Пане Порошенко, невже ти не розумієш до чого ти з кумами довів країну.

22.03.2019 01:44

Пане Порошенко, невже ти не розумієш до чого ти з кумами

довів країну.

 

Шановні читачі. Я добре розумію, що моє звернення ніяк не може дійти до свідомості Президента, але ж і промовчати важко. Дехто із читачів мене зрозуміє. Мене тривожить доля нашого земляка Криничного Віталія який уже п'ятий рік знаходиться в СІЗО без належних доказів його кримінальної провини. А це є задача слідства разом з прокурором доводити вину  підозрюваного. Та одне діло казку розповідати, а інше говорити про те як у Зачепилівці слідство ведеться.

Отже, 19.03.2019 року апеляційний суд Харківської області розглядав апеляційну скаргу осудженого Криничного В. і я слухав виступ адвоката, який детально вивчив матеріали кримінальної справи. Його доводи звучали настільки переконливо, що можна лише  дивуватися як можна так працювати в поліції чи прокуратурі. Я не є професійний юрист, але наскільки мені відомо стаття 421 КПК України не допускає погіршення правового становища обвинуваченого. А в судовому засіданні прокурор встає і говорить що  засудженого варто засудити не на 10 років, а на 12. Це вже мені не є зрозумілим. Але ж інших доводів від прокурора я не почув. І я дуже сумніваюсь, що саме так повинно відбуватися в правовій демократичній країні. До цього я можу лише добавити, що рішенням апеляційного суду  вирок Жовтневого районного суду був скасований і суд зобов'язали провести повторний розгляд справи на протязі двох місяців. Все це говорить про можливий третій розгляд даної  справи в апеляційному суді. Але ж тоді як нам усім побачити отой здоровий глузд у нашій правовій системі і правосудді взагалі. Я цього не розумію.

Щоб переконати читача в тому, що питань досить немало і вони є досить серйозні я поверну вашу увагу до долі мого ноутбука. До чого тільки дійшли оті йолопи в Харківській обласній прокуратурі. Вони здали ноутбук на експертизу, а саму справу закрили. Управились, роби що хочеш. А ноутбук є речовим доказом злочинної діяльності  Красноградських ментів. То невже радник юстиції цього не розуміє. Тут моє терпіння лопнуло і я звернувся до Київських правників. Доводи мої наступні.

 

КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ ПРОКУРОРІВ

вул. Юрія Іллєнка, 81-Б, м. Київ, 04050

Дисциплінарна скарга

про вчинення прокурором (прокурорами) дисциплінарного проступку

(дисциплінарна скарга)

 

1. Інформація про скаржника:

1.1   Марголін Віктор Наумович

1.2   Адреса місця проживання: інд. 64401, Харківська область, смт. Зачепилівка, вул. Українська 8, кв. 9.

1.3   Засоби зв'язку : 066-71-68-753, 5-18-43, margolin4600@online.ua

1.4   Заявник про скоєний злочин, визнаний потерпілий.

 

2.  Інформація про прокурора (прокурорів):  Бондаренко Олександр Сергійович - слідчий в ОВС другого слідчого відділу слідчого  управління прокуратури області, радник юстиції,  Кубах М. - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури, Данильченко Юрій Броніславович - прокурор Харківської області, Чекін О. прокурор відділу процесуального керівництва прокуратури області, Говоруха В.В. керівник Первомайської місцевої прокуратури радник юстиції, Бобрицький В. А. - прокурор відділу Первомайської місцевої прокуратури, Степанов А.  - перший заступник прокурора області, Ковальов С. - в. о. начальника слідчого управління прокуратури області молодший радник юстиції, Лукіянчук В. - прокурор першого відділу управління організації процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональних прокуратур в Генеральній прокуратурі України.

 

3. Інформація у кримінальному  провадженні чи судовій справі:

- Ухвала  Червонозаводського районного суду м. Харкова  від 11.03.2019 р., № провадження  1-кс\646\1347\2019 , справа № 646\2773\18. Суд задовольнив мою скаргу і скасував постанову слідчого Бондаренка О.С. про закриття кримінальної справи. Раніше призначений розгляд справи на 25.02.2019 р. не відбувся так як прокуратура не надала справу для розгляду, а прокурор  взагалі не ходить до суду. Судова Ухвала справедливо показує весь той бардак, який панує в Харківській прокуратурі області. Третій раз суд вимушений розглядати питання однієї справи.00

- Ухвала Червонозаводського районного суду м. Харкова  від 20.02.2019 р. Про призначення розгляду в судовому засіданні на 25.02.2019 р. скарги Марголіна В.Н.

- Ухвала Червонозаводського районного суду м. Харкова  від 30.08.2018 р. № провадження 1-кс\646\3860\2018, справа № 646\2773\18 про задоволення моєї скарги стосовно постанови слідчого про відмову у визнанні мене потерпілим у кримінальному провадженні № 42018221400000008 від 31.01.2018 р.. Постанова слідчого була скасована.

- Ухвала  Червонозаводського районного суду м. Харкова  від 30.08.2018 р. № провадження 1-кс\646\2523\2018, справа № 646\2773\18 про задоволення моєї скарги стосовно необгрунтованого прийняття слідчим постанови про закриття кримінального провадження. Суд задовольнив мою скаргу, постанову слідчого було скасовано.

- Ухвала Червонозаводського районного суду м. Харкова від 08.06.2018 р. якою суд скасував незаконну постанову слідчого про закриття кримінального провадження. Справа № 626\2015\17, провадження "1-кс\626\63\2018.

- Ухвала Красноградського районного суду від 22.02.2018 р., справа № 626\2015\17, провадження № 1-кс\626\63\2018 стосовно бездіяльності керівника Первомайської місцевої прокуратури, який не виконує ухвали суду від 25.01.2018 р., не бажає визнати мене потерпілим. Ухвала суду констатує необгрунтоване затягування строків передачі ноутбука  та необхідність визнати мене  потерпілим. На даний час ноутбук мені не повернули.

- Постанова про закриття кримінального провадження від 21.02.2018 р. стосовно мене у звязку із відсутністю складу кримінального правопорушення.

- ухвала Красноградського районного суду від 25.01.2018 р.  Справа № 626\2015\17, провадження №1-кс\626\37\2018 про невнесення заяви про злочин до ЄРДР.

 

4.У чому полягає неналежна поведінка прокурорів? Із рекомендованого переліку я вибираю наступні позиції:

- невиконання чи неналежне виконання службових обовязків;

- необгрунтоване зволікання з розглядом звернення;

- вчинення дій, що порочать звання прокурора і викликають сумнів у його обєктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури.

 

5.Конкретні відомості про наявність у поведінці прокурорів ознак дисциплінарного проступку…

- мої численні звернення  зі скаргами в суд на незадовільну роботу працівників прокуратури всіх рівнів і виграні суди свідчать саме про це;

- по мені карна справа була відкрита 09.12.2016 р., а закрита тільки 21.02.2018 р. Тобто, працівникам правоохоронних органів понадобилося 15 місяців щоб зрозуміти є чи немає в моїх діях склад злочину. При цьому вони практично паралізували роботу редакції моєї Інтернет-газети "Зачепилівська правда." При цьому був навіть арештований ноутбук моєї внучки-школярки який до випуску газети не мав жодного відношення і який до цього часу знаходиться в користуванні цих недобросовісних людей, якщо їх можна так назвати. А арешт принтера, який не є носієм інформації, взагалі не піддається аналізу і свідчить тільки про рівень підготовки цих працівників.

- 17.02.2017 р. проводився обшук і арешт моєї компютерної техніки. В рішенні суду з даного питання чітко записано де можна проводити общук - це моя квартира. Натомість мене повели і до гаража, і до погреба, і на фазенду. Все знімали на камеру ніби я , як журналіст, займався ще і терористичною діяльністю. Просто їм треба було мене принизити, залякати і показати хто в  домі господар. І це при тому, що все написане мною в газеті  є у вільному доступі в Інтернеті. Таким чином була задоволена хвора фантазія судді Зачепилівського районного суду Огієнка, якого після мого звернення було звільнено з займаної посади.

- ст. 2 КПК України захищає мене як заявника, а прокурори всіх рівнів просто закрили очі на мої питання. Щоб прокурори відкрили карну справу і визнали мене потерпілим - то треба оббивати пороги в судах, витрачати час і кошти. Звідси питання:"А  навіщо українському народу саме така прокуратура, яка і рішення суду не завжди виконує ?" А щоб проаналізувати листи з органів прокуратури, то треба випити декілька доз валерянки.

- слідчий облпрокуратури Бондаренко, який очевидно, ухватив хабара, закрив карну справу в грудні 2018 року, а я про це дізнався тільки через два місяці. Постанови слідчого я не маю і сьогодні. 

- я маю ухвалу Красноградського районного суду від 25.01.2018 р. якою суд зобовязав прокурора внести мою заяву про притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб до ЄРДР. Але прокурори Говоруха та  Бобрицький проігнорували дане судове рішення. А це вже є не просто якесь порушення , а кримінальний злочин пердбачений ст. 382 КК України.

- слідчий суддя Красноградського районного суду Рибальченко, надаючи дозвіл на обшук в моїй квартирі, записала в постанові що вона оскарженню не підлягає. Мене знову було обдурено. А хіба про це не знають в прокуратурі? А де моє право на захист?

- в прокуратурах Краснограда і Харкова кримінальні справи відкриваються не по закону, а в звязку з бажанням прокурорів.

-в Краснограді і в Харкові прокурори так і не розібралися в чиїх руках знаходився мій арештований ноутбук з 17.02.2017 р. По 11.12.2017 р., хто ним користувався і  поламав, по якому це праву?

- мене вражає беззаконня, коли нач. Зачепилівської поліції полковник Коротаєв і прокурор Дальока, які не мають жодного відношення до моєї карної справи, намагалися поламаний чи з ремонту ноутбук мені вручити. Це є грубе порушення вимог КПК України.

- після проведеного обшуку і арешту майна Красноградська "банда" залишила мене навіть без протоколу обшуку. Невже і це я повинен доводити як порушення норм КПК України? В своєму листі прокурор Говоруха припустився відвертої брехні коли заявляє про те, що ноутбук знаходиться в камері речових доказів поліції в Краснограді.

- за 15 місяців розслідування моєї карно\ї справи я не став ні підозрюваним, ні обвинуваченим, ні засудженим. Я просто займався журналістською діяльністю. Тому такий "наїзд" на мене має ознаки кримінального правопорушення. Під час відсутності в мене техніки я деякий  час оплачував Інтернет. Хто мені компенсує ці затрати?

- прокурор Лукіянчук В. в своєму листі від 25.07.2018 р. аж занадто формально відреагував на моє звернення, по суті обманув мене і абсолютно нічим не допоміг.

- у мене складається враження, що в прокуратурах після мого інсульту в мої 72 роки намагаються довести мене до інфаркту, присвоїти мої речі та розтоптати мої права як людини. Я пенсіонер, маю40 років робочого стажу, ізних 30 років працював на посадах державної служби, маю вищу економічну освіту і тому з надзвичайною несправедливістю миритися наміру не маю.

- всі ці порушення я розглядаю як  умисне порушення прокурорами вимог законодавства чи неналежного виконання службових обов’язків. Я звернувся в прокуратуру за допомогою як потерпілий, а з мене там просто посміялися. Серед Харківських прокурорів панує безконтрольність та безвідповідальність. Щоб укрити злочин, скоєний в Красноградському відділі поліції, прокурори по суті розтоптали мої права як людини, закрили карну справу тоді коли речові докази знаходяться на експертизі, мене про це не повідомили. Це є чистої води кримінал і незаперечний доказ отримання взятки. Прокурор Харківської області належним чином не контролює роботу підлеглих, на мої численні заяви практично немає належного реагування. Я вже 18 років веду переписку з органами прокуратури всіх рівнів і знаю про що веду мову. Знаю де знаходяться сепаратисти і гнобителі держави України.

- Ухвала Червонозаводського суду від 30.08.2018 р. засвідчує, що прокурор і слідчий у судове засідання не прибули, матеріали кримінального провадження не надали. Те ж саме відбулося і в лютому ц. р., суд був перенесений. Все це свідчить про гнилу систему діяльності прокурорів і слідчих. Це називається в народі бардаком. Первомайський суд Харківської області в свій час також відмічав що прокурор Говоруха в судове засідання не з'явився. Ось такі в них порядки, так вони впливають на стан правосуддя.

 

6. Посилання на фактичні дані, що підтверджують наведені у скарзі відомості:

- як докази я додаю до даної скарги копії документів на  21 аркушів.

 

7. З огляду на викладене прошу притягти прокурорів до належної відповідальності.

-  Бондаренко Олександр Сергійович - слідчий в ОВС другого слідчого відділу слідчого  управління прокуратури області, радник юстиції,  Кубах М. - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури, Данильченко Юрій Броніславович - прокурор Харківської області, Чекін О. прокурор відділу процесуального керівництва прокуратури області, Говоруха В.В. керівник Первомайської місцевої прокуратури радник юстиції, Бобрицький В. А. - прокурор відділу Первомайської місцевої прокуратури, Степанов А.  - перший заступник прокурора області, Ковальов С. - в. о. начальника слідчого управління прокуратури області молодший радник юстиції до дисциплінарної відповідальності, Лукіянчук В. - прокурор першого відділу управління організації процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональних прокуратур в Генеральній прокуратурі України.

 

 

Усі зазначені мною відомості та подані матеріали є правдивими. Я обізнаний із тим, що у разі поширеннянеправдивої інформації мене може бути притягнуто до встановленої законом відповідальності.

 

 

21. 03. 2019 р.       _______________________ Марголін В.Н.

 

Яка буде відповідь - побачимо. Але сьогодні я чую про численні переходи прокурорів  на роботу в САП, НАБУ. Чого від них чекати на новому місці для мене не є секретом. Як розумію все це я , то це і є організоване злочинне угрупування на чолі з панами Порошенком і Луценком, як Генеральним прокурором України. Тільки вже з більшими окладами. Зрозуміли?

