Ось так у нас "уміють" відпочивати.

12.06.2016 16:47

Ось так у нас "уміють" відпочивати.

 

Шановні мої земляки. Сьогодні неділя і я вирішив пройтися алеями нашого оновленого парку. Скажу що мені було приємно бачити немало дітей, школярів які гуляли в парку, деякі із них займалися на снарядах фізкультурою. Все це добре. Але ж я не міг спокійно пройти повз поламану скамейку, повз пусті бутилки, які розкидані по зеленій траві. Раніше, як мені розповідали, в фонтан хтось накидав пустих бутилок. Скажіть, будь-ласка, і яка буде охота в людей робити нам добро, коли ми так його цінуємо. А зроблено ще далеко не все, що заплановано.

Я вже неодноразово писав прохання до мешканців Зачепилівки стосовно  необхідності збереження чудо-парку. Це для нас не є даром Божим. Все це створюється руками людей, які розуміються на питаннях краси і добра. Та коли ми всі не будемо берегти цю красу то ми і самі не будемо вдосконалюватися, як розумні істоти, створені Всевишнім. А давайте поговоримо і про таке. А який треба мати бюджет селища чи району щоб берегти ці людські цінності і від кого їх варто зберігати?

Тепер я відкриваю постійно діючу фотовиставку з місця відпочинку :

Очевидно, що це сліди відпочинку наших дітей і внуків. А коли так, то ми з вами не повинні стояти осторонь цих справ. Домовились?

 

З повагою: редактор - Віктор Марголін, 12.06.2016 р.

Тема: Ось так у нас "уміють" відпочивати.

999

999 | 03.07.2016

Згадайте за що звільнили Буланова зі школи - за те що привласнював батьківського комітету кошти А допомагав йому Черненко так як він очолював бат. комітет.

Re: Підтримую!

Щит | 12.07.2016

Повністю підтримую! Вже й діти у Черненка в школу не ходили а два "комуніста" обидві руки у кишені до батьків запихували і тябурили от і до.... А матеріальні цінності школи, що посписували та попродавали, а харчові відходи з шкільної їдальні додому забирались - свиней годувати а скільки всього іншого... не хочу все, навіть пригадувати - бридко!!! Точно НІ !!! Схаменіться батьки!

Re: Re: Підтримую!

запара... | 12.07.2016

Може "ХТОСЬ" пообіцяв посаду директора ліцею Буланову Ю.І. за те, щоб він правильно голосував для тих гадів, що сидять у районній псюрні. Мова йде про обіцянку піврічної давності - післявиборчу, так-би мовити - послуга за послугу, дочекалися тихенько кінця учбового року і спробують поставити "свою" фігуру, як у них кажуть -"с опытом работи". Ракировка на своих людей". Як вчитель Велика В.В. молодчина! Як адмін. керівник - слабо. Я хочу їй акцентувати на наступному: "треба завжди памятати і уміти, як розпізнавати і розділяти мухи від періжків" - будь професійною (це поважно!), і не займайся підлабузництвом до влади - вона тебе ж і втопить, май читку, виважену, розсудливу, зрозумілу для всіх особисту позицію - це виклика повагу, а не одному одне говорить, другій друге, як "пересипка". Тоді все залишатиметься на тих місцях, де положив...

Все просто

Рецепт | 26.06.2016

Можна все (про порядок у парку) відносно просто вирішити. Рецепт від Кобильської Л.Д. - якщо міліція, пардон - поліція, не слідкує за порядком - нехай сама його наводить. Я думаю, що після першого колективного прибирання в парку поліцейські уважніше будуть слідкувати за поведінкою "золотої" молоді.

Лицей

Бла бла бла | 24.06.2016

Мишу Фесенка - директором лицея!

Re: Лицей

бла | 24.06.2016

Можно и Власову Иру!

Re: Re: Лицей

Как каш | 25.06.2016

Мирного!

Re: Re: Re: Лицей

Я | 04.07.2016

тільки не мирного!!! Тупиця, яких світ не бачив. Безпардонне і не один раз п'яне хамло на уроках!

Re: Re: Re: Лицей

Запара | 02.08.2016

Хай буде Михайлович Петрович

Re: Re: Лицей

ну піпец!!! | 12.07.2016

та ну нафіг! тож ПееРка!!! Капець! Воно пихате, що і землі під ногами не чує, амбітне і при цьому - реально ДУ-РА, РІДКИЙ КОМПОЗИТ БЛЯДСТВА З ДУРІСТЮ, ЗАЗДРІСТЮ, ПИХАТІСТЮ, БЕЗСОВІСНСТЮ, НАХАБНІСТЮ, ПІДЛІСТЮ І БЕЗВДЯЧНІСТЮ.
Краще тоді дійсно Фесенка М.П. і всі вчителі і ужні на всі життєві негаразди посміхатимуться красними мордами. За то безобідно, щиро, ось так - десь.

1 | 2 >>

додати новий внесок