Пам'ятаю з раннього дитинства вислів батьків: державна копійка не пропадає.

04.09.2019 16:37

Пам'ятаю з раннього дитинства вислів батьків:

державна копійка не пропадає.

 

Шановні читачі. Журналістське розслідування ще триває. Але я настільки переконаний в тому, що правий в своїх висновках, і саме тому вирішив поділитися з вами своїми думками. Ці мої думки не є якимись новинами з неба. Я їх отримую з конкретних документів. А в школу я ходив і читати умію. От і вся таємниця.

Є в нашому районному відділі поліції такий собі хлопчина, який нібито керує слідством і займає посаду заступника начальника. Він родився і виріс в Зачепилівці і тому, як кажуть, всі карти в руки. От тільки не можу зрозуміти в чому таємниця, чому за 10 років я так і не зміг довести злочинну суть водоканальської обдираловки моїх земляків. Подаю заяву в поліцію про скоєний злочин, а Стрілець або ухиляється від об'єктивного розслідування, або найде "дурніших", але при цьому з порушника і волосина не впаде.

Так вийшло і цього разу. Моя заява не була зареєстрована  в ЄРДР. Так вирішив Стрілець. Невинуватість порушника закону повинне установити слідство. А щоб мати право вести розслідування треба щоб заява була таки внесена до ЄРДР. Це є принципіальна вимога закону і на це відводиться 24 години, стаття 214 КПК України.  Що тут є незрозумілим. Та в такому випадку Стрілець реєструє заяву як ніби це є звернення в порядку Закону України "Про звернення громадян", потім місяць розглядає заяву, а саму відповідь ви можете отримати, а можливо почта "не принесе". Ось так можна працювати  сьогодні в державному органі - поліції Зачепилівки.

Та коли я після багатьох нагадувань отримав Довідку за підписом Євгена Лисенка (працівника поліції) і підписану паном Ходоровським Р.В., то у мене з'явилося питання: кому потрібна така поліція? Сама відповідь підготовлена таким чином, що годиться на всі випадки життя. От тільки не здогадалися що у нас уже 2019 рік, а не 2018 рік. А можливо у нашій поліції цього і не знають. Та вихід з цього положення я бачу один. Всю цю брехню я маю право оскаржити до прокуратури. Тому я підготував для прокурора наступну Інформацію.

 

                                                                    До Зачепилівського районного

                                                                    відділення прокуратури

 

                                                                   Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

П о я с н е н н я

до повідомлення про скоєний злочин адміністрацією

водоканалу від 19.08.2019 р.

 

Контролер Зачепилівського водоканалу, завітавши до мене на квартиру, задала мені просте питання: " Коли ви заплатите борги за користування послугами водоканалу". Від цих слів я був здивований, так як за майже 40 років не пам'ятаю такого щоб своєчасно не розрахувався і був боржником. Я пообіцяв що до вечора я все проплачу, але постараюсь розібратися конкретно в цій ситуації, так як я пам'ятав що в останній квитанції на моєму рахунку числилася переплата в сумі 2040,70 грн. Ця переплата утворилася в результаті того, що надана мені субсидія на 4 куба води, а я економно використовую 1-2 куби, так як проживаю один.

Через годину я зі своїми документами був в конторі водоканалу. Бухгалтер водоканалу на мої питання відповідала і пояснила, що з тієї суми 445,21 грн вже перераховані до державного бюджету. Останні кошти будуть перераховані пізніше.

Щоб переконатися в цьому я пішов до Управління праці і соціального захисту населення і переконався що ця сума є у відповідній  відомості. Де мої останні кошти мені не змогли пояснити.

Коли я прийшов додому то в комп'ютері знайшов відповідну постанову КМ України і Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг. З цього документа мені стало відомо, що такі розрахунки повинні були зроблені  станом на 1 травня і до 1 червня відповідні кошти повинні бути перераховані до Управління праці…Але цей Закон не для Зачепилівки. Як я переконався, це  було зроблено станом на 08.07.2019 р. і тільки тому що я  турбувався з цього питання.

Тому я змушений був 04.07.2019 р. письмово звернутися до водоканалу і управління праці з питанням де поділися мої останні кошти з рахунку в розмірі 1595,49 грн. Отримана відповідь мене не задовольнила так як пояснення не відповідали вимогам викладеним в Постанові КМ України. Так, кошти державі були повернуті 08.07.2019 р., але це було зроблено тільки після того як я задав конкретні питання, після того як поміряли кров'яний тиск і випили ліки від гіпертонії, а мені висловили наступне: "Ви ходите сюди щоб мене посадили в тюрму, а в мене дома троє дітей".

В результаті трьохразового відвідання підприємства водоканалу я з керівником Галієм Г.І. не зустрічався. З ним нехай зустрічається слідчий. До цього лише додам, що головний бухгалтер намагалася мені довести що і комп'ютер у них старий і програма в ньому не обновлюється і т.д. Але, як все це розумію я, то я просто помішав украсти державні кошти. Розмір цих коштів мені не є відомим, так як таких споживачів може бути чимало. КК України подібні речі називає в статті 15 як замах на злочин.

Щоб у слідчого не з'явилися сумніви стосовно моральних чинників, які сповідує пан Галій і його команда, зловживаючи державними бюджетними коштами, я нагадаю що маю всі платіжки за останні три роки і які чітко засвідчують факт крадіжки  цих коштів і в інші роки. Тобто, люди давно і постійно "пасуться".

В порядку інформації хочу повідомити і про наступне. Коли я звернувся на гарячу урядову лінію, то відповідь з поставлених питань, я отримав від об'єднаної громади за підписом пана Кривенка Ю.В. Цю відповідь підготував сам пан Галій Г.І. Так що у цих аферистів ніби все вірно і в порядку.

Не можу не звернути вашу увагу на той факт, що мій похід відбувся і до об'єднаної громади. Мене прийняла Подколзіна О.В., вислухала і я сподівався що мої доводи позитивно вплинуть на поведінку її "побратимів". Та я помилився, визнаю це.

Та чи не найбільший інтерес у мене викликала поведінка працівників поліції після одержання мого повідомлення про злочин. Зам нач районного відділу поліції Стрілець С.В., кришуючи злочин Галія, постарався ухилитися від вирішення питання по суті, моє повідомлення не вніс до ЄРДР, знайшов меншого Лисенка Є. і "відфутболив" йому мою заяву. Досвіду в нього для цієї роботи не вистачило і він склав Довідку яку можна відіслати хіба що в "Перець". Так було задумано. А затвердив цю писанину зам нач  Ходоровський Р. В. не читаючи. З цієї Довідки стало відомо що в водоканалі в комп'ютері застаріле програмне забезпечення і тому допущені технічні помилки. Як на мене, то все це є "лапша на вуха". Знайшовся експерт по комп'ютерній техніці. Що торкається можливості коригування сум невикористаної субсидії то саме поняття "коригування" торкається тільки до твердого палива і скрапленого газу і до води це не має жодного відношення.

Я твердо заявляю що всі, до кого мені довелось звертатися, проявили себе як істинні сепаратисти, вори, корупціонери, кришувальники злочину - одним словом мафія місцевого значення. А ми всі сподіваємось що нами керують патріоти України. Всім цим подіям варто зробити об'єктивну правову оцінку. Порушники Закону за свої дії повинні понести відповідні покарання. Можливо, що вдасться дослідити причину всіх отих пожарів, які періодично відбуваються в водоканалі.

Підсумовуючи сказане хочу заявити про наступне. Вся трагедія нашого народу криється в тому, що керівництво, практично всієї  країни, ми передали в руки таким чиновникам як Стрілець, як Кривенко, як Галій і їм подібним.

Відповідь на мою адресу з Зачепилівського відділу поліції прошу скасувати і мою заяву про скоєний злочин занести до ЄРДР.

 

Мешканець Зачепилівки ____________  Марголін В.Н.,   03.09.2019 р.

 

І декілька слів з цього питання після отримання листа з департаменту ЖКГ ОДА. Там також намагаються розумно збрехати. Все звалили на той нещасний комп'ютер і не оновлену програму. Так ніби в водоканалі нікому керувати цим процесом, або кошти закінчилися, або об'єднана громада відмовила надати допомогу. Пам'ятаю як слідчий задавав питання пану Галію, а той відповідав що він і не бухгалтер, і не економіст, і в цих питаннях не розуміється. А керує вже років десять.Тобто, там де можна вкрасти, то там він у нас уже професор. Хтось може подумати що Галій без Кривенка все це прокручує. А я так не думаю. І поки наші чиновники не стануть відповідати конкретно за свої дії і поступки - справи в Україні навряд чи покращаться.

Станом на 4 вересня, наскільки мені відомо, в прокуратурі району прийнято рішення про внесення моєї заяви про скоєний злочин в Зачепилівському водоканалі до ЄРДР і проведення відповідного слідства.

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін,  04.09.2019 р.

Тема: Пам'ятаю з раннього дитинства вислів батьків: державна копійка не пропадає.

Про водоканал

Редактор | 14.09.2019

Шановні читачі. Я отримав два листи з Селищної обєднаної ради. Обидва листи практично однакові за змістом. Обидва намагаються відбілити Галія. Перший лист підписував пан Кривенко, а другий Леся Мирославівна. Для чого не є зрозумілим.Зрозумілим тільки є те для чого вони обєднались. Я переконаний що Леся Мирославівна в суті питання не розібралася, а тільки виконала забаганку Галія, який свою крадіжку навіть не намагається видати за технічну помилку, як це зробили в обласному Департаменті ЖКГ. Там сидять також вори, але трохи хитріші. Як так судити то і Гонтарьова, очевидно ,допустила механічну помилку і мільярди Порошенка попливли на Панамські острови. Всі вони продажні тварі, продали і розікрали Україну. Я уявляю який спротив Президенту створюють такі як Галій і Кривенко по всій Україні. Вихід один - тільки негайно садити. Іншого шляху просто не існує.

Re: Про водоканал

мешканці | 15.09.2019

потихеньку настають нові часи.дійдуть вони і до Зачепилівки.Всім відомо що теорія вор підтримує вора злодія колись вийде боком

Про водоканал

Редактор | 14.09.2019

Сьогодні я маю документальне підтвердження про те, що 06.09.2019 р. моя заява про скоєний злочин внесена до ЄРДР. Та біда ще ж і в тому, що слідчі дії буде проводити отой самий Стрілець С.В.. Попередня карна справа відкрита десь з Нового року, але ніхто палець об палець не вдарив. Отак можна сьогодні працювати в прокуратурі і поліції. А держава їм справно проплачує, за що?

ой

любопытство | 12.09.2019

ЛЮдоньки а что ж это такое все места разпределены в РДА а какая же посада осталась Рачковскому Сереже.И чем ему было плохо при владе БПП.

Re: ой

Ай | 12.09.2019

А хто ж які міста заняв. Розкажіть хоч хтось...

неможливо не знаючи теорії зрозуміти куди йде україна

учитель | 11.09.2019

Не вельме шановний пане редакторе.Маю зауважити що істують закони розвитку суспільства і відмінити ці закони Ви нездатний. Ці закони вивчали ще Маркс та Енгельс.і Вам було б добре прочитати їх твори.Згідно них людство може рухатися або вверх і в кінцевому результаті до комунізму через соціалізм. Це не означае .що на цій дорозі все рівно без помилок та навіть злочинів.але результат буде прекрасним. Інший шлях це капіталістична прірва.на цій дорозі будуть різні кучми.юшенки.порошенки та інші клоуни .і з кожним клоуном ставатиме все гірше. Кравчук просто вкрав заощадження. Кучма зруйнував сільське господарство та промисловість.ющенко продовжив не зроблене попередниками. Тричі не судимий просто тупо крав.ну не може він більш нічого. Та «відзначилася» притому з самого початку майдану ті і крадіжками (петька накрав 12 міліардів в доларах.оце масштаб) і зрадою продано Росії крим.і вбивствами співвітчизників найвідоміше побоїще це Одеса. Та чи тільки вона? Далі громадянська війна.українці проти українців на радість олігархам апитити котрих не утолимі. Не мае такого злочину який би не скоїла ця влада обстріл з гармат мирних міст грабунок мирного населення.гвалтування. пане редакторе Ви навіть на останній місяць встигли майже десть раз дорікнути манулу його службою в афгані.звичайно я лише здогадуюся хто пише під цим псевдонімом.але найвірогідніше він вісімнадцятилітнім юнаком був відправлений віддавати» інтернаціональний долг» і навряд чи міг скоїти тоді злочин. І Ви жодним словом не дорікнули «хероям» ато .діянням яких чорною завистю «завидують» і гітлер і піночет і інші пол.-поти. Майданута влада не жаліе навіть «своїх».важко уявити що відчували «херої» небесної сотні.коли «свої»рострілювали їх в спину. А шо відчували поранені воіни ато коли їх розбирали на запчастини для європейських міліардерів.Нічого особистого для саакашвілі це просто бізнес. То спробуйте не погодитися з манулом що капіталізм –г@вно. І якщо ми підемо ціею лорогою то нас чекае ще гірше.Вже почали продавати нашу землю

Re: неможливо не знаючи теорії зрозуміти куди йде україна

Редактор | 11.09.2019

З вас такий учитель як з гімна куля.Вибачайте, але це так. Адже ви не здатний навіть написати своє прізвище. І ви усіх взялися повчати? Ви знаєте що робили наші окупанти в Афганістані, а що робиться в Зачепилівці вам байдуже. Я цього не розумію.

Re: неможливо не знаючи теорії зрозуміти куди йде україна

Зачепиляни | 01.10.2019

Ніна Кібець і "учитиль" - не сумісні речі. Твоя реторика така ж хвороблива, як і твій мозок. Прислів'я: "Скажи хто твої друзі і я скажу хто ти" , не в брову а в око... Ружинська твоя кума, ну так, що чекати - клоун і клоунеси вже давно "виступають" в Зачепилівці, та все ж ця вистава добігає до свого логічного "кінця"!
Раджу зі своїми "авангардними" думками ділитися з подібними до вас алкоголічними совковими "однокласніками-деградантами" і не турбувати простих, нормальних людей.

Манулу і його симпатикам

українець | 10.09.2019

Если человек не может критически мыслить, анализировать, сопоставлять,презирает ту землю, где живет,. презирает все , что связано с основой государства - Украина, то не хочеться с таким человеком вступать в дискуссии. В Библии написано (гл.7 стих. 6)"Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтоб они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас"... Для справжнього громадянина моеї держави - значення Україна, патриотизм, мова, віра, захист держави, честь держави, будівництво держави, свобода слова і мислиння-, це ті перлиини, які треба берегти і цінити і примножувати... А твої слова від тухлої душі. І по-людські прошу: ХЛОПЦІВ, ЩО ВОЮЮТЬ НА ДОНБАСІ, ЗАХИЩАЮЧИ НАШУ КРАЇНУ І ТВІЙ, САМЕ ТВІЙ , СОН І ТИШУ ТВОЄЇ СІМ"Ї- НЕ ОБРІХУЙ, НЕ ГАНЬБИ, НЕ БЕРИ ГРІХА СОБІ. Говорять, ти був в Афгані?, але тебе послало туди керівництво СРСР, як й шле Россія свої війська на Донбасс. Тобто ти був загарбником?? До речі там вбито більш ніж 5млн. афганського народу за 10 років.....

Re: Манулу і його симпатикам

Редактор | 10.09.2019

Фесуненку цього не зрозуміти. І Всевишній тут не допоможе.

1 | 2 >>

додати новий внесок