Редактор - Віктор Марголін, 22.03.2019 р.

Тема: Пане Порошенко, невже ти не розумієш до чого ти з кумами довів країну.

Примерно так

Кейси | 28.03.2019

Для того, чтобы спрогнозировать общественно-политические процессы, которые будут происходить в Украине в ближайшие 4-5 лет, надо понять несколько принципиальных моментов:

1. Запад не сможет принудить нынешний правящий класс — кто бы не обладал формальной властью — создать независимые антикоррупционные органы, подчиненные Западу, которые будут этот правящий класс сажать в колонию с полной конфискацией имущества. Это из области фантастики и это вариант нельзя всерьез рассматривать даже в теории.

2. Два наших майдана по своей природе были бунтами западной части Украины. Они происходили каждый раз, когда возникала реальная угроза движения Украины в пророссийском направлении. Оба майдана были с этой точки зрения успешными, потому что юго-восточные регионы были пассивными и желали достгнуть европейского качества жизни.

3. Однако, оба майдана, в конце концов, убедили юго-восточную часть Украины, что майданы, которые устраивают «западенцы» не в состоянии улучшить ситуацию в стране, не меняют кланово-олигархического строя, не приводят к демократии, а все сводиться лишь к истеричным попыткам насильственной украинизации этого же юго-востока. Как следствие запад Украины потерял свой имидж, как носителя каких-то передовых, либеральных, европейских демократических ценностей. Все оказалось фикцией и мифом. Этот медицинский факт лишний раз подтверждается тем, что с западной части Украины не вышло ни одного серьезного кандидата в Президенты: либо махровые националисты, либо старая проворовавшаяся элита в вышиванках, вроде Садового.

Если глубоко осознать эти три момента, то уже не представляет особого труда набросать в общих чертах как будут развиваться события в Украине в среднесрочной перспективе.

Вот приблизительный вариант.

Президентом станет Зеленский. Немедленно распускает ВР и через 3 месяца назначает выборы чтобы развить свой успех. Реальное большинство в ВР возможно будет только между партией «Слуга народа», Батьктивщина и солянкой из ОППО и «За життя». Все остальные «нацонально-демократические» обмылки уходят в оппозицию.

Тимошенко будет премьером, и, если внимательно проанализировать поведение ЮВТ, то она уже готовиться к этому варианту. Коломойского, похоже, это вариант более чем устраивает.

Все три политические силы критически относятся к сотрудничеству с МВФ и вполне готовы объявить дефолт.

Все антикоррупционые органы, — всякие там НАБУ, САП. НАПК, НБР и АКС — будут распущены как не соответствующие Конституции. Вся борьба с коррупцией, как обычно, сведется к преследованию папередников, т. е. клана Порошенко и одиозных членов НФ, включая Авакова. Бизнес Порошенко просто разорвут в клочья.

МВФ приостановит кредитование, но коммерческие долги будут реструктуризованы. Рано или поздно Зе с ЮВТ и Коломойским объявят дефолт перед МВФ. Обе стороны вступят в длительные — 1-2 года — переговоры. Армагедона не будет, но движение валюты сильно ограничат. Давать будут только своим. Приватбанк, по решению украинского суда, вернется к прежним владельцам.

Отношения с Россией будут неизбежно улучшены, насильственная украинизация будет остановлена, торговля с Россией будет нарастать, вопрос Крыма будет вынесен за скобки, начнутся прямые переговоры по ЛДНР и поставки газа из России. Власть существенно снизит все тарифы, поменяет руководство Нафтогаза и этого хватит на 1.5-2 года относительной стабильности.

Нынешние «патриоты» исчезнут, кое-кого посадят, но появятся новые, провластные, с другой идеологией.

Все это, в купе с падением гривни, резким ростом инфляции и всплеском коррупции, приведет к нарастанию недовольства в западной части Украины, кроме Закарпатья. Много будет недовольных среди массово уволенных западенцев из Киева, а также среди сбежавших на Запад «демократов». Начнется формирование критической массы недовольных.

Где-то через 3-4 года Запад придет к выводу, что он окончательно теряет всякое влияние на Украину и сделает ставку на... новый майдан.

Организовать его будет несложно, так как власть сама будет давать множество поводов для этого. ЕС, например, может отменить безвиз и... понесется.

Но! И тут надо возвратиться к 3-му пункту, описанному выше. Третий майдан будет уже последним. Юго-восток Украины уже не будет пассивно наблюдать за набегами «западенцев» на Киев, как это имело место в первые два майдана. А Россия и ЛДНР будут действовать сверх решительно и агрессивно.

Идея майданов, как средства движения в Европу уже не работает в юго -восточных регионах Украины. Идея прекрасная, но в практическом плане она себя дискредитировала, потому что украинское общество не в состоянии эту идею реализовать. Не в состоянии, потому для этого не обладает соответствующей культурой.

Поэтому третий майдан, т. е. попытка свержения власти неконституционный путем, будет уже последним. Уже без всякого сомнения понятно, что если он случится, то это приведет к внешнему вмешательству и введению войск с обеих сторон. Далее все понятно.

На этом можно сказать что первый этап украинской независимости закончится.

Итак, два важных вывода.

Третий майдан — будет последним, о чем автор неоднократно писал сразу же после победы второго.

История человечества неоднократно доказывала, что когда правящий класс оказывается перед выбором: либо исчезнуть (пойти за решетку), либо разрушить страну чтобы сохранить свою статус, он всегда, не колеблясь, выбирал второе. Такова эгоистическая природа любого человека.

про вибори

Редактор | 28.03.2019

В редакцію газети поступають повідомлення про те, що в селі Бердянка Зачепилівського району під час роздачі запрошень прийти на вибори, людей одночасно попереджають що треба голосувати тільки за Порошенка. При цьому наголошують, що так сказали Іван Данилович - депутат обласної "зради", керівник господарства. Я перевіряти дану інформацію не маю змоги, але вірю що це таке може бути. Це і є використання адміністративного ресурсу, це є грубе порушення виборчого процесу, це є зрада інтересів українського народу, одним словом - кремінал.Там де грошей багато, там моралі шукати не варто.

Re: про вибори

ТРИ ДНЯ И ВСЕ | 28.03.2019

ГЛЯНИ - МРАЗИ , И ЭТИМ ВСЕ СКАЗАНО!

Re: Re: про вибори

Антосік | 28.03.2019

Та ще і уебків попідтягували в "За життя-Бойка.Ю" и за "Зе" Надюху та Губарева - сподіваються , що пролізуть знов в Раду та ОТГ - БОЛТЯРУ ВАМ В РОТА!

Re: Re: Re: про вибори

стыд и срам | 28.03.2019

Как можно било додуматся ВОРА губарева поставити головою виборчои диллници

Re: Re: Re: Re: про вибори

о | 29.03.2019

не ясно? в коррупцию тянет партия -.Голубые возвращаются.Знов у росию необхидно там краще.там законов працюючих теж нема як и у нас

и это лишь часть правды о подонке

вот что нужно знать | 27.03.2019

Итоги.

«Для тех, кто говорит мне «не ссы, все будет хорошо»...

1) 30.11.2013г. Кровавый разгон студенческой площади «беркутом». До сих пор нет ни результатов расследований, ни виновных, ни наказанных или арестованных.Попов, Сивкович, Коряка, Кусюк, непосредственно выполнявшие приказы сверху, все еще на свободе.
2) 16.01.2014г. С нарушением действующего законодательства в Раде были приняты диктаторские законы, нарушавшие права и свободы граждан. Ни один депутат не привлечен к ответственности, Калетник и Олийнык на свободе, последний даже спокойно работает в ВР и ездит на поклон в Госдуму РФ.
3) 19-22.01.2014г. За убийства С.Нигояна, М.Жизневского, Ю.Вербицкого никто не наказан, ведутся ли расследования — неизвестно. Безнаказанным остался «беркут», который пытал и избивал, прокуроры и судьи, которые арестовывали людей за шины в багажнике или дрова в магазине, майдановцев и автомайдановцев.
4) 18-20.02.2014г. Штурм и расстрел Майдана, сожжение Дома Профсоюзов,убийство Небесной сотни. Шокирующая трагедия в истории Украины: людей в строительных касках и с деревянными щитами расстреливали снайперы боевыми патронами. Никто не наказан: ни те, кто отдавал приказы, ни те, кто их исполнял, ведется ли расследование — неизвестно. Кроме того, до сих пор на свободе бывший исполняющий обязанности председателя Киевской городской администрации, который отдавал приказ закрыть киевское метро 18-20.02.2014г.;

5) 02.05.2014г. Бойня в Одессе; на всех видео зафиксировано, как одесская милиция передает оружие сепаратистам. Результатов расследования нет, ни один милиционер не отстранен, не наказан, не арестован. Зато в тюрьме сидит активист одесского Еевромайдана.

6) Май: Мариуполь, вся милиция ходила с колорадскими лентами, а мэр Хотлубей писал письмо Путину «вова, введи войска». Июль-сентябрь: Мариуполь — наш, все продажные менты и Хотлубей-сепаратист на своих должностях, ни одного уголовного дела против них не открыто. То некем заменить, то отсутствует состав преступления;

7) ГПУ закрывает дело против Добкина (отсутствует состав преступления) и открывает дела против батальонов добровольцев, потому что они обижают добрых сепаратистов. Харьковская милиция продолжает защищать митинги сепаратистов, называть «тряпкой» Украинский флаг и бить евромайдановцев, Кернес еще катается по городу и восстанавливает памятники Ленину. Люстрация? — Нет, не слышали...

8) Задержанный мэр-сепаратист Стаханова давал показания против Ефремова, который финансировал сепаратистов в Луганске. Где мэр Стаханова сейчас? Против Ефремова никаких уголовных дел не?

9) Реформы??? — Нет, это фантастика. «Война, не ко времени и все такое» — ну, вы знаете...

10) США ввели санкции против россии, Европа ввела санкции против россии, Япония, Канада, Австралия ввели санкции против россии. Украина — нет!!! Зачем, это что, у нас россия забрала Крым и начала войну на Донбассе? Смешно: Россия вводит пошлины на наши товары, запрещает поставки укр.продукции, а Украина продолжает дипломатические отношения, торговое и ВОЕННОЕ сотрудничество со своим агрессором. Может, потому, что у президента Украины там бизнес и свои шкурные интересы?

11) Губернатором Кировоградской области назначен регионал, который голосовал за диктаторские законы 16.01.14г. и поставлял титушек в Киев в Мариинский парк — люстрация по-новому.

12) Ассоциация (с ЕС — А) ратифицирована, но ее экономическая часть начнет действовать не ранее 2016г., если, конечно, Путин снова не будет требовать дальнейшей отсрочки. Кроме того, хуйло требует не принимать никаких законов, связанных с выполнением соглашения, до 2016г. Что сделает Президент и его команда — догадаться нетрудно.

13) 51-ю бригаду ВСУ расформировывают, потому что они сдались в плен, а генерал Литвин (брат № 2), который бежал из зоны АТО, остается генералом.

14) Комбата «Прикарпатья», который без приказа отвел свой батальон, осудили за неделю, а Литвин — главный пограничник (брат № 1), Гелетей и Муженко за многочисленные про...бы остаются и дальше на своих должностях, потому что они у нас «незаменимые».
15) Трагедия ИЛ-76, сектор Д — Зеленополье — Изварино — Мариновка, Иловайск, Шахтерск, Саур-Могила — расследование преступного бездействия, халатности или умышленного уничтожения наших солдат генштабом тормозятся; отставленных, арестованных или осужденных генералов нет, потому что «виноваты сами батальоны» и вообще «они не герои ». Наверное, потому, что герой у нас — Гелетей, потому что он «незаменимый».

16) Украина еще не подала в Европейский суд иск против России за аннексию Крыма, агрессию на востоке, вывоз наших промышленных мощностей из Луганска и убытки, которые страна-агрессор нам нанесла.

17) Печерский суд отпустил «беркутовца», которого обвиняют в убийстве 39 майдановцев во время событий 18 −20.02.2014г. До этого Печерский суд вынес решение в пользу Медведчука и Портнова. Люстрация судей, наказание виновных? — Нет, не слышали.

18) Законы об «особом статусе» ЛуганДона и амнистияю убийц наших солдат благодаря «народному» президенту были приняты в лучших традициях януковича-калетника-олийныка на тайном закрытом заседании при «случайно сломанном» именно на время этого голосования табло. Законы о пропорциональной системе выборов, об открытых списках и финансировании партий, о люстрации, об антикоррупционном бюро «народный» президент так и не протаскивает. С чего бы это? (Вопрос риторический).

19) В списке Блока Петра Порошенко: сынок, 3 Балоги, кумовья, секретари, «тушки», экс-регионалы. БПП = ПР-2.

20) Активы олигарха Семьи Курченко до сих пор находятся в собственности Курченко, Италия и Австрия заморозила счета и недвижимость Азарова-младшего, а что сделала Украина? Схемы с «вышками Бойко» нанесли Украине ущерб на 200млн.грн., но кто в этом виноват — ГПУ не знает. ГПУ вообще работает?

21) Днепрооблэнерго, принадлежащему Р. Ахметову, государство выделило кредит в размере 500 млн.грн.. А вы, лохи, отсчитывайте 1,5% военного сбора в государственный бюджет, кормите, одевайте и лечите нашу армию самостоятельно, и восстанавливайте инфраструктуру Домбасса за свои налоги.

22) Луганский депутат-сепаратист А. Клинчаев, который принимал участие в захвате Луганской СБУ, разгуливает по Киеву и бьет журналистов. В этой стране вообще есть МВД, СБУ, ГПУ?

23) Олег Татаров — главный рупор экс-министра МВД Захарченко, ответственный за преследование майдановцев, убеждал западные СМИ в том, что протестующие сами в себя стреляют, а теперь назначен советником председателя Херсонской ОГА — ну не нашлось в 45-ти миллионной стране лучшего советника.

