Ось так нам відповідає відповідальна влада.

26.07.2017 20:42

Ось так нам відповідає відповідальна влада.

          Шановні читачі. Не пройшло і місяця як у відомстві пані Світличної піднатужилися і розглянули зачепилівські питання. Я ж Вам обіцяв все розповісти. Тому подаю ксерокопію вашій увазі.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

м. Харків, вул. Мироносицька. 33, тел. 7-000-412

21.07.2017 №М-5351/08-19

Марголін  В.Н.

вул. Українська, буд.8,кв.9,

 смт. Зачепилівка Харківська обл.

64401

       
       

Ваше звернення від 17.07.2017, що надійшло до Харківської обласної державної адміністрації, за дорученням керівництва облдержадміністрації надіслано до Зачепилівської районної державної адміністрації відповідно до частини 3 ст.7 Закону України «Про звернення громадян» для розгляду і надання Вам відповіді.

Начальник відділу                           Т. Гравнова

вик. Перепелиця Н.М.

        Про що тут можна далі говорити? Хіба що про  "успіхи" пані Світличної в справі державотворення. Ось так їм потрібні люди і їх потреби. І це ж в питаннях де інтереси держави повинні бути на першому місці. Тому я рахую що це не відповідь, а відписка. Якби таке відбулося в той час, коли керувала партія, то із засідання бюро обкома партії перший секретар із Зачепилівки їхав би без партквитка. І тоді б нікого не цікавило би куди він поїхав: в Зачепилівку, Сахновщину чи Близнеці. Сьогодні ми всі ласі покритикувати колишню владу замість того, щоб вивчити дещо корисне для нас. Читаючи цю беліберду я приходжу до висновку, що влади у нас немає, люди нікому не потрібні, адміністрації своє життя давно віджили, дармоїди ходять на роботу і роблять вигляд що від них залежить чи Земля крутитиметься чи ні. Цих "музикантів" в телевізорі  Червоненко називає "мелкими воришками". Нормальним людям соромно за таку владу. Я не думаю, що в Зачепилівці пани Конопля з Глянем думають чи здатні навести якийсь лад. Вони ходять на роботу ніби для того, щоб дома жінка не лаяла. Ось таку маємо владу. На неї надіятися - це все рівно що самому себе здати в неволю. Я пишу все це для того щоб читачі нарешті зрозуміли що саме вони і є відповідальними за себе, за своїх дітей і внуків, за країну. Досить жити за принципом : моя хата скраю. Адже вибори не за горами.

Редактор - Віктор Марголін, 26.07.2017 р.