Почалось, приїхали, будемо вибирати, перебирати та бракувати.

13.09.2015 15:09

Почалось, приїхали, будемо вибирати, перебирати та бракувати.

 

Шановні читачі. А виявляється, що буде ким перебирати і буде кого бракувати. Суботнього дня з'явилася перша ластівка, тобто коршун, під вивіскою "Відродження".  Мені зразу стукнуло в голову. А чого треба відроджувати? Ми що, тільки родилися?  Та виявляється, що нас вважають за первобитних і ми всі разом побіжемо за тією ідеєю. Потім я поцікавився, а хто ж стоїть  за тією рекламою і обома руками ухватився за голову. Боже ж мій милий. Та мій любимий собака ніколи на собі не мав стільки репяхів як ті провідники гріхів у своїх продажних шкурах. Від тюрми ніби повтікали, так в "Відродження" і  "Оппозиційний блок" їх як магнітом попритягувало. Вони думають, що їх справи люди забули - убивства, крадіжки, корупцію, фальсифікацію, перевищення службових повноважень, привласнення і т. д. Вся ця нечисть знову гуртується з ніби порядними лозунгами, рветься як скажена собака на цепу до влади. У цій справі у них і інвалідність не спрацьовує. Забувають. І кошти відповідні знаходяться. А люди пам'ятають, як ними кралися мільйони, як ліс пилявся під прикриттям прокурора району, як  лісопосадки випилювалися, як земля захвачувалася, як річка чистилася, як тарифи на воду і водовідведення піднімались, за що норкові шуби куплялися, кому належать охотугіддя, як машинами менжували, як посади ділили, як п'янки в адмінбудівлях організовували, як машини розбивали, як людей убивали, як правоохоронні органи перетворили на пункти по катуванню людей, як кришують незаконний бізнес та багато чого іншого.  І все це ми називаємо владою?  Та, мінялися керівники району ніби для нашого покращення, а виходить - чим далі , тим гірше. Порядку то немає, відповідальності немає, корупція стає ще більш злодійською, підступною, кривавою.

І кому, нам виборцям, в цій ситуації  треба вірити? Кривенку з Галієм? Чи Гляням з Кобильською?  Просто, іноді хочеться безвісти забігти щоб ці прізвища вже ніколи до докотилися до свідомості. Люди, які мають хоч крихітку совісті їдуть геть подалі щоб не зустрічатися з ними одуреними людьми, а наші на оборот, по трупах лізтимуть до влади.

 Бачив я газету опозиційного блоку  з фото Добкіна (без галстука) в якій він хоче донести до свідомості людей те, що влада боїться вибору харків'ян. І треба визнати, що це так і є. Не розхвалюючи нинішню владу, я хочу лише підтвердити, що і я боюся вибору харків'ян. Бо ті люди, які вибирали  допу і гепу, ніколи справжніми українцями не були. Це не є патріоти України. Вони можуть зрадити в любу хвилину. В наступній газеті Добкін пише: чи хочуть харків'яни "булыжной демократии"? Та ти ж, голубий,  саме цьому і навчав людей  і змусив не від добра братися за каміння. Може тобі хочеться яника повернути назад? При ньому кралося непогано. Вже забулося як ти керував? А ми пам'ятаємо. І добре пам'ятаємо. І тепер, коли тобі вже немає з ким іти, ти в Зачепилівці убивць та ворів підбираєш у свою так називаєму команду, і грошенята для цього у тебе є. А у мене, крім жалюгідної пенсії, нічого немає. От і рівність, до якої ти обіцяєш усіх привести. Христопродавці.  Особисто мені хотілось би, щоб твоя вже лиса голова прийшла до тями і зрозуміла як ти розбудовував Україну не так уже й давно, що тепер усім світом ми їй ладу не можемо дати.                  

Шановні читачі. Я сподіваюся, що агітаційні палатки -курені в центрі селища нас не виб'ють з колії, їхня проплачена брехня для нас є зрозумілою. З часом ми отримаємо інформацію про конкретних людей, які стоять в тіні за тими палатками. Та нас із вами все складніше їм буде дурити. Я в це поки ще вірю.

 

Грицько Стрючок, 13.09. 2015 р.

Тема: Почалось, приїхали, будемо вибирати, перебирати та бракувати.

редактору

манул | 20.09.2015

Наумович Вашою брехнею на виборах селищщного голови ми маемо дімку-тричі не судимого бандита(губарева) тольку -укропа(омельченко)юрку-хама(кривенка)невже оскуділа зачепилівщина честними людьми

редактору

манул | 20.09.2015

в свободі(народ прозвав-сволота) та в партіі ляшка не бракуе ні ворів ні бандитів Вас не взяли бо досить одного клоуна-ляшка Крупський-юлька в мініатюрі А для припинення війни та нелюдських реформ є ліві(яких ти зрадив)це Нова Держава

Re: редактору

Віктор Марголін | 20.09.2015

Лєві вони і є лєві. Я таких лєвих взагалі не знаю. То як їх можна зраджувати? Поясніть. Людину ми і називаємо людиною лише тому, що людина здатна умнішати. Вам зрозуміло?

Re: Re: редактору

манул | 20.09.2015

по Вас того не скажеш Хунта нас грабуе(тарифи та ціни вже потроіли) Вбивае (по даним розвідкиФРГ в громадянскій війні загинуло більше пьятдисяти тисяч) юльки та порошенко-яценюки багатіють на крові(порошенко заробив сім міліардів яценюк один) а Ви все іх славите

редактору

манул | 19.09.2015

бракувати є кого селицним головою хоче стати Анатолий Омельченко Доброволець АТО Мав вибір або ато або по етапу за крадіжки Вкаденого хватило щоб "геройствувати"за сотні кіломметрів від передовоі Повернувся Краде як і раніше і очолюе партію "укроп"така слава такуим героям Краще вже Гепи з Допами Та не забуваемо-є ліві партія "Нова Держава"

редактору

манул | 19.09.2015

вбивства та грабунки більш характерні для майданутих цим "успішно" займалася воровата юлька мавйданні "героі успішно воюють на лонбасі з мирним населеннямЦим "героям"треба згадати заповідь не вбий особливо коли "героічно"бьють із пушок по школах та больницях юдьці-заповідь не укради а наумовичу заповідь-не свідетельствуй лживо а потім уже говорити за гепу

вибори

читач | 18.09.2015

Тоже читач | 17.09.2015

А на голову боишься?Снова от ответственности бежишь?Трепло! Языком пи.деть,не мешки ворочать!

Так - так . І тарифи врегулюєш!

Re: вибори

Віктор Марголін | 18.09.2015

Якби я був головою селищної ради, то ти точно не був би директором.
Шановні читачі. Мені пішов семи десятий рік і тому претендувати на таку відповідальну посаду я не буду. Щоб потім з мене люди не сміялися. Я поки все оцінюю об'єктивно і постараюся отим що пишуть дурниці, як по формі,так і по змісту, помішати обкрадати людей. Таких тарифів немає по всій Україні. І за це рано чи пізно доведеться відповідати. Карну справу ніхто не закривав.
Я повторюсь, але скажу - пора давати дорогу молодим. Ось така моя думка. Редактор.

прохання до читачів

Віктор Марголін | 17.09.2015

Прохання моє наступне. Я прошу не робити реклами на сторінках "Зачепилівської правди" в зв'язку з майбутніми виборами для всіх тих, хто привів нас до такого життя. Не для цього я створював і платив за газету. Цю позицію слід поважати. Редактор.

відповідаю

Віктор Марголін | 17.09.2015

Ви, здравомислячі люди і є моєю командою на сьогодні. Якби я ішов на селищного голову, то таке питання було би справедливим, а так треба почекати. Ця робота ще не закінчена і вона не залежить тільки від мене. Редактор.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок