Поговоримо про рівень суспільної довіри до органів нинішньої влади.

21.06.2015 14:18

Поговоримо про рівень суспільної довіри до органів нинішньої влади.

 

Шановні читачі. Досить таки серйозну тему я вибрав для нашої розмови. Та, нажаль, підстав, щоб говорити на дану тему, більше ніж достатньо. Не будемо ми обговорювати питання пов'язані з військовими справами на фронті. Для цього  потрібні відповідні знання та інформація. А ось те, що відбувається до нас набагато ближче і є нам зрозумілим - я пропоную вашій увазі.

При цьому я попереджаю, що слабонервових людей до читання моєї статті я прошу не допускати. За наслідки я відповідати не берусь. При цьому я одночасно заявляю, що буду розповідати про фактичні дані і про те, як я їх розумію. Якщо хтось, бодай морально, мене підтримає - я тим читачам буду дуже вдячний. Тим більше, що в коментарях уже появилось прохання щоб я про щось написав. Та повірте, що жити не хочеться, не те що писати. Про те, що відбувається в наших - суді, прокуратурі, міліції я вже не називаю ідіотизмом, маразмом, корупцією, мафією, або просто бандою чи організованою злочинністю - все це є людям зрозумілим і їх переконувати не має сенсу. Ми так застряли в подібних справах, що ніхто нічому вже не дивується. Справа тут тільки в тому скільки грошенят із однієї кишені переповзе до іншої. А людям уже і різниці немає, адже їм нічого з цього не перепадає. Наприклад, поміняли в районі голову РДА, а що від цього помінялося в районі?  Чи добавилося порядку? Хто із вас мені пояснить? От коли в Одесі поміняли керівництво, то там і надія якась з'явилася. Але ж там є політична воля. А про яку політичну волю нам чекати від панів Коноплі чи Гляня, від Кривенка і від Галія. А від прокурора-сепаратиста Твердохліба хіба можна добра чекати? Це ж на державній посаді знаходиться відвертий зрадник українського народу, який підступним шляхом чекає на владу Путлєра. І не тільки він. Тут навіть і сподіватися немає на що. Просто люди займають посади і думають про себе в майбутньому часі. А може колись стануть почесними громадянами Зачепилівського району. А це може статися тільки в тому разі, коли ти когось уб'єш. Така вже у нас склалася традиція.  А що торкається державних нагород, то їх ліміт уже давно використаний Біжановим зі своїм зятьком. Чудові були часи.

Та повернемося до нашого сьогодення. Кому не є відомими судові тяжби стосовно рівня тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу. Та коли я прохав мешканців Зачепилівки прийти до суду і морально мене підтримати, то відгукнулося ой як мало бажаючих. А тепер , коли зустрічають на вулиці, то запитують мене:" Віктор Наумович, а чи дійсно нам треба платити по 53 грн. за куб води?"  Я відповідаю, що треба платити, коли ми вже такі…

А події розвивались наступним чином.  18.10.2014 року в результаті судового рішення прокурор району відкрив карне провадження по нашому водоканалу. І головна причина такого дійства полягала в тому, що я довів в суді необхідність проведення серйозної перевірки достовірності цифр в розрахунках, які зроблені для обгрунтування нових тарифів. Та в нашій міліції відкрили карну справу і забули про неї. На даний час мені не є відомою хоч яка не будь серйозна перевірка в водоканалі. Поручили справу молодому працівнику Біличу Є.Б., та й забули про неї. А з Білича як з гуся вода. Воно йому потрібне оте чуже горе? З нього ніхто нічого конкретно не питає. Робота - день до вечора.

Крім цього до керівництва селищною радою прийшов такий собі на умі пан Кривенко, який, як і Порошенко, мабуть, хоче нічого не міняючи навести лад в селищі. А інтереси їх з паном Галієм зійшлися на всі 100. От вони і вирішили витрати з бюджету селищної ради перекласти на плечі громади. Як це робити - вони знають. Досвід є. Зробили розрахунки, зібрали депутатів і голосували аж поки не проголосували за те, що їм потрібне. При цьому я не бачив щоб хоч один із депутатів узяв до рук оті розрахунки. Це говорить про те, що мешканці селища для них - це якась чорна маса, яка ще путається під ногами.

