Передвиборча програма кандидата на посаду селищного голови Черненка Д.В.

02.05.2014 17:15
 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ЧЕРНЕНКА ДМИТРА ВАСИЛЬОВИЧА

«Разом ми зможемо більше!»


ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Звертаюсь до Вас, як до однодумців, як до людей з якими йду життєвими шляхами та долаю незгоди цих складних років, щоб разом з вами втілити в життя передвиборчу програму, яка буде направлена на поліпшення життя кожної людини, а не програму тієї чи іншої політичної сили. Проживаючи у нашому селищі та спілкуючись з Вами я ретельно обмірковував вибір, який стоїть переді мною як громадянином та людиною, і вирішив, щоб реально поліпшити духовну та матеріальну сферу життя своїх односельців та повернути нашу молодь, яка шукає заробітку деінде, до селища, йти на вибори селищного голови для реалізації своєї програми розвитку нашої малої Батьківщини:

1. Прийняти публічний, збалансований, самодостатній бюджет селищної ради, спрямований на вирішення конкретних проблемних питань.

2. Забезпечувати ефективне функціонування дитячого дошкільного закладу «Ромашка», відновити роботу інших дошкільних навчальних закладів, які працювали в селищі, та реалізацію молодіжних програм.

3. Створити перелік проблематичних питань всіх населених пунктів селищної ради (погані дороги, неякісна вода, стихійні звалища тощо). Зробити цей перелік публічним для громади та надавати звіти по ходу вирішення даних проблем.

4. Вирішувати питання благоустрою селища: налагодження водопостачання та освітлення вулиць, поетапний ремонт доріг, озеленення селища, облаштування місць загального відпочинку та дитячих майданчиків у подвір’ях багатоквартирних будинків.

5. Впорядкувати сміттєзвалища та забезпечити постійне прибирання вулиць селища.

6. Оптимізувати ціни і тарифів за послуги, які надаються населенню, їх прозоре обґрунтування. Створити можливість для підвищення якості комунальних послуг. Проводити по мірі можливості оновлення та модернізацію матеріально-технічної бази комунальних підприємств за рахунок залучення коштів інвесторів та державного бюджету.

7. Забезпечити прийняття, реалізацію та фінансування місцевих програм.

8. Сприяти розвитку малого та середнього бізнесу та створити сприятливі для цього умови.

Настав час робити зміни!

Я працюватиму для Вас і сподіваюся на Вашу підтримку!

З повагою, Дмитро Черненко