Оце дожилися Зачепилівські регіонали...

08.04.2014 13:36

Оце дожилися Зачепилівські регіонали…

 

Чим більше в людини влади, тим менше підстав розраховувати на розумне її використання.

Й. Левин

 

Якщо продовжувати заголовок, то слід без зайвої скромності сказати – до чортового паліччя.

Це не є якимось секретом, що я не являюся прихильником «Партії регіонів». Те, що вони зробили з нашої країни, є предметом осуду всіх нормальних людей. І не тільки України, а практично всього світу. Коли сусід сусіду робить щось недобре, то про це знає усе село. А тут країну з 46 мільйонами населення так собі просто через коліно… Але ж до нас ніхто не прийшов з порадою, у самих ума хватило вибрати зека в Президенти. А тепер кажемо : маємо те , що маємо. Розумні?

Я о 17 годині приїхав з Харкова і вирішив включити телевізор, щоб дізнатися про останні події в Києві. І тут мені зателефонував один чоловік і говорить: «А вам відомо?». І пішов розповідати. Виявилося, що в районі відбулася партійна конференція «Партії регіонів». Хто мало в цьому розуміється, я пояснюю. Це таке собі не рядове зборище Зачепилівських «сливків», які продовжують грабувати наш район і там же вони із свого середовища визначають аппачого. Це такий собі командир, якому і море по коліна. Це він повинен повести в бій своїх підданих у боротьбу за  корону району, області та крісло Президента в ім’я нашого з вами благополуччя. Перед цим вони скажуть, що почують кожного і що капуста має подешевшати. Якщо ви їм смажите, що це кіно ви вже десь бачили, то вам запропонують гроші, гречку, цукор, консерви і багато чого іншого з ходового товару. Від вас багато ніхто і не вимагатиме. Головне , щоб ви «вірно» проголосували. От і все. Але це буде згодом. А сьогодні…

Христи мою душу. Я мало не впав від здивування. Останні події в Зачепилівці мало не затьмарили події в Києві. Як мені повідомили, головою районної бандитської , корупційної  владної партії обраний Глянь Леонід Данилович. Ви спитаєте мене - а де ж ділася стара голова. Кажуть, під бурні оплески їй «вставили пір’їну» в одне місце і лети з Богом. Правда, не говорять заради чого її туди ставили. І цьому те буде, бо партія буде очищатися і ця «полова чи тирса» стане непотребом. Цю історичну закономірність ще ніхто, як нашу Конституцію, не відміняв. Все попереду.

Та все ж я повинен пояснити своїм читачам що саме мене найбільше вразило. А згадаймо ким не так давно був Глянь Л.Д. – член політради партії «Батьківщина». А ким став. Та тушкою став, заради посади продав душу і тіло. А після того як полічив ділові дерева в лісі, його кар’єра пішла різко вгору. Це виходить, що партія «Батьківщина» стала для регіоналів достойною кузнею кадрів. Чи не парадокс? Та чи варто дивуватися? Зовсім, ні. Це настоящі банкроти. Пам’ятаєте як  колись стверджували,  що у них лавочка запасних ой яка велика. А на ділі у Юлі Тимошенко позичають ці продажні шкури. Добре для них що такі трапляються.

Всю цю історію можна розглядати як розумний хід Подколзіної  Олени Вікторівни. Якщо це так. Скільки прийдеться керувати – невідомо, а біографію спортити, кому це потрібно.

Та для великої історії все це дрібниці. А ось про що я не можу промовчати. Учора мені довелося відвідати Харківську обласну поліклініку. Я там дізнався про таке, що страшно подумати. Я прожив 67 років, але такого ще не чув. Там записують людей в чергу на лікування на квітень місяць. Там було безліч телеоператорів , всіх заставляли купляти та одівати бахали. Всі чекали гостей. Очевидно це був Шурма – зам Добкіна. За що такі почесті під час звичайного відвідування  медичного закладу. І що від цього має змінитися? Ось так котком по людським тілам іде медична реформа по країні. Ця реформа нічого корисного для людей не обіцяє. Та і дивуватися не приходиться. Влада в більш складних ситуаціях людей не бачить і не чує. Ми з вами приїхали. Це кінець світу. Чи, можливо, я не правий?

 

Редактор «Зачепилівської правди» - Віктор Марголін, 22.01.2014 р.