Районна газета вже неодноразово писала про, що суд я виграв в спорі з селищним головою про те, що тарифи підвищили в далеко не законний спосіб. Кривенко Ю.В. разом із Галієм так і не вийшли до людей, не провели громадських слухань, не пояснили людям причини такого нелюдського до них відношення  з боку місцевої влади. Як на мене, то це є геноцид над людьми. В одній із країн Середньої Азії, повідомляли газети, для населення зробили газ, світло і воду взагалі безкоштовними. Я про таке і не мрію, але розумію, що в такій ситуації можливості красти у чиновників дещо зменшені. У нас же - повна свобода, безконтрольність і безвідповідальність.

Коли стало зрозумілим, що місцева влада ніяк не збирається реагувати на прийняте судове рішення про скасування рішення сесії з повісткою дня про підняття тарифів на воду, я звернувся в суд з заявою та проханням у відповідності до вимог ст. 170 КАС України розглянути питання в судовому засіданні та прийняти рішення про роз'яснення судового рішення від 12.03.2015 р. з тим , щоб абоненти Зачепилівського водоканалу  чітко розуміли рівень тарифів на послуги водоканалу починаючи з 01.01.2015 р.

Таке судове засідання відбулося. В ньому пан Кривенко заперечив проти роз'яснення рішення суду. Таке хамство суперечить не тільки здоровому глузду,  а і всім основам правової науки. Моїй свідомості це  не є підвладним. Як можна заперечувати такі елементарні  вимоги судовиробництва?  Це схоже на ігнорування суду, як такого. Та в цій ситуації суд виявився дещо хитрішим і аж ніяк не розумнішим. Бо прийняте рішення суддею Яценком - це якась пародія на нього самого. І знову суд  роз'яснив питання, але не вказав відповідачу що йому треба робити, щоб можна було вважати рішення  виконаним. Все було схоже на якийсь договорнячок. Банда. Що тут можна ще сказати? Про це, мабуть, не знає голова суду?

Отримавши саме таку постанову суду щодо роз'яснення  хтозна чого я це рішення суду оскаржив до обласного апеляційного суду. І вже через деякий час я написав заяву до суду з проханням видати мені виконавчий лист. Цю "бумажку" я 17.06.2015 р. повіз до виконавчої служби Зачепилівського РУЮ. І тут відбулося "найцікавіше", якщо можна так висловитися. Пан начальник  прочитав виконавчий лист і говорить мені, що йому зовсім не є зрозумілим що повинна вимагати виконавча служба від селищної ради чи водоканалу. Мої пояснення мого розуміння  судового рішення по суті нікуди не підшиєш. Тому ми вирішили діждатися рішення апеляційного суду. Та на той час ми ще не знали, що той суд відмовив мені в роз'ясненні судового рішення. Таку ситуацію жодними матюками пояснити не можна. Навіть голова суду запропонував дочекатися отримання конкретного рішення з Харкова.

Цими днями з був свідком як розглядається справа, відкрита стосовно дільничного міліціонера Шевченка О.Г., який дозволив собі несанкціоноване проникнення до житла громадянки Зачепилівки. Такий його вчинок є незаперечним карним діянням і за це слід відповідати по закону. Він підняв хвору жінку і відправив її в Красноград на суд. Це є також порушенням права людей, що живуть у цьому будинку. Ті люди здатні щасливо жити, коли вони не бачать отого Шевченка, бодай вік його не бачити. Так, це той ідіот, який обіцяв і мене застрелити за мою писанину. Це так, щоб усім було зрозумілим про кого іде мова. Голова суду Бойко Г.В. про це нічого "не знає". Тільки прошу не подумайте, що таким чином я чіпляюся за саме життя. Мої кращі роки позаду. Мова піде про права людини і її стосунки з представником нинішньої влади. Карна справа відкрита по моїй ініціативі. Отже за моїм проханням прокурор запитав Шевченка  про причину його появи на подвір'ї тієї громадянки, якій він погрожував: "Я тебе суку посаджу". У відповідь Шевченко не сказав що він мав вручити повістку, чи мав рішення суду про насильне доставляння громадянки до суду. Просто перевищення службових повноважень, що є карним злочином під час якого навіть вівчарка не мала місця в дворі. Жаль, що вона не може свідчити про це в суді. Про це, очевидно, Шевченку відомо і тому він творить беззаконня. А творить це він тому, що він переконаний в тому, що Бойко ніколи не відправить його до в'язниці. Адже дуже багато років їх єднає "спільна" робота. Прокурор із слідчим виявили предмет скоєння правопорушення Шевченком, знайшли подряпини в замку, знайшли виламані куски дерева в одвірках і т. д. Все задокументовано, є відповідні фото Та що з цього дійства буде далі я постараюся читачам розповісти. Адже, кожен із нас може бути піддослідним такого ж узурпатора службових повноважень, як пан Шевченко. Я вже нічому не дивуюся, коли прокурор обласної прокуратурипідписав що вказана жінка має середню освіту і не вміє  писати. Отак із людей роблять дурнів чиновники, які повинні нас захищати і яких держава годує за наш із вами кошт. Як вони цього не розуміють?

Отак сиджу я і думаю. То невже і генерал Піночет починав будувати країну Чилі з отакими чиновниками та суддями , як у Зачепилівці? Немає у мене слів, щоб якось цивілізовано охарактеризувати роботу Зачепилівського суду. Коли задаю питання, то голова суду в більшості випадків, ніби погоджується в правильності моїх вимог. Але коли починаєш їх нахиляти до діла, то тут якийсь мрак. Невже ці люди сподіваються, що їхні діти і внуки будуть щасливі жити в такій країні, яку вони сьогодні збудували. Розраховувати на таке - це по меншій мірі є аморальним. Чи вони думають, що накраденого вистачить надовго? Я такого не розумію. Адже людині для повного щастя потрібно не так уже і багато. Наприклад, мені якби не було війни, щоб мої діти могли хоч один раз на рік відвідати одинокого батька, щоб бодай один раз на рік я побачив свого онука. І цьому я вже був би радий. А за елементарний порядок в державі відповідальна наша держава і ми разом із нею. То невже ми всі такі ущербні, щоб не дати собі ладу? Вірно говорив Саакашвілі - потрібна лише політична воля. І все стане на свої місця. Хіба Президенту України потрібно 15 років чекати щоб звільнити з посади голову Зачепилівського суду, коли той скомпрометував свою посаду. І робить це практично кожнодневно.  Це треба бути ідіотом, щоб цього не бачити. Навіщо братися за справу, коли ти "імпотент"? Угробляти життя цілого народу - це не можна назвати аморальним поступком. Це є значно більшим злочином.

Я вирішив поділитися з вами текстом наступного мого листа, якого я відправив до Києва.

Секретарю Ради національної безпеки

і оборони України

Турчинову О.В.

 

Марголін  Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru,

пенсіонер

 

Заява.

 

Шановний Олександре Валентиновичу.

 

Я звертаюся до Вас вперше, хоч "писаниною" займаюся 15 років. Коротко про себе. Мені 68 років, я пенсіонер, маю стаж на державній службі 30 років, був осуджений по карній статті за халатність. Але у вироку суду не спромоглися написати що я таке скоїв щоб мене судили. З тих пір я відверто "воюю" зі злочинною владою. Мною до органів прокуратури написані сотні листів і на них, як правило, відповідають, що при перевірці факти не підтверджені. Зараз я випускаю Інтернет-газету "Зачепилівська правда" і в ній намагаюся людям розповісти що відбувається в наших судах і правоохоронних органах. Все описати неможливо. Та є питання про яке я мовчати не можу ні за яких обставин. Ці обставини описані мною в газеті, не замовчуються, але належної реакції в органах прокуратури я добитися не можу. Тому і звертаюся до Вас.

Справа в тому, що коли я зайшов на особистий прийом до прокурора району Твердохліба В.М. той заявив приблизно так. Що ви ходите, хіба ви не бачите, що України, як держави, скоро не буде. Частина відійде до Польщі, частина до Росії і т. д. Я заперечив як міг, але мені тягатися з прокурором-сепаратистом без вашої підтримки практично неможливо.

Я зі скаргою звернувся до Генерального прокурора. Звідти головний кадровик звернувся до прокурора області з проханням розібратися, а Харківські  шулєри не бачать жодного порушення. Але ж так нову державу побудувати нам не вдасться. Я не вимагаю, щоб прокурора району посадили до в'язниці, але до вечора він повинен обходний здати до відділу кадрів і ми повинні про нього забути. Це як найменше покарання. Але ж так не відбувається, так як вся вертикаль в прокуратурі є злочинною. Прикладів море. 18.10.2014 р. відкрита карна справа по нашому водоканалу за  неправдиві розрахунки по воді та водовідведенню, та до цього часу жодного результату по справі. Так працювати не можна. А людям треба уже платити за куб води 53 грн. Де таке є по всій Україні? Та люди цій владі не потрібні.

Повертаючись до питання про нашого прокурора району я не тільки сподіваюся, а вправі вимагати від Вас прийняття мір на самому високому рівні про звільнення з посади Твердохліба В.М.  Це питання моєї  честі і совісті. Відносно правдивості моїх свідчень я можу заявити, що я клянусь чим завгодно. Мені залишилось не багато і я хотів би побачити, бодай початок, майбутнього розквіту України, як держави. Але з такими христопродавцями, як прокурор Зачепилівського району, нам удачі не бачити.

Чекаю на відповідь.

Додаток: лист з облпрокуратури від 12.05.2015 р.

 

Мешканець Зачепилівки              ______________    Марголін  В.Н.

13.06.2015 р.

 

Про яку довіру, рівень суспільної довіри, повагу до органів нинішньої влади можна вести мову в такій ситуації?

Я думаю, що Любомир Гузар - це людина, яку не треба представляти. Він говорить:

"Моральними авторитетами для суспільного життя повинні бути всі, хто є носієм влади законодавчої, виконавчої та судової. Очевидно, такими повинні бути також  ті, хто заангажований у ЗМІ, чиновники та підприємці – усі, від кого залежить якість суспільного життя. Чи не є ми свідками браку довіри в нашому суспільстві? А про причину такої фатальної ситуації можемо тепер легко догадатися.

Як вже сказано, коли сьогодні ми терпимо різні лиха, то чи це не тому, що люди легковажать правдою і справедливістю, а ті, які їх слухають, які мають право почути правду, мусять сумніватися?

То який наш висновок?

Якщо хочемо створити середовище, в якому панує довіра, в якому кожен чує правду, незалежно з чиїх уст вона виходить, постановімо собі не торгувати правдою, не говорити що кому хочеться чути або що кому вигідно казати та ставаймо моральними авторитетами, незалежно від усіх інших наших прикмет."

        Як розумно говорить людина, та чи ми здатні все це почути?

Редактор - Віктор Марголін

21.06.2015 р.  

 

Тема: Поговоримо про рівень суспільної довіри до органів нинішньої влади.

редактору

манул | 27.06.2015

не Вам зачепилівському дурнику на лівих тявкати,а що до кореі,так там живуть краще чим в Украіні,а чокнуті ті, хто і досі не зрозумів,що таке украінський фашизм і пише доноси на тих кому не байдужа доля Украіни,горіти стукачам в пеклі,а антимайдан підтримую,як і будьяка чесна людина,та зневажаю бендерівське кодло і дурників, що лижуть ім бендерівський зад

редактору

манул | 25.06.2015

владу майдаунів треба гнати геть,згинуть пророшенко-яценюко-турчинови і появіться довіра до влади,Не йтимуть наші гроші на громадянську війну і тарифи можна знизити і міліція з прокуратурою запрацюють краще,геть майданутих і жодного голосу за них,створено лівий фронт,голосуйте за лівих

Re: редактору

Віктор Марголін | 26.06.2015

Лєві - це в моєму розумінні якісь неповноцінні, типу чокнутих, одурені і психічно хворі люди. Подивіться на Корею. Можливо для нас досить отих лівих ідей.Давайте працювати просто на людей. Редактор.

губернатор

1955 | 25.06.2015

На меня губернатор произвел положительное впечатление: конкретный, прагматичный, без "ля-ля" и воды. На его фоне хотелось бы видеть такой же патриотизм и у нашего сегодняшнего руководства. Но они дети СССР и практически та же психология, за исключением И.Гляня, который видел МИР: и европейские страны и латино-американские. Будем надеяться, что истинный патриот Украины.

Re: губернатор

квак | 26.06.2015

Если назначает ваньку - то капец району. спи& дят с гришей 32млн не успеете моргнуть

редактору

манул | 25.06.2015

Наумович,з Вами певно щось сталося,Ви вважаете за допустиме для порядноі людини,спілкуватися з зрадником Украіни і зачинщиком громадянськоі війни кривавим пастором Турчиновим і навідь пишите йому доноса на прокурора,та Ви перескакали,одумайтесь,і тридцять сьомий починався так:ті Наумовичі за рік подали чотири міліона доносів,

манулу

ЗАЧЕПИЛЯНИ | 25.06.2015

Підтримую повністю Ваш пост. Але такі "Наумовичі" ще не повністю зрозуміли, що нині діється на Україні. На жаль їх (наумовичів) ще багато.
Багато з них прозріє коли принесуть квитанції за комунальні в листопаді. Тоді вони згадають "хто не скаче - той москаль".Скакать треба буде частіше і вище, щоб зігрітися. А "москалі" (вороги) ціну на газ не піднімали. Навіть навпаки - знизили!
До речі - я не сепаратист!

Re: манулу

Віктор Марголін | 26.06.2015

По почерку ваших думок мені видається, що ви один із тих хто за гроші януковичів іздив і на антимайдан , і під суд проти Юлі. А вас таких добра сотня в Зачепилівці. Тепер ви розумні. От тільки я вашого прізвища ніде не прочитав. Редактор

Тема для разговора

ОП ППППОНЬКИ | 25.06.2015

Зачепиловский район ждут ремонты и реконструкции

В планах руководства области - сделать один из отдаленных районов передовым. Куратором Зачепиловского района губернатор Игорь Райнин назначил своего заместителя Юлию Светличную
В этом году из областного бюджета району выделили субвенцию на развитие в размере 32 миллионов гривен. В планах на следующий год - реконструкция моста через речку Берестовая и ремонт очистных сооружений в Зачепиловке и в селе Кочетовка. Кроме того, губернатор обратился к начальнику ЮЖД с просьбой рассмотреть возможность запуска электрички Харьков-Зачепиловка. Предполагается также ремонт автодорог.

Евгений Зражевец
начальник Службы автомобильных дорог Харьковщины
В самое ближайшее время, до сентября месяца, будут определены работы на следующих направлениях: Зачепиловка-Кегичевка-Староверовка, это уже планом определено. Наталино-Зачепиловка-Перещепино, Кочетовка-Червона перемога, Зачепиловка-Руновщина-Заречье, Великий орчик-Залинейное, Красноград -Письмоковка-Руновщина. Это 6 направлений, куда, в первую очередь, мы будем направлять финансирование, чтобы выполнить качественный ямочный ремонт
Игорь Райнин
губернатор Харьковщины
Хочется помочь людям, которые имеют определенные территориальные ограничения, скажем так. Как правило, люди чище, люди честнее, и немножко подзабытые властью любой, не будем говорить какой. Буду ездить, буду заниматься

ПроТурчинова

ЗАЧЕПИЛЯНИ | 23.06.2015

"Шановний Олександре Валентиновичу" (Ви Наумович писали)
Поцікавтесь статистикою скільки відсотків жителів України вважають цього пастора незрозумілої церкви "шановним". Ви ж православний, а скаргу пишете якомусь... штунді

1 | 2 >>

додати новий внесок