Права абонентів Зачепилівського водоканалу ігноруються постійно, відверто, нагло і безкарно дякуючи місцевій поліції.

14.01.2019 14:09

Права абонентів Зачепилівського водоканалу ігноруються постійно, відверто

нагло і безкарно дякуючи місцевій поліції.

 

Шановні читачі. Не хотілося б мені щоб хтось зрозумів мої останні статті як турботу про власне життя. Я вже прожив 72 роки і цього було достатньо щоб побачити і хороше і не дуже. Зубами за життя чіплятися я не збираюся. Якби заснув і не прокинувся. Але ж сьогодні я живий і дивитися на причуди Кривенка з Галієм при підтримці Стрільця - це для мене випробовування не з легких. Повірте. Тому я надаю вам можливість ознайомитися з наступними документами. Тільки прочитавши їх ви зрозумієте про що іде мова.

 

                                                                                               Слідчому судді

                                                                      Зачепилівського районного суду

                                                                                                Харківської області

                                                                     Бойко Г.В.

 

Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

вул. Українська 8, кв.9,

народився 11.08.1946 року,

                                                                інд.64401, тел. 066-71-68-753,

                                                                пенсіонер, ветеран праці,

                                                                 редактор Інтернет-газети

                                                 "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

у відповідності до вимог Закону  України "Про доступ до публічної інформації" стосовно  недобросовісного відношення працівників місцевої поліції до розгляду моєї заяви від 22.12.2018 р.

 

Дана моя скарга пов'язана з наступними подіями.

14.12.2018 р. я звернувся з Запитом на отримання публічної інформації до адміністрації КП Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство. Перед ними я поставив конкретні питання: про якість води яку споживають абоненти водоканалу, хто робив аналізи води, скільки коштувало для водоканалу проведення таких аналізів та просив надати копії відповідних документів.

19.12.2018 р. я отримав відповідь з водоканалу, яка по суті не містила відповіді на жодне мною поставлене питання.

20.12.2018 р. я змушений був іти до селищної ради (перший заступник голови Подколзіна О.В.) з усною скаргою на незадовільний розгляд мого запиту. Мене там вислухали, зрозуміли і взяли моє прохання до вирішення. І вже ввечері цього ж дня мені додому принесли другий екземпляр відповіді з водоканалу. Ця відповідь містила три копії договорів на проведення аналізів, які мені зовсім не потрібні. Відповідь містила протокол дослідження питної води  від 20.09.2018 р. №1171 та протокол від  31.05.2018 р. з іншої свердловини. І все. Перший протокол засвідчує той факт, що люди в селі Скалонівка споживають воду, яку питною називати не можна. Це , по суті, є отрута для людей. Та поряд з цим варто зауважити що в договорі водоканалу записано зобов'язання надавати людям питну воду за яку люди сплачують захмарну ціну. Про це повинен знати і селищний голова. Та, наскільки мені відомо, адміністрація водоканалу замість того щоб попередити людей про таку якість води, намагається з цього зробити таємницю. Працівники Зачепилівської поліції відверто кришують правопорушення водоканалу. Про це свідчать своїми підписами пани Стрілець С.В. і Лисенко Є.О. які надали мені свою Довідку як відповідь на заяву від 22.12.2018 р. Цю довідку вказані "клоуни" зареєстрували 31.12.2018 р., а отримав її я 11.01.2019 р. Варто  сказати про те, що з Стрільцем я мав дві розмови в яких досить аргументовано розповів йому про свої претензії до роботи працівників водоканалу, але то все залишилось поза його увагою. Я на це дивлюся як на службовий злочин з його сторони.

Крім цього я вважаю за необхідність надати суду наступну інформацію. Під час затвердження нових тарифів на послуги водоканалу в розрахунок  собівартості води були включені затрати на проведення хімічного аналізу води в сумі 16758 грн. На перший погляд ніби все вірно. Але ж абоненти, сплачуючи такі кошти, мають право знати як використані ці кошти, які реально заплочені в складі тарифу на воду. Люди мають право знати чи робились оті заплановані аналізи, що показують аналізи і як їм діяти далі коли є певна тривога. Ніхто людям про це ніколи не розповідає. У них головна тривога - це потреба стати депутатами, а люди нікому не потрібні. А ще ж є і показники радіаційного забруднення. Та про них ніхто ніколи і не згадує. Але кошти за це ми сплачуємо вчасно саме до Зачепилівського водоканалу.

Проведена перевірка працівниками Зачепилівської поліції всіх цих питань  не виявила з боку  адміністрації водоканалу жодного правопорушення. З цим погодитися я не можу.

Ще до отримання  Довідки з відділення поліції (без підпису керівника поліції) я звертався 10.01.2019 р. в відділення Зачепилівської прокуратури і інформував пана Дальока М.С. про наявність конкретних питань в роботі адміністрації водоканалу та місцевої поліції. Він обіцяв розібратися.

Враховуючи викладене я прошу Вас:

1.Запросити з Зачепилівського відділення поліції матеріали перевірки моєї заяви.

2. Скасувати зміст довідки з поліції з урахуванням проведення далеко не повної перевірки всіх мною піднятих питань.

3. Запросити в судове засідання представника селищної ради.

4. Розгляд даного питання судді  Яценко Є. І.  я не довіряю.

 

Додаток: -Довідка слідчого Є . О. Лисенка

                 - копія  скарги.

 

 

Мешканець Зачепилівки ____________ Марголін В.Н.

 

14.01.2019 р.

 

Три дні назад я отримав звичайного листа від наших доблесних поліцаїв. Щоб читач зміг оцінити цей шедевр я передаю вам його зміст повністю і дослівно. Це так у нас пишуть ті хто отримує не менше 10-15 тисяч гривень на місяць, не враховуючи можливих  хабарів.

Начальник Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області майор поліції

В.П. Дудка

ДОВІДКА

Про результати перевірки інформації викладеної у заяві гр. Марголіна В.Н. (ЖЕО № 1548 від 22.12.2018 року)

22.12.2018 року до чергової частини Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області з заявою звернувся гр. Марголін Віктор Наумович, мешканець с. Зачепилівка, вул. Українська 8/9. в якій він просить прийняти міри до комунального підприємства Зачепилівського водоканалу.

В ході проведення перевірки було встановлено, що в договорі з абонентами водоканалу зобов'язується надавати споживачам питну воду але не відповідає гігієнічним вимогам тобто питною водою не являється.

Відповідно до протоколу № 607 про дослідження питної води від 31.05.2018 року місце відбору води є башта КП «Зачепилівське ВКП» вул. Вишнева, с. Зачепилівка було встановлено, що проба питної води за визначеними показниками відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» На підставі вище викладеного

ВВАЖАВ БИ:

  1. Подальший розгляд матеріалу припинити;
  2. Матеріали перевірки списати до архіву Зачепилівського ВП;
  3. Про прийняте рішення повідомити зацікавлених осіб.
Начальник СП Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській обл старший лейтенант поліці

Лисенко Є. О.

Сопроводіловку до цієї херні підписав Стрілець С.В. назвавшись начальником. Ось до чого ми з вами дожились. Бачите хто нами править. Отже пора робити висновки. Я не Ванга, але мені цікаво було б дізнатися чим будуть займатися оці стрільці з галіями коли Президентом України стане Смєшко І.П.

 

Редактор - Віктор Марголін, 14.01.2019 р.

Тема: Права абонентів Зачепилівського водоканалу ігноруються постійно, відверто, нагло і безкарно дякуючи місцевій поліції.

"ВОЖДЯМ"

Александр Георгиевич АНТОСИК | 18.01.2019

Конопля Крывенко на контроль, автодор сельсовет - организовать работу по посыпанию тротуалов и улиц. Гололед будет много травм.Население выложите в сети где не посыпано - будем принимать меры.

Re: "ВОЖДЯМ"

Андрюха вождь | 19.01.2019

Прийде тепло - все прибиреться. Не бзди Антосик

Re: Re: "ВОЖДЯМ"

Александр Игоревич АНТОСИК | 19.01.2019

как ето не переживать ? я переживаю и хамлю патамучта ничего никлеится патамучта вокруг придатели воры за народ не беспакоюца тока стучат и гавнамутят а мне аднаму патом за фсе атвечать а дураки мне мишают рзвиваца и ити впирет

Re: Re: "ВОЖДЯМ"

Александр Иванович АНТОСИК | 19.01.2019

када придет типло мне некада будит етим занимаца вибары нанасу) ая хачу в призиденты

Отак

!!! | 17.01.2019

Депутат Рады сообщил о 12-кратном повышении цен на газ для украинцев

С 1 января 2020 года цена на газ для украинцев вырастет до 12 тысяч гривен за 1 тыс. кубометров, заявил в ходе заседания Рады депутат Александр Долженков.
«Це Европа, радуемся!». Что украинцы думают о новых тарифах на газ? Он отметил, что это означает 12-кратный рост стоимости «голубого топлива» по сравнению с 2013 годом, когда газ стоил 930 гривен.
Депутат напомнил, что правительство страны подписало меморандум с МВФ об увеличении цены на природный газ.

По словам Долженкова, из-за роста цен на газ увеличатся тарифы на отопление и водоснабжение. Кроме того, по сравнению с 2013 годом тарифы на электричество выросли в пять раз, добавил он.
«По данным Всемирного банка, Украина стала самой бедной страной Европы», – констатировал парламентарий.

С 1 ноября прошлого года цена на газ для украинцев выросла до 8,5 тысячи гривен за тысячу кубометров .

НАСНИЛОСЯ

ВАНГА | 16.01.2019

прийде жінка до влади в украіні та з нею прийдуть молоді та незаплямовані крадіжками та корупціей лідери головою райради стане РАДНЯНКА ВОВА

читать стыдно

антосику | 16.01.2019

АНТОСИК если это ты пишешь? То ты ДУРАК .Если нет то разберись с редактором не позорься ты ведь сотрудник полиции.

Re: читать стыдно

Александр Георгиевич АНТОСИК | 16.01.2019

Не читай. Горизонты читай

Re: Re: читать стыдно

антосику | 16.01.2019

ХАМ

для всех

Александр Георгиевич АНТОСИК | 16.01.2019

Я призываю Всех --- НИКАКОЙ ФАЛЬСИФИКАЦИИ НА ВЫБОРАХ !!! Все должно быть по честному!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок