Повістка в суд отримана...

08.04.2014 13:34

Повістка в суд отримана. Результат попереду. Життя не зупинити.

 

Коли я послухаю, що відбувається на Майдані в Києві, моя душа і серце переповнюється гордістю за тих людей, які вдень і вночі по суті виборюють наше з вами майбутнє. Жаль, що влада не бажає ні чути, ні бачити голос свого народу. Та , я вірю, прийде час і кожний буде відповідати за свої вчинки. Це відноситься і до чиновників на рівні Зачепилівської влади. А питань до них буде чимало. Уникнути відповідальності за скоєне – буде справою неможливою.

Почнемо з прокурора району і його «помічників». Адже , це без сумніву є ворожа організація по відношенню до громади Зачепилівки і народу України. Я буваю в  судах і бачу як ці «продажні шкури», втупивши свій погляд в підлогу або в стелю, несуть таку безглузду нісенітницю, що  часом стає страшно від їхнього  небажання адекватно реагувати на події злочинного характеру, які відбуваються в районі у всіх нас на очах. Я не можу зрозуміти як можна 16 ділових деревин, із лісу біля села Руновщина, двома пилорамами в дві зміни пиляти зиму, весну і літо. Нехай нам Кобильська з Глянем Л. з допомогою районної газети пояснять – як це може бути. Чому такий же ліс в Красноградському районі не хворіє, а в нас ціла епідемія? Може тому що там немає ні Кобильської, ні Гляня Л.?

Коли, інколи бувало, я брав до рук районну газету «Горизонти  Зачепилівщини», то на столі в мене від неї залишались якісь масні, жирні пятна якогось неприємного смальцю. Очевидно, оті 7-9 фото фотосесії головної героїні і залишали свій бруд і треба було руки мити після кожної прочитаної сторінки газети, яка мала би відтворювати дійсну історію нашого району.

Не набагато краща ситуація в Зачепилівському районному суді. Так називаємий суддя Огієнко повністю замінив нам і Гришина, і Ковальова. Цей бідолаха переплюнув усіх відразу. Чи засланий  «козачок»? Як напише ту постанову, то коли її читаєш – мурашки по кожі… Це якась африканська чума. Але ж ця «чума» отримує пристойну заробітну плату, може в четвер поїхати і прийти на роботу у вівторок, вона ж майже на три неділі зробила собі новорічні канікули. Вона 13 січня була відсутня на роботі, буває їздить в якісь відрядження. Вона в один день мені прислала 4 заказних листа і при цьому не рахує державних коштів. Взагалі – це чудо горохове для Зачепилівки. У нас і своїх клоунів хватає. До нашого берега що не припливе… Судячи по його ухвалам і постановам я сміливо його називаю членом бандитської, корупційної  правлячої партії від влади.  Ось чому люди виходять на Майдан. А суду в нас практично немає. Хоча подивимося що напишуть в Харкові в апеляційному суді. Я сподіваюся що Харківські судді розуміють різницю між сказаним. Наприклад. Ей ти лисий чоловіче – це не є образою, бо він справді лисий. А от коли б я погукав – Ей ти лисий х.., то це для такої шанованої людини, як огієнко, було би дещо обідним. Але я такого не говорив. Нехай послухає запис судового процесу. Про це я міг лише подумати. Але за думки у нас іще не судять, хоч діло іде до того.

Коли буде час я вам розповім як наші зачепиляни 4 роки ходили по судах у пошуках правди із-за своєї землі. Цікаві питання з’являються і в нашому районному мисливському господарстві де знайшлися охочі приватизувати все і вся. Це доморощені господарі. І т. д.

Отже, Олена Вікторівна, тобі залишили спадщину таку, якій я не заздрю. У мене є таке відчуття, що ти надовго в тому кріслі не затримаєшся. Те крісло в нашій сьогоднішній державі не для нормальних людей. І вина в цьому не в тобі. Таку державу побудували. І коли хочеш після себе залишити добру згадку, то виправи хоча б деякі «збочення» Кобильської. Тільки я тебе прошу, благаю. Не лізь в оту річку, не чіпай отого лісу. Нехай росте на радість людям. Зроби для людей щось путнє. Не слухай отого Гляня Л., який в БК хвалився великими досягненнями в сільському господарстві району. Від тих досягнень хліб в районі не подешевшав і робочі місця навряд чи суттєво добавились.  Та йому це не потрібно, чоловік досяг всього чого хотів. Дай Бог йому здоров’я. Залишилось лише в пана Бєжанова шкіряні штани перекупити. Добре що є в нас іще люди які пам’ятають яким був наш район .

Олено Вікторівно. Я дозволю собі звернутися до тебе іще з одним запитанням. Телефонують мені наші земляки і просять щоб я пройшов і подивився на відремонтований місточок в селищі у напрямку  села Сомівка. Про наші найкращі дороги слава іде далеко за межі району. Але те , що я побачив, мене вразило ой як сильно. Це щось подібне до того як вже  в зварений борщ вкидають згорілу засмажку. Вантажні автомобілі вже не знають як об’їхати нами любиму Зачепилівку. Ну, повірте. Не можна так. І це ж надовго. Той місточок перекреслює всі багаторічні досягнення наших дорожників. Давайте будемо берегти те, що в нас залишилось позитивне. Кожен власник автомобіля  сплачує відповідні податкии і тому кожен має право їздити на своєму автомобілі, а не гробити його по таких містках. Працівники апарату Зачепилівської  РДА  повинні все це розуміти і впливати на хід «історії» в районі.

А починав я з повістки до суду. На 22 січня мене запросили до апеляційного суду. Їхати туди я не збираюся. Якщо їм потрібні мої 374,41 грн., то нехай вони ними подавляться. Прийде пенсія – заплачу.  Для мене дуже важливо щоб мої земляки знали і розуміли що собою уявляє Зачепилівський районний суд. До цієї теми, я думаю, ми ще повернемося і не один раз. Підстав для цього вистачить.

 

Редактор  «Зачепилівської правди» - Віктор Марголін, 15.01.2014 р.