Прийшла пора сказати прокурору хто він на самім ділі є в районі.

27.11.2016 13:26

Прийшла пора сказати прокурору хто він на самім ділі є в районі.

 

Шановні читачі. Я знаю, що моя розповідь багатьма буде сприйнята як плач Ярославни. Але ж і мовчати - гріх. В попередній статті ми обговорювали деякі підсумки "титанічної" праці  слідчих і  дільничних  в поліції. Разом з цим я хочу висловити і таку свою думку про те, що це і результат роботи прокурорів. Саме вони дозволяють так працювати своїм підлеглим. Я і так довго мовчав, сподівався на якісь позитивні переміни. Та марно. Останньою краплею виявився судовий розгляд 24.11.2016 р. моєї скарги стосовно  невнесення моєї заяви про скоєний злочин до ЄРДР. Я ж звинуватив в цьому саме прокурора Балюка Б.С. так як мені все рівно хто це зробить - прокурор чи поліцейський. І тут треба було бачити як ухмилявся цей чоловік виправдуючись в суді. Мені важко це згадувати і часто я не можу втриматися від сльози, яка некерована біжить по моїй щоці. Коли я пригадую наших героїв, які майже кожен день віддають свої молоді життя на сході країни і порівнюю все це з аморальною поведінкою цих жирних освічених "котів", то стає моторошно. Що люди собі дозволяють, де їх офіцерська честь і совість, на кого вони працюють і чи є в них батьки які їх чомусь таки навчали. І я вирішив написати наступного листа. Прошу прочитати.

                                                        Прокурору Харківської області

                                                        Данильченко Ю.Б.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                 Харківської області,

інд.64401,  тел. 5-18-43,    mailto:мargolin4600@mail.ru,

редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда"

 

Скарга

на безвідповідальну, непрофесійну, хамську поведінку прокурора

Балюка Б.С. в Зачепилівці.

 

Шановний пане прокурор. 08.11.2016 р. я поїхав в район Зачепилівської мусорної свалки, виявив там безлад, сфотографував підпалені відходи соняшників. Все це мало безсумнівні докази скоєного кримінального злочину згідно ст. 241 КК України. Приїхавши додому я відразу ж зателефонував прокурору Балюку і  розповів йому про побачене. Прокурор Балюк особисто мене добре знає і в мене не було жодних сумнівів стосовно того, що моє повідомлення він зафіксує і потребує написати відповідне письмове повідомлення про скоєний злочин. Саме це я був готовий написати у визначений  прокурором термін. Але так не сталося. Прокурор заявив що у нього немає часу цим займатися і "відфутболив" мене, в мої 70 років, до районної поліції.

Я зателефонував до діжурної частини місцевої поліції, мене там вислухали, на всі питання я дав відповідь і в мене було переконання  в тому, що згідно вимог  ст. 214 КПК України моє повідомлення буде занесене до ЄРДР і буде розпочате слідство по справі. Вечором, коли вже темніло, до мене на квартиру прийшло два працівника поліції, написали з моїх слів пояснення, я його підписав і вони ж мені повідомили про те, що вони виїжджали на місце злочину і все підтвердилося.

Наступним етапом титанічної праці Зачепилівських правоохоронців було вручення мені "висновку" від 17.11. ц. р. про припинення розгляду даних матеріалів. Я не буду характеризувати  цей полудебільний "документ", який не є процесульним документом, це просто лапша на вуха, яка повністю задовольняє нашого прокурора.

Цей поліцейський висновок я поніс і показав голові місцевого суду. Про його реакцію я розповідати не буду.

Після цього я  зателефонував в департамент  екології Харківської ОДА. Там мене уважно вислухали, пояснили що треба зробити і обіцяли при певних умовах виїхати до Зачепилівки і розібратися по суті справи.

Я розумів, що наступний мій крок повинен бути таким - офіційне звернення до суду зі скаргою в зв'язку з невнесенням моєї заяви до ЄРДР. Так я і зробив. При цьому  в скарзі я головну увагу звернув на бездіяльність прокурора і просив суд зобов'язати прокурора  Балюка виконати свій професійний обов'язок. Я сподіваюся , що вам немає потреби пояснювати той факт, що мені без різниці хто саме внесе мою заяву до ЄРДР. Всі слідчі дії  слідчих проводяться під процесуальним керівництвом прокурора. Відповідальність в законодавстві за цю справу навіть важко  відділити, так як все в законі виписане через кому. Але ж суд я програв. Суддя Яценко вказав що я не на того "напав", треба скаржитися на місцеву поліцію. При цьому прокурор в судовому засіданні не заперечував, що має місце саме кримінальний злочин. Навіть, якщо теоретично уявити, що суддя і прокурор праві, то я мав би отримати постанову суду в якій було би зобов'язано працівника слідства  поліції внести мою заяву до ЄРДР. І конфлікт можна було б вважати вичерпаним. А так як  прокурор Балюк, втративши останні краплі совісті все переклав на поліцію - від цього наше суспільство тільки втратило.

В моїй практиці був випадок коли суд відмовлявся від розгляду моєї заяви так як прокурор своїм рішення випереджаючи суд скасовував незаконне рішенні в міліції.. Від цього  ніхто не страждав, а вигравала справа.

Таким чином я змушений брати вже подану скаргу і там де написано слово прокурор, ставити слово - "працівники поліції" і все це нести до суду.

Шановний пане прокурор. Рядові мешканці України здебільшого в своєму житті користуються моральними принципами і далеко не всі знають що там написано в Кодексах. Тому питання, яке я намагаюся з вами обговорити, так це те, що ваші підлеглі часто про мораль просто нічого не знають, бо вони просто падлюки кончені і жирують на хворому тілі нашої країни. Я проживаю в Зачепилівці з 1979 року і бачив тут прокурорів - п'яниць, футболістів, дармоїдів, сепаратистів, ворів, корупціонерів. Що із цього переліку більше підходить пану Балюку я стверджувати не буду, але так працювати, однозначно, не можна. Він приїздить в район часто в 11 чи 12 годин і розповідає як багато у нього роботи. Він постійно порушує визначені ним години особистого прийому громадян. Він тільки скаржиться на незадовільну роботу слідчих поліції і сам з них мало що вимагає. Бродять по Зачепилівці як стадо не загнаних телят. При цьому на рівень заробітної плати не скаржаться. Я знаю, що у вас знайдуться захисники  цього прокурора, який не може закінчити карну справу відкриту уже третій рік по варварським тарифам на послуги місцевого водоканалу. І таких прикладів можна навести безліч. Це вже є корупційне діяння.

Одним словом, і я про це говорив Балюку особисто, що нам такий прокурор в районі не потрібний. А так сидіти і виглядати на черговий хабар - нам не треба. Я вже звертався на вашу "гарячу лінію", але отримав від пана Балюка лише безвідповідальну відписку.

Коли людина втрачає елементарні людські якості - вона перетворюється на звичайного шакала.

Для того, щоб ви зрозуміли як прокурор Балюк працює в Зачепилівці, я посилаю вам  в порядку інформації копію моєї скарги пану Авакову. Це крик душі.

Я людина публічна, а тому маю сказати вам, що ваша відповідь буде викладена в "Зачепилівській правді". Люди мають знати правду.

 

З повагою:  мешканець Зачепилівки  _________________ Марголін В.Н.

 

26.11.2016 р.

 

Можна багато чого добавляти до негативної характеристики нелюдської поведінки наших правоохоронців. Але ж крім газети в нас є чимало і представників органів місцевої влади. Хіба вони цього не бачать, чи можливо вони є співучасниками цих правопорушень? Чи не в їх це правах спитати керівництво прокуратури і поліції про стан справ в районі? А коли так , то навіщо нам Глянь з Коноплею і їхньою районною газетою? Невже щоб тільки грамоти роздавати? Невже за таке їх жирне життя люди продовжують кров проливати. Страшно навіть уявити собі скільки, не дай тільки Бог, може у нас з'явитися сепаратистів, зрадників і настоящих поліцаїв. Про це не можна ніколи забувати.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 27.11.2016 р. 

Тема: Прийшла пора сказати прокурору хто він на самім ділі є в районі.

РЕДАКТОРУ

Про справи судейські | 05.12.2016

А ВИ ПАНЕ РЕДАКТОРУ ВЖЕ ДАВНО ПЕРЕСТУПИЛИ МЕЖУ, ВВАЖАЄТЕ, ЩО ВАМ ВСЕ ДОЗВОЛЕНО, ОБРАЖАТИ УСІХ, ОБЗИВАТИ, А ХТО ВИ, ЩО СУДЕТЕ ВСИХ,ЩО ВИ СОБІ ДОЗВОЛЯЄТЕ? МОЛОДЕЦЬ СУДДЯ,ТРЕБА ЩОБ КОЖЕН КОГО ви ОБРАЗИЛИ ПОДАЛИ НА вас В СУД, І ДАЙ БОЖЕ , ЩОБ ПРО ВСЕ , ЩО виТВОРИТЕ УЗНАВ СИН А ВІН УЗНАЄ ВЖЕ ПОРА. РОЗПЛАТА СКОРО!!!!

Re: РЕДАКТОРУ

доброжелатель | 06.12.2016

Смерть не за горами.Гореть тебе в аду,маргоша.

Re: Re: РЕДАКТОРУ

ответ доброжелателю | 06.12.2016

Вы думаете к нему кто то на похороны приедет?Они уписаются,он ведь прокаженный,проклят большей половиной района.

простий вихід

манул пану кащенко | 04.12.2016

більше не голосуй за тих б ,що ти так старанно перечислив

Re: простий вихід

виборець | 04.12.2016

А може манул скаже за кого треба голосувати? Мабуть за януковича, що вкрав та вивыз годовий бюджет!

Re: Re: простий вихід

манул | 04.12.2016

перше-ублюдочний петька украв в сто раз більше за янека,а дурників для яких е тільки яник та петька вилікуе міцна вірьовочна петля,а за війну на донбасі я уже і говорити не хочу.хохлів сорок міліонів шукай не б

Re: Re: Re: простий вихід

донбас | 04.12.2016

Ясли б на Донбасе было меньше манулов то и войны бы не было.

Re: Re: Re: Re: простий вихід

манул | 11.12.2016

дурню,не манули привили майданутих до влади і тримаються петьки там,при владі лише завдяки таким,як ти і завдяки громадянскій війні.Не підтримуй майданутих і не буде війни

Re: Re: Re: Re: Re: простий вихід

донбас | 12.12.2016

дебил, это ж манулы на митингах в Донбасе кричали Путин помоги, вот он и помогает

Re: простий вихід

кащенко | 04.12.2016

Як і раніше в твоїх відписках не було ні смислу , ні здорового глузду а в хазяїна цих відписок розуму. Так і зараз за все і ні про що.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок