По справах домоуправління крапку ставити ранувато.

26.01.2017 11:34

По справах домоуправління крапку ставити ранувато.

 

Шановні читачі. Як це розумію я, то  підприємство Зачепилівське домоуправління створено заради надання допомоги населенню і аж ніяк  щоб отримувати прибуток. Хоча і собі на збитки ніхто працювати не повинен. То як же знайти золоту середину. А от для цього ми маємо селищну раду з купою депутатів, які вдень і вночі мають думати про нас. Це є наш з вами вибір і тут немає жодної іронії. Тим більше що  таке задоволення ми маємо отримувати сплативши відповідні кошти.

Не перебільшуючи я хочу заявити про те, що мені таки вдалося "вигавкати" щоб так називаємі економічно обгрунтовані тарифи були опубліковані на сайті селищної ради. Та, користуючись нагодою, я вважаю за необхідне заявити про те, що в селищній раді свої рішення опубліковувати не поспішають чим порушують наше з вами право знати чим займаються в цій поважній організації. Якщо селищний голова і цього не зрозуміє, то  йому потрібна буде допомога…

Ознайомившись з  розрахунками  керівництва домоуправління у мене з'явився ряд питань. Їх я виклав у вигляді скарги і подав до селищної ради. Прошу прочитати.

                                                      Селищному голові

                                                       Зачепилівської селищної ради

                                                       Харківської області

                                                       Кривенко Ю.В.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживающий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

тел. 5- 18- 43, 066-71-68-753,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru

 

С К А Р Г А

Ознайомившись на сайті селищної ради з так називаємими економічно обгрунтованими розрахунками на послуги Зачепилівського домоуправління у мене виникло ряд питань які я маю право задати вам як посадовій особі. Саме ви приймали участь в розгляді цих розрахунків і ставили свій підпис-згоду на проведення їх в життя.

Я почну із загальних фраз. Особисто я розумію що ситуація  в цілому по країні змінюється і без підвищення тарифів нам обійтися практично неможливо. В цивілізованих країнах також відбувається підвищення вартості життя, але там підвищують на декілька процентів, а у нас в 2,2 рази. Це очевидно свідчить про безграмотність і непрофесіоналізм під час прийняття управлінських рішень, які здатні обурювати суспільство, викликати негативні емоції серед людей. Це свідчить також про відсутність ділового партнерського зв'язку між владою і населенням. Останній раз, я памятаю, в РДК проводились громадські слухання в 1979 році. Наскільки я розумію, так працювати з людьми - це службовий злочин.

Та, повертаємося до розрахунків домоуправління. Почнемо розмову із освітлення під'їздів. Не треба навіть ходити і провіряти. З усього видно, що цим питанням ніхто не займається. Абоненти домоуправління оплачують за освітлення під'їздів і ходять вночі на помацки. І оплачують не тільки за електроенергію, а і за нараховану заробітну плату електрику. Нормально? Я перевірив у своєму під'їзді наявність електролічильника - його там немає. Надворі 21 століття, а ми як первобитні. Якщо у під'їзді не буде освітлення, то до людей електрик ніколи не прийде з відповідним питанням. Тобто адміністрація домоуправління зацікавлена в тому, щоб  у під'їзді була темрява. Ось із таким настроєм ми вирушаємо до Європи. Наші поводирі - Кривенко і Пишненко, які самі собі не здатні очі розв'язати. Для мене доконаним фактом залишається те, що керівництво домоуправління значно переплачує нашими кровними коштами енергетикам за темряву в під'їздах, а тому всіх така ситуація задовольняє, ніхто питання не піднімає. Тобто, повний бардак за рахунок абонентів, а знайти лічильник в будинку практично не є можливим. Яку лампочку ви вкрутили і чи вкрутили взагалі - це нікого не турбує. Боротьба за  енергоефективність у нас залишається хіба що по телевізору. А баба сидить і справно свої вчасно отримує і їй по - барабану всі ці розмови. Так як і вам.