24) 27.08 утром Президент официально заявляет, что россия таки ввела войска на нашу территорию, но после заседания СНБО оказалось, что мы будем договариваться с генштабом рф о совместном патрулировании границы; президент едет на саммит НАТО просить помощь в борьбе то с террористами, то с россией, а вечером в Мминске мы подписываем мирный договор с теми же террористами; президент едет в Штаты просить статус особого союзника США вне НАТО и признание ДНР-ЛНР террористическими организациями, а уже ночью мы с этими террористическими организациями подписываем меморандум. У кого еще есть сомнения, почему Штаты не дают нам оружие?

25) Выборы. Округ № 131, Блок Петра Порошенко (БПП) выдвигает Ливик А.П. — Доверенное лицо кандидата в президенты Януковича В.Ф. в 2009г., действующего депутата Николаевского облсовета от ПР, который финансировал и организовывал вывоз титушек в Киев на Майдан; Чернигов, округ № 206, от БПП — регионал Атрошенко, № 205 от БПП — бывший депутат от «сильной Украины» Тигипко, Кулич В.П.; Одесская обл. округ № 142, от БПП — регионал Паращенко С.В., округ № 138 от БПП — регионал Учитель И.Л..

26) ЦИК, в котором до сих пор работает сестра экс-министра юстиции Лукаш (что находится в розыске), отказалась регистрировать по мажоритарке депутатов от «Свободы», но без вопросов регистрируют регионалов, коммунистов, сепаратистов.

27) С. Клюев — человек, который находится под международными санкциями в ЕС и счета которого арестованы в Австрии, регистрируется кандидатом в депутаты ВР. Украинские правоохранительные органы к нему претензий не имеют. Революция достоинства, ну-ну.

28) Замгенпрокурора, депутат Киевсовета от удара и депутат-коммунист роздерибанили 140 га земли под Киевом, а журналистка, проводившая расследование по этому поводу, получила угрозы. Это означает «жить по-новому».

29) А еще: «АТО за пару дней», «продам свой бизнес», «з/п солдатам 1000 грн. в день, каждый участник АТО будет застрахован на 1 млн грн.»

30) Это вообще стыд и позор: Украина будет закупать уголь в россии, которая вывезла его из украинских шахт Луганской и Донецкой области.

Борьба с коррупцией, борьба с внутренними врагами (коммунистами, регионалами, сепаратистами)? — Нет, не слышали. Безответственная кадровая политика, поливание грязью в СМИ командиров батальонов, предатели в генштабе, МО «забило» на обеспечение армии (зачем? Волонтеры все сделают, а мы будем покупать фейерверки).

Все как при Яныке, только без Яныка, и без Крыма, и с легитимизированной уголовной республикой на востоке. Порошенко и Ко ничего не сделали даже для того, чтобы хотябы надеяться на лучшее. Даже начинаний нет никаких, один сплошной про...б.

Зато мы провели парад, нашли миллионы на выборы, срываем аплодисменты в Конгрессе и хорошо говорим на английском языке.

Это я к чему? Не надо больше мне говорить, что «все будет хорошо», нифига хорошего не видно, даже намека малейшего...

Re: и это лишь часть правды о подонке

пропогандону | 28.03.2019

нічого нового.просто убдюдки переводять стрелки від ублюдочної команди майданутих на россію. та ворог наш не россія іне якісь там породжені алкогольним бредом порошенка сепари а майданутий скот.під командою олігархів

необходимо знать

АНТИ-КОЛОРАДОС блогер | 26.03.2019

Россиян можно от души и поздравить.!
На выходных в Каракас(Венесуэла) прибыли самолеты ВВС РФ – грузовой Ан-124 "Руслан" и Ил-62. Однако, спутниковые снимки показывают, что рядом с ними стоят еще два стратегических бомбардировщика Ту-160. Как видно, они стоят в грузовой части аэропорта вдали от пассажирского терминала. Сообщается, что на пассажирском Ил-62 прибыло 100 человек военных ВС РФ и 35 тонн какого-то оборудования. Что привез грузовой "Руслан" – неизвестно, однако это вряд ли продолжение вереницы "пустых рейсов" широкофюзеляжных самолетов из Москвы в Каракас. Понятно, что они либо везут туда что-то, либо что-то вывозят, а возможно – то и другое, одновременно.
Записные российские "оппозиционеры" как-то бодро подхватили идею о том, что Москва там планирует сооружение нескольких военных баз, что имеет какой-то смысл только в том случае, если у московских деятелей окончательно сорвало крышу и они решили ввязаться в заведомо дорогую, с точки зрения логистики, операцию. В самом деле, такое транспортное "плечо" в 10 тыс. километров, да еще и через воды, которые безусловно контролируют Штаты и их союзники, должно иметь либо какое-то реальное обоснование. Впрочем, о первых двух бортах прошли все возможные подтверждения, а по поводу бомбардировщиков мы судим лишь по фотографиям, которые циркулируют в Сети. Насколько известно, пассажирский Ил-62 сделал промежуточную посадку на российской авиабазе в Сирии Хмеймим, и наверное, именно там подхватил своих пассажиров. Тем не менее, даже если Москва решила поставить в Венесуэле свои военные базы, особого военного значения они не могут иметь в принципе. Именно военным базам там делать нечего, поскольку воевать там не с кем, а если предположить возможность боевых действий с Колумбией или Бразилией, то они мгновенно закроют небо и воздух еще на подходах к Венесуэле. Более того, война с Колумбией будет последним, что можно сделать в регионе, поскольку Штаты имеют плотные союзнические связи с этой страной и устроить войнушку в месте, где будут гарантированно задействованы ресурсы США, находящиеся совсем рядом, было бы самоубийством. Побряцать железом против Бразилии, именно для РФ – вдвойне неприятно. Мало того, что ее ресурсов хватит, чтобы смести все, что есть в распоряжении Мадуро в море, это станет контрольным выстрелом в БРИКС, единственную международную организацию, из которой Москву еще не вышвырнули с позором. Более того, содержание такой базы или баз, станет золотым даже по сравнению с Сирией. А ведь Путин уже повесил на себе на шею Крым и оккупированную часть Донбасса, которые тянут ресурсы не в виде одноразовой подачки, а ежедневно и ежемесячно. То есть, это – черные дыры, через которые средства уходят в сторону и никогда не будут окуплены. У давнего противника Путина Михаила Ходарковского, который сейчас живет за пределами РФ, подсчитали, сколько уже стоил Крым для РФ. По данным, которые они получают непосредственно из правительственных источников, сумма уже составила свыше 1,5 триллиона рублей. Там разложили эту сумму на нынешние социальные статьи расходов и получили следующую картину. Этих средств хватило бы на расходы, в пределах всей РФ по статьям: – Образование – 2 года; – Здравоохранение – 3 года; – Культуру – 15 лет; – Академию наук – 357 лет. Это лишь один Крым, а ведь надо кормить голодные рты на оккупированной территории Донбасса, Сирия поглощает средства как чумная, да и Кадыров стоит с ложкой за спиной и вприщур улыбается. В такой ситуации как раз Венесуэлы только и не хватало. Хотя, есть две причины, которые могли бы заставить РФ держать на территории Венесуэлы свой контингент. Первая – банальная, контроль наркотрафика, который осуществляла и еще осуществляет венесуэльская армия, но она постепенно деградирует и с учетом частоты перехода военных в ряды оппозиции, действенный контроль потока "порошка" может исчезнуть и начнется известное перерождение некогда управляемых структур в обычные наркокартели, самодостаточные и независимые. Москва этого допустить не может, поскольку венесуэльский канал поставок кокаина, как талибанский – героина, стал важной статьей прибыли российских власть предержащих товарищей. И тут надо поступать как в Сирии, где местные дрогнули – надо замещать их своими людьми. Более того, у Какракаса имеется запас золотишка, которое хоть и стало "горячим" в плане продажи, но тем не менее – в нужный момент его лучше перевезти в Москву, где оно и останется. Потом, когда Мадуро повторит судьбу Чаушеску или Каддафи, даже спросить будет не с кого о судьбе пропавших десятков тонн металла.Между прочим, этот фокус Москва уже показывала в Испании, где точно так же воевали совки, с испанскими псевдонимами и документами. Когда стало понятно, что дело пахнет керосином, совковый теплоход вышел из гавани Барселоны и дав "три красных свистка" – исчез из виду, вместе с золотым запасом страны.

В любом случае, эти мероприятия вряд ли могут быть связаны с венесуэльской нефтью, которую Штаты сделали уж совсем токсичной. Впрочем, очень скоро все встанет на место и тогда буде внесена ясность, либо это операция по отжиму золота, либо организация ОАО "Кокаиновые картели россии", либо у деда кукушка улетает все дальше не только от его лысины, но и от теплых краев. В любом случае, все эти полеты-перелеты, будут оплачены из карманов россиян, как и все остальные причуды выжившего из ума пердуна, с чем россиян можно от души и поздравить. Они себе хотели такого "лидера" вот и имеют, или он их имеет, это уже неважно. Да, и поскольку в конце недели у нас выборы, нашим избирателям следует знать, с какой помойкой связывают известные кандидаты, судьбу Украины. Вот именно с этим.
Re: необходимо знать

бабуину-порохоботу | 26.03.2019

Да нахер нам путен, каму ты хрень эту пишишь?

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок