Пан Конопля зробив усе залежне від нього, щоб нас можна було назвати бидлом.

14.08.2017 12:35

Пан  Конопля зробив усе залежне від нього, щоб нас можна

було назвати бидлом.

Шановні читачі. Скажу відверто. За тарифи по воді я воюю не тому, що  не маю змоги заплатити, а лише тому, що не хочу щоб Кривенко і Галій вважали мене за бидло. Тобто, що я не здатний розібратися чого коло мого під'їзду лежить залізобетонна плита, а не люк, як у людей. Чого я за той люк заплатив уже не один раз, а  оті дармоїди з мене і з вас просто насміхаються. Вони грошенята беруть справно, а куди їх дівають розповісти нам не хочуть. Мене вражає беззубість місцевої влади. Така бездіяльність влади була в нас хіба що при Молчанову. Це позорище. Навіщо іти у владу, коли в тебе немає необхідного дару Божого. Коли той дар є - тоді в Зачепилівці висаджують рози, працює фонтан, дітям в школі роблять ремонт класних кімнат, в парку розпускаються молоді дерева, в парку майже завжди можна почути радісні голоси діток, ремонтується криша в бюджетній організації, в клубі створюється зал для танців, будуються спортивні площадки і т. д. Ви запитаєте: а яке відношення до цього має місцева влада? Я на це питання вам відповісти не беруся. Ця влада і сама не знає для чого вона взагалі. Роздають грамоти і проводять наради та колегії. Що вони ще роблять - догадуйтеся сами. А ще ділять землю, бо їм завжди мало. Вони забувають, що в домовині немає кишень. Так співає Степан Гіга. То яка довіра в людей до такої влади?

За всім цим безладом, який організовує нинішня влада знаходиться прізвище Коноплі А.Л.  Мене, як редактора газети, в коментарях намагаються критикувати за те, що я розхвалюю голову РДА. Я постараюся виправити свою помилку і даю можливість прочитати про наступне. Попереджаю, що перед цим я подав до прокуратури повідомлення про скоєний злочин головою РДА Коноплею А.Л. Та в прокуратурі мають свою думку з якою я не погоджуюся. Отже, я змушений звертатися до суду, читаємо:

Слідчому судді Зачепилівського

районного суду Харківської області

Марголіна Віктора Наумовича – мешканця

смт. Зачепилівка Харківської області

вул. Українська 8, кв. 9 ,тел. 5-18-43,

066-71-68-753,  інд 64401 , пенсіонер

С К А Р Г А

у відповідності ст. 303  КПК України стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

12.08.2017 р. я отримав листа з  Первомайської місцевої прокуратури як відповідь на моє повідомлення про скоєний злочин від 07.08.2017 р.  З такою відповіддю я не можу погодитись так як рахую її звичайною неаргументованою, непрофесійною відпискою. І не більше.

Дійсно, питання тарифів місцевого водоканалу в селищі Зачепилівка розглядалось неодноразово на протязі останніх десяти років. Але жодного разу винуватці злочинної, антинародної "діяльності" проти інтересів громади так і не були притягнуті до відповідальності. До цих винуватців я завжди відносив адміністрацію водоканалу і керівництво селищною радою які недобросовісно складали  розрахунки  собівартості послуг і ці розрахунки абсолютно безпідставно чомусь називали економічно обґрунтованими . Мною і на цей раз в додатках до заяви в прокуратуру на 17 листах подані докази як в  водоканалі попросту розкрадаються кошти підприємства і таким чином обкрадаються абоненти і Державний бюджет через систему субсидій. Нажаль, і на цей раз в прокуратурі по суті укрили злочин.

Перш, ніж звернутися з заявою в прокуратуру,  я писав листа до Прем'єр-міністра України і отримав відповідь з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Мені чітко роз'яснили що  саме місцеві державні адміністрації здійснюють на відповідних територіях державний контроль, зокрема, за додержанням правил побутового і комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів. Про це говориться в п. 8 ст. 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації". На підставі  цього з Кабінету Міністрів  України до Харківської ОДА надійшла вказівка з вимогою розглянути і надати мені відповідь. В результаті там вирішили мого листа направити до Зачепилівської РДА для розгляду і надання відповіді.  І вже 28.07.2017 р. своїм листом  голова районної державної адміністрації А.Л.Конопля направляє моє звернення для розгляду за належністю до Зачепилівської селищної ради.  Вийшло так: на кого я скаржився тому на розгляд  і попало моє звернення. Закон України "Про звернення громадян" не дозволяє саме так поступати. Але ці вимоги Закону  ігноруються в РДА і в прокуратурі і на ці речі закривають очі. В результаті селищний голова Кривенко Ю .В. підготував для мене відповідь. В РДА зробили для мене копію і всі проблеми.

Аналізуючи вище сказане я приходжу до висновку, що під час розгляду мого звернення було допущено  та виявлено цілий ряд недоліків, які мають ознаки кримінального правопорушення. Голова Зачепилівської РДА Конопля А.Л.  умисно ухилився від розгляду мого звернення, він укриває злочин пов'язаний з  установленням  необґрунтованих тарифів водоканалу, він порушив вимоги присяги державного службовця, він же став в один ряд з крадіями коштів з Державного бюджету та кишень мешканців Зачепилівки. Саме такий розгляд мого звернення свідчить про можливе зловживання своїм службовим становищем, це зрада інтересів держави і громадян Зачепилівки. Такі дії і його бездіяльність називаються службовою недбалістю, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків  через несумлінне ставлення до них, що завдало шкоду державі і громадянам, порушило принципи соціальної справедливості, порушило і інші права людей.

Враховуючи  викладене та керуючись ст. 303 КПК України,  ст. ст. 364 та 367 КК України прошу :

- запросити з прокуратури мої 17 додатків до заяви в яких я доказую наявність кримінального злочину в діяльності посадових осіб;

- зобов'язати  прокурора Первомайської місцевої прокуратури моє повідомлення про скоєний злочин занести до ЄРДР, а справу для розгляду передати до прокуратури Харківської області.

Додаток: - повідомлення про скоєний злочин від 07.08.2017 р.

                   - копія листа до Кабінету Міністрів України від 19.06.2017 р.

                   - відповідь з РДА від   31.07.2017 р.   

                  - відповідь прокурора від 08.08.2017 р.

Мешканець Зачепилівки  _______________ В.Н. Марголін, 14.08.2017 р.

Залишилось дочекатися рішення Зачепилівського районного суду. Наперед коментувати я нічого не буду. Будемо іти правовим шляхом. Єдине в чому я абсолютно переконаний так це в тому, що я абсолютно правий і в тому що нами керують вори та злочинці.

Редактор - Віктор Марголін, 14.08. 2017 р.

 

Тема: Пан Конопля зробив усе залежне від нього, щоб нас можна було назвати бидлом.

ллл

ллл | 19.08.2017

Відкрили району газету..Пишуть про те,що роблять багато різних організацій ,установ.А що робити ви? Твір на тему,як пройшов концерт у клубі? Як вичистили парк? Може хоч би одну проблему висвітлили як журналісти. Чи загальну чи конкретної організаціїї?Зрбіть хоч самі щось як журналісти,чи шо. СКУКотища

Зачепиловской громаде

зачелипянам | 19.08.2017

Вы во главе с Марголиным нездоровым все чмошники реальные. Пиздите сто лет об одном а что толку? Клоуны да и только. Или делайте что-нибудь или заткнитесь, а то стогните аж смотреть на вас противно.Зачепиляне конченые.

Бойко

Ой як страшно!!!!!! | 16.08.2017

Чиновника признали виновным в совершении административного нарушения.

Согласно материалам дела, судья Валковского районного суда нарушила требования финансового контроля. 6 октября прошлого года она получила кредит в размере 252 тысяч гривен. В тот же день она приобрела часть квартиры стоимостью 355,5 тысяч гривен. Спустя шесть дней женщина купила Hyindai Accent 2013 года выпуска. По законодательным нормам Украины, чиновница должна была внеси все эти данные в свою налоговую декларацию в течении десяти дней.

Она получила ключ электронной цифровой подписи 19 октября, а задекларировала приоретения только 28. За это су обязал ее выплатить штраф в размере 1,7 тысяч гривен.

дурь быдла

1895 | 16.08.2017

наумыч,ты может быть занялся делами Януковича и Насирова,а то у нашей фемиды все не получается?Ты ведь зверь в юриспруденции. Что тебе местные, выходи на более высокий уровень,может кто-то грохнет быстрее.

Re: дурь быдла

Редактор | 16.08.2017

Із твого коментаря видно, що тебе назвати порядною людиною не можна. Ти є істинне бидло. А що торкається мене особисто, то я вже так держатися за життя не буду, я тобі обіцяю. Колись говорили так: краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах. Та тобі цього зрозуміти не дано. Редактор.

Re: Re: дурь быдла

не українець | 19.08.2017

ти не просто стоїш на колінах.а і ставиш на коліна перед майданутими всю країну.для тебе коммуняки.нероби та стукача кгб це звична поза. але ми не бидло і стояти на колінах перед майданутими не будемо

Один наш БОЙКО - нищий

Монiторинг | 16.08.2017

Судьи и прокуроры Харьковщины были "обмониторены"
фото Іnsidernews
Мониторинг судов, судей, прокуроров дал ожидаемые результаты. Чугуевской правозащитной группе (ЧПГ) удалось выявить десятки фактов нарушения регламента судебных заседаний, затягивания судебных процессов, презрительное отношение судей к подсудимым и тому подобное. Также, параллельно с мониторингом заседаний, активисты проверили на «коррупционную вшивость» самих судей и прокуроров. Традиционно всплыли огромные дома, дорогие машины и гектары земли. Большинство из них числятся за родителями-пенсионерами судей и прокуроров. Откуда у пенсионеров деньги — тайна покрытая мраком.— Мы направили материалы, а их собралось довольно много, в НАБУ (Национальное антикоррупционное бюро Украины) и в НАПК (Национальный комитет предотвращения коррупции), а также в прокуратуру. Надеемся, там хоть как-то отреагируют, — говорит Роман Лихачев, ведущий аналитик ЧПГ.
Всего чугуевские правозащитники побывали на 50 судебных заседаниях в Харькове и области. На них они зафиксировали целый ряд нарушений. Одно из наиболее распространенных — затягивание процесса прокурорами. Таким образом, одно из заседаний переносилось целых восемь раз! Причина — прокурор никак не мог привести своих свидетелей. Другое распространенное нарушение — перенос заседаний из судебного зала в кабинет судьи. Также было отмечено, что некоторые судьи вели себя презрительно по отношению к участникам процесса, как к обвиняемым, так и к потерпевшим. Неприятно удивили и адвокаты. Некоторые из них пытались удалить проверяющих из судебных заседаний, уверяя, что их присутствие «препятствует адвокатской деятельности».

Также оказалось, что, несмотря на декларируемые расследования в отношении судей, пытавшихся препятствовать Революции достоинства, почти все остались при своих должностях. А многие и сейчас выносят спорные решения. Например, судья О. Белова своим решением препятствовала ходу расследований по делу Конвертационного центра с оборотом в 5 млрд гривен!

Напомним, что мониторинг длился с 1 марта по 10 августа текущего года. Правозащитники надеются, что НАБУ и НАПК отреагируют на предоставленные материалы.


додати новий внесок