Наступне питання - це заробітна плата керівника домоуправління. Ця платня складає 4800 грн на місяць. Багато це чи мало - однозначно відповісти я не можу. Чому - поясню. Керівник РДА Гвоздік О. весь час агітує людей за створення ОСББ. Це щоб усі турботи людей перекласти на плечі самих людей. В якійсь мірі це вірно, але дурити людей також не варто. Якщо ми в Зачепилівці створимо 5-7 ОСББ, в кожному із них буде по начальнику і бухгалтеру, то в таких організаціях, після виплати заробітної платні керівникам, в організації не буде копійки щоб купити лопату для відкидання снігу. Це все треба розуміти і перш ніж агітувати - треба порахувати. Тому мій висновок такий, що домоуправління треба укріпити кадрами, знайти туди відповідальну людину яка би була трудоздатна чи трудоспособна, об'єднати всі соціальні служби селища в одну організацію, з бюджету селища надати необхідну допомогу і тільки в такому разі люди подякують владі за відповідну турботу. Саме така моя думка з даного питання. Заробітна плата повинна платитися не за відсиджування  певних часів, а за виконання відповідальної роботи.

Далі поговоримо про димовентиляційні канали, які слід періодично перевіряти і щоб там був порядок. З даного питання Кабінет Міністрів України дав необхідне роз'яснення і нам стало відомо, що ця робота входить в обов'язковий перелік обов'язків саме домоуправління. Невже вам це не є відомим і ви вирішили і далі користуватися злодійською, шахрайською схемою по збору коштів з населення, яка діє на даний час. Якщо ви не здатні  в цьому питанні навести лад, то я вимушений буду знову звертатися до суду.

Досить цікавим є питання стосовно вартості вивезення сміття. Розрахунки свідчать, що сміття вивозиться на відстань в 20 кілометрів. Це що, в Чернещину чи Бердянку? Та мабуть ні. А як ні, то навіщо дурити людей. До нашої свалки максимум 3 кілометра. Тобто наша свалка знаходиться майже в центрі Зачепилівки і люди мають знати хто таку дурницю придумав для нашого селища. Це я називаю вже повним ідіотизмом. Та людям немає куди подітися і вони оплачують всю цю дурь своїми кровними. Я не можу не звернути вашої уваги на таку сторону проблеми. Кабінет Міністрів України рекомендує всі затрати на вивезення відходів ділити на кількість прописаних громадян в квартирі і ця сума коштів повинна визначати вартість обслуговування  відповідного помешкання. Але ви пішли на поводу безграмотної пані Пишненко і працюєте по старинці. В результаті у вас виходить, що мусор утворюється не в результаті життєдіяльності мешканців, а в результаті необузданої фантазії чиновника. Така зрівнялівка людям не підходить і не відповідає реальному стану речей. А влада для того і є щоб слугувати людям та покращувати їх життя. Це аксіома.

Для покращення умов проживання моїх земляків могла би вплинути наступна ваша діяльність. Кабінет Міністрів України рекомендує організувати вологе прибирання  в під'їздах будинків. Ця робота має входити в тариф домоуправління, тобто виконуватися за рахунок мешканців будинків. То хто ж має в першу чергу запропонувати  людям таку послугу, як не ви? Невже ви і на це не здатні?

Наскільки мені відомо, в нас є такі квартири які надзвичайно потерпають від дощів і талого снігу. Люди не можуть в квартирі знайти сухого квадратного метра житла і людина сама не в змозі вирішити подібну проблему. До чого може привести така ситуація я розповідати не стану. Все це є зрозумілим і є одним із завдань нинішньої влади разом із домоуправлінням. На нашій території слава Богу війни немає, але окремі громадяни проживають ніби в зоні військових дій. Тут щось треба робити, а не експерименти домоуправління випробовувати на терпінні терплячих людей.

Принципіально важливим  є і таке питання. Я вважаю, що під час складання розрахунків були грубо порушені вимоги визначені в постанові Кабінету Міністрів  України від 1 червня 2011 р. № 869 "ПОРЯДОК 
формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій". В цій постанові зазначено: "Тариф на послуги розраховується окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що фактично повинні надаватися для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням переліку послуг згідно з додатком до цього Порядку". Надані нам розрахунки свідчать про те, що ніяких планів в домоуправлінні по покращенню обслуговування мешканців просто не існує. Там тупо вимагають гроші. І це значить, що за кожен квадратний метр житла я кожний місяць буду сплачувати 0,50 грн\м2 і за рік ніхто нічого в моєму будинку  робити не буде. Це виглядає як відверте шахрайство. Розрахунки домоуправління і практичне життя - це як небо і земля. І тільки в результаті безконтрольності  з вашої сторони все це є можливим і практично узаконеним.

Якщо ви вже вирішили поспілкуватися з народом через Інтернет, то варто було би людям розповісти про заплановану рентабельність домоуправління як підприємства, чи планується фінансова допомога підприємству, яким чином підприємство переходитиме на нову мінімальну заробітну плату своїм працівникам. Який режим роботи планується на підприємстві. Які підсумки роботи за рік має підприємство. Які кошти підприємством зароблені на стороні і чи надавалась фінансова допомога селищною радою, і т. д. Люди мають це знати так як  вони за це платять особисті кошти.

Як підсумок, я вважаю, що розрахунки на нові тарифи домоуправління сьогодні вважати економічно обґрунтованими немає жодних підстав. Тому я закликаю вас повернутися до даного питання і переглянути його. Досить обманювати людей.

Ваша відповідь буде опублікована на сторінках "Зачепилівської правди". Тому прошу надати відповідь у відведений законодавством термін.

 

Редактор - Віктор Марголін, 25.01.2017 р.

 

Як відреагують  на мої зауваження я не знаю, але я постараюсь читачів проінформувати з даного питання. Правда, на аналогічне питання по водоканалу, пан Кривенко відповідає уже третій рік. Платіть дурні, очевидно так думає селищний голова, поки люди аплодують.

І наостанок я хочу висловити таку думку. Можливо, що вона в юридичному плані не зовсім вірна, але має право на існування як пропозиція. Якщо в домоуправлінні з якихось причин немає  можливості виконувати якісь послуги для населення то навіщо ви плануєте одержувати з людей конкретні кошти. Це є не тільки непорядно, я навіть злочинно. Ми всі знаємо, що коли в людей трапляється щось серйозне, то люди шукають в селищі допомоги в приватних осіб і рідко хто звертається в домоуправління. Якщо я помиляюся, то прошу мене поправити.

 

Редактор - Віктор Марголін, 26.01.2017 р.

Тема: По справах домоуправління крапку ставити ранувато.

Про керивныкив

111 | 06.02.2017

А Васька ( Андрюша, Леня , ленка, шурка, танька, натаха) - слушает да ест ( жрут суки! )

Про власть

Ляшко | 04.02.2017

Цих скотиняк тiльки на вилах можна вынести, сами вони не пiдуть

22

22 | 04.02.2017

Да,Конопля тебя ж никто не воспринимает за главу, ни подчиненные ни население.Сидишь как трутень.

103

103 | 04.02.2017

Конопля идет везде сокращение - почему они идут в центр зайнятость а пенсионеры работают.Не можеш принять волевое решение по увольнению пенсионеров так уйди сам другой глава это решит быстро.

Re: 103

Конопля | 04.02.2017

Та ви шо? Уйти? Ни за куя получать 20 тисяч и уйти? Не дождетесь!

молодеж

пенсия | 02.02.2017

я пидтримую що працюючи пенсионери отримують пенсию плюс зарплати и получаеться 7-10 тис грн и им дозволяе здоровья СТАРИ ПЕРДУШКИ як шур тютюнник подколзина пышненко гергель а главна трудяшка - ХАЛАИМ ПО ХОРОШОМУ ПИДИТЬ НА ПЕНСИЮ ХАЙ З ВАС НЕ СМИЮЕТЬСЯ МОЛОДЕЖЬ

Re: молодеж

Мы | 02.02.2017

Бо скоро будем пи&дить

Читачу

Пенсия | 02.02.2017

У тех , кто перечислен на сайте - пенсия такая, что тебе и не снилось. А еще и зарплату не хилую получают за протирание панталон. А у кого пенсия минимум - хрен они получат какую то работу, да и здоровье уже не то. А эти партийные пенсионеры всю жизнь проволынили- и на пенсии - ЛАФА. Поблагодарите за это слабовольного Коноплю

По справах домоуправління крапку ставити ранувато.

читач | 02.02.2017

Шановні читачі нашої газети навіщо один одного обливали брудом в наше і так не легке життя. І працювати потрібно всім кому дозволяє здоровья і молодим і пенсіонерам. Тому що на ті пенсії, що отримує більшість дуже не проживеш. Питання в другому відсутність роботи. Тому напевно потрібно створювати робочі місця і тоді буде всім бажвючим робота і не будемо свою злість виливати на других.

Re: По справах домоуправління крапку ставити ранувато.

справедливость | 02.02.2017

если пенсионеры заняи места.где молодежи работать.пускай пенсию отдают и работают.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок