Пішла то й пішла і слава Богу. За чим тут жалкувати?

21.12.2018 00:05

Пішла то й пішла і слава Богу. За чим тут жалкувати?

 

Шановні читачі. Як стало відомо, редактор нашої перейменованої газети, пішла у відставку. Чи то сама додумалася чи їй допомогли - я цього не знаю і знати не хочу, бо у нашій недобудованій державі багато чого треба міняти і чим скоріше, тим краще. Буде час їй писати мемуари, є що пригадати і чим поділитися. От тільки якби то все було правдиво.

Світлана Єфремівна. Я про тебе знаю зовсім не багато, а тому мої суб'єктивні думки будуть досить короткими. Ти є професійний журналіст, людина досвідчена і яка успішно пережила ой як багато змін у владі району, ніколи не йшла "проти вітру", уміла догоджати місцевим правителям. Я навіть приведу свою  дещо крамольну думку: коли б тебе на вулиці випадково зустрів пан Путін, то він би, очевидно, низенько тобі б уклонився. В моїх очах ти виглядаєш як завербований агент російської пропаганди. Дай Бог щоб я помилявся. Та якби було в нашому суспільстві менше отих, що виглядають путінської влади, то і Україна наша була б зовсім іншою. А як я можу ще про тебе говорити коли я приніс тобі шість своїх статей і жодної ти не опублікувала в "Горизонтах Зачепилівщини". А обіцяла. Натомість ти за певні кошти друкувала об'яви з повідомленням де можна купити козу і т. д. На це явище я дивлюся не як на економіку газети, а це є такою твоя особиста політика, яка задовольняла керівництво району і які постійно "підгодовували" таких писак за народний кошт. "Твою" газету читали здебільшого ті люди, які не мають комп'ютера і яких можна ще довго успішно дурити. Приведу  лише  один приклад. Народний депутат Гіршфельд, по даним із Інтернету, більше 70 процентів засідань ВР пропускає, а в нашій районній газеті він найбільше про нас турбується. Ось така "лапша" на вуха нам вішалася роками, от що роблять долари. А як успішно в газеті проводилися фотосесії воровки Кобильської. Соромно пригадувати. Ось куди були направлені твої непогані здібності. Тобто, ти все робила для того щоб цей район скоріше похоронити, заробити хорошу пенсію і втекти звідси слідом за Кобильською, Бєжановим та ін. Така тобі і ціна. Навіть Кобильська, наскільки мені відомо, говорила тобі що така беззуба газета їй не потрібна. І що змінилося? У нас як завчилися "вилизувати", так щоб уже до красна.

По різному можна відноситись до колишнього журналіста Ольги Дуки, але тоді в районній газеті можна було прочитати суб'єктивні підсумки журналіста з питань життєдіяльності району, трудового колективу і т. д. А що зараз? Кому потрібна така газета? Кінчайте видурювати з людей далеко не лишні в них копійки.

І декілька слів про моє бачення майбутнього нашої районки. Вона повинна стати в 2-3 рази меншою за об'ємом. За своєю ціною вона повинна бути більш доступною і повинна приходити майже в кожний дім, кожну квартиру. Газета повинна бути з короткими інформаціями та рекламами, об'явами громадян. Все інше нехай залишається для історії. Особисто мені не є цікавим як в район приїздить голова обласної ради Чернов щоб в угоду пану Гройсману як скоріше позбавитися Зачепилівського району. Це буде називатися реформою. А чекати реформ від "старих пердунів" - то є справою безнадійною.

Шановні мої читачі. Якщо у когось є інша думка, то прошу її в лаконічній формі розмістити в коментарях до нашої газети.

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін, 21.12.2018р.

 

Тема: Пішла то й пішла і слава Богу. За чим тут жалкувати?

ах

ох | 21.12.2018

В.Н.не преживай Света остаеться в газеті.Вона не піде її винесуть.

Re: ах

р. | 21.12.2018

як це залишається ? Шо і для неї ще зарплату знайшли.Багатий же в нас район!!.83 роки хай іде з Богом.Кажуть бюджтників заставляли газету знов виписувати.300грн коштує

Re: Re: ах

Бюджетник | 23.12.2018

Це правда - нас. бюджетників, заставляють підписуватись (близько 300 грн) на цю "газету". Наші керівники звітують перед районним керівництвом про те хто не підписався. Демократія, воа така!!!

Re: ах

мешканці | 21.12.2018

відомо президентська гонка: що Ю.тимошенко спонсує медведчук,ляшка-ахметов,бойка-левочкин

Re: Re: ах

Мешканці | 21.12.2018

А Петя на вибори сам собі у всїх відбира, ха-ха

Re: ах

мешканці | 21.12.2018

газета Марголина интересна по всем параметрам.Раньше еще до радянської влади. газеты были именно такими..Все скандальные истории, выносились на обсуждении почтенной публики.И это нормальная практика.На то они и журналисты,чтобы писать правду,выкладывая все наружу.Некоторые даже рисковали собой. Но у нас к сожалению на Украине таки журналистов в лесу находят без голов.

Re: Re: ах

:))) | 24.12.2018

Підтримую, ця творча професія дійсно потрібна але ж і небезпечна!!!

ітобі те буде

читач | 21.12.2018

пішов той пішов і слава Богу ні за чим жалкувати Саме така епітафія буде на твоїй могилі

редактору

манул | 21.12.2018

і звідки в тебе НЕумовичу стільки люті?Та тобі вже років з десять на кладовищі прогули ставлять.а ти як голодна собака гавкаеш на всих. ти здаеться зацікавився питаннями віри.цікавишся томосом.та ти краще перечитай евангеліе та вивчи десять заповідей.адже і ти і твіої кохані вайцмани.тимошенки та ляшки порушили усі ці заповіді

зоряний час

щоб не стрибав у гречку до чужих дружин | 21.12.2018

настає роднянко твій зоряний час,як ти ріжешь в тарифних сітках людську зарплату .А ви всі в єнергозбиті барани. Вас обкрадають Ця циганська срака має таких псів при собі які все рознюхують а потім в Олександрівці язиком плещуть.До речі записано нателефон. І пішла ця запис до антикорупційного комітету.І не допоможе тобі поштарська депутатка.яка всі ці листи грабує одразу на пошті.Як ти запчастини купуєш списуєш бензин.Ні ,твоя вдача- красти коней не державні кошти

1 | 2 >>

додати новий внесок