при підготовці так називаємих економічно обґрунтованих тарифів на послуги водоканалу. Це є суцільний обман громадян абонентів і держави з допомогою субсидій.

В попередній моїй скарзі Гройсману В.Б. я долучив додатки на 17 арк. які є  незаперечними доказами злочинної діяльності місцевих чиновників і працівників місцевої поліції та прокуратури. З них ніхто не здатний пояснити мені чому ми платимо 52,49 грн за куб тоді як в зоні війни цей тариф у два рази менший.  Навожу конкретні схеми крадіжки коштів у водоканалі, але чесно розслідувати все це ніхто не бажає. Суддя, без сумніву, бере взятки і виносить рішення – «оскарженню не підлягає».  Навіть народному депутату Гіршфельду А.М. місцеві бариги не «відкрили свої карти». Прокурори і слідчі також погрузли в цій корупції і інтереси людей нікому не потрібні.

Мені пішов 72-й рік, я торгувати совістю не привик і тому відповідально заявляю, що з 2001 року, коли мене безпідставно осудили по карній статті, я  став займатися правоохоронною діяльністю. За цей час я написав до облпрокуратури не сотні, а коло тисячі листів, а відповіді-відписки отримую такі як вам посилаю. Така робота працівників прокуратури – це крах для держави. Працівники прокуратури повинні були в даному випадку відкрити кримінальне провадження і справу передати на розгляд до прокуратури Харківської області. Пора вже розглянути і бездіяльність голови РДА. А коли прокурор Балюк з головою суду та головою РДА в парку вирішують що їм краще робити то це вже не є правосуддям. Ніколи жодна із моїх скарг не розглядалась у моїй присутності. В органах прокуратури відверто укривають свій непрофесіоналізм злочинною бездіяльністю. Їм краще відмовити ніж розкривати сам злочин. А ще може і хабар принесуть. Це і є відверті сепаратисти які будувати Україну не збираються.

Враховуючи викладене прошу вас запросити з облпрокуратури всі 17 аркушів моїх доказів злочинної бездіяльності зачепилівських чиновників та зобов’язати  прокуратуру Харківської області внести мою заяву до ЄРДР та розпочати розслідування.

 

Додаток: -  на 7 арк.

 

Мешканець Зачепилівки     _____________  Марголін В.Н.

16.09.2017 р.

 

Аналогічні скарги мною написані і до прокуратури області і до голови ОДА Світличній Ю. Подивимося на їхні відповіді. Та одне вже є зрозумілим. Вони на своїх місцях керують приблизно так, як наш Галій у водоканалі, а Кривенко в селищній раді. Така моя думка.

 

Редактор – Віктор Марголін, 19.09.2017